Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu84
9. júl 2009

no aj ano to je este take malinke a stale im to spinka.Tak take by som brala hned.Ale ked ma byt ako mala Vaneska ked bola este mala tak nie,myslim teraz nie.my sme nespavali od malicka mali sme koliky takze sme si uzili.druhe urcite chcem ale trochu neskor ked uz bude Vaneska trocha samostatnejsia.

svoradinka
9. júl 2009

ahoj zabga....tak mas aspon trosku veget a možes si oddýchnut. Aj mne matko dnes zaspal po dlhom case. Ale on ked niekam ideme do obedu,tak mi potom aj zaspinka,inac už nespal poobede ako je Tomasko doma,že nechodi do skolky.

retaux
9. júl 2009

Je úplne super 🙂 Lepšiu svokru si veru naozaj neviem predstaviť. Nevymenila by som ju.

zuzu80
9. júl 2009

zabga asi som ta dnes videla.....bola som vo VUB-čke a ty si prave nastupovala na autobus....bola si cela v bielom asi s maminou a mala v kociku???

retaux
9. júl 2009

Svoradinka, Zuzu: na otázky o druhom mimi neodpoviem, skúste riadne očká otvoriť 😉 😵 😀 😅

retaux
9. júl 2009

Svoradinka: ty si kedy dala Tomáška do škôlky? Hneď ako mal 3 roky?

zuzu80
9. júl 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zelam, aby to snazenie bolo kratulinke, kratke 😉

zuzu84
9. júl 2009

Zeby uz bolo na ceste?

zabga88
9. júl 2009

zuzu ano bola som to ja 🙂 a kde si bola?

retaux
9. júl 2009

Ale psssssst 😉 MM by nebol nadšený keby vedel, že som to takto verejne vyhlásila 🤐

zuzu80
9. júl 2009

u nas luci ako v hrobe 😉 , len ho nepustaj na kona 😀 😀 😀

svoradinka
9. júl 2009

aha...už som to nasla...takže ty si snažilka 😉 ...tak prajem vela uspechov,a nech tu mame dalsiu tehulku 🙂

retaux
9. júl 2009

Ďakujem Zuzu.

zuzu84
9. júl 2009

Preco ved aj tak sa na to pride.Ci nie? 😀 😀 😀

zuzu80
9. júl 2009

zabi bola som v banke a cez vyklad som ta zahliadla, ale nebola som si ista, ci si to ty, nemas nejake nove vlasy? 😕

retaux
9. júl 2009

Veď našťastie, on sem nechodí. Ale svokre neprezraď, lebo tá sa ho hneď bude vypytovať, že či sa dobre snaží 😀

zabga88
9. júl 2009

zuzu mam len melir 🙂

zuzu80
9. júl 2009

neboj luci, nic neprezradim, si pockam ked nam marika bude oznamovat stastnu novinu, ze bude dalsie vnucatko 😉 😕

zuzu84
9. júl 2009

Retaux: Mozno zeby vam chcela dat prednasku aby ste sa dobre snazilli 😀

svoradinka
9. júl 2009

Luci....v marci 2007 sa narodil Matko a v juni 2007 mal Tomasko tri roky a potom od septembra nastupil do skolky,ale on sam chcel ist do skolky......stale mi hovoril ja chcem chodit do skolky ako dominika(nasa susedka).

svoradinka
9. júl 2009

zuzi a to cvicenie bude kolkokrat do týždna?

zuzu80
9. júl 2009

luci normalne som sa tak pozitvne naladila, po tvojej sprave....keby som nemala skoro tridsat rokov, tak by som vybehla na luku a urobila si z lucnych kvietkou vencek a len tak sa tesila zo zivota 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale asi by to bola jasna diagnoza pre ustavne zariadenie nemenovaneho typu v Pezinku 😀 😀 😀

zuzu80
9. júl 2009

svori neviem....dva-tri? Ako budu babenky chciet 😉

retaux
9. júl 2009

Veď preto sa pýtam, že či dať Lucku do škôlky (lebo ona sa tam pýta už teraz za deťmi 😀 ), keby máme druhé mimi. Tiež by som ju od septembra dala. Ona bude mať 3 budúci rok v júli.

Zuzu84: keď sme to už raz zvládli, hádam nám už prednáška netreba 😀

retaux
9. júl 2009

Zuzu 😀 Aj ja sa teraz niekedy len tak bezdôvodne usmievam popod fúzy 😀 Ktovie, čím to asi bude 😀

zuzu84
9. júl 2009

uz letim moj certik je hore a rozobera spalnu pa 🙂

zuzu80
9. júl 2009

zuzu, tak utekaj a zachran co sa da 😉

svoradinka
9. júl 2009

pa zuzu84 😉

klauduska
9. júl 2009

Ale,ale co to tu citam???Luci,takze snazilka???Supis... 😉 Drzim palce,nech sa rychlo zadari.... 😉 Aka taktika nanho zabrala?

zuzu a co sa to bude vlastne cvicit,nieco vhodne aj pre tehulky?Asi nie,co??? 😒

retaux
9. júl 2009

Idem aj ja. Lucka síce ešte spí, ale treba byt dať do obývateľného stavu 😀 Majte sa zatiaľ.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre