Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
3. mar 2010

Ranecko!

No to co je zuzicka? 😲 A ktory virus ta chytil? Grippe,alebo dadin? Rychle sa mi vyliec! Nechytila si to v cakarni u detskej? Tam je tej zgerby plno.
Vcera boli tie mini deticky tak nadherne.Nevedela som sa ich nabazit,ale dnes rano ma moji juniori tak vytocili,ze ma hned chut presla. Som sa zaprisahavala,ze ked ich neprizabijem doma,tak ich v meste urcite predam na suciastky 😔 😎
Zuzu84,vcera si to bola ty? So Silviou? A co som uz ja uplne mimo? Som ta vobec nepoznala! 😒 Ja som do MC nemierila,mala som tadial cestu k tym babätkam. Ja nechodim rada do MC 😔 😀 😀 😀 😀
Tak Lucka sa nam vyparadila este na finiš? Super!
A co este? Jaj,slnko sice svieti,ale zimusno je.Aj na chodnikoch bol lad.

zabinka
3. mar 2010

pekne slnieckove ranko kocandy!!!

zuzi a co to? Takto vazne ta to chytilo? Dufam, ze to rychlo prejde a zase budes fit. 😉

Tak ja som vcera nevydrzala a zavolala p. vychovavatelke. Radko sa ma dobre a velmi ma teda nevnimal. Mala som z toho pocit, akoze mami, co otravujes. 😀

imis
3. mar 2010

No vidis zabi? 😀 Ale si ho strapnila 😀 😀 😀 😀
Ale nie,aspon si kludna.

zabinka
3. mar 2010

imis, vies, ze ani nie? Ale hlavne, ze je maly spokojny. Ale uz aby bol piatok.

Baby, vcera som skoro odpadla. Poobede som dobiehala na autobus a za mnou nastupil este jeden chalan. Sedel aj s partiou nedaleko mna a ja som zacula kus rozhovoru : "Uz sme mysleli, ze nenastupis, ale sofer cakal,. Najprv nastupila ta stara a potom ty....". No skoro som odpadla, ked som si uvedomila, ze ta "stara" som bola asi ja, ak som dobre pocula. 😕 😕 😲 😲 Este doteraz som to tusim nerozdychala 😀 😀 😀 😀

imis
3. mar 2010

zabi,ved pre nich je stary uz aj 25 rocny clovek.Toto vobec neries. My sme boli ini? 😀 😀 😀 😀 😀

imis
3. mar 2010

Mne sa ta nova verzia nemlubi.Ja som taky retro vyznavac 😀

imis
3. mar 2010

A kde ste vsetky? Vonku?

zabinka
3. mar 2010

ja som uz zas tu, len som mala konzultaciu. Ved ja to az tak neriesim, len som zostala prekvapena. Ale mas pravdu, v ich veku sa mi zdali stari 27 rocni ludia. 😀 😀 😉

Ja tiez nie som az tak nadsena tou novou verziou, ale ved uvidime. Ono, zvyk je zelezna kosela.

imis
3. mar 2010

No,trosku pauznem,kafendo dopijem a idem makat dalej.Ma to nejak chytilo dnes to upratko.Dufam,ze ma to tak rychle aj prejde 😀 😀 😀 😀
Daduskovcov som stretla na chodbe,ale kde ste vsetci ostatni? 😕
Dada,mam napad! Co keby sme si dali na chodbu taku tujku zelenu v kvetinaci.Nie je to gyc a to by sme hadam zvladli aj uzivit 😀 Ale najskor vyhodime odtial ten barovy pultik.Do velkej noci im davam time a potom to vyriesim ja!

zuzu80
3. mar 2010

ahojte, tak "vajrus" ma daky divny priebeh...ma chytil z toho zachvat upratovania, tak som vyhadzala a upratala celu komoru a kuchynsku linku, este idem kvetinky crepnikove obriadit a finito na dnes, vlastne este sa kamoska automaticka vrcucha a asi bude potrebovat pri vyprazdnovani sa 😀

Zabi, z toho si nic nerob, ze stara, mna uz minimalne 5 rokov mladeznici oslovuju ze teta 😝 . Ale zas ked mi niekto v praci povie slecna, ako mi to polichoti 🙂, len to pocuvam zriedkavejsie ako tu tetu

VIP vchod, co mate na chodbe bar? To uz je aky luxus, aj drinky miesaju? Maji a ze ma po zumbe nevolas na jeden 😀 😀
Idem pokracovat v zacatom

anjelikbambulka
3. mar 2010

ahojte žienky,

no my ešte chorobujeme, ale zdá sa mi, že je to už lepšie... tak hádam v piatok zavítame aj do mc... 😉 😉 😉

anjelikbambulka
3. mar 2010

baby, to len ja som taká lemra lenivá???? 😒 😒 😒 😒 Vy tu všetky upratujete, luxujete, presádzate, obriaďujete a ja prd.... Nič sa mi nechce 😔 😔 😔

dadadulka
autor
3. mar 2010

hellou girls 😉

dieťatko spinká, mama má frei 🙂

maji, oki 😉 dávame im limit time, ak sa nič neudeje, zakročíme!!! 😀

zuzu, veď ty si niekde pracovný zápal lapila 😀

zuzi, to nič, jarná únava sa hlási 😉

anjelikbambulka
3. mar 2010

dadu, len ja to mám celý rok 😀 😀 😀

dadadulka
autor
3. mar 2010

zuzi, tak toto ti neverím 😀

dadadulka
autor
3. mar 2010

zabi 😀 😀 😀 hold, dnešná mládež 😨

anjelikbambulka
3. mar 2010

dadu, ver tomu... je to kruté, ale je to tak 😔 😔 😔 😔

zabinka
3. mar 2010

zuzu a kde si chytila ten upratovaci virus? Mne by sa tiez zisiel. Ja som si tolko naplanovala, ze ked deti nie su doma, co vsetko porobim a nespravila som skoro nic. Furt len v tej robote robime a ked si doma sadnem ku kavicke, potom sa mi uz nic nechce.

imis
3. mar 2010

Baburence,pozerala som ordinacio,co som vcera prespala a to co tam,ze Miso s Marou sa vrteli okolo seba? 😲
Zuzicka,veru barovy pult na chodbe,ale nikto nenalieva ☹
anjelik,ty? Gazdina roka hned po dadulke! Ziadne ze jarna unava.Toto ti neverim ani ja!
Zabinka,ty nic neries.Ked deti nie su doma,treba sa manzelikovi venovat na 110% 😉

imis
3. mar 2010

Dada,barmanka zas trieska dverami.Ked sa jej narodi drobec,potom zacnem ja trieskat 😠

dadadulka
autor
3. mar 2010

zuzu, barový pult+igelitka plná fliaš+šíriaci sa cigaretový dym+moje nervy na dranc 😠 😠 ☹ 🤐
k tomu pripočítam ešte štrngotanie s kľúčmi a treskot dvier 😠 ☹ 🙄

dadadulka
autor
3. mar 2010

maji, ja už keď počujem tie jej kľúče 😠 má šťastie, že sa nemôžem rozčuľovať, by videla ten randál 😠
ale neboj, po príchode z pôrodky jej toto už neprejde, buď sa naučí normálne otvárať a zatvárať dvere
alebo dovi-dopo, čo jej poviem si za uši nedá 😠 🤐 🤐

dadadulka
autor
3. mar 2010

juj a adrenalín stúpa 😠 koza jedna 😠

imis
3. mar 2010

A ze jej este nejdeme na nervy a neodstahuje sa! Som dnes silno vonavym Ajaxom umyvala.Dufam,ze sa nedogrcala z toho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
3. mar 2010

Ci dufam,ze sa dogrcala z toho? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
3. mar 2010

som naspat, s kvetmi to bol kratky proces, fialkam som prisypala novu zem a zivoriacu paprad som poslala na v ciernom igelitovom vreci na smetisko

jaaaj tak zahada s barom objasnena 😠 A to je co za pipinu, co prisla z jaskyne do civilizovaneho sveta, ci?

dadadulka
autor
3. mar 2010

vrrr... mala som predsa len v tej jednote počkať na tie špice 😒 idem dať na nervy horalkový zábal 😅

zuzu80
3. mar 2010

baby nieco pre jarne satniky, vzdy s dokanalym pozadim

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=670376

a nieco na doma pre detvaky

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=670366

imis
3. mar 2010

ten overal pre Tobca kupujem 😀

dadadulka
autor
3. mar 2010

😀 😀 sexi zadky bez náznaku celulitídy 😀 alebo ako sa expresne dopracovať od XXL k veľkosti S 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre