Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

daduska881
2. aug 2012

@piskootka ahojky ako si natom zo zubarmi? už si bola u niekoho vo vrabloch či ešte ani nie??ja len že či si nahodou nejaku zubarku nevyhliadla 🙂

piskootka
27. aug 2012

No žiadnu som nevyhliadla, akosi sa nemôžem do toho donútiť 😉 ešte som nebola 🙂

piskootka
27. aug 2012

Maminy so svojimi deťúrencami, ktorá by ste išli s nami von? 🙂 Akosi sa v týchto Vrábloch nudíme a nemáme žiadne kamošky :( Moja 16-mesačná Timejka by rada dáke malé kamarátky spoznala 🙂

andula30
29. aug 2012

Ahojte trosku sa vam sem votriem hladam tu v okoli imunoalergolaga dostala som tip na dr. suchanovu nemate skusenosti pripadne niekto vo vasom okoli alebo by ste mi dńiekoho ineho neodporucili?

daykaaa
3. sep 2012

ahojte maminky. uvazujeme o otvoreni sukromneho opatrovatelskeho centra (detske jasle) vo vrabloch. chceli by sme vediet, aky by bol zaujem o toto zariadenie zo strany mamiciek.otvorenie planujeme na december. 🙂

zuzu80
7. sep 2012

@daykaaa skus sa spytat mainciek aj na stranke MC Chrobacik na fb https://www.facebook.com/pages/Materské-centrum...

erina11
7. sep 2012

@zuzu80 ...zatial nic pozitivne, chrobacik to vníma ako konkurenciu, smola. Potrebovali by sme vediet ci by bol vobec zaujem. D

erina11
7. sep 2012

chrobacik nie, zle som sa vyjadrila. Jasle konkuruju.

zuzu80
9. sep 2012

@erina11 jeeej Erika, ahoj 🙂

zuzu80
9. sep 2012

@erina11 ja neviem ako je to so stavom v jaslickach teraz, ale ked sme chodili my, tak mali plno a neviem ci mohli vyhoviet vsetkym maminam. Odporucam urobit nejaky jednoduchy dotaznik - zaniest do MC a poprosit, nech ho tam maminy vyplnia, teraz bude burza, premelie sa tam vela mamin 😉

erina11
9. sep 2012

@zuzu80 no to by bolo fajn, kolkeho bude burza?

zuzu80
10. sep 2012

@erina11 18-teho zacina 😉

erina11
10. sep 2012

@zuzu80 moooc dík. Inak ako v skole?....dala uz Eli učitelky do pozoru? 😀

zuzu80
10. sep 2012

@erina11 v skole super, Eli je s pani uciteliek nadsena, Eli stoji v pozore 😀

erina11
10. sep 2012

@zuzu80 noooo tak to sa mi ani verit nechce 😀 ....ona taka aktívna? Stale sedí s Laurou?

zuzu80
10. sep 2012

@erina11 stale spolu, nerozlucna dvojka, len uz sa prestahovali z poslednej lavice do prvej, rovno pred katedru 😉

erina11
10. sep 2012

@zuzu80 aha, tak to urcite len a len pre istotu 😉

bebaa
10. okt 2012

@daykaaa ahoj, a zamestnancov nepotrebujete?????

retaux
21. mar 2013

No ako vidím, tak to tu nejako nežije 😅

Tak snáď sa to rozbehne, hmmmmmmmmmmm 😕

retaux
22. mar 2013

Keď si spomeniem, ako to tu fičalo, tak to bola iná paráda. Škoda, že väčšina z nás už nie je doma na materskej 😒

dadikka
3. apr 2013

a tu ako mrtvo... 🙄

karinka2105
7. apr 2013

@dadikka hmm tak kazdy ma svoje povinnosti,neni uz tolko casuu 😒
ako sa inak mate?

korylan
2. jún 2013

Ahojte, pozeram, ze to tu nezije, ani som sa nedocitala vela odpovedi na otazku, ktora zaujima aj mna. Potrebujem referencie na pediatrov vo Vrabloch.Ake mate skusenosti s ktorou pediatrickou?? Komu zverit svoje dieta do lekarskej starostlivosti? Vdaka za info.

alexviki
2. jún 2013

Ahoj ja chodim k doktorke Zrubcovej je velmi ochotna mila trpezliva vie to s detickami.Nemozem na nu povedat jedno zle slovo

danielahamar
20. jún 2013

Ahojte, som dosť smutná z toho, čo sa deje na ZŠ Záborského ☹ nevyzerá to dobre s našou Pani učiteľkou , poraďte čo robiť, aby sme si ju udržali na mesto sa nedá skrz toho obrátiť? či to sú len rozhodnutia riaditeľky, koho tam nechá alebo nie a ak nechá, aby nám aj ostala ako triedna. Lebo pani Cibirová, kt. je na dôchodku nechce odísť a dôvod? nechce to svojim deťom urobiť /bud. 4/, hlavne, že našim bud. druháčikom zoberú učiteľku 🤐 zle mi je z toho, čo sa tam deje....
A to, že tieto novodobé deti potrebujú mladé pani učiteľky nad tým sa nik nezamýšla......

danielahamar
20. jún 2013

@korylan Ahoj my máme Patakyovú , aj ja som ju mala za mladi

danielahamar
20. jún 2013

@daykaaa osobne si myslím že vo Vrábloch také niečo chýba, lebo jedny sú málo, kedže čo ja viem je tam cca 12detí, teda volakedy bolo a mamičiek je čoraz viac, kt. musia ísť do roboty, môj starší chodil tiež do jasiel, ešte ked len začínali, mladší sa mi tam nedostal pre choroby, viac bol doma ako v jaslách a to nemalo zmysel, kedže sa tam platí paušál

hastrmistr
6. aug 2013

@korylan ahoj uz si si nasla pediatrkicku vo vrabloch? aj ja chcem k nejakej prestupit,prosim o radu.diky

korylan
7. aug 2013

@hastrmistr Ahoj, este sme nepresli do Vrabel k dr, tak nemam osobnu skusenost. Vraj su tie dr uz stare,chvalia Patakyovu,aj ine dr dostali pozitivne hodnotenie. Este budem hladat info alebo vyskusam a uvidim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre