Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
1. dec 2009

ste tu niekto?

klauduska
1. dec 2009

luci..jeziiis,fakt,ani som si to neuvedomila pritom zhone..... 😅

anjelikbambulka
1. dec 2009

klaudi, malinký spinká?

dominka11
1. dec 2009

ja som tu, len neviem dokedy...ja musím najskor výzdobu pokupit, skoro nič nemáme 😠
klaudi, tebe sa odpušta, neboj budeme ti to pripomínat, aby si na vianoce nezabudla 😉

fiona8
1. dec 2009

ahojte
aj ja som dnes bola kupovat vyzdobu...budeme mat fialovo - striebornu🙂 kupila som nadherne svietniky a ozdoby na dvere🙂 velice sa vytesujem 😉
inak v Lidli som si dnes kupila krasnu drevenu skatulku na cajiky...za 8eur....a teraz som volala s mm a spomenula mu to, a jeho skoro vystrelo,lebo mi to kupil tiez, lenže v Nemecku v Lidli 😀 😀 😀 😀 tak sa na mna hneva,že namá pre mna prekvapko.....nechcete niektorá takú škatuľku???? 😀 😀 😀
a dajte dáke typy na vianočné pečivká.....nechcem stále robiť to isté.....ja som objavila velmi dobrý recept na mmb, sušienky z arašid.masla...velmi nam chutili, tak urobim aj tie... 😉
Lucka gratulujem 🙂
marianka fotky dam aj sem, ale nechce sa mi ich zmensovat, tak mi to chvilku potrva....
papapaa

fiona8
1. dec 2009

už som dala dáke foto 😵

zuzu80
2. dec 2009

dobre ranko 😉

Fion a ty co nemozes spavat alebo co, takto neskoro este na konovi cvalas??? Nakupila si vyzdobu? Aj ja sa dnes chystam, chcela som vcera co to nadekorovat ale nebolo coho, tak dnes vybehnem do obchodov a uz aj ja zacinam pomaly zhromazdovat darceky, ste ma nakazili 😵

Idem kafickovat, kto sa prida?

dadadulka
autor
2. dec 2009

dobré ránko 🙂

fion veď ty už máš doma riadneho mládenčeka, Jurko je veľmi zlatý, rastie vám do krásy 🙂 🙂 🙂
no obzerám sa aj ja po chutných receptíkoch, určite budem robiť tieto, sú fantastickééé 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18641

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20701

dadadulka
autor
2. dec 2009

inak tiež sa chystám na nákupy ozdôb, tento rok vyzdobím bytík zimno-vianočne, nech
sa drobček vytešuje 😵 😵 😵

zuzu ja sa pridávam 😉

retaux
2. dec 2009

Ahojte!
No ja suché veľmi piecť nebudem, lebo mamička napečie, svokra napečie, potom ma tým zavalia a my len tlačíme a tlačíme a... Takže upečieme len medovníčky, aby sa Lucka tešila.
Ale zato také krémové budem robiť, také my môžeme. No ale to až tesne pred vianocami, lebo to dlho nevydrží.

imis
2. dec 2009

Cahojte Vrable!

Tak uz zdobime o sto tristo? Ja uz prakticky mam,len este teraz v sobotu urobim stromcek. Ja viem,ja viem,je to skoro,ale na stedry den sme u svokrovcov a zostavame do 29.12,tak nech sa drobci vytesuju z vianoc aj doma.
Vlani sme boli u nasich na zelanie mojho buduceho svagra germanskeho,lebo chcel zazit prave slovenske s velkou rodinou.No...............myslim,ze uz po tom tuzit nebude.A to sme este nemali Tobka 😀 😀 😀 😀
Tak tento rok budeme u svokrovcov a suma sumarom,podtrzeno,secteno mame vybavene vianoce mimo domov,takze od buduceho roka budeme uz len zu hause sami so sebou. 😉
Zabinka,tak Maroska si strtala? 😀 😀 😀 😀 A co ako sa ma? 😀 😀 😀 Prepac,ale do tej vcerajsej nalady ☹ ,to nemalo chybu 🙂 🙂 🙂 Roku pana 2004 by sme si mozno klucku v porodke aj podali,ale vtedy som este bola pri zdravom rozume a rodila som v Novych Zamkoch.
Fion,maly je riadny fesak.Rada by som ho videla aj na zivo,hm?
A este gratulujeme k prvym krokom-aj prekvapku v brusku,aj Kubkovi bezcovi 😉
Aaaaaaaaaaa,co som este chcela?

retaux
2. dec 2009

Ja som asi nejaká divná, lebo ja vianočnú výzdobu až deň pred vianocami robím 😅 Akurát adventný veniec mám na stole a zavesím aj ozdôbku na vchodové dvere, ale inak všetko až 23.12. aj stromček sa vždy u nás robil až v noci z 23ho na 24ho.

imis
2. dec 2009

Luci,ved aj u nas to tak bolo.Si uplne v poriadku,to len ja som vecne dieta a cakat do 24.decembra by som urcite nevydrzala. No ved co,sme taki i onaki. Kamosova rodina mava na vianocnom stromceku velkonocne vajicka 😅

retaux
2. dec 2009

Teraz som nemyslela teba, ale väčšinu ostatných ľudí. Lebo takmer všetci si zdobia byty skôr, len ja čakám a čakám 😀

imis
2. dec 2009

No babule,ja uz zas musim ist. Idem zaniest kamosku k zubarovi. Asi sa dam na zubarcinu 😀 😀 😀 😀

retaux
2. dec 2009

Imis: ty musíš mať zuby ako halyvúdski herci pri toľkých návštevách zubára 😀 A ani si nenapísala ako sa včera chalani držali, či boli statoční.

A idem už aj ja veru.

fiona8
2. dec 2009

zuzu
spavat sa mi veru neda.... 😖
imis
co mas furt s tymi zubarmi??? 😀 😀 😀 chces mi pripomenut, ze mam ist na preventivnu?? 😖 😀 😀 😀
sak babule, ked vymyslite stretko, napiste a my sa pridame 😉

fiona8
2. dec 2009

dadi , presne tie medvedie labky som chcela dakujem 🙂 🙂 🙂 uz mam aj furmicky kupene 😵
a to vitrazkove sa mi paci ale tie cuukre-nevylameme si na tom zuby???? 😀

fiona8
2. dec 2009

musim ist, maly princ je uz hore a zda sa mi,ze kakaaaaa 😖 😅 😅 😅 paaaaa

zabinka
2. dec 2009

caute babule!!!

Tak my uz mame dalsiu navstevu lekara za sebou. Uz je chory aj Martinko, tak mame doma lazaret. ☹

imis, aspon som vam vylepsila naladu. 😀 😀 😀 😎 A budem moct dojst na preventivku uz k tebe? Sak hadam si sa uz poducila. A mne usetris cestu 😉 😵 😵

fionka, maly vam teda riadne rastie, je zlatunky. 😉

zuzu80
2. dec 2009

ahoj zabi a co to? Uz aj Martinko je chory 😒 Vcera este na Elisku vykrikoval z triedy ze Eliiiiis a ta sa tam v cizmach a vo vetrovke rozbehla za nim a nejakej dievcine vysvetlovala, ze boli spolu v materskom centre, no ta sa zdalo absolutne nechape o com je rec 😀 . Zelam vam skore uzdravenie

imis
2. dec 2009

No uz som doma. Kludne zacnite chodit ku mne na preventivky dievcence,zvladnem uz aj osetrenie korenovych kanalikov.Mne uz len diplom na stene chyba,inak som z tych navstev uplne vyskolena. Ale uz vazne stacilo(pre tento rok 😀 )
Chalani vcera ok,vybavil ich za 5 mikrosekund. Simco uz je cely rozkyvany(rozumej zuby),tam uz nic neriesil a s Aronkom mame prist,ked ho ten kazik zacne boliet 😕 Vraj to netreba robit,len pravidelne umyvat,z coho Arci az taku radost nemal 😀
Vsimli ste si vonku to slnko? Hned je lepsia naladicka,co? 😉

zabinka
2. dec 2009

Zuzi, si ma dostala 😀 😀 😀 Martinko musi vzdy na vsetkych vykrikovat a oznamit kazdemu, kto prisiel, prip. ide domov. 😀 Ale dnes ho zdolala angina, ma zapalene hrdielko, ale chytili sme to vcas, takze dufam, ze ziadne tazke scenare nas necakaju. Dnes a v piatok sluzi ocinko a zajtra si ich uzijem ja. Ale aspon nemusim ist do roboty. Volajako sa mi v poslednej dobe nic nechce a uz len cakam na vianocne sviatky a prazdniny.

imis, ja sa hlasim ako prva 😎

dadadulka
autor
2. dec 2009

babulky vonku je fantasticky 😎 😎 😎 hneď je svet krajší 😵

imis
2. dec 2009

Ved toto dada,obliect a sup sup von.Ja idem uspat drobka a potom pojdem spat aj ja 😔 😀

imis
2. dec 2009
dadadulka
autor
2. dec 2009

ach jaj... veď nepoznala našu cvičiteľku zuzu 🙂 pár hodín natriasačky a zadok jak vyšitý...

baby ja som to nevydržala, kolekcia načatá 😲 😔 hanbím sa jak svi...a ale je mňamková 😵 a ku káve...

dadadulka
autor
2. dec 2009

drobček mi spinká, ja dováram kelovičku a kuki magazínos...

fion tie cukríkové sú fajné, najskôr spapáš koláčik a potom vycmúľaš cukríček 😉

ozaj, včera som pridala nejaké fotočky 😉

imis
2. dec 2009

No teda dadu,tehulka na pohladanie.Mozes zjest tu kolekciu uplne celu. Krasne brusinko 🙂

Ved zuzicku znam moc dobre,len mi to s nou nejak nevychadza.Ked uz som zbalena,vypnu v hale elektrinu 😎

dadadulka
autor
2. dec 2009

dík 😉 si ma potešila, už otváram ďalšiu figúrku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre