Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
24. nov 2009

adi, chceme ísť do aquaprku - u našich je novootvorený... je tam detský bazénik, je to tam super... a aj v hlohovci je relaxycentrum - majú tam tiež bazénik pre bábätká

retaux
24. nov 2009

Ahojte!
Ja už mám dieťatko tiež uložené, tak sa k vám pridávam.

Dnes som v meste stretla Dadu - išla z uzv. Určite vám porozpráva zaujímavé novinky, keď sa tu zjaví 😉 😀

Asi aj ja pôjdem na Mikuláša. Len neviem, či si to nerozmyslím, lebo Lucka sa vlani taaaaaaaaaaaaaaaaaaakto veľmi bála 😅

retaux
24. nov 2009

My sme chodili s Luckou plávať do ZM od troch mesiacov.

anjelikbambulka
24. nov 2009

luci, aj ja som tam chcela chodiť, ale už je to zrušené ☹ ☹

imis
24. nov 2009

Svori,jasne,ze sa oplati.Este som nebola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Luci,tak dada uz ma s drobcekom po fototermine? Asi jej idem vyklopavat na dvere 😀 😀 😀

imis
24. nov 2009

Zlate Moravce FUNGUJU BABULKY!

anjelikbambulka
24. nov 2009

Maji, určite? lebo keď som to hľadala podľa tej starej stránky na nete, vypísalo mi, že je to zatvorené

anjelikbambulka
24. nov 2009

napíš mi stránku, ak majú...

svoradinka
24. nov 2009

Zuzi... v Kubine je novy aquapark? Ale to by si nechodila na kurz.

Luci.....mozno sa aj moji chlapci budu bat a hlavne Matko. Ja by som toho roku sla,len neviem kedy bude mat Tomasko v skolke Mikulasa,tak dufam,ze to nebude v ten isty den.

imis
24. nov 2009

stranku neviem,ale pokusim sa zohnat ti cislo. Domi,ty si nechodila s Jakubkom nahodou do ZM?
Ono to fungovat neprestalo,len sa vymenil majitel.

svoradinka
24. nov 2009

Imis tak toho roku sa tam stretneme,bude to nasa generalka? 🙂 Len dufam,ze nam to nic neprekazi a budeme moct ist.

retaux
24. nov 2009

Anjelik: veď aj v NR funguje plávanie pre detičky - je to tam super. Tam zase chodila sestra s malým. 😉

Svori: v MC býva Mikuláš aj doobeda aj poobede. Ty si môžeš vybrať, kedy chceš ísť.

anjelikbambulka
24. nov 2009

ahaaaa...

dominika chodila do nitry...

adi, áno je tam nový aquapark, je tam super... to by sme nechodili na kurz, len tak si zaplávať... ale mám nejaké ukážky, čo s bábätkom vo vode, tak by sme vyskúšali

anjelikbambulka
24. nov 2009

emmka sa vody nebojí, rada sa čľapká, takže s tým našťastie nemáme problém

imis
24. nov 2009

Viete,co sa mne nepaci? Mikulas v skolke,mikulas v meste,mikulas z roboty,mikulas doma,mikulas u starkej,mikulas u babky,mikulas v jednote,lidli,tescu,na ulici,v telke................................
Deti su nacisto osprostene. Ja som mikulas zrusila uplne aspon od nas. Aj tak vzdy pridu svokrovci obleceni za mikulasa,to je ten pravy mikulas,co im da plne cizmy a finito.Rano ziadne ine baliky v oknach nie su.

anjelikbambulka
24. nov 2009

veď to, maji... ako majú deti veriť na mikuláša, keď nie je jeden ale všade nejaký číha... 😒 😒 😒 😒

svoradinka
24. nov 2009

zuzi a to by si sla este teraz v zime alebo na jar? A vlastne do kolkych rokov sa chodi s babetkom plavat?

Luci...ja viem,ze je aj doobedu aj poobede,len neviem nakedy sa mam napisat lebo neviem kedy budu mat v skolke Mikulasa, a tam zvyknu mat poobede vystupenie pre rodicov. Tak mam dilemu. V skolke este nevedia kedy to bude ☹

anjelikbambulka
24. nov 2009

adi, ešte neviem, kedy pôjdeme...

imis
24. nov 2009

Babule,v piatok je v life oldies,nejdeme?

anjelikbambulka
24. nov 2009

baby, nemáte niektorá link na to kuracie mäsko, čo minule posielala dada???? neviem to tu nájsť a chcela by som to zajtra urobiť...

svoradinka
24. nov 2009

esteze mi mame babky daleko,ale zato si to vynahradia na Vianoce starí rodicia 😀

svoradinka
24. nov 2009

imis....sla by som,ale nemam kde nechat deti 😉 .....no a bez mm by ma to asi uz nebavilo ako volakedy 😅

imis
24. nov 2009

A co to bolo za kuracinku zuzi?

svoradinka
24. nov 2009

zuzi...ja nemam,ale vyzeralo to super.

retaux
24. nov 2009

Svori: od troch mesiacov sa môže chodiť s bábom plávať.

A to sa aj mne nepáči, že všade je nejaký Mikuláš - my dáme doma Lucke balíček spolu s balíčkami od dedkovcov a babiek a potom ideme na Mikuláša ešte niekam. Vlani sme boli v MC, ale aj v NR na námestí (ale nie kvôli Mikulášovi, ale atmosféru a ohňostroj hudobný popozerať).

retaux
24. nov 2009

To bola taká, čo sa najskôr naložila do kadečoho, nechala odstáť a na druhý deň sa primiešali postrúhané zemiaky a dalo sa to osmažiť.

anjelikbambulka
24. nov 2009

už som našla 🙂

svoradinka
24. nov 2009

luci od troch mesiacov az do troch rokov? Ja by som uz asi s mojimi chlapcami nemohla ist plavat,co? Len sama.

imis
24. nov 2009
imis
24. nov 2009

jaj,tak uz nic 😔 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre