Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
11. aug 2009

a na ako čísle dverí sídliš? ak nebude spinkať, dobehnem za tebou...

dadadulka
autor
11. aug 2009

ale no pozrime sa 😀 😀 😀 tak anjelikovi Zuzke ujo Feri nestačí 😀 😀 😀
oki, keď už máš tie meninky, špeci želaníčko sa plnííí 😀 😀 😀 sadaj a kukaj 😀 😉

https://www.youtube.com/watch?v=BJi-HgA0xFQ
dadadulka
autor
11. aug 2009

anjelik no nezávidím ti tie vybavovačky, my sme boli tiež s mami minulý týždeň, no hororrr 😖

dadadulka
autor
11. aug 2009

vonku máme SUPER počko.......................................................................... na spanie 😀
ale vraj sa to má upraviť poobede 😎 takže dáždniky možno vymeníme za slnečné škulky 😎 😎 😎

klauduska
11. aug 2009

zuzi...c. dveri 305.... 😉 a obed mame od 11,30 do 12,00....
a tety od vedla co k nim ides tak maju obed od 12,00 do 13,00-to aby si sa zbytocne nehnala...... 😉

dadi a ty si co vybavovala???Inak Vam poviem,ze sa pokusam zhanat infosky co vsetko bude treba pred materskou a po a po narodeni....a je toho riadna kopa..... ☹

anjelikbambulka
11. aug 2009

klaudi, to máš pravdu... je toho kopa... ja som si to všetko napísala na papier a keď som niečo vybavila, tak som si to tam škrtala...

no dadu 😀 😀 😀 tééééda, telá pekné, ale vyzeral, že v hlave má nejaký prievan 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. aug 2009

klaudi kvôli otcovi, invalidný dôchodok 😔

dadadulka
autor
11. aug 2009

anjelik na hlavu nekukaj 😀 😀 😀 telo, telo... svaly, svaly... 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. aug 2009

klaudi no to sa priprav, čerstvá mamička sa riadne nabehá, kým si vybaví všetky papierovačky 😠

dadadulka
autor
11. aug 2009

tiež som mala zoznamku, niečo bolo treba do 15 dní, niečo do 60, niečo do mesiaca...

anjelikbambulka
11. aug 2009

ahááá, dadu... no keď nepozerám na hlavu, je to DOBRÉ... 😀 😀 😀

pridala som fotečky, tak kuk do albumu 🙂

dadadulka
autor
11. aug 2009

klaudi chystaj zoznam a pevné nervy 😀 😉

http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pri-por...

dadadulka
autor
11. aug 2009

Zuzi, no Emmuška je na spapanie 🙂 🙂 🙂 len si to užívaj, lebo bábätká rastú rýchlosťou blesku 😉
a starká je tiež kočica 😉

dadadulka
autor
11. aug 2009

babule, kuki čo som objednala drobčekovi 😵

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

klauduska
11. aug 2009

no dadu...sikovnica velka!!!! 😉 😉 😉 thanx 😉

eliska1986
11. aug 2009

Ahoj,dadadulka casto drobcovi objednavas oblecko?

imis
11. aug 2009

Fiha dada, Viktorko je bars chrumkavy 😀 Skoro jak moj macik 😀 😀 😀 😀 Matuskovi si super bodynko vybrala.
anjelik,malu ber so sebou na vybavovacky.Ja som sa uz poucila a drobca vliekla vsade so sebou-tie uradnicky total zmäkli,ci tu,ci v Nitre.Dobreze mi chlebicky nerobili 😀
Dada,pocuj ty vasilisa. Ja terza co,ked prechadzamz materskej na rodicovsku? Etse mam niekde behat? Zamestnavatela som poziadala o rodicovsku a zatial s.e.r.k.a na mna.

dadadulka
autor
11. aug 2009

ahoj eliška, nie moc často...
a ty si z Vrábeľ? priblíž sa nám trošku, neviem ťa zaradiť 😅 dík 😉

klauduska
11. aug 2009

imis...tak to asi tiez coskoro zavitas na urad na nase poschodie.... 😉 Nespravime tu dajake stretko??? 😀 😀 😀

dadi...no krasnucke bodynko.... 😉

baby,ja som uz taka hladna.... ☹

dadadulka
autor
11. aug 2009

imis ja som musela behnúť na úrad s tlačivom...

http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-matersk...

dadadulka
autor
11. aug 2009

imis tu mi dali tlačivo, s ním som behla do NR a potom ešte sem naspäť a hotovo... 😝 😅 chapenzi? 😀

svoradinka
11. aug 2009

Ahojte zienky 🙂

Opat sa hlasim z Liptova. Dnes je uprsany den a ktovie ci uz tu aj leto neskoncilo,no uvidime. Mame sa fian,dni nam strasne rýchlo ubiehaju. 😅

Anjielik...super fotky a Emuska je nadherna a ako uz vyrastla 🙂 . Zuzi omylom som ti poslala dve sms,jedna mala byt pre sesterku.

dadu....krasne body.....a mne sa modra velmi paci 😉

zuzu......prajem vam prijemnu dovolenku a hlavne si tam odddychni 🙂

klaudi....pri Tomaskovi vsetko vybavoval muzicek,lebo my sme mali este trvaly pobyt tu v LM,tak ked sa nam narodil prvorodeny syn manzel siel do LM a on to vsetko musel povybavovat,aspon som mala o jednu starost menej.

domi.....vitaj doma......aj ja sa tesim na nejake foto a zazitky 😉

zabga.....Vikinka je ale velmi fotogenicka....ano sa asi rada foti....aka je stastna,ze ma novy bicykel 😉

imis....doma mas uz len svoje deticky? 😉

dadadulka
autor
11. aug 2009

šelma je hore, ideme papať 🙂 dobrú chuť k obedíku 🙂

dominka11
11. aug 2009

ahojte, tak aj ja sa pripajam ku gratuláviam, všetkým našim Zuzkám prajem len to naj, nech su stastne aj s krpčekmi 😉

dadu, krasne bodynko, už aj ja pozerám oblečko 😎

no veru, tie papiere su naprd a najlepšie, ked ti ani niekde nevedia odpovedat, ked sa ich na niečo pytaš. ja som nemala narok na matersku, dostavala som hned RP a to sme sa nabehali NR . VR...a ešte mi na gynde sestrička zle papier vypisala, tak zasa NR-VR, hruuuza.

dominka11
11. aug 2009

ahoj adi 😉

dadu - my sme ešte len teraz desiatovali 😉

dominka11
11. aug 2009

no už som aj ja poobjenávala z tej stranky, vianočné darčeky 😝 😀 a samolepku na auto 😉

imis
11. aug 2009

No vidim,ze bess je popularny.Aj ja mam od nich nalepky na auto a tricka pre drobcov.Ja by som si tam vedela vybrat-aj jaaaj!

klauduska
11. aug 2009

ja som z tadial objednala tricko pre ocina k narodkam (s velkym bruchom)... 😀 a pre mna tehu pasy....

tak ja som uz po dobrom obediku a zavrsila som to vyyybornymi zakuskami...zo svadby.... 😀 😀 😀

klauduska
11. aug 2009

Tak prave som mala "velku navstevu"!!!!Bola tu Zuzi aj s malou Emmuskou..... 😵 😵 😵 😵
Take zlatucke stvorenie..juuuj............ 😵 😵 😵

zabga88
11. aug 2009

ahojteee babusky 🙂

ja som sa sem konecne dostala od rana som krajala papriky, paradajky, potom som si poplakala pri cibulke a teraz som dokoncila leco 😝

dnes viki co chyti do ruk to pokazi dnes ma blby den chuda moje.

ako sa mavate???? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre