Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
10. mar 2010

ano Zuzi, do konca tyzdna je s tatkom 😉

zabinka
10. mar 2010

zuzi, aj Martinkovi sa tam lepsie paci, ale to podla mna robia nove hracky, zmena prostredia a tak. Som zvedava, ako zrekonstruuju tu nasu skolku.

dadadulka
autor
10. mar 2010

zuzi, to ja som sa tešila tiež veeelice, veď tie prípravy sú najkrajšie, bo tá oslava ubehne strašne rýchlo...

zuzu, že... keby minule ´nemudroval´ 😀 mohol si aj dnes ´ zamudrovať´ 😀 😀

klauduska
10. mar 2010

anjelik...a ty takto hocikedy v strede tyzdna pagaciky vypekas???Hm.... 😒

zabi...vacsinou chodime doobeda na prechadzky von ,medzi tou 9,00 a 10,00 ideme...tak ak budes vtedy vo VR,tak sa mozes pridat a aspon pokecame.... 😉 ozvi sa potom...

imis...to si veeelmi dobre,rychlo nakupila a ukuchtila... 😉 Tak idete na vystavu a bude sa tento rok prerabat???

anjelikbambulka
10. mar 2010

klaudi, potom crnkni, možno budem aj ja vonku s malou, tak pokočíkujeme 😉

zuzu80
10. mar 2010

hej zabi, asi to bude tymi hrackami a ze boli vsetci spolu, to sa Eliske paci, ked su s velkacmi. Vcera sa jej babka pytala ci ju neboleli nozicky, ked isli tak daleko do tej novej skolky a ona povedala, ze neboleli, lebo sa drzala s "velkacom" 😀 . Ju tam dostal vlacik, vcera ked som prisla z roboty som robila z kartonu velku lokomotivu, taka chaba nahrada

Dadi, no presne, sa im to lahko povie, chlapom doktorkom, ked nemaju tehotenske chutky

zabinka
10. mar 2010

klaudi, ok. Uvidim, na ktoru hodinu pojdem a potom sa ozvem. Tesim sa.

Tak Eliske sa paci byt s velkacmi? 🙂 O vlaciku ja nic neviem, ale to asi preto, ze my takychto vlacikov a autodrah mame doma niekolko. 😀 😀

svoradinka
10. mar 2010

Ahojte zienky 🙂

Mame sa fajn a dnes sme mali velky den Matko dnes oslavil svoje tretie narodeniny. Mali sme dve mensie oslavy u nasich a svokrovcov. A tak dnesny den mi uz konci materska 😢 ☹ V sobotu uz prideme domov hadam cesta bude zas fajn. A o týzden nam uz pride muzicek,velmisa tesime. 🙂 Majte sa krasne paaa 🙂

dominka11
10. mar 2010

ahojte, Matkovi prajeme všetko naj k narodkam, nech sa mu v skolke dari 😉
idem vás ešte prečítat a kuk panelak. pekny večer

fiona8
10. mar 2010

Ahojte ženičky....
tak ste ma odhalili 😉 bola som vo VR, Marianka mne aj Jurkovi urobila veľkú radosť krásnymi vecičkami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dakujeme ešte raz Maji 😉 😉 a toho pavuka mi fakt vyhovorila 😉 😀 len potom budem musiet porozmyslat nad moznostou B 😀
Dnes sme mali pekný dník, s Juráškom sme si boli zaplávať, a už sa potápa 🙂 😵 je to super 😉

dadadulka
autor
11. mar 2010

dobré ránko 🙂

ráno mi skoro očné bulvy vypadli, že sneh...????? 😲 😲 😲 Jaaaaaaaaar, kde si...???!!!

fion, Jurko je takýto malý potápač 🙂 paráda 😉

Maťkovi všetko NAJ k narodeninkám!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
11. mar 2010

krasne biela rano 🙂

Rano normalne sok, ze jake srandicky s tym snehom 😀 😀 😀 Perinbabka, Perinbabka uz schovaj perinu do ulozneho priestoru pod postelou a utekaj na zaslusenu dovolenku do teplych krajin 😉

Vsetulienko najlepsie oslavencovi Matkovi!! NEch je hlavne zdravy, stastny, spokojny a nech je z neho vzorny skolkar 😉

Fion, tak ste mali celkom prima den s Jurkom, nakupili ste, choditko vam vyhovorili a este sa si aj zaplavat boli, paraaadicka 😉 . Inak ani my sme choditko nemali, mali sme iba take odrazadlo 😉

anjelikbambulka
11. mar 2010

dobré ránko, žienky,

to čo je???? že sneh???? a ja som myslela, že včera v počasí srandujú, že dnes napadne na západe 5-10 cm 😒 😒 😒 😒

aj ja chcem jaaaaaaaaaar...

aj my želáme maťkovi všetučko najlepšie, najmä veľa veľa zdravíčka a nech si v škôlke rýchlo nájde kamarátov... a možno aj nejakú frajerku 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
11. mar 2010

fion, a kde chodíte plávať?

zabinka
11. mar 2010

Dobre ranko 🙂

Aj ja chcem jar!!!!!! To co je toto, perinbabu ozaj treba naucit aj oddychovat.

Matkovi aj my prajeme vela, vela zdravicka, spokojnosti, radosti a vela novych kamaratov v skolke. 😉 😉

A po vcerajsej inspiracii na vystave idem tusim ozaj podat to lotto. 😀 😀 😀 Ja by som vedela toho tolko poprerabat, len kde vziat cas a peniaze. 😅

svoradinka
11. mar 2010

Krasne zasnezene ranko 🙂

Dakujem vam velmi pekne za blahozelania 🙂 Aj tu na Liptove nasnezilo a este aj snezi,a to mam ist v sobotu domov hadam tie cesty budu fajn,ale aj na sobotu hlasia snezenie. Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem jaaaaaaaaar.

fiona8
11. mar 2010

ahojte
anjelik chodime sem do ZM - časť Chyzerovce...je to pre bábatka od 3 mesiacov...páči sa nám tam, chodíme raz za týždeň, alebo aj 2x....ako môžme.. 😉

anjelikbambulka
11. mar 2010

a to máš zaplatený aj nejaký kurz, či chodíte len tak súkromne?

dadadulka
autor
11. mar 2010

baby, poďte na kávu 😉

anjelikbambulka
11. mar 2010

dadu, len dovarím obed a dám si aj ja... 😉

dadadulka
autor
11. mar 2010

ok 😉

ja dnes variť nemusím, máme od včera 🙂

zuzu84
11. mar 2010

Ahojte.
No aj ja som skoro rano odpadla, mm hovori ze vonku snezi, ja hned na to ha ha dobry for, a pozrem von a skoro som odpadla.
Mali sme trosku volna mala spala u babky, takze sme si troska vcera uzili.Aj my sa chystame na vystavu zajtra dufam ze nebudem sklamana.No len neviem ci sa udrzime na uzde ked tam zbadame kopu krasnych veci.
Jaj uz sa tesim konecne nejaky vylet uz dlho sme nikde neboli.V nedelu zase chystame velku oslavu nasmu drobcovi tak dufam ze sa vydari.Jaj ale ten cas rychlo leti. ☹

dadadulka
autor
11. mar 2010

doobeda sme boli aj vonku, no nic moc 😒 to počko je o ničom...
ale streli sme klaudi s Filipkom, malinký spinkal ako anjelik 🙂

a videla som aj Majku pred chvíľou, aj s mužíkom, aj s Tobim 😉 Maji, ako bolo v NR? podaj pozitívne info 😀

anjelikbambulka
11. mar 2010

aj my sme boli doobeda vonku, ale teda ten sneh ma hneval...

zuzi, tak vy už budete mať doma veľkú slečnu 😉 😉 😉

dadadulka
autor
11. mar 2010

zuzu84, doma veľká slečna, nooo asi by bolo treba pouvažovať nad nejakým drobátkom 😉

baby, pozor!!! na obzore žiadne tehuľky, čo to... čo to...??? kto doplní rady??? 😀 😉 😉

zuzu84
11. mar 2010

No uz hej,az mi je to luto ako to rychlo ubehlo.No za chvilu uz aj budem musiet rozmyslat kam do prace ☹ A tak sa mi nechce, zeby som sla na druhu matersku 😀

dadadulka
autor
11. mar 2010

a čo s tým stretkom??? aj ja by som vás rada videla ešte do pôrodu 😀 😅

Dajmeee...! 🙂 Kedy... Kde... O koľkej... 😎

dadadulka
autor
11. mar 2010

zuzu tak šup, šup... 😀 😀

zuzu84
11. mar 2010

no sup sup keby to bolo len tak 😀 Chcem teraz este aspon 3 roky pauzu,ha to sa dobre hovori.A mm tiez hovori a nestaci jedno ved je ako za troch 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre