Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
5. aug 2009

zabga poznávacie znamenia 😀 tu fungujú dreváky strong, tie má suseda ranná hrkotavá
a dreváky light, v nich je naša imis nahodená 😀 😉

dadadulka
autor
5. aug 2009

no drobček je hore, idem 😉

zabga88
5. aug 2009

dadadulka tebe to dnes rymujeeee 😀

klauduska
5. aug 2009

zabga..myslim,ze dade to vzdy rymuje... 😉

zabga88
5. aug 2009

to je pravda 😉

klauduska
5. aug 2009

Tak kocky,

lucim sa s Vami,odchadzam na 4 dni,tak sem zavitam az v pondelok.....Majte sa tu pekne.... 😉 😉 😉 papa

zabga88
5. aug 2009

ahoj klaudus maj sa krasne 🙂

zuzu80
5. aug 2009

dobry den babule,
tak uz som doma, zemiaciky francuzske sa pecu, kuchyna je v akom takom poriadku a idem si zaliat kaficko 🙂 a potom do zehlenia sa pustim

klaudi, tak si oddychni a maj sa krasne 😉

zabga, teba by som chcela mat za susedku, ty stale, nejake fajinovosti vypekas....mnam-mnam

adi, krasne fotecky, dovolenkove 😉 🙂

zuzu84, gratulujem k novemu bytiku a zelam, aby sa vam tam vsetkym pacilo a aby ste tam boli stastni a spokojni a dobrych susedov 😉

dadu, ty uz mas ake ucho vyladene na drevaky sa mi to paci 😀 😀 😀 😀

no idem na to kafco 🙂

danielahamar
6. aug 2009

dobré ránko 😉

dada - áno mám dvoch chalanov a nechodím na net, lebo už som zamestnaná 🙂 a už zarezávam na školeniach 😔

zabga88
6. aug 2009

dobre ranko prajem 🙂

zuzu80
6. aug 2009

dobre ranko 😉

zabi, novu foto mate s Viki v pase? Aka pekna letna-objimacia 🙂 😉

idem si rychlo zaliat kaficko a vypit ho este horuce, kym je tu relativny pokoj....

zabga88
6. aug 2009

ahoj zuzu 🙂 uz to chcelo zmenu 🙂

retaux
6. aug 2009

Dobré ráno!
No včera som sa vrátila akurát tak nazúrená riadne, lebo MM prišiel pre nás neskoro a tak chodenie po hyperi a výpredajoch =0 bodov 😠 😠 😠 ☹ Ale aspoň šľapky som si kúpila na tržnici cestou k sestre a Lucke ešte som dokúpila k narodeninám knihy o Bambuľke 😵

Viki: pekná foto v pase 😉

Svoradinka: aj vaše fotky dovolenkové sú krásne (krásne deti = krásne fotky) 😉

Imis: ako bolo u zubára? Zúbky sú už v poriadku? 😕

A Klaudi kam išla na 4 dni? 😨

retaux
6. aug 2009

A ešte blahoželám Zuzu84 k novému bytíku. Nech sa vám tam krásne žije 🙂

zuzu80
6. aug 2009

Ahoj Luci, takze plne tasky vyhodnych nakupov si domov neniesla? No nic, ved leto pomaly konci, tak sa budu priamoumerne zvysovat vysky zliav vo vsetkych nakupnych sopach 😀 😀 😀 😀

Klaudi na FCB pisala, ze ide do Turcianskych Teplic 😉

imis
6. aug 2009

Ranecko vinsujem! No luci,zubara mi ani nespominaj. Objednat sa treba mesiac dopredu a ked som uz konecne mala termin a nacas som aj prisla,sestricka ma milo vypoklonkovala,ze pan doktor musel surne odist. Najblizsi mozny termin 27. august!!!!!!!!!!!! No tak som vzala ten. Ma uplne narvano do konca septembra.
Vcera som sa stretla podvecer aj s dadulkovcami susedovcami a milo som ich pozdravila,takze som krivdy napravila.
Zabga,mila fotecka s kraskou malou!
Ja tu mam od vcera zase prazdninara-teraz manzelovho krstneho syna.Dada neboj,len do zajtra 😀
Ale uplne vazne by ludi,co maju dobrovolne len jedno dieta mali trestne stihat. Nieco poviem a on sa ma 4 krat pride opytat,ci mozu urobit opak.To iste moja neter minuly tyzden. A on si to tak zela a hotovo. a preco ma cakat na lyzicku a preco nedostal pit prvy...................... ☹

zabinka
6. aug 2009

dobre ranko 🙂

zabga super novu foto mate v pase!

idem aj ja zaliat ranne kaficko.......

ja som vcera pozehlila polovicu z toho mojho Mount Everestu, druha ma este caka....

zuzu80
6. aug 2009

imis, tak zubar sa nekonal?

boze to aj mna budu trestne stihat? Ale este mam nejaky cas na rozmyslenie si dalsich deti?....ci hned mi puta nasadia a za mreze ma posadia? 😲

zabinka
6. aug 2009

no imis, mas to perne. Susedia uz pomaly nebudu vediet, ktore deti su vase, tak to tam striedate. A k zubarovi sa vyjadrovat nebudem. To keby Ta ten zub bolel, tak co? Mas cakat este takmer cely mesiac? 😠

Mne vcera vecer volali moji s vycitkou, ze som ich neprisla pozriet. Tak musim dnes naklusat. Nejako sa im uz prestava pacit byt stale prec od nas. Aj ked minuly tyzden sme boli vsetci spolu. Ale uz v nedelu vymyslali, ze budu radsej so mnou chodit do roboty. 😒 No chdaci, este tyzden musia vydrzat a potom uz budeme az do konca prazdnin spolu.

Svoradinka, mate pekne fotky s LM. Taka fontanka je super vec a pri potociku to vyzera este lepsie. Len si uzivajte prazdnin, kym sa da. Ked uz nastupis do roboty, tak budete lepit ako sa bude dat. Ja by som hned brala dva mesiace prazdnin.

Luci, skoda, ze vam to nevyslo, ale aspon ste mali vyletik prec z domu. A vypredaje este nekoncia, takze aspon mas dalsiu motivaciu......

retaux
6. aug 2009

Zabinka: Ale veď bolestivých pacientov zubári berú každý deň ráno - prvú hodinku ako ordinujú, nie? 😕

Ja som tiež čakala u mojej dr. mesiac, kým ma zobrala 😝 🙄

zabinka
6. aug 2009

luci hej, ale ked tam nebol?

imis
6. aug 2009

Pockajte baby,uvediem vsetko na spravnu mieru.Ja mam zubara v Suranoch.Jednak je to moj spoluziak zo zakladky,jednak ma spickovo vybavenu prax a je uplne uzasny(ako inak vysvetlit,ze tahanie korena robi bezbolestne-zapaleneho!!!!!) Keby ma zub bolel,staci mu zavolat a pride z domu do ambulancie aj o pol noci,ale za riadne mastny priplatok.Mna zub neboli,len som ho chcela mat na poriadku+ preventivku.
No a zuzu k tebe-chces zostat pri jednom dietati dobrovolne? Tak potom ano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ak rozmyslas nad surodencom,hore uvedene sa ta netyka! 😉 😀
Ale nie,ja viem,ze vsetko je otazka vychovy,ale preco sa tito dvaja jedinacikovia na seba tak nesmierne podobaju a pritom nie su ani pribuzni..........hm hm hm!

imis
6. aug 2009

Svoradka,az teraz som kuki fotky.Su paradne. Ticha zavist-v dobrom 😉

imis
6. aug 2009

Kde ste vsetky? Ked tu nie ste a cakam na vas,musim ist potom na mimibazar a potom vzdy nieco kupim.Tak ale manzelovi to budete vysvetlovat vy,oki? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
6. aug 2009

Ahojte zienky! 🙂

Dnes je na Liptove zas zamracene,ktovie ci aj dnes sprchne. Ja chcem zas teplucko. Dievcata dakujem za pochvalu fotiek. 🙂

Imis...takze mas zas doma vesleo a tentokrat samych chlapov 😉

majte sa krasne a pekny dnik vam prajem. Ja sa chystam k svokrovcom.

retaux
6. aug 2009

Aj tu bolo zamračené, ale už svieti slniečko a je teplo. Boli sme s Luckou na nákup a kresliť kriedou na chodník 🙂

anjelikbambulka
6. aug 2009

bré ránko, babuľky 🙂

idem si k vám vypiť kafendo... až teraz... malá spinká, ale za chvíľku ju musím zobudiť, aby sa napapala, lebo o druhej ideme do poradne... potom hodím info, ako sme narástli 🙂 😉

včera mi volala dominika z chorvátska, mám vás pozdraviť... 😉 majú sa tam super, počasie je pekné, teplúčko... vrátia sa v nedeľu, tak potom sa ozve...

zabinka
6. aug 2009

ahoj anjelik, ze dakujeme za pozdrav a ak s nou este budes hovorit, tak ze ju aj my pozdravujeme. Len nech si dovolenku uziju plnymi duskami 😉 😎 😎

zabga88
6. aug 2009

ahojte tak uz sme doma boli sme z viki vo vrabloch novym bicyklikom viki sa vytesovalaaaaaaaa 😀

zabinka
6. aug 2009

zabga to verim. A to ona isla sama na bicykli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre