Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
14. jan 2010

daniela, dikes za infosku...doma skontrolujem, lebo tento produkt pouzivame 😕

zabga88
14. jan 2010

A´hojte žienky ako sa mavate?

imis
14. jan 2010

Ahojte.No na zdravie.Prave som im dala napisat nurofen,okuki sarzu,ze ci mame ten "zly".
Zabga,ako Viki,choroba ustupuje? Zabrali ATB?
Zuzi,ty budes na zumbe hopsat s Marcelkou ako nikto. Ja si vyklbim klby,vykostim kosti................ 😒
Vcera nas bolo cvicit asi 30,patrila som medzi vekovo najmladsie a ja jedina som tempo zumby kondicne nevydrzala do konca.Ja jedinaaaaaaaaaaaaaaa 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ Nechcela som prestat,ale ked som sa nevedela nadychnut a vsetci a vsetko ocernelo,radsej som to vzdala a musela som si dat pauzu. Taka som ja cvicenka. Telo aj rozum chceli,ale astma nepustila ani slakovi 😀

dadadulka
autor
14. jan 2010

čaves hopsadielky 🙂

ešte zumbujete? 😀 ja som uspala drobca, tak mám chvíľku 😉
toto počko je o ničom 😠chcem slnko, teplo, zelenú trávičku... ☹ ach jaaaj...

imis prajeme rýchle uzdravenie 😉

zabga88
14. jan 2010

Vikinka je na tom stale rovnako som len zvedava co mi povie zajtra doktorka ☹

imis chripka uz aj u vas? no hroza kolko ludi je chorych

klauduska
14. jan 2010

Cafte!

imis....prajeme chlapom skore uzdravenie,nech Vas to cim skor prejde... 😉 A co Vy pomyslate nad novym byvanim?Stavat alebo vacsi bytik?

domi...no,tak s tou zumbou to nebude ziadna slava,ale snad skusit niekedy pojdem a uvidim....mozno nabehnem na stary system pred otehotnenim-zdrava strava a posilka.... 😉 aby som stihla do leta este nejako tu postavicku vyformovat.... 🙂 len horsie to bude s mojimi prsiami.... 😒 Domi,ked budes v meste,kludne dobehni,ja netusim kedy sa ukazeme,lebo ked sme vonku,tak maly spinka,a nechcem nikam s nim dovnutra chodit,lebo sa zobudi a to som potom rada,ze apson vonku prespinka....tak kludne dobehnite Vy s Jakubkom... 😉

retaux
14. jan 2010

Ahojte!
Imis: skoré uzdravenie maródom.

Zabga: zajtra podaj správu, čo je nové, čo vám povedala dr.

Ja som dnes bola na kozmetike a večer idem s maminou do divadla s dôchodcami 😀 Budem super vyzerať taká červenkavá - fľakatá 😀

anjelikbambulka
14. jan 2010

ahojte kočky,

luci, tak sa večer zabav 😉 🙂 😉

magdi, maji, všetkým maródom želáme skoré uzdravenie... dúfam, že viktorka nebude musieť do nemocky...

retaux
14. jan 2010

Ďakujem 😉 Ani neviem na aké predstavenie to idem 😅

anjelikbambulka
14. jan 2010

babule, pozerala som ten nurofen, ja ho mám doma... ☹ našťastie sme ho ešte nepoužili... čo s ním? zaniesť do lekárne?????

retaux
14. jan 2010

Tuším sa má zaniesť do lekárne a oni by ti mali vrátiť peniaze.

retaux
14. jan 2010

uyvona • 1d • Včera o 19:49
Maminy, mrkněte se do lékárničky, zdali nevlastníte níže uvedené. Odkaz na stránku Státního ústavu pro kontrolu léčiv jsem zaslala taktéž ve spodní části příspěvku, takže nepoužívat a vrátit to zpět lékárně, měla by vám vrátit peníze. Pokud znáte ještě nějaké maminky, prosím pošlete jim tuto zprávu. Já dostala echo od kamarádky zdravotní sestry.




Stažení léčivého přípravku NUROFEN PRO DĚTI JAHODA.

Na základě opatření držitele rozhodnutí o registraci, společnosti Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Velká Británie, se stahuje z úrovně zdravotnických zařízení léčivý přípravek:
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA, por. sus. 2000 mg/ 100 ml, kód SÚKL 101113, č. š.: 909263, použitelnost do 04/2012.

Skopírovala som z inej témy:

Stahování léčivého přípravku je z důvodů podezření na závadu v jakosti (nerovnoměrná koncentrace léčivé látky v suspenzi).

Odbor inspekce

08.01.2010

ODKAZ, který potvrzuje pravdivost této zprávy:

http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010

anjelikbambulka
14. jan 2010

no to je úžas ...

zabinka
14. jan 2010

Ahojte dievcence!

Tak aj ja mam doma dalsieho maroda, Radko dostal vecer horucku, zas ho boli hrdlo. A to dobral antibiotika ani nie pred 2 tyzdnami. Mna uz asi slak trafi. Od stedreho dna je stale niekto chory!!! 😢 Ja uz neviem, co skor, ci ist do roboty, ci k doktorovi, ci sa starat o choreho chlapa, pre neho treba teraz zvlast varit, uz toho zacinam mat dost. Uz nech je tu jar, slniecko, teplucko a hned bude svet krajsi. My sme 8 rokov neboli chori odhliadnuc od prechladnutia a teraz toto 😠

zabga, imis, vsetkym marodom prajeme skore uzdravenie, nech vas to neprenasleduje ako nas.

My sme dnes vyfasovali nurofen, ale nie jahodu, tak hadam bude OK. Ale aj tak mu radsej asi dam paralen.

Lucka, vam prijemnu zabavu vecer, uzite si to. 😉

dadadulka
autor
14. jan 2010

zabi ojoj, to ti verím, že máš už toho dosť, ale neboj, prejde to a bude zasa dobre, držkajte sa 🙂 😉

zabga malej Viki tiež prajeme skoré uzdravenie, nech sa jej chorôbky vyhýbajú širokým oblúkom 😉

no s tým nurofenom pecka 😠 hlavne, že bol pekne dlho v obehu 😕 😒

tatko uspáva malého, doteraz som ho furt ja, ale už si musí pomaly zvykať, bo neviem čo to bude, keď
ja do pôrodky nabehnem 😕 babule, tohto sa ja najviac bojím, že čo tu budú títo moji chlopi stvárať
bezo mňa ☹ aj malý je len na mne nalepený, ja zas na neho 😅 no neviem... bojím sa, že bude za mnou
doma vyplakávať a ja zas za ním v nemocke 😢 ☹ ☹ dumám, že si ho asi pribalím k batožine 😀 😅
neviem si to predstaviť, keď aj tí chlapi sú väčšinou ako malé deti 😅
Maji, ako to zvládol tvoj mužík, keď sa vám Áronko narodil? to je podobná situácia... 😕

zabga88
14. jan 2010

zabinka my sme na tom presne od noveho roka a dufam ze to nebude tak ze ako na novy rok tak po cely rok... ja sa tak isto neviem dostat z kasla muz ma zapal priedusiek Viki ta ani nevravim zajtra som zvedava co nam povie doktorka dufam ze ozaj nepojdeme do nemocnice neviem si to vobec predstavit ☹

a co vlastne s tym nurofenom?

zuzu80
15. jan 2010

dobre rano 😉

nurofen skontrolovany, zhoda nezistena

Vsetkym marodom, zelam skore uzdravanie, specialne Vikinke nech kontrola dopadne dobre a Zabinke pevneeee nervy s chorym a hladnym manzelom

No vcera som bola na zumbe....cakala som Vas a Vas nikde, co sa stalo dievcence?

imis
15. jan 2010

Ranecko!

No cau zumbacka.Sak kde sme boli,kde sme boli? Doma som zumbovala s tobcom na rukach okolo marodov.Svalovku mam ako po mega davke zumby. A ako si vnimala zumbu ty? A kto cvici namiesto teba vo stvrtok,ked ty zumbujes? 😕 😀
Klaudi,tebe som uz davno chcela,ze vidis vidis,pomalicky sa vsetko na dobre obracia,aj Filipko bude pokojnejsi.Este sice nejake brusko,zuby,teploty pridu,ale uz budes stale skusenejsia a skusenejsia 😉 No,ano dumame na byvanim. Dom,ci byt? Aj jedno aj druhe ma rovnaky pocet plusov aj minusov.Vidis Kklaudi,ty by si mohla vediet.Aka musi byt minim. parcela,ked sa tam chce stavat?Kazda obec to ma vraj ine,ako to ma obec Vrable? 400 M2 staci?
Dadus,ja som odisla z minuty na minutu od dojceneho dietata.Bola som tehu,dostala som kontrakcie,supsom do nemocky a Maco so Simim sam doma.Prisiel vecer a maly sa dozadoval mliecka vreskotom na cely barak.Tak Macino strhol trisko a maleho si prilozil 😀 😀 😀 😀 Veru,doteraz spomina na tu noc,kedy sa mu skoro laktacia rozbehla 😀 Potom mu ochotne babky chceli pomahat,tak si ich nastahovali na manu,ale tam to po jednom dni vzdal a bol s malym sam doma. Sice ranajkovali parky,ale prezili bez ujmy,dokonca mi v nedelu do siptala priniesli obedik 😉
A Vladko to zvladne,neboj nic.Len ty v porodke neplac,lebo ti zavolaju psychiatra,ako mne a vsetko si stazis.Vladko a Matusko budu mat skolu zivota a velmi ich to zblizi.
Zabinka,drzte sa! Prazivame to iste.Chroba ked skonci,o tyzden je tu ina 😝

zuzu80
15. jan 2010

imis, sorry za provokacnu otazku, som zabudla ze si jedina zdrava s tobinkom a az teraz si uvedomujem ze tobi, by nevladal opatrit troch marodov 😀 😀 😀 sorrryy.
Cvici za mna Martinka, dufam, ze to tak zostane uz navzdy, chcem sa postupne vytratit zo sceny 😀 😀
Zumba? No co ti poviem...s Marcelkou sme sa povlnili, co to sme okukali, aj sme sa zapotili ale to skor prikladam absentujucej klimatizacnej jednotke. Nebola som nadsena, chybala mi na konci hodiny ta davka endorfinov, ked pridem domov jak na ruzovom oblaciku, strhnem tricko a zatancim manzelovi hriesny tanec pred telkou. Ze bola obcas mimo hudby by som jej odpustila, to som byvala na zaciatku aj ja, ale ze nehlasila ziadnu zmenu, nepomenovala jednotlive prvky, nepocitala doby, ze celu hodinu nezmenila vyraz tvare a tempo, to je neodpustitelne 😀 😀 😀 😀 . Na zumbu nema gule, ale mozno sa dievka este chyti 😉

zuzu80
15. jan 2010

Imis a s tym pozemkom, ti neviem odborne poradit, len viem, ze si tam obmedzovana vzdialenostou od susedou, takze ak by si to chcela postavit na samote pri zitave, tak asi na velkosti pozemku nezalezi 😉

imis
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 zuzi,na samote pri zitave ani nie.Jeden pozemcek je teraz v ponuke v Oháju. Ohájo by som celkom brala 😉
Preto sa pytam na velkost.Nieze kupim a potom tam mozem akurat krumple okopavat 😀 😀 😀
No,tvoj odborny pohlad na zumbu ma tiez nepotesil.Ale ja jej dam este zajtra sancu.Teda dufam.A hadam dievke do zajtra aj tie gule dorastu 😀 😀 😀

zabinka
15. jan 2010

Pekne ranecko!

Tak a mame tu dalsi dnik. Ja som si vcera bola trosku vyvetrat hlavu, skocili sme so svagrinkou na kavu a hned je svet krajsi. 🙂 Aj zdrave deti sa trosku zabavili, aj my sme pokecali.....

Radko uz nema take teploty, ma vraj zapal hrdla, ale virusoveho charakteru. Takze ma zabezpecene prazdniny aj na buduci tyzden. Ja som veru tiez hned volala mm, ze ak kupoval nurofen, nech Radkovi nedava, ale ho najprv skontroluje. Ale nastastie taky doma nemame.

zabga, drzim palce na kontrolu, nech Vikinka nemusi ist do nemocnice.

zuzi, ako sa pacilo na zumbe?

dadu, neboj, urcite to zvladnete. Treba asi Matuska trosku privyknut, ze nie si stale s nim, ale urco to zvladnete. A ako pise imis, urcite ich to zblizi. Len sa teraz kvoli tomu nestresuj. 😉

imis
15. jan 2010

Zabi,ozaj,vcera bolo Radovana.To nie tvoj Radko mal meniny? Ci on je Radoslav? 😅 🙂

zabinka
15. jan 2010

imis, on je Radoslav, aj mm. 😉

klauduska
15. jan 2010

Ahojte babule!

To tu dnes este nikto nebol? 😕 Kde ste vsetky?

Ja som narychlo poupratovala,drobec mi zaspinkal v sedacke...v postielke nespal uz pekne dlho,asi ju mame na ozdobu.... 😠 Vcera mal chudacik opat svoj den a od 17,00 bol ako 100 certov...no mala som dost... 😝

luci,ake bolo divadlo?Na co si isla?

anjelikbambulka
15. jan 2010

ahojte kočky,

malá spinká, práve spapala brokolicovú polievku s rožtekom a už odfukuje 🙂

bola som dnes aj v lekárni, zaniesť ten nurofen... vymenili mi ho za dobrý 🙂 😉

dadadulka
autor
15. jan 2010

ahojte ženičky 🙂

babulky dík moc, trošku ste ma upokojili 😉 no budeme to musieť nejako prežiť a zvládnuť 😅
maji, vidím, že dnes to už beriete s humorom 😀 ale v danej chvíli asi nie je človeku všetko jedno 😀 😅
jaaaj... už aby som aj ja na všetko s humorom spomínala... a tvoj mužík to teda zvládol bravúrne 😉 😉

som sa práve napráskala 😝 malý hajá, potom by som chcela do mesta a k našim vybehnúť...

dadadulka
autor
15. jan 2010

luci, tak ako? mala si silný umelecký zážitok...? 😀 😀 😀

zuzu ani teba zumba nenadchla? resp. nemalo to koule... 😀 😀 ejha...

svoradinka
15. jan 2010

Ahooojte! 🙂

Tak ja sa po dlhej dobe zas hlasim,ale este z Liptova. Zajtra alebo v nedelu sa uz chystáme domov,a zas mam strach z cesty a este ma caka velke balenie. Chlapci sa isli s dedkom vysantit este na sneh,hoci tu snehu nie je ale esteže je na blízku vlek a tam umely sneh. Vsetkým marodom prajem skore uzdravenie 🙂

anjelikbambulka
15. jan 2010

Ahoj Adi, tak potom šťastnú cestu a dávajte si pozor... 😉 🙂

dadu, neboj, ty to určite zvládneš... 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre