Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
24. sep 2009

papa zuzi....

retaux
24. sep 2009

To aj ja len nescu 🙂

retaux
24. sep 2009

a tiež vždy s mliekom 😀

Mne sa zdá, že sa zvykne ešte zvyšovať ku koncu tehu, ale veď ťa sledujú vždy na poradni, tak to bude OK. 😉

svoradinka
24. sep 2009

kladi toneviem.....ale ja som tusim mala stale nizky ale viem to ze pri Matkovi tesne pred porodom asi tak par týždnov mi bolo strasne teplo a zle sa mi dychalo pri Tomaskovi si nepametam

svoradinka
24. sep 2009

no a posledny mesiac tehu sa chodi do poradne kazdy týžden

klauduska
24. sep 2009

fuuu,tak teplo mi je uz riadne posledne min. 2 tyzdne.....ja vetram,pustam klimu a kolegyna sa oblieka.....no... 😨 co uz....

retaux
24. sep 2009

Ja som zase nemohla ležať na chrbte, lebo som sa dusila. Ešte aj keď som na pásy chodila do nemocnice, tak som tam ležala na boku 😀

svoradinka
24. sep 2009

asi tak to bolo u nas a to bola zima/februar/....mne bolo teplo a mm zima..neboj kladi zvladnes to a neskor na to budes len spominat ako mi 😉

svoradinka
24. sep 2009

luci a mas ine teraz tehu,alebo este nie je cim porovnavat...a ty chodis tu do Vrabel ku gynekologovi?

svoradinka
24. sep 2009

ah boze klaudi nejak ti zabudem pisat u...tak prepac,trosku som ta premenovala 😒

retaux
24. sep 2009

Ešte asi nie je čo porovnávať, ale zdá sa mi, že pri prvom som už grckávala a teraz negrckám, ale zle mi býva, ale ma len tak naťahuje. Inak nič iné. K dr. chodím do Nitry k Turbovi. Títo vrábeľskí mi nejak nesedia 😝

retaux
24. sep 2009

Ja už tiež idem, musím povešať prádlo. Čaute.

zuzu84
24. sep 2009

Ahojte zienky.
Takze gratulujeme fionke k Jurkovi nech im robi samu radost.
Retaux: aj tebe gratulujem k dalsiemu prirastku do rodiny.
anjelikbambulka:Emmka je velmi zlatučka,normalne som zatuzila po takom malom drobcovi.
No a teraz ku mne nejako som to tu zanedbavala ale v poslednej dobe manzel vyuziva pocitac takze ja sa dostanem za net len tak vecer ked mala uz spi a on oddychuje.Cez den ani nesnivam o pocitaci len vtedy ked nie je doma.Dufam ze sa polepsim a budem moct sem chodit aj cez den.

svoradinka
24. sep 2009

ahoj zuzu...ako sa vam byva uz sta si zvykli a co mala?

takze dochadzas aj ja mam gynekologa v NR ale az v Krskanoch,kde sme predtym byvali a aj som unho ostala.

Ja si este spominam,ze ked som bola tehu s Tomaskom tak ma strasne pichalo v boku a hlavne ked som sa nadychla /ale uz neviem v ktorom/,aj som plakavala lebo som sa nemala s kym poradit a nevedela som preco to tak je. A dr som sa bala povedat,aby som nahodou neskoncila v nemocke. 😒

svoradinka
24. sep 2009

pa Luci 😉

zuzu84
24. sep 2009

Byva sa dobre az prilis uz sme si zvykli a ani to nebol nejaky problem si zvykat.Paci sa nam tu takze niet o com.
Mala rastie a jej z nej riadny sibal uz aj rapoce len si musime davat pozor na jazyk lebo opakuje vsetko.A hlavne si to aj zapamata. 😀

zabinka
24. sep 2009

ale ste sa rozkecali(konecne)!!!! 😉
Baby, ako to tu rozoberate (postielku, porod, prechadzky....), tak mi je aj smutno, ze uz to mam vsetko za sebou. 😢

svoradinka
24. sep 2009

Matko este nejak necche rozpravat ma urcite svoje slova a tymi sa dorozumie,niekedy len staci ukazat a uz viem co cche...Tomi uz v jeho veku skladal aj vety....tie nase deti vsetko raz-dva opakuju 😀 .....tak to je super ze sa vam tam paci.

svoradinka
24. sep 2009

ahoj zabinka.....to aj mne o chvilku bude luto,ked mi skonci materska a potom sup do prace...aj mi to bude chybat a budem tisko zavidiet ako mi bolo fajn doma 🙂

zabinka
24. sep 2009

no tak nejak svoradinka. Ked som nastupila do roboty, bola som cela stastna a teraz by som opat v pohode vymenila za matersku. Lenza normu uz mame splnenu, takze uz len cakat na dochodok. 😉

dadadulka
autor
24. sep 2009

čaute kecalky 😀 😉

svoradinka
24. sep 2009

ale take divcatko by ste este brali,nie? Ze dochodok len aby sme sa ho dozili 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
24. sep 2009

ahoj dadu? 🙂

dadadulka
autor
24. sep 2009

dôchodok...??? joooj v tomto divokom svete, v strese, zhone... no neviem... 😒

zabinka
24. sep 2009

ahoj dadu, ako sa citis?

tak dievcatko hej, ale zas mat 3 deti v dnesnej dobe nie je sranda. A potom uz ani vek nepusti.

dadadulka
autor
24. sep 2009

zabinka dík za opýtanie 😉 dá sa... ale každým dňom čakááám, kedy to už bude úplne fajn 😅
napr. posledné dva dni mi bolo hrooozne zle, som bola jak zdochlinka... 😝

zabinka
24. sep 2009

baby, ved mi neberte iluzie! Na co mam potom cakat, ked chcem byt dlhsie doma? 😀 😀 Jedine, ze by mm zacal zarabat lepsie......

svoradinka
24. sep 2009

ze aky vek vsak v dnesnej dobe rodia deti v neskorsom veku 😉

zabinka
24. sep 2009

aj ja som sa tak citila pri Martinkovi, lenze mne bolo potom zle cele tehotenstvo. Uz ked bol vacsi, tak mi tlacil na zaludok, tak preto. Ale ty si este v tom obdobi, kedy je to bezne, takze drzim palce, aby to uz co najrychlejsie preslo. 😉

dadadulka
autor
24. sep 2009

veru, bio hodinky neoklameme 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre