Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
21. okt 2009

dadu
caute uz sme doma.....malinky to prespal, len zamraučal 😉 joj len som mu ,musela drzat ruciicku a vyhrkli mi slzy ked mu to pichla.... 😢 akurat sa chystame na prechadzku po tej nasej super dzedine...... 🙂
inak bola som v lekarni a nechceli mi nic predat ani nurofen ani panadol,ze to je vsetko az od 3mesiacov a 7 alebo 9kg 😠 hmm....ale sestricka hovorila,ze by nemal dostat horucku..uvidime

zabinka
21. okt 2009

fionka, tak drzime palceky, aby to malinky zvladol na jednotku. 😉

fiona8
21. okt 2009

dakujeme zabinka 😉 a ja drzim palceky Vam, nech to nie je ta astma 😒

zabga88
21. okt 2009

Ahojte! tak hlasim ze mala dnesok zvladla horsie ako včerajšok ☹

rano plakala ked som odisla, potom velmi plakala ked mala ist spinkat protestovala, ze ona ma doma svoju postielku, ona chce duduku, ona si neda pyzamko, asi hodinu v kuse plakala ☹ teraz tvrdi ze zajtra za ziadnu cenu nepojde.

Ja sa musim priznat. Ráno som viac revala ja 🤐

klauduska
21. okt 2009

Ahojte kocandy!!!

No ale ste toho dnes riadne popisali!!!Mala som co robit,aby som Vas precitala a ked som zacala,som myslela,ze to snad v akejsi nemeckej teme som sa ocitla..... 😅 😅 😅 Precvicujete,aby ste na materskej nezabudli cudzi jazyk???

imis...chodila Kubovicova a rozdavala oznamenia o schodzi-kde,kedy a o com.....zajtra o 18,00 vo vedlajsom vchode.Nedostali ste?

My teraz vybavujeme ten uver,tak beham okolo toho,dnes sme mali znalca...Tak snad stihnem vsetko vybavit do porodu....

fion...tak maly to celkom dobre zvladol-ze to prespinkal,nie???A kde ste to boli?Komu chodis?Ja sa chystam zajtra k Patakyovej a spytat sa jej.Ma poradnu od 13,00 do 16,00?

imis
22. okt 2009

Ranecko Vrable!
Ja dnes trosku skor,lebo o 10:00 ma maly rande v meste(zuzka,jeho maminku ani za svateho neviem dostat do materskeho centra 😀 ).
O 16:00 je ta porada v skole,kde musim byt. A ako Klaudi spravne pise,o 18:00 je domova schodza. No,my sme nic nedostali,ale rano,ked som odprevadzala chlapcov do skolky(dnes isli s dedkom),tak mi kricala z dola,ze co a ako.Tak uz som jej slubila,ze pridem 😅
No a medzitym by som mohla stihnut este nieco uvarit a umyt riad,takze dnes sa nudit nebudem. Resp. budem,ale nie doma 😀 😀 😀 😀 😀

zabga88
22. okt 2009

Dobré ránečko!

hlásim že mala je chorá po dvoch dňoch v školke ☹ musime ist k lekárke kašla ako najsilnejší fajčiar

volala som aj učitelke a vravela ze mala včera v skolke aj grcala ☹ to mi mohla kludne aj včera povedat a nie ked jej uz volam ze je chorá 😠

imis
22. okt 2009

Ty kokso zabga,tak to by ma ucka riadne nastvala slusne povedane. To akoze keby si jej nezavolala dnes,tak ti to ani nepovie? 😲 Toto ked pocujem,otvara sa mi nozik vo vrecku.

zabga88
22. okt 2009

imis asi tak nejak 😠

fiona8
22. okt 2009

caute
zabga 😠 nema viki oslabenu imunitu a ci co? stale ju mas choru ☹ a co to očko? prechadza jej to??
klaudi to sme boli v LV to musis ist tam kde budes rodit na ockovanie

fiona8
22. okt 2009

Magdi
inak ta ucitelka asi sa Ta bala...krava jedna to by ma velmi nastvalo.... 😠 😠
malinky uz nosi tie vecicky co sme u Teba kupili...velmi rychlo rastie 😉

retaux
22. okt 2009

Ahojte!
Imis: tak si dnes uži všetky stretnutia a schôdze a všetko 😉

Zabga: Ja by som tej učiteľke asi hneď vynadala 😅 Nech sa Viki rýchlo uzdraví 😉 A vidíš, nakoniec mala pravdu, že dnes nepôjde do škôlky. 😀

My sme boli včera s Luckou u kaderníčky, dala som ju ostrihať. Normálne je z nej chlapček 😅 Krásne sedela ani len nemukla. Som sa bála, že zrúti celé kaderníctvo. A zase ma raz prekvapila. Poobede pridám aj fotku.

zuzu80
22. okt 2009

dobre ranko kocice 🙂

imis zas dnes rande a schodze? Tak hlavne si na schodzi dobre oddychni a hlasno nechrap, aby si nerusili spoluschodzitelov (fiha to je slovo, myslim ze Ludko Stur dal prave obrat v hrobe)

zabga, tak skore uzdravenie malej Vikinke.....a cumim, ze ucitelka nic nepovedala, ze Vilki vrackala......nechapem na co to zatajovala 😠

Luci tesime sa na fotky malej ostrihanej herecky 😉

zuzu80
22. okt 2009

a kde ste sa vsetky stratilI? Ja kafe uz dopite, tak sa odpajam.....

klauduska
22. okt 2009

Ajojte!!!

zabga...tak malej skore uzdravenie!!!Aj synovec je opat chorucky,bol chory minuly tyzden,3 dni v skolke a je opat doma.... 😒

Ja prave ranajojkujem.... 🙂 a potom trielim do roboty,mi volali,ze mam dobehnut..... 😕

danielahamar
22. okt 2009

ahojte, klaudus ani nehovor, môj tam bol 2dni a tak isto znova chorý ☹ , ja ho tam dávam zdravého a behom týždňa znova niečo chytí, od kedy chodí do škôlky a to je tam 4hodky, tak týždeň doma, týždeň chorý, už je to na hlavu 🤐

retaux
22. okt 2009

Ahojte!
Takže sa máme na čo tešiť, keď dáme deti do škôlky? Alebo majú vaše detičky slabšiu imunitu? Či to všetky takto?

Zabgu som stretla v Jednote s Viki. Asi išli od doktora. A čo vám povedala dr.? Čo je Vikinke?

zabga88
22. okt 2009

ahojte!

tak vikinka dostala ATB. tiez nechapem naco to ucitelka tajila, co s toho mala 😠

dnes nam ide tatino domov sa tesime 🙂

fionka som rada ze vecicky nosi malinky🙂 nech len krásne rastie, priberá a nech krásne papka 🙂

retaux
22. okt 2009

A mám takééééééééééééééééééééééééééééééto veľké nervy na fb 😠 😠 😠 😠 😠 Už asi štvrtý deň mi nechce pridať komentáre, nenačíta mi mojich priateľov a podobné blbosti 😠 😠 😠 😠

imis
22. okt 2009

Caute korculky!
No skolky su najväcsia chorobaren,aku poznam. A nie je to len kvoli tomu,ze je tam vela deti.Keby tam bolo vela deti zdravych,tak je to v pohode,ale bohuzial su "matky" co davaju do skolky deti spolu s antibiotikami. A toleruje sa to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je problem!
No,tobi uz vyrandeny,nakoniec som zuzku aj na materske centrum nalomila a bola milo prekvapena. Takze tam budeme travit kratke zimne dni. Anjelik,klaudi,lucka,dominika,vsak sa pridate? 😉 Tyyyyyyyyyyyy kokso,aka reklama na MC Chrobacik 😀 😀 😀 😀 😀
Idem langosiky dokoncit,riady umyt 😠 😠 😠 😠 😠 😠 (to ozaj fakt nemusim) a este vas pridem kuki,lebo dnes je to tu Jozo Bieda,Fero Chudoba.

zabga88
22. okt 2009

Imis mas svatu pravdu ja to iste tvrdim nebolo by tolko deti chorych keby ich tam rodicia chorych nedali 😠

aj ucitelky by mali na to dbat

imis
22. okt 2009

JA NEMAM DOMA ZIADNU SLADKOST 😲 😲 😲 😲 😲 ☹ ☹ ☹

danielahamar
22. okt 2009

ale nik tomu nezabráni, a zas povedia, že nemajú kam dať deti ☹ , keby som neni doma, tak neviem kto je s ním už druhý týždeń doma a vlastne každý druhý týždeň 🤐

retaux
22. okt 2009

Akurát mi minule svokra spomínala, že keď my sme boli deti, tak pri príchode do jaslí, každému merali teplotu a akonáhle už malo dieťa čo i len 37,2, tak ho poslali domov. Vtedy sa to veru stať nemohlo, že choré dieťa by zobrali. 😠
Aj sestra mi rozprávala zážitky (ona učí v škôlke), že rodič donesie dieťa, ona povie, že veď je choré, a rodič ju presviedča, že tomu decku nič nie je 🙄

Ja do MC chodím rada, ale ja len poobede väčšinou. Ja nejak doobeda nestíham 😅

retaux
22. okt 2009

Imis: už ani ja 😀

zabga88
22. okt 2009

imis dojdi idem daco piect 🙂

imis
22. okt 2009

Zabga,este ma zapojis do roboty 😵 Potom napis IP,ked bude napecene 😀 😀 😀 😀

retaux
22. okt 2009

Imis potom poumýva riad 😀

imis
22. okt 2009

No ved luci,ze rodicia rano sväto sväte tvrdia,ze dieta je top fit. Aj u nas decko v satni kasle ako tuberak,sople zelene pod nosom a ked uz skaredo pozriem,tak mamicka:" No co ti slinka zabehla?" Hej slinka! Ale toto je nekonecna tema a vzdy to tak zostane.....................

imis
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak to nestiham zabga 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre