Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
6. júl 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

Super super. Aj ja vas vitam v novej teme? Nech sa nam tu dari tak ako v predoslej............... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
6. júl 2009

Zuzu.....ano je už prihlaseny do skolky od marca 2010.

svoradinka
6. júl 2009

Len ak nebudem mat pracu tak neviem ci bude chodit a možno len na 4 hodiny....uvidime,lebo s tou pracou je dnes otrasne................a možno pojdem na dalsiu MD? Ale nie chcem ist už do prace medzi ludi,tak hadam sa mi o rok nieco postasti.

svoradinka
6. júl 2009

a kde ste.............isli ste už spat?

dadadulka
autor
6. júl 2009

babule dala som krátky, jasný, výstižný názov, hádam bude spokojnosť všestranná 🙂 😉

svoradinka
6. júl 2009

na mojej strane je spokojnost🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
6. júl 2009

svori toto sú také veci, že sa nedajú naplánovať do bodky, ani ja ešte nerozmýšľam, kedy
pôjdem do práce, najskôr o rok, ak sa niečo "iné" 😀 nevyskytne 😀 😀

dadadulka
autor
6. júl 2009

v každom prípade chcem byť teraz len s mojím drobčiatkom a užívať si naplno 😵 😵 😵

svoradinka
6. júl 2009

planovat sa nedaju,ale niekedy už nad tým rozmýšlam co bude o rok...ved som už 5rokov doma a patrilo by sa ist niekam do práce. Este si užívam MD.

svoradinka
6. júl 2009

a kto zamkne tu predoslu temu? Admin?

dadadulka
autor
6. júl 2009

myslím materstvo 😉
ten čas tak neskutočne letí a chcem byť pri všetkom čo sa týka malého,
prvá lyžička, prvé krôčky, prvé pády, úspechy, slovíčka... veď o to práve ide... 😵 😵 😵 😵 😵

dadadulka
autor
6. júl 2009

no mali by... písala som im 😉

svoradinka
6. júl 2009

dadu tak to mas pravdu,ten cas leti.....a preto si aj ja uživam matersku,lebo už cas sa nebude dat vratit

dadadulka
autor
6. júl 2009

kočky idem do hajan 🙂 prajem dobrú nôcku a sladké sníčky 😉 zajtra sa vidíme...

svoradinka
6. júl 2009

pa dadu a dobru noc.... 🙂

imis
6. júl 2009

Dobru noc zakladacky! 😉

zuzu84
6. júl 2009

Wau mame novu temu.To je super.Uz tu asi nik nie je tak zelam vsetkým dobru noc. 🙂

imis
7. júl 2009

Ranecko v novej teme. Tak co? Dnes cvicime? 😀

imis
7. júl 2009

Ale ma napadlo,ze eliska je chora,tak asi nie,ze?

klauduska
7. júl 2009

Jeeej bree ranecko kocandy!!!

To sa tu ako vcera vecer zvrhlo,ze ste sa az do novej temy presupli??? 😅 😅 😅
Ja viem,teraz sa asi lepsie pismenkuje vecer,ked slniecko zajde..... 😉

Moj mangel bol vcera veeelmo aktivny a stihol namontovat este 4 policky.....tak sa tesim a dnes idem na ne nalozit.... 😀 lebo uz som vcera opat odpadla o 21,00 a tahala do rana... 😒

retaux
7. júl 2009

Ahojte!
To čo toto 😲 😲 Vy nemáte po večeroch čo robiť? 😨 😀 Toľko ste toho popísali, že vás ani nemám kedy prečítať a už to ani nedočítam a ešte ste aj novú tému stihli založiť? Ts-ts-ts... 😀

A sú nejaké dôležité novinky o ktorých by som mala vedieť zo včera? Alebo nič moc dôležité sa nestalo?

fiona8
7. júl 2009

ahojte......
toto kde som??? 😀

klauduska
7. júl 2009

ajoj fionka!!!

aj ja som bola ranko prekvapkana..... 😀 😀 😀

a ty uz mas ,ze 30tt..... 😅 😅 😅 Ja viem,ze tusim o 2 menej,ale to uz ako rychlo bezi......ved za chvilu budes rodit.... 😅

fiona8
7. júl 2009

no veru...nestras.. 😀 uz sme sa vcera akurat rozpravali s maminou....mala by som si nachastat vecicky pomaly....
svori
vy ste boli vo vyhniach? aj my je to tam parada 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
7. júl 2009

ahojte ženičky 😎
ufff na dnes som si vymyslela veľké varenie 😅 guláš a slané koláčiky, je to mňamka, ale
dosť dlho pobudnem v kuchyni, najmä teraz v takom teple 😝 no nejako to vydržkáme 😉
potom budeme len hamkať 🙂 🙂 😉

Luci novinky... no ani nie... včera sme tu jašili v starej téme, aby sme založili novú 😀 😉

dadadulka
autor
7. júl 2009

fion veru veru, pomaly si taštičku chystaj 😉 🙂

tehuľkám kinderkám 🙂 sme pripravili kindersurprice 😀 😀 😉

klauduska
7. júl 2009

dadi,aky gulasik?Taky klasicky z bravcoveho?A slane kolaciky?To mozem.... 😀 Ja som skor na slane ako na sladke....ale sa mi minule stalo,ze som tu papala slane a doma pekne isli aj von... 😒
Ale sem-*tam mi chuti,ako napr. vcera 2 chlebiky a predvcerom slanina+cibula+pohar mlieka+pohar dzusu a este mi bolo malo,tak som supla 2 zakusky.....To som sa Vam zabudla pochvalit,ze uz mi asi zacinaju tie "tehu" chutky... 😀 😀 😀

fiona8
7. júl 2009

dadka 😀 😀 😀
no ja uz som ake knderko 😀 ledva sa gulam....daj si ventilator ked budes varit...nie ze padnes do hrncov ze chytis infartk z toho teplla 😀 😝 😝

dadadulka
autor
7. júl 2009

😀 😀 fion joooj to by som nerada 😀 😀 ale veď tu mám malého rytiera, hádam by ma zachránil 😀 😀

klaudi hej, klasa bravčový 😉 a slané sú fajné, ak nájdem hodím link, receptík je MMB

zuzu80
7. júl 2009

ahojte ja dnes nic nestiham 😉 , este len teraz idem kavu zalievat a to uz mlatim do klavesnice od 7.00 😕

ale vecer sa zastavim a cakam vas vsetkych a mozno bude aj vrable 3 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre