Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
14. sep 2009

no zuzi,tak to by bolo na rozvod 🙄 😀 😀 😀
Alebo mam napad-vsetky deti dam na prazdniny k mojej zlatej susedke dadke a pridem 😉 😀 😀 😀 😀

zuzu80
14. sep 2009

imis 😀 😀 😀 myslim, ze keby ta dadu uzrela v kukatku mala by v rekordnom case pobalenu celu svoju rodinu a poziadala by azyl 😀 😀

zabinka
14. sep 2009

jeje Lucka, tak aj my gratulujeme!!!! 😉 A nech to vsetko dotiahnete do zdarneho konca.
Tak sa nam to pekne rozbehlo! Kto bude dalsi????

klauduska
14. sep 2009

ok luci,budeme silno drzat palceky!!! 😉 😉 😉

dominka11
14. sep 2009

ahojte babulky, tak vidím, že sa nám to tu rozbieha 😀 tak lucka, gratuacion, nech vám to vyjde všetko dobre 😉

retaux
14. sep 2009

Čaute babule!
A kde ste všetky? Vonku sa dosť ochladilo. Už ide na nás jeseň 🙄

zabinka
14. sep 2009

dominka, teraz som si vsimla, ze Kubko ma dnes vymesacie. Tak nech vam aj dalej robi radost! 😉

zuzu80
14. sep 2009

vonku je dnes veru pekne hnusne pocasie 😒

aj ja sa pripajam ku gratulacii malemu Jakubkovi 😉

zabinka
14. sep 2009

zvnutra to ani tak hrozne nevyzera, ale moja hlava hovori nieco ine. Ide mi ju roztrhat 😒 😠

zabga88
14. sep 2009

Ahojte!
retaux gratulujem nech ste zdravucky 🙂

Jakubkovi všetko len to dobré 🙂

klauduska
14. sep 2009

zabi a bol denny doping kavy dodrzany???

Ja by som zas len spala.....Uz sa mi ani do prace chodit nechce,uz aby som bola doma.....po tomto 30tt to akosi aj telo vnima,ze to je zataz coraz vacsia a potrebuje oddych.... 😒

zabinka
14. sep 2009

klaudi to verim, pamatam si, ze som mala podobne pocity, ked som cakala Radka. Nevedela som sa dockat materskej.
Kavovy doping bol dodrzany, v poslednej dobe mi ale az tak nechuti, takze casto pijem uz len jednu denne. Ale to bude pocasim, nejako som na to dost citliva. Ked prechadza front, tak ma vzdy boli hlava. 😒 ☹ A co je najhorsie, vtedy ani tabletka nepomoze. 😠

zabinka
14. sep 2009

klaudi a brusko teda rastie? Mohla by si hodit nejake fotky, ked uz som stretko nestihla, nech aspon takto vidim. 😉

klauduska
14. sep 2009

no zabi,len aby to tak bolo,ze Ti kava nechuti z prechadzajuceho frontu..... 😉 😀

imis
14. sep 2009

😀 😀 😀 veru zabi 😉
Uz som tu kukucky,ale perno mam.Muzik zaraba statisice eur a vsetky deti doma.
Zabi,klauduskine brusko veru rastie do krasy-jasny chalan od zaciatku-ved klaudi je ako ruza peknucka. A o chvilku uz bude s kocikom behat a daduska nam bude do krasy rast 😉 baby boom jak vysity. Ale to je dobre-tak to ma byt.

klauduska
14. sep 2009

imis.... 😉 veru,nejaky je plodny ten nas vchod..... 😉 😀

zabi...veru rastie,myslim si,ze tak akurat.....ani prilis velke,ani male.....no maly sa tam uz riadne natahuje a pekne citit vydutinky....neviem ako je otoceny,ci je to rucicka,nozicka ci ritka..... 😵
ale hodim zajtra nejake photo.... 😉

ozaj imis,fusak uz priesiel?Mne este nie.... 😒

klauduska
14. sep 2009

tak cafte babule,ja padam domov.... 😉

imis
14. sep 2009

Jaj,klaudi,ani nehovor.Napisala mi,ze cierny nemaju,ale za to mi ponuka 15% zlavu na mega turbo super ziadany emitex nova kolekcia.Takze ma vyjde len 45!!!! eur po zlave. 😖
Tak som jej napisala,ze emitex nechcem,nebola som s nim spokojna a ako vidim na fotke na bocnych zipsoch sa nic nezmenilo 😝 Zdula sa a napisala,ze mam si najst inde. A veruze som nasla-v cechach! a cenovo to iste.

zuzu80
14. sep 2009

imis, no ty si teda, nezobrala si mega turbo super ziadany emitex s 15% zlavou? 😀 😀 😀 😀 😀 A co by si vlastne chcela???

Uvarila som si kaficko a cakam, kedy pride fajront...uz som aj dvere dokoran otvorila aj obe okna a nechodi, stale nechodi 😠 😠

dominka11
14. sep 2009

babulky, dakujeme 🙂 a ako správny oslávenec vymesačia jakubko dnes zahajuje už druhy dlhý spánok 😀 aj ja som si chvílku zdriemla už a idem hodif kafe ešte, lebo nevydržím ani po superstar 😠

dadadulka
autor
14. sep 2009

zuzu fúúúkam a posúvam fúúú fúúú fúúú... 😀 😉 a hop pekne domkov 😉

imis super kúpa 😀 😀 😎 hlavne si to šikovne poriešila 😀 😀 😀

jaaaj babule, nech mi tieto stavy už prejdu 😝 😝 síce mi už nie je zle 24 hodín denne, ale aj tak 😝
ani variť nemôžem, ešteže mám super mamku, čo sa o naše brušká stará 😵 lebo tie pachy ja teraz nemusím 😝
našťastie môj drobček spinká dva razy denne, tak ležím aj ja s ním...

a žehlička mi tu kňučí už vyše týždňa a ja nie a nie sa odhodlať, ale dnes ma to asi neminie 😝 🙄

dadadulka
autor
14. sep 2009

Jakubkovi tiež blahoželáme k 9 mesiačikom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
14. sep 2009

ozaj, dnes som tu na koňovi našla tému, ktorá mi je fčul podozrivo veeeľmo blízka 😅
že Tepláky, materská, mastné vlasy, ale šťastná... 😀 😀 😀
😀 😀 akurát som mužovi minule vravela pri listovaní Quelle, že ako budem po materskej chodiť
oblečená, a že tepláky, ktoré mám teraz furt navlečené, taaak vyšmarím niekam...
ono to obliekanie a šminkovanie a hopky cupky parádičkovanie mi trochen chýba,

ALE veď nevadí, pomaly sa aj k ostatnému dopracujeme 🙂 a vôbec, potom po pôrode
ma čaká ešte dlhá cesta k vysnívanej postavičke, takže Quelle hábky dovtedy určo nehrozia 😅

zuzu80
14. sep 2009

dadi, dobre si fuuuuukala, prave fajront prisiel a ja odchadzam oddychovat a potom cvicit 🙂
takze 24-hodinove nevolnosti ustupili a uz ta trapia iba take 12-18 hodinove? Neboj aj tie pominu. Ako dobre ze tie nase mamky sa takto pekne o nas staraju aj ked sme uz "stare kofy" - aj moja vseliake polievocky vyvarala, len ja som to vsetko posiela rovnou cestou - vodarne a kanalizacie SR 😒 A Matusko tiez pochopil, ze mamina potrebuje oddych tak sa prepol na kludovejsi rezim 😉 - chapavy chlapcek - cela mama

A handricky, sminky a ine haraburdie, ktore nas robi krajsimi tu bude aj ked vychodis dve materske v teplakoch, neboj nic......detickam je to jedno, hlavne ze vcas otvoris vydajne okienko na mlieko 😉

dadadulka
autor
14. sep 2009

zuzu joooj, ako pekne si to napísala, až sa mi slzičky tisnú do očú... veru tak je to... 🙂

zuzu80
15. sep 2009

ahojte vrable 😉
tak si uzite dnes pre zmenu volny den 😉 Deti a celu starostlivost hodit na manzelov a vy vylozit unavene hnaty na stol a nechat sa cely den obskakovat 🙂 😉

My ideme na oberacky, tak dnes bude hlavne menu hrozno, hrozienko.....dufam ze nebude z toho rychly krok vecer 🤐

dominka11
15. sep 2009

aaaaaaaaahojte 🙂 dadulka, aj ja som už bola v tej teme a aj som prispela 😀 aj mne trochu chýba sa upravit a vyrazit niekam medzi ludi, ale čo narobíme, materská ubehne a potom nás to čaka ešte celý život. 😎
a dakujeme za blahoželanie.

zuzi, naša family dnes volno nema 😠 MM odišiel už rano 5.30 pracen a ja rozmýšlam, že maleho odprevadím k jednej tete a mna tu čaka DPčka. Teda okrem toho, že by sa zišlo komplet upratat cely dom, od podláh až po strop...

jaj baby, ja vám tie maminy zavidím, že ich mate pri sebe. Ja neviem, ako by to bolo so mnou, keby čakame ešte druhe baby a mne by byvalo zle.

zabga88
16. sep 2009

Dobré ránko sa praje 🙂

retaux
16. sep 2009

Dobré ráno 🙂

zabga88
16. sep 2009

ahoj! co sa dnes chystas robit??? ja by som mala ist do toho obchodu pomoct z poslednymi vecami v pondelok by sa malo otvarat a ešte daco treba spravit. len ci tam Viki vydrzi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre