Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
25. sep 2009

ahoj zuzi...paradne to auto mas,to ide lepsie ako to predtym,ze?

imis
25. sep 2009

No aspon,ze si svedomie spytujes zuzi. Ozik a co dostane eliska na narodky od rodicovstva?

zuzu80
25. sep 2009

zabinka, po tomto silno tuzime s manzelom 😀 😀 😀 😀

zabinka
25. sep 2009

svoradinka ano chodi do druziny. A v skole sa to uz lepsi. Od pondelka poobedia chce s pani ucitelkou aj spavat, tak dufam, ze mu to vydrzi (aj ked to spanie by som radsej vynechala 😀 ).

svoradinka
25. sep 2009

no ja musim byt pri chlapcoch ked zaspavaju a hlavne pri Matkovi....

zuzu80
25. sep 2009

darcek uz dostala dnes rano.....mikrofon s demo nahravkami a s potleskom.....sa vam priznam .....rozbalila rano darcek, kazala mi usadit vsetky babiky a ostatne potvorky na postel a spievala im a mne dala prikaz ze mam za nich kricat bravo Eliska.....po kom to dieta je??? 😕 A potom ze som prisla posledna do roboty 😀 😀

imis
25. sep 2009

zabi,tak s uckou to vyzera naozaj slubne.Sa ti nejako tiska aj do rodiny,nie? 😀 😀 😀

zabinka
25. sep 2009

zuzi pozicaj, prevychovame. 😀 😀

klauduska
25. sep 2009

zuzu...veru,netreba to dnes s pracou prehanat,je piatok a ty budes potrebovat vela energie na pecenie a chystanie oslavy!!!

imis....heeej,tak myslis,ze mu mozem kludne zaahojkovat???? 😀 Veru,mali by sme dat nejake vchodovske stretko na "tykacku"!!! 😀

imis
25. sep 2009

No zuzi,takto maju vyzerat narodeninove rana 😀 😀 😀 😀 Mi nehovor,ze sa ti slzy netisli do ocu? Ja by som kaslala aj na robotu.............

svoradinka
25. sep 2009

zabinka...a za druzinu sa palti a do kolkej je druzina a pisu si tam aj ulohy?

zabinka
25. sep 2009

zuzi, riadnu herecku mas doma 😉 😀 😀 😀 😀
imis, ved to!!! Som myslela, ze ma lepsi vkus to moje dieta!! 😀 😀

imis
25. sep 2009

Klaudi,mali by sme. Minule davali v spravach,ako si na sidlisku gulas varili panelaci. Ale vies si predstavit mat spolocnu party s "panombohom","drevakovou" a jej dcerami a dalsimi nasimi skvelymi susedmi?

zuzu80
25. sep 2009

imis mne sa od porodu tisnu slzy do ocu aj pri najlepsich spravach o pocasi...nieto este ta radost mojho dieta ked rozblila darcek......sak som veru aj chcela ostat doma, ze spravime s Elcou nejaky minikoncert ale nas tatko -silny to-realista nas vyviedol rychlo zo sna 😀 😀 😀 😀

imis
25. sep 2009

zabi 😀 😀 😀 😀

zabinka
25. sep 2009

svoradinka ano, za druzinu sa plati mesacne 8,30€. A funguje rano tusim uz od 6:00 do 8:00 a poobede do 17:00. Je to fajn a vychovavatelky su super. Ulohy si vacsinou nepisu, len ked dieta chce. Radko 2 roky nepisal a teraz si ich robi v druzine. Doma potom uz len precita a moze sa hrat. To mi celkom vyhovuje. Ale standardne ti povedia, ze len na poziadanie rodicov (hlavne u prvacikov).

imis
25. sep 2009

zuzi,tato je co? Palo Habera z poroty? Ved to sa nerobi!!!! 😀

klauduska
25. sep 2009

imis.... 😀 😀 😀 radsej si to nepredstavujem,staci mi,ze toho "panaboha" vidim skoro kazdy den u nas na chodbe..... 😠 😠 😠 Ale my by sme mohli vybehnut dakedy na pifko.....aj s Budovymi...... 😉 ze dadi....?

svoradinka
25. sep 2009

a to sa palti mesacne?

zabinka
25. sep 2009

😉 ano

dadadulka
autor
25. sep 2009

tak už aj my hajáme 🙂

susedské stretko... jasan, môže byť 😉

imis
25. sep 2009

Veru,BŠB by si mohli dat stretko klaudi. Co tak na hody? Hm? A kam? A o kolkej 😀

dadadulka
autor
25. sep 2009

tak tu guláš párty...? asi ee 😖

dadadulka
autor
25. sep 2009

aha akčná imis 😀 😀 😀

dadadulka
autor
25. sep 2009

a kedy sú presne hody? druhá okt. nedeľa?

svoradinka
25. sep 2009

tak uz aj mi spime....a hody kedy budu vo Vrabloch?

imis
25. sep 2009

Tobino sa uz nudil,uz sa pohral,zjedol krabicku od lentiliek(dufam,ze ju len tak "rozmocil",lebo to je vela vlakniny),tak som ho zobrala na kolena a trieska do klavesnice,z coho vyplyva,ze jeden prispevok budem pisat hodinu 😀

dadadulka
autor
25. sep 2009

mňa raz picne z tohto rozhlasu 😠

imis
25. sep 2009

Hody su 11. oktobra,az to pan farar nezmenia. 🙂

imis
25. sep 2009

dadus,mne zobudil tobka doobeda. Ja uz to nekomentujem........... 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre