Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
8. sep 2009

Lucke prajem skoré uzdravenie 😉

klauduska
8. sep 2009

veru,uz aby som ho mala pri sebe.... 🙂 🙂 🙂 Vcera nam prisla kraaasna supravicka do postielky,som sa vytesovala.... 😵 uz len oprat... 😉

zuzu80
8. sep 2009

dadu, a ty kde si sa tulala??? Nepises, nerapujes, nerymujes, piesenky nam neposielas 😕 😕 😕 😕

Klaudi, tak uz ma hadam Filipko vsetko nachystane, cooo? A veru ani sa nenazdas a ficis domov z porodnice aj s malym vonavym uzlickom domov.....krasne to spomienky....aj ked to je uz skoro 100rokov stale mam v sebe ten uzasny pocit...ked sme boli prvý krat vsetci doma spolu 😵

imis
8. sep 2009

jaaaaaaaaaaj,po prvy krat vsetci spolu doma. Co myslite,preco mam tri deti? Pre tento pocit!!!!

klauduska
8. sep 2009

juuuj,babulky,ja sa uz tak teskam!!!Casto si to predstavujem...minule sa mi dokonca uz aj snivalo,ze som doma na posteli porodila.... 😀 😀 😀

este nam chybaju nejake veci.....kozmetika pre drobceka,pre mna,podlozka na prebalovanie,fusak....imis...zmeskala som tu akciu na ten fusak na baby-markete.... 😠 😠 😠 Tolko som vahala,az som to pokaslala....taka som nastvana na seba! 😠

imis
8. sep 2009

klaudi,uz je po akcii???? No do kelu,marcel mi podreze krk.Aj ja stale cakam.Az sa to na mna nepodoba. O chvilku bude zima aja kupim nejaky za 60 eur 😠
Klaudi,neboj,stale budes mat pocit,ze ti nieco chyba.a nakoniec co budes potrebovat bude treba dokupit a co budes mat doma bude pekna dekoracia 😉 Ale je to krasne toto chystanie sa.

imis
8. sep 2009

No Klaudi,prave som objednala z babetkova cierny Eisbärchen. Este je v akcii za 39,90. A mozno v zime bude za 29,90 😀 ,ale ktovie,kedy pride a nie je od veci mat ho doma,ked sa z vecera do rana ochladi. Ja nech aj zamrznem,ale detickam nech je teplucko 😉

klauduska
8. sep 2009

imis...no,tak sme teda dopadli.....ale idem omrknut ten co si objednala...ja som zasa vcera objavila nejaky fusak,len neviem co to je zac,celkom lacny a pekny......
tento...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5758134

nevies nahodou aky je?

imis
8. sep 2009

do hlbokeho kocika(vanicky) ok,ale do sportaka by som ho nedala. A budes potom kupovat dva? Radsej zober jeden poriadny teraz a mas. Ved drobcek Filipko si to preplati,ked pride prispevok od statu 😉

klauduska
8. sep 2009

hm,to mas pravdu...ja to este tak odhadnut neviem.....ja len ze sa mi celkom vizualne pacil....ale to nie je vsetko,ze? 😉

ten Tvoj vyzera tiez dobre...asi sa teda rozhodnem medzi nim a emitexom oranzovym,ktory som nasla na MMB za 1050,-SK. 😒

imis
8. sep 2009

Klaudi,nechcem ti porucovat,len este jeden postreh z praxe. Je praktickejsie,ked sa fusak otvara v strede,ako na bokoch.(vkladanie a vyberanie dietatka) a neviem,ci ma emitex zo zadu ABS vrstvu(protismykova),lebo nie je nic otravnejsie,ako kazde dva metre vytahovat fusak aj s dietatom hore,pretoze sa zosmykuje. Ja len tolko(z vlastnych skusenosti),aby si dobre nakupila a nemala problemy.

imis
8. sep 2009

😉

klauduska
8. sep 2009

imis....praveze taketo ja rady potrebujem,lebo vy to uz poznate z praxe a ja v tom uplne lietam.... 😉 Takze diky moc....emitex tusim nema to ABS,len nejaku protismykovu snurku ci co...Tak objednam ten isty ako ty a mozeme sa potom pysit rovnakym.... 😀

imis
8. sep 2009

dobre klaudi,aj ked neviem.................... si predstav minusove teploty,fujavica. asi drobcov len zatiahneme do kukly a budeme do teplucka trielit 😀
11:34-padla. Obed a kava babulky!

klauduska
8. sep 2009

tak ja som uz po obede,bola som riadne hladna!!!A este som si zasla kupit nieco sladke ku kave.... 😵

takze to stretko vo stvrtok teda moze byt,kedze nikto iny nic ine nenavrhol?Vyhovuje?

anjelikbambulka
8. sep 2009

ahojte babule, tak už som domka z oravy... konečne 😉

kedy dáme stretko?

zuzu84
8. sep 2009

ahojte dievcence.Hlasim sa po dlhej dobe.Nejako zanedbavam kona asi to bude tym ze stale je nejaka robota.ako sme sa prestahovali tak som sa ani nezastavila.Musim sa polepsit co sa tyka konika. 😀

anjelikbambulka
8. sep 2009

klaudi, mne štvrtok vyhovuje 🙂

retaux
8. sep 2009

Ahojte!
Doteraz som poctivo ležala v posteli, Lucka bola u našich, teraz som ju bola zobrať a už hajká. Dr. mi napísala penicilín. Tak sa môžem liečiť 🙄

klauduska
8. sep 2009

luci,tak sa pekne liec!!!A aj Ti povedali co Ti je?Angina ci chripka?

anjelik...ahoooj!Vitaj spat vo Vrabloch!Ako bolo?Tam uz je asi riadne chladno,nie?

zuzu..veru,treba sa polepsit,lebo toho kona nejak zanedbavate!!!

takze na stretko zatial prisu :

ja, anjelik,dominika,zuzu80,imis,

zabinka,zabga nevedia a Lucka sa bude zrejme liecit!

a chyba nam.....DADA!!!!!Halooo,dufam,ze dorazis!a zuzu84?

zabudla som na niekoho?Svoradka este doma nie je... 😒 a vsetky ostatne su samozrejme tiez vitane! 😵

retaux
8. sep 2009

Nepovedali 😀 Bola som tam asi minutu aj s cestou 😝 Ale asi to je chrípka.

klauduska
8. sep 2009

no to je dobre,ani mne moj doktor nikdy nepovie co mi presne je..... 😒

inak baby viete,ze nam tu otvorili quelle shop?

retaux
8. sep 2009

Viem, ale ešte som v ňom nebola. Už si sa tam bola pozrieť? Majú tam niečo zaujímavé?

Klaudi: a ku komu chodíš?

imis
8. sep 2009

zuzu84 a anjelik,vitajte v sedle 😉
ano,klaudi,vieme.Ale co to ma za vyhody? Bola si tam kuki?
Prave som na CETV pozerala cyklopreteky vo Vrabloch.Tie krojovane tam nastastie neukazovali 😀

dadadulka
autor
8. sep 2009

kočky budem sa snažiť prísť 😉

mne tento krpec vôbec nechce spať 😠 dnes spal dokopy asi hoďku a teraz mi tu len mrnčí a špekuluje 😝

dadadulka
autor
8. sep 2009

imis na mňa fčul ani nekukaj, bo vyzerám rovnako ako tie krojované 😀 😀 🙄

imis
8. sep 2009

dada,to ti neverim. Uz som ta videla vseljako,ale zdaleka sa nepodobas na tie krojovane. Co sa chalani dohodli? Ani Tobino dnes nespal viac ako 40 minut cez den. Ale neviem,co machruje.Ved ma 6 mesiacov,mal by spat aspon 3 hodky.
Idem s nim asi von.

dadadulka
autor
8. sep 2009

no idem zo seba urobiť človeka a asi aj my vybehneme von, čo už...

dominka11
8. sep 2009

ahojte babule, takže vo štvrtok stretko platí? už sa na vás teším 🙂

baby a kde otvorili ten shop?

malinký mi konečne zaspal, hruza s nim teraz, nabehana som za ním ako kon 😀 😀 a ešte nám ide aj očak, namiesto horných jednotiek mu vyšiel 😠

klauduska
8. sep 2009

dadi a coze,ty sa akosi poslednym casom od nas distancujes..... ☹

ten shop je na ul.1. maja a vyhody to ma asi take,ze si tovar mozete objednat priamo tam,aj tovar tam nejaky maju a plati sa az potom....neviem,len co som na nete citala,vo vnutri som este nebola,lebo vzdy ked som sla okolo,ze nakuknem,tam bolo zatvorene.... 😒

baby a vonku je uplne fantasticky...takto by mohlo byt stale.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre