Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
27. júl 2009

hej mas pravdu
ale to je tak od narodenia bola stale somnou nikto nebol schopny mi ju ani na pool hodku postrazit muz bol stale v zahranici a tak sme boli všade spolu a teraz sa bojim ze ako to zvladneme

klauduska
27. júl 2009

Neboj,kazde dieta si zvykne,skor ci neskor by to prislo tak ci tak.... 😉 skus s nou chodit do MC Chrobacika,aby si zvykla na deticky a ty sa zabav s mamickami,aby Ta mala co najmenej vnimala a plne sa zahrala s ostatnymi.....A tak si mozno lepsie potom navykne na tu skolku... 😉

zabga88
27. júl 2009

uz som nad tym premyslala zajdem tam ešte som tam nikdy nebola ale bude sa jej tam urcite pacit

klauduska
27. júl 2009

podla mna urcite ano,aj sa zahra,ak je aspon trosku spolocenska a nebude sa hanbit,ale ved sa mozno otrka....

zabga88
27. júl 2009

ona sa hambi ale po pol hodke ju to prejde a nevie sa jej papulka zastavit 😀

klauduska
27. júl 2009

tak vidis,zacni s takouto "terapiou"..... 😀 a uvidis ako bude mala reagovat.... 😉

klauduska
27. júl 2009

Tak ja sa lucim pre dnesok,idem pre synovca do skolky a snad aj vecer daco pozehlim.... 😒

Papa kocky...

zabga88
27. júl 2009

🙂 maj sa krasne ahoj

fiona8
27. júl 2009

Ivko chodi na 3 tyzdnove turnusy, takze vsetko co sa tyka bytu bolo skoro na mne....konzultovali sme vsetko cez telefony......a majstrov a vsetky papiere som musela vybavovat ja 😝 😝 doteraz sme tiez byvali v podnajme 3 roky, bolo tam fajn v 2izb.byte ale tesno 😒 konecne nam schvalili uver, tak sme si kupili bytik 🙂 a v zivote by som nevpovedala,ze tam bude tolko roboty to vsetko vybavit, od uveru az po papiere z katastra, majstrov..... 😝 ale hadam je uz dobre 🙂

dadadulka
autor
27. júl 2009

nazdárek baburiatka moje 😎 😎 😎 😀

akooo...??? drahý má tento týždeň dovču, tak si užívame spolu family life 😀 😵
doobeda sme mestom blúdili a poobede svokrovcov obehli, domov sme došli zmordovaní z tepla 😝
bo v aute máme aspoň 40 grádov 😲 alias hic jak v prdeli 😲 😕 🙄 ale bol mini výletík 🙂
fčul som si trochen nechtíky dávala do pucu 😀 maniku s pedikúrkou spojila 😀 nach to nejak vyzííírááá 😀
a idem háro hodiť pod britvu, možno na maxi krátko 😅 uvidím ešte, ste ma tu nakazili tými feši účesíkmi 😀 😉

fion aaach jaaaj, no roboty jak na kostole, ale o to väčšia radosť potom bude, keď si v obyvke zasadnete
a už len spomínať budete, ako ste sa narobili, ale stojí to za to 🙂 😉 a ty už nerob nič, pozor na bruško 😉

klaudi bytová otázka je aj naša otázka s veeeľkým otáznikom 😒 len ako vravíš, many, many, many...

zabga neboooj, malá si tak zvykne, že budeš len zírať 😉 a keď pribudne súrodenec, stane sa z nej big sister

svoradka to je fajn, že si užívate 😉 chalani si určo prídu na svoje 🙂

zuzu84 držím palce, aby ste to do šťastného konca dotiahli, byt a bývanie je dnes ťažký oriešok 😒

imis tak tebe traja chlopi nestačia? 😀 nooo veľa zdaru a pevné nervstvo 😀 😀

zuzu vidím, že nielen ja som dnes koníka modrého zanedbávala 😅 veľa robotky? potvora jedna,
keď ti ani zajazdiť nedovolí 😒 ... no zachráni a poteší nás už len mok čierny s dávkou cukru a fajnou
sladkou maškrtkou 😉 tá to istííí... 😀

babule budem fčul striedmo chodiť na koňa, ale takto večer, keď malý zaspí, dám jazdu 😉 nech som
v obraze, kdyby něco... 😀 a dnes má náš chrobáčik 10 mesiačikov 😵 😵 😵 booožinku, veď o chvíľku
happy birthday oslavujeme 🙂 🙂 🙂 ten čas neskutočne rýchlo beží... ale bežím už aj ja, bo sa mi zdá, že
už nejako veľa vypisujem 😅 papa 😉

dadadulka
autor
27. júl 2009

imis Tobinkovi blahoželáme, má 5 mesiačikov, už je malý veľkáčik 🙂 🙂 🙂

imis
27. júl 2009

presne dadul.Matusko prave oslavoval 5 mesiacikov,ked sa tobi vyliahol a uz su aki velki chlapi z nich.Inak,mas u mna cukinu,som ti slubila! 😉

dominka11
28. júl 2009

dobre ranko babulky, ani ja som včera nestihla dojst na kona, doobeda sme boli v meste aj so zuzkou, potom som varila a potom mi maly nedal vydychnut až do večera, ked konečne zaspal.

tak aj ja blahoželam tobimu k 5tim mesiačikom a matuškovi k 10tim 😉 veru letí to baby.
dnes tu tiež moc nebudem, mali by sme ist do NR pokupit nejake veci, vo štvrtok by sme mali ist do chorvatska...

inak, ked ste sa tu bavili o stahovaní, my sa budeme na 99% stahovat 1.sept.týžden, dojde mi mama aj babka, mama nám pomože so stahovaním a babka bude stražit krpca. takže tiež ešte musíme po dovče za 3 týždne všetko podokončovat, poumyvat, vyupratovat. jaj, nech už sme tam. Tu bývame 2 roky a až teraz sme sa tu ako tak zabývali a teraz nás to čaka odznova. Ale teším sa 🙂

vyzerá to, že kubko zaspal, tak idem umyt haro a rýchlo upratat, zakedy čertík spí, potom už nebude kedy, strašná hyperaktivita z neho zostala.

imis
28. júl 2009

Ranecko! Dadul,na dverach mas uplatok,aby si to tu tyzden vydrzala s mojimi styrmi detmi 😀 😀 😀 😀
Pochutte si si vladkom 😉Teraz mam este cas,lebo decka len teraz otvaraju ocicka,ale uz mi zacne animatorsky den 😀

klauduska
28. júl 2009

Ahojte babulky!!!

Tak aspon ste sa ozvali,tie co ste tu vcera cez nemohli byt...to sa mi paci... 🙂 😉

tobinkovi a Matuskovi vsetko najsamlepsie a nech to rodicia za nich pekne oslavia.... 😉

Ja tu dnes mozno budem len doobeda,potom mam 1/2 dna dovcu,ale to este nie je iste a zajtra cely den dovca-idem na vyletik do Prahy... 😀 bez mangela... ☹

domi...tak to sa stahujete tiez co chvila....A ten domcek ste uz poriesili?Prenajom ci predaj?

dadi..takze cely tyzden dovca???to bude life s muzickom.... 😉 Co mate v plane???

imis
28. júl 2009

Klaudi a co bude v Prahe? Ci len tak pokukat ides? Praha je krasna!

zuzu80
28. júl 2009

ahojme Vrable 😉

dnes to zasa bude asi horuci den, bo uz teraz rano je fajinovucko-teplucko 😎

dadu tak s manzelikom a s 10-mesacnym Matuskom uzivate dovolenku......super 😉 a matuskovi k vymesaciu vsetulinko len to najlepsie 😉

imis, no ak sa ti chce potit v tomto teple tak pisni a o 19.00 sa mozeme stretnut v Chrobaciku.....klido-pido prines aj vsetky deti, aspon sa Eliska nebude nudit 🙂 A Tobinkovi, tiez vsetko najlepsie 😉

fion, tak o program na leto mate teda postarane.....ale ty sa moja setri, ty mozes len managerku robit 😉

a vsetky babulky, ktore musite riesit tazku bytovu otozku, tak vam zelam, aby ste sa rozhodli spravne 😉

zuzu84, vcera som ta videla....si sa prechadzala na sidlisku s malinkou v kociku 😉

zuzu80
28. júl 2009

Klaudi, ides do Prahy? Juj tak to musis vela vela fotit a potom foticky vystavit, aby som sa nadychala znovu tej uzasnej prazskej atmosky 😉 🙂

anjelikbambulka
28. júl 2009

ahojte babluky, prajem vám krásne dobré ránko 🙂

malinká mi teraz spinká, ale asi už nie dlho, tak využívam chvíľku, aby som vám napísala... včera doobeda som bola s dominikou, poobede sme mali návštevu, tak som vás zanedbávala...
no a dnes to bude asi tak isto, idem piecť tortu - švagriná mala 30 a večer ideme gratulovať... takže zase nebudem stíhať...

retaux
28. júl 2009

Ahojte všetci!
My sme prišli včera večer. Je tu niečo nové?

zuzu80
28. júl 2009

ahoj lucka, tak ako bolo?

idem zalievat kaficko 😉

klauduska
28. júl 2009

Ahoj luci...

ty sa pochval,ako bolo???

anjelik....tak ty tiez akosi stale vypekas...To sa aj da pri takom malinkom babatku?? 😅

No idem do Prahy,aj ked som tam bola uz milion krat,idem k rodinke na 1 den.som sa pridruzila k maminke.... 😀 Idu na pohreb,tak ja idem pokecat s tetou.... 😉 Ale mate pravdu,ze Praha je nadherna,bola som aj na takom vyletiku so sprievodkynou a Vam poviem,ze nas zaviedla na take miesta,o ktorych som ani netusila a najviac sa mi pacil klastor na Strahove...Fakt nadhera...Mozno vylovim fotecky a hodim link.... 😉 Proste Praha je Praha... 😉

retaux
28. júl 2009

Dobre bolo, oddýchli sme si, Lucka sa vyčľapotala v potoku 😀 včera sme sa zastavili aj v Tatrách... Potom pridám fotky.

klauduska
28. júl 2009

Tak to je hlavne,ze ste si oddychli a nacerpali nove sily!! 😉 A teraz uz len hodit fotecky a spominat ako dobre Vam bolo.... 😉 A my sa pokochame slovenskou krasou.... 😉

svoradinka
28. júl 2009

Ahojte 🙂

Aj ja sa pripajam ku gratulacii oslavencom Matuskovi a Tobiaskovi,nech len rastu d krasy a rodicom robia samu radost.

Klaudi tak uzi si Prahu a prijemnu cestu. 🙂

Luci.....takze ste uz spat a odychnuty to je hlavne. 🙂

Domi...vam prijemnu cestu a dovolenku v Chorvatsku 🙂

dadu......prajem prijemny týžden s muzickom 🙂

zuzu.....a vy sa kedy chystate na dovolenku a pojdete niekam?

anjelik....aku tortu pecies?

Majte sa krasne zienky...my pojdeme vonku,ked je krasne.

anjelikbambulka
28. júl 2009

tak som znovu na skok tu... cesto už mám napečené, ešte čakám, kým mi stuhne plnka a môžeme zdobiť...

klaudi, pri maličkej sa dalo, aj keď som sa najprv obávala 😒 bola zlatučká, nechcela spinkať, tak som si ju dala do lehátka do kuchyne, nad ňu hrazdičku na hranie... rozhadzovala rúčkami, tak jej to tam hrkalo a to sa jej páčilo 🙂 a ani mixéra sa nebála... kuk do albumu 🙂

adi, robím čokoládovú, keď bude hotová, dám foto...

retaux
28. júl 2009

Ahojte!
Anjelik: mňam, hneď by som si dala tortu. A čo niečo oslavujete? Ja nie som v obraze teraz 😅 Emmuška je zlatá, že sa takto zabaví sama a teba nechá porobiť, čo?

Klaudi: a kedy ideš do Prahy?

retaux
28. júl 2009

Ja tiež musím niečo vymyslieť na sobotu, čo upečiem.

Neviete mi poradiť nejakú dobrú stránku, na ktorej by sa dali urobiť pozvánky? 😕 😕 😕 Hľadám, hľadám a nič neviem nájsť. 😠

zuzu80
28. júl 2009

fuuu konecne v kancliku v chladocku, vonku je neskutocny hic 😎 😎

Luci a ake pozvanky myslis? Malej Lucke na party? Ak chces ja ti urobim, posli mi svoje predstavy a ja ti poslem nejake navrhy 😉

klauduska
28. júl 2009

luci,idem dnes po robotke a zajtra vecer naspat.... 😉

zuzu....teeda,ved ty si aj agenturu mozes spravit.... 😅 😉

anjelik...mnam...veru dala by som si.....A to mas super,ze sa mala zahra.....idem omrknut... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre