Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
15. feb 2010

Zuzu: u nás to bolo s Valentínom podobné ako u vás 😅 Inokedy si aspoň čokoládku dáme, ale teraz nič. Žeby sme sa už prestali ľúbiť? 😲 😀

retaux
15. feb 2010

No, vidím, že tu dnes nikoho, tak padám preč 🙂 Idem dospávať...

anjelikbambulka
15. feb 2010

ahojte kočky,

my sme víkendovali na Orave, trošku sme si ešte užili snehu, malú sme povozili na sánkach 😉 😉 😉

klaudi, no malý je teda už riadny chlapisko, kaká, kde sa mu zachce 😀 😀 😀 ja musím pochváliť emmku, v nedeľu som ju prvýkrát posadila na nočníček a hneď sa tam aj vykakala 😉 😉 😉 a dnes tam už aj dvakrát cikala 🙂 🙂 🙂

zabi, martinkovi želáme všetučko najlepšie, najmä veľa veľa zdravíčka 🙂 🙂 🙂

luci, tak dospávaš žúrku???? 😉 😉 😉

zabinka
15. feb 2010

anjelik, dakujem za Martinka

Takze na Orave, dobre, na Orave zdravo..... 😉 😀

svoradinka
15. feb 2010

Aj my prajeme oslavencovi Martinkovi všetko najlepsie k dnesnym narodeninam 🙂 🙂 🙂

Uz sme zdraví. Dnes uz bol Tomi v školke. A ja som si dnes upratala bytík,kedze som vyse tyzdna mala doma oboch chlapcov.

imis
15. feb 2010

Teda Domus,nadherni ste boli na plese.A ples ako vzdy krasne nachystany.Aj mi trosku smutno prislo,ze sme neboli,ale tak aspon si to zachovalo dostojnost 😀 😀 😀 😀

zabinka
16. feb 2010

dobre ranko sa praje!!!!

vstavame, konik erdziii......... 😀 😀 😀

anjelikbambulka
16. feb 2010

dobré ránko, dievčence 😀 😀 😀

retaux
16. feb 2010

Ahoj, ahoj!

zuzu80
16. feb 2010

ahojte 😉

Oneskorene sa pripajam k zastupu gratulantov a Martinkovi prajem z dobreho len to najlepsie, z mileho len to najmilsie a z pekneho len to najkrajsie 😉

Masky mate nachystane??? 🙂

Kava uz bola? Nebola? Tak idem zalievat

klauduska
16. feb 2010

ahojte zienky,

zabinka...aj ja prajem oslavencovi vela zdravicka a uspechov!!!

anjelik....emmuska je uz taka sikovnica velka???To ju celkom rychlo ucis,budem k tebe chodit na ukazyk rychleho ucenia na nocnik... 😉 😀

My sme vcera ockovali,bol veru plac,ale celkom rychlo sa utisil chudacik....teplotka zatial chvalabohu nebola,le za to vecerne uspavanie stalo za to..... 😖

zabinka
16. feb 2010

baby, este raz dakujem za Martinka. V sobotu dostal skolsku tasku a peracnik a teraz ho kazde rano musim presviedcat, ze musi ist este do skolky a nie do skoly. 😀 😀 😀

anjelik, mala je sikovnica, nech vam to vydrzi.... 😉

zuzi, ja kavco uz mam v sebe, lebo za par minut odchadzam na skolenie....

retaux
16. feb 2010

Zuzu: včera som videla Elišku - boli na prechádzke zo škôlky.
A masku musím ešte ožehliť, ale je už nachystaná. A čo treba doniesť?

My sme tiež začali nočníkovať odkedy Lucka vedela sama sedieť, ale potom sa nám to pokazilo.

imis
16. feb 2010

Ranek!

Zuzi,daj mi instrukcie,ak chces,aj cez IP. Kedy mam byt v MC pri sporaku a sisky smazit? Co treba priniest,co este dopinknut. U Chrobaka som nebola od vianoc 😔 😅
Bolo s atrebalo na karneval nahlasit? 😨 Vcera mi volali zienky a ja som len kukala jak puk.

retaux
16. feb 2010

Ja tiež neviem, že sa bolo treba nahlásiť 😕 Teda aspoň ja som sa nikde nehlásila.

zuzu80
16. feb 2010

nahlasovat sa nebolo treba, to len na Mikulasa sa nahlasuje, aby Mikulas vedel kolko balickov ma priniest 😉

imis
16. feb 2010

Ved ani ja luci 😕
Asi nas nepustia 😀 😀 😀

retaux
16. feb 2010

Nejako sa tam hádam dostaneme 😀

Už sa musím ísť venovať dieťaťu, lebo mi tu pomaly celý byt rozoberie. 😝

klauduska
16. feb 2010

tak babky idete do MC?Ja uvidim aky bude Filipko,aby nebol mrzuty a nemal teplotu po ockovanmi,tak uvidime,o 15,30 by mal papat,tak by sme tam potom dorazili..... 😉

mangel ale musi ist do NR hned z robotky,zaniest afto do servisu.Lebo nejaky "dobry" soused nam nacuval do afta.... 😠 😠 😠 😠 😠

imis
16. feb 2010

Ja som to nebola klaudi 😕

imis
16. feb 2010

Inak,toto tu je bohovske. Vam nacuvali,dade rozbili spätne na soferovej strane,nam kamenom doskriabali kapotu-nadherne obrovske letokruhy..................... Ma niekto nieco proti konikarkam?

klauduska
16. feb 2010

imis...to fakt???verim tomu,ze to mozu mat na svedomi ti mladi co sa tu potuluju vo velkom pocte vo vchode a pivnici.....teda aspon to spatne a skrabance,ale nam teraz nejdu poriadne otvarat dvere a mame normlane fugu na dverach,takze asi by nam tam aj tieklo...Baby,my sme tento rok asi prekliaty.... ☹

dadadulka
autor
16. feb 2010

ahojte kočice 🙂

žehlila som 😝 nie a nie konca... 🙄 ale už zmáknuté... malý mi tu behá s metlou, narába s ňou
jak cvičenci v kung fu 😅 už len čakám, čo zhodí a rozbije 😕
chcela by som ísť aj do mesta...

klaudi 😕 ani my sme to neboli... ale ja sa ani moc nečudujem, na tomto sídlisku ma asi už nič neprekvapí 😠 ☹

klauduska
16. feb 2010

baby,uz som sa Vam pochvalila,ze ideme tento rok na 2 svadby??? 🙂 🙂 🙂

imis
16. feb 2010

Klaudi,nie ste,neboj nic. Auto,fotak a ostatne materialne veci sa opravia. Filipko je uz ok a to je hlavne.JE zivy a zdravy a krasny.Vy ste obaja zivi zdravi,krasni. O toto v zivote ide.Maros ma pracu,mate kde byvat,ste spolu............................. VED VY STE VLASTNE STASTNI LUDIA!!!!! 😉

dadadulka
autor
16. feb 2010

aj ja by som chcela ísť 😅 zákusky, tortičky, dobrôtky, maškrtky... 🙂 🙂 🙂

imis
16. feb 2010

Klaudi,je to pravda,ze DK id edo chomuta? Mi to nejako nejde do lebky 🙂 A ti druhi?

dadadulka
autor
16. feb 2010

no fasa 😠 a zasa som pri jedle... už chcem rodiiiť... 😅 😕 🙄 😨 🤐 😅

imis
16. feb 2010

dada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,dufam,ze ta to neprejde ani po porode.Velice prevelice sa mi teraz lubis.Prihlasujem ta do nasho klubu cokoholikov 😉

dadadulka
autor
16. feb 2010

maji si ma predbehla 😉 🙂 niečo podobné som chcela aj ja... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre