Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
24. nov 2009

Anjelik: a ako na tých chlapoch zarobí, čooooo? Toľko vien, čo podostávajú 😀

imis
24. nov 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Presne tak anjelikbambulka,ja vam plne doverujem! 😀

fiona8
24. nov 2009

baby tak sme sa tu dnes pekne zisli ani sa mi nechce od vas prec 😉 fotky dam ked pride mangel z garaze a to skor jak o 2 hod nepride 😒 juuuj ale sak nech sa tam vyblazni 😉 musim s tym pockat na neho lebo minule som strcial do PC kartu a vybrali mi ju az v servise 😅
Jurinko sa smeje škerí uz asi od 5-6 tyzdna 😵 😵 😵 a je to pre mna take nadherne ze ked sa zaskeri az ,mi slzy vybehnu... 🤐 😅 🙂 🙂 🙂
zuzi a kde chodidte do solnej jaskyne?

zuzu80
24. nov 2009

no nazdo cukrusky 😉 , ze reku idem vas okuki ale tu to frciiiiii asi sa nem budem vediet zapojit 😀 😀 😀

zuzu84
24. nov 2009

retaux: aj ja som mala obavy ze nevydrzi ale nastastie su tam hracky takze sme sa hrali, naberala sol do kybla hrabala a tak.Nechcela ani odist.

imis
24. nov 2009

Svori,veru tu je to skoro sama chlapiaren( 😀 ). Nado mnou maju tri dcery,ale to je drevakovej rodina,tak preto ma to nem laka.

retaux
24. nov 2009

Aha, tak keď sú tam hračky, tak to by vydržala aj ona 😀

zuzu84
24. nov 2009

fiona8 uz som to pisala do NR

retaux
24. nov 2009

Vidíš, tak keď si chceš babu urobiť, dreváky musíš začať nosiť.

svoradinka
24. nov 2009

Aj na Liptove boli hracky a Tomasko sa tiez vyhral s hrackami a aj so solou 😀

imis
24. nov 2009

Cau zuzicka,len sa pridaj,ja ti to zhrniem.
Dada caka maleho turka,alebo turkynu.To este neviem,lebo je to hanblive.
Juraskov krst dopadol vyborne,az na radioaktivny poplach,lebo fafar nemal noviny
Plvanie v Moravciach je drahe a pristup nem jo.Ale zdrave.
Ja vyrabam chlapcov a vy ste tu na vyrobu dievcat-taka bola dohoda,podpiasane,späcatene
Mikulasov je prilis vela,preto sme sa rozhodli,ze to nejako rozumne musime ustrazit...........
tot vsio
Otazky?

svoradinka
24. nov 2009

takze mi treba zacat drevaky nosit,aby sme mali babu 😀 😀

zuzu84
24. nov 2009

No uz idem off mala uz vykrikuje z postele.Takze povinnosti treba plnit.Majte sa 😀

fiona8
24. nov 2009

marianka
ale šak normalne do škatule, davala ich tam segra, lebo ja som obliekala Juráška....a sprdla aj tu.....hlavna vec ze segra 3roky brigadovala vo Vrabloch v cukrarni 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zuzu a od kedy sa moze ist do solnej jaskyne??? a naco je to dobre? posilnuje to imunitu? a kolko to tam trvá?

svoradinka
24. nov 2009

paaa zuzi...a hadam sa coskoro stretneme aj v MC 😉

retaux
24. nov 2009

No tak to je krásne zhrnutie 🙂 a Zuzu je v obraze.

imis
24. nov 2009

Tak drevaky radsej nie.Ale zas na adopciu by som ju nedala,to je jasna paka. 😀

retaux
24. nov 2009

Ak mám dobré info, tak soľná jaskyňa by mala posilňovať imunitu a je dobrá pri dýchacích problémoch a pri alergiách (ale určite nie všetkých), nie?

retaux
24. nov 2009

Imis: vieš si predstaviť ako super by sa mala - malá princezná v ochrane svojich troch bratov 😵 😵 😵 Priam ako vystrihnuté z rozprávky.

imis
24. nov 2009

No luci a vcul sa tak mam ja! 😀 😀 😀 😀

svoradinka
24. nov 2009

luci..tusim mas pravdu....ale neviem od kolkych rokov sa tam moze chodit. Tomasko mal vtedy dva roky,ked sme tam boli a ja som bola tehu.

retaux
24. nov 2009

Jáj, tak preto! 😀 😀 😀 😀 Ty si ale sebecká. 😀

anjelikbambulka
24. nov 2009

a už zas svieti slnko 🙂 🙂 🙂

imis
24. nov 2009

No,tak trosku 😔

retaux
24. nov 2009

Dobre, aj ja vás už opúšťam. Ešte neviem, čo idem robiť, lebo sa mi nič nechce, ale roboty je tu dosť. Užite si stretko zajtra.

A Zuzu sa nás zľakla 😨 😀

imis
24. nov 2009

Tak trosku bolo k luckinmu postrehu,nie k slnku 😀 😀 😀 😀

imis
24. nov 2009

Ahoj luci.Zuzu nas len oklamala,ze sa ide zapojit,uz zase robi za compom......jaj jaj,nejako ju musime vyliecit 😀

fiona8
24. nov 2009

maji
to bolo fakt super zhrnutie 😀 😀 😀 😀

imis
24. nov 2009

A to uz vsetci idete? Tak idem aj ja.Dnes mam skolsku radu 😲 Som zabudla.Tak teplaky dole,umyt vlasky a bezat...................

svoradinka
24. nov 2009

papa luci 😉 a ostatne zienky etse ostavate? Ja mam este tak polhodinku cas a potom musim este do skolky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre