Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
2. sep 2009

imis pekné fotočky, dino cool 🙂

zabinka
2. sep 2009

ahojte zienky!

Tak, zaciatok skolskeho roka je za nami, mame novu pani ucitelku, tak som zvedava, ako ich zvladne. Doteraz ziadna nevydrzala dlhsie ako rok.
Martinko sa do skolky uz neuveritelne tesil, ale nakoniec zostal nejaky zaskoceny. Len ma pusinkoval a az potom isiel dnu. Zuzi, aj Eliska tusim chodi na Hlavnu, pravda? To sa budeme mozno stretavat. Prajem jej a aj vsetkym skolkarom a skolakom uspesny vstup do noveho skolskeho roka. A hlavne maminky nech to zvladnu s usmevom. Mne sa ani verit nechce, ze nas Radko je uz tretiak! 😲
imis, fotky su super. A veru mas pravdu, my sme taki akcni, sadneme do auta a ideme. Ked inak nie, tak aspon na volejbal alebo k svokrovcom.

zabinka
2. sep 2009

klaudi nevies, cvici sa uz dnes na Zaborskeho?

klauduska
2. sep 2009

zabi...Radko je uz tretiak???Teeeda,spominam si ako si len teraz riesila,ze do ktorej skoly ho dat... 😅 😅 😅

veru neviem,ale ak chces,mozem Ti dat cislo na dadu....ale predpokladam,ze skor ano,lebo vela zienok caka po lete na cvicenie... 😉

imis
2. sep 2009

co kde kedy????????? cvicenie? .........fiha.Ale kde je zaborskeho? (na levickej?) a kto je dada?
Zabi,ak budes mat info,hod na kona. Sice neviem,kam sa chystam,lebo marcel taha do 19:00. A vtedy sa uz asi cvici,nie?

zuzu80
2. sep 2009

ahojte, uz som doma, vsetko som vybavila, az som zaskocena, ze vsetko, vsade islo bez problemov 😕

ujo doktor ma poslal zajtra na krcne, no ak tam bude ten zivoriaci dochodca ordinovat, tak to bude vyriesene uz medzi dverami "dcerenka mas vsetko tam kde mas mat" 😀 😀 😀 😀

zabinka fotky su perfisacke, hned by som aj ja vyrazila smer Francuzko a v tom parku tak to by si aj nas tatko poriadne uzil, ja len s kinedrilom a so sacikom v ruke 😝
Zabi, no v skolke sa budeme stretavat
😉 , dnes som ta asi videla na MsU, ale venovala si sa tete informatorke
imis,tak ste vcera mali krasny rodinny den.....a nechcela by si od zivota vela...aby boli 3 zivi chalani dobri cely bozi den? Nesranduj zena 😀 😀 😀

Dadu, ty si aku slavnostnu rec hodila detickam, kebyze pan Mikolaj cita, tak sa trasie ze aka konkurencia a keby si to zversovala tak brocho uplne ze konecna

klauduska
2. sep 2009

imis...juuuj,krasna to rodinka.... 😉 😉 😉 Bolo Vam fajne,cooo?
a ty moja si nam nejako pochudla,nie???Naco chces chodit cvicit a zhadzovat,z coho???? 😅 Ved si tenka ako prutik.... 😉

imis
2. sep 2009

Klaudi,neser tigra,naseres dzunglu! 😎
Skoda,ze nemam ziadnu foto v plavkach. Je sice pravda,ze vsetky tehu kila su uz dole.To je viac menej automatikus u mna,ale nalepene zostali tie hnusne kancelarske,co som za dva roky v robote nazbierala. Tie sa svine drzia ako klieste. Tak na tie sa ide utocit!!!
Babule,co ste dnes varili? Ved vy mi vobec nepomahate(fiha,aky mostik z diety na recepty 😀 )

imis
2. sep 2009

To co je toto? Koniec prazdnin,koniec kona? 😨

klauduska
2. sep 2009

imis,ale ved ty super vyzeras takto!!! 😉
a tie kancelarske...nieco mi o nich hovor....ked som na urad nastupovala po skole ako stihle decko (ako vravi moj veduci),tak som pekne za ten rok-dva nabrala 10 kg... ☹ des.....
esteze sa teraz trapit vahou nemusim,ale budem az po porode,cooo? 😒

a dnes za mna tetusky z charity varili..... 😵

zabinka
2. sep 2009

jej zuzu, ano, bola som na urade. Ale len na skok pokecat s byvalymi kolegynami. Asi som bola az prilis ukecana, ked som nevnimala okolie.😝 Ale bola som len na skok, lebo sme hned tahali do NR do roboty a s Radkom som bola objednana na kozne. U nas to ale neslo tak hladko ako u teba, lebo teta doktorka sa rozhodla dnes neordinovat a tak nas preobjednali na pondelok. 😠
imis, Zaborskeho je na Levickej ulici v telocvicni a cvici sa tam kalanetika. Ak sa uz zacalo, tak od 18:30 - 19:30. Ja veru tiez potrebujem dat dole aspon trochu z tych kancelarskych kil, lebo sa uz nemozem na seba divat a co je u mna pozitivum, mam momentalne chut. Ja som inak taka lemra. 😝 🙄

klauduska
2. sep 2009

takze zabi...zacina sa dnes o 18,30..... 😉 😉 😉 a ty si bola tu a neprisla nas pozriet????Ty,ty,ty!!!! 😠

zabga88
2. sep 2009

ahojteee babulky!!! co porábate???? ja cakam konecne po 6 týždnoch svojho chlopa domof 🙂

zabinka
2. sep 2009

ahoj zabga, tak to sa tesis, co? Tak prijemne cakanie a este prijemnejsie zvitanie!!!
klaudi, bola som len na skok, kym si Radus vybavil veci na policii, tak som nemala cas ist hore. Ale najblizsie vam to vynahradim. 😉
Cvicit som dnes nebola, lebo som nebola doma 😒 , ale v piatok idem na 100%. Mna zajtra caka Bratislava, tak sa tu asi neukazem, ak stihnem, tak len vecer. Tak sa majte pekne babulky a pekne snicky.

retaux
3. sep 2009

Dobré ráno, Vráble.

Je to pravda, že ten koncert Polemicu sa preložil o pol hodinu skôr? 😕 Tak veľmi som sa na to tešila 😢 O pol tretej Lucka určite ešte bude spať, takže z koncertu nič nebude.

A čo všetky ešte spíte? Idem vás prečítať.

imis
3. sep 2009

Ahojte!
Aky koncert luci? Tusim pojdem kuknut po rokoch stranku vrable.sk Neviete,kedy idu cyklisti dnes cez mesto. Aby sme to postihali. Mam dnes navstevny den. Ideme navstivit dve nadejne frajerky 😀
Klaudi,co za konflikt to ti dvaja pani rano tak diplomaticky riesili?

klauduska
3. sep 2009

AAAAAAAAAAAAAAAAhojte!!!!

luci o tom prelozeni nic neviem,z kadial to vies?Alebo to je na vrabelskej stranke?
Ja uz mam aj rannu prechadzku za sebou,pracovnu samozrejme....celkom fajn som sa presla..... 🙂

No a dnes sa nikde na afte nechystajte poobede,lebo tu bude riadny chaos...!!! 😉

imis
3. sep 2009

No ja radsej padam,aby som uz okolo obeda stihla zaparkovat auticko pred baracikom,bezala pre deti a stihla sledovat celu tu paradu co tu dnes bude.

klauduska
3. sep 2009

baby a co to stretko???Odklada sa na buduci tyzden ci co??? 😕

zabga88
3. sep 2009

ahojte baby! co porábate? čo sa to dnes chystá??? preco nikam neist na aute??? 😲

imis
3. sep 2009

Veru veru,slava dnes velika to bude tu-den plny sportu. Moj byvaly bude pretekat 😔 ,pojdem mu palceky drzat. 😉
Uz som inak doma,vsetko som postihala.Veeelmo dobre sa u kamosky sedelo,len drobko uz viac neobsedel,tak sme isli domov. Stretli sme moju krstnu,ze tu mas dcerinka,pre malinkeho a dvacku mi do ruk strcila.No.......asi dam este jedno kolo na Manu 😀 😀 😀

zabga88
3. sep 2009

imis no super krstnu mas 🙂
my sa chystame dnes na obed do pizza pubu sa mi dako nechce varit, tak si vydeme von 🙂 inak strasne dusno je vonku

moja pracka si dnes ešte dako nestihla vydychnut chuda moje uz 3 krat maká 😝 to bude žehlenia. 🤐

svoradinka
3. sep 2009

Ahojte zienky!
Tak po dlhsom case sa vam znova ozyvam. Mame sa fajn,ale uz sa tesime aj domov.

imis
3. sep 2009

Caaaaaaaaaaaaaaaaau svori!!!!!!!!!!!!!!!!! Super,ze uz pridete!

Zabga a drahus je uz doma?

svoradinka
3. sep 2009

Ahoj imis...no este dva tyzdne a uz sme doma a hlavne Tomi sa tesi do skolky.

imis
3. sep 2009

To je dobre,ze sa tesi,ale dva tyzdne je este dlho. Podte uz domov. 😉

imis
3. sep 2009

Inak svori,postazujem sa ti-vidis prispevky? sak s tymito babami nie je rec ☹ Asi zacnem aj ja varit,zehlit a upratovat.A mozno ma to zacne aj bavit. Ale ja nemozem za to,ze maly tak vela spinka a ja nemozem buchat 😀 😀 😀

svoradinka
3. sep 2009

Aj by som uz bola doma ale svokruska ma o týzden 50-tku,tak sa nam neoplati prist a potom znova vratiti a tak tu este dva týzden vydrzim,lebo 14 bude oslava. A ake prispevky? No mna vsetky domace prace cakaju ked sa vrqtim domov no neviem ako to zvladnem po dvojmesacnej absencii. Hoci tu mamine pomozem ale to nie je az take ako vo vlastnom.

svoradinka
3. sep 2009

Imis bud rada,ze ti malinky tolko spinka. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre