Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
8. sep 2009

no veru, aj my pojdeme von, ked sa krpec zobudí. Musím behnut do lekárne a do obchodu.

zuzu80
8. sep 2009

dobre, babenky, takze vo stvrtok o 16.00 a kde? Ale budem tam v kazdom pripade 😉

Idem si uvarit kaficko 🙂

zabga88
9. sep 2009

dobre ranko sa praje ! 🙂

retaux
9. sep 2009

Dobré ráno! 🙂

zabga88
9. sep 2009

co sa dnes cystate porábat??? mne švagrina donesie malú na pár hodín, prerába sa u nas dvor takze tu budu daky chlapi tak mozem vyvárať 😠

klauduska
9. sep 2009

Dobre ranko kocandy!!!

Ako dnes?

zabga a co Vam tam prerabaju???

zabga88
9. sep 2009

ahoj klaudi! davame také zatrávnovacie kocky a dlazbu na dvor

klauduska
9. sep 2009

fuuu,tak budete peknucky!!!To sa bude potom na dvore oddychovat.... 😉

imis
9. sep 2009

Bre ranko vinsujem. Zabi,tak dvorcek krasny si chystate a plno chlapov mas dnes doma? Ej,ci to bude pekny den! 😉
Dada,susedka moja najdrahsia,ty si vcera uz radsej odisla z pieskoviska,ze? Vidis ako to je-ako sa spravne po vrabelsky povie: furt mi mav volado co vypravat 😀 😀 😀 A pritom som sa nic zaujimave nedozvedela.
Ale som sa dozvedela,za ti dvaja chalani(basnici z prazdnin) su skutocni,existuju a vraj su ozaj taki mega turbo slusni,poslusni,skromny,nadani,snazivi.........................no proste sen kazdeho rodica 😎
Dnes ma Tobik poradnu,tak som zvedava na miery,lebo uz ho nevladzem nosit. A Simeon ma ockovanie-skolacka injekcia,tak je cely pysny.Uvidime dokedy.
Klaudi,fusak si objednala?

zabinka
9. sep 2009

dobre ranko!

imis, tak vas cakaju lekarske navstevy. Nech to chlapci aj maminka zvladnu na jednicku 😉

My to uz scasti mame s Radkom za sebou. Nejako sa na neho v poslednej dobe chytaju same pliagy 😠 Vo Francuzsku sa mu spravila zaba na jazyku, ale taka, ze dva tyzdne mal zapaleny a nahnisany cely jazyk, vobec nejedol, dokonca ani nerozpraval. V pondelok sme zas boli na kozne, lebo sa mu na ocku v slznom kanaliku spravil vyrastok, tak mu to vypalovali a vcera bol zas u zubara, lebo pod zubom sa mu spravil hnisavy vacok, tak mu ho museli vcera vytrhnut. Moje male chudatko toho ma teraz dost. A este nas caka navsteva na plucnom, lebo uz mesiac ma kasel a nikto nevie z coho. ☹ 😒

zabi, tak budete mat pekny dvor. Aj my mame zatrvanovaciu dlazbu a sme spokojni. 😉

imis
9. sep 2009

Zabinka vidis! Maly je taky enviromentalne zalozeny a priroda mu to takto vracia? Ale to mu asi len posilnuje imunitu. Nech je cim skor tip-top a silna chlapina z neho. 😉
A kde ste zase vsetky? Ja uz aj koncit budem,dnes toho musim postihat a ani neviem,co u vas nove,okrem zabgyinej brigady 🙂

klauduska
9. sep 2009

zabi...no pekne,to takto Radko vsetko schytal???A co je to zaba na jazyku??? 😕

imis....uz som zaregistrovana,len manzelovi som nestihala ukazat farbu aku chcem,nech ju schvali,lebo sa doma miname tento tyzden.... 😒 tak zbehnem cez obed domov a ukazem mu a hned objednam.... 😉 Vidis,mohli sme usetrit na postovnom.... 😒
A drzim palce u pani MUDr.!!! 😉

zabinka
9. sep 2009

imis, dufam, ze mas pravdu. Inak nebyva chory, len ten kasel ho trapi. A tym, ze ja som bola ako decko vedena ako astmaticka, tak si hned myslia, ze maly ma astmu. Ale vybavujeme si po vlastnej osi nejakeho plucneho, nech ho poriadne vysetria a nedopuju rovno liekmi. Tak uvidim.

imis
9. sep 2009

Klaudi,no vidis,ja pilna som mohla pockat.

zabi-Doktor Jakubicka v NR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! siiiiiiiiiiiilno dobry!

dadadulka
autor
9. sep 2009

ahojte žienky 🙂

imis 😀 nevyprávaj, ty si prvá zdúchla z miesta činu 😀 😀 tak sme sa aj my pobrali o dúm dál...
a chalanom držíme palčeky, nech to u doki zvládnu, inak so Semionkom sme si včera fajne pokecali 😀 😉

zabinka aj tvojmu nech sa rýchlo polepší zdravíčko 😉

klaudi ale nieee... ja sa nedištancujem, len mi občas nie je moc do reči, pretože sa cítim mizerne 😝
veď vieš, že prvé týždne sú namáhavé a dajú dosť zabrať 😅 😝

zabinka
9. sep 2009

Imis, tusim take meno padlo. Vybavuje to moj mm a nevedel si spomenut na meno, ale vraj nieco ako Jakubicka. Tak vravis, ze je dobry? Nemas nanho nahodou tel. c.? Lebo kym to mm zozenie, maly sa ukasle k smrti 😕 . MM ospravedlnuje momentalne len to, ze do pondelka musi odovzdat doktorandsku pracu, tak maka na nej. A kde sedi?

klaudi, zaba=afta, taka obycajne mala vyrazka na jazyku. Len u nas sa z malej stala obrovska. Uz sme veru boli vo FR. vychystany aj na pohotovost. Nastastie nebola potrebna.

Radko je inak v poriadku, riadne chodi do skoly a z novej pani ucitelky je cely nadseny, tak dufam, ze mu to vydrzi.

klauduska
9. sep 2009

baby,tak Vy ste vcera piesockovali??? 😅 😅 😅

dadi,uz som sa zlakla....a tak obcas clovek mava aj take dni...a ake prve tyzdne???Nejako nechapem.... 😕 😕 😕

dadadulka
autor
9. sep 2009

klaudi piesočkovali, šmýkali, preliezali, bežkali, klebetili... 😀
no kde sa vzala, tu sa vzala, tehula sa zo mňa stala... 😵 😵 😵

dadadulka
autor
9. sep 2009

inak tú ´žabku´ mávajú aj malé bábätká, tiež sme ju mali, Matúško mal také
biele v pusinke, akoby posiate, sú na to aj vodičky...

zabinka
9. sep 2009

dadu to vazne? Mozme gratulovat? Ci to len ja mam nejake dlhe vedenie? 😲
V kazdom pripade, nech sa to uz na dobre obrati, lebo nam tu chybas. 😉

klauduska
9. sep 2009

Jeeeziiissssssssssssss!!!Dadi to fakt???Az mi zimomriavky nabehli!!!!!To by bolo super!!!Uz to mas potvrdene???

klauduska
9. sep 2009

zabi...no jasne,ked napises,ze afta,tak uz viem,ten druhy nazov mi nist nehovoril.... 😉 Mne prave jedna doznieva.... a herpes tiez...mala som uz druhy v tehu.... 😠

dadadulka
autor
9. sep 2009

babulky fakt 😵 aj ja sa celá chvejem 😀 srdiečko nám bije a budúci týždeň mám prvú poradňu 😵

dominka11
9. sep 2009

ahojte, dadu naozaj? Bože mne až motýle v bruchu behaju. 🙂 bože, to je skvela sprava, gratulujem!!!

klauduska
9. sep 2009

Ty kokso dadi,tak z celeho srdiecka gratulujem!!!!Snad to bolo planovane,nie???takze kolky tyzden si?

dominka11
9. sep 2009

no dalšia tehulka nám pribudla, vráble sa pomaly rozrastaju 😀

dadadulka
autor
9. sep 2009

kočky dííík 🙂
tak bolo to velikánske prekvapko, tešíme sa 😵 a mala by som byť asi v 9tt

klauduska
9. sep 2009

tak drzim silno palceky nech to vsetko dobre znasas,bez problemov a do to uspesneho konca!!!! 😵 😉

dominka11
9. sep 2009

takže matúško sa môže tešít na súrodenca 🙂

zuzu80
9. sep 2009

dobre ranko 😉

daduuuuu,blahozelam ti, konecne dnes nejaka dobra spravicka 🙂 ,az som na chvilku prestala dychat. Tak nech je vsetko v poriadku az do konca a setri sa aj ked pri Matuskovi to bude asi tazke 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre