Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
31. okt 2009

Ahojte zienky!!!

Vidim,ze zla choroba utocila na deticky,tak prajem skore uzdravenie..... 😉 😉 😉

luci...super,ze je vsetko OK,len tak dalej a snad aj to priberanie pride...nie???

domi....co dnes budes varit???Ja som vcera vyfasovala od maminky,ze toho spravila nejak vela,tak nam dala z toho...takze to co bolo dnes v plane varit (bryndzove halusky), zostava na zajtra.... 🙂 🙂 🙂

zuzu....ach,tod nase vecne problemy ked si potrebujeme vzdy nieco kupit.co?Ja mam vacsinou take stastie,ze vzdy ked uz mi nejake topanky v 30 obchode padnu do oka,nemaju moje cislo..... 😠 😠 😠 Minuly tyzden to bol zazrak a mali aj moje cislo a tak som si kupila nepremokave vibramy na dlhe,zimne prechadzky s Filipkom.... 😵

zabga88
31. okt 2009

Dominika, ona s nou zostane ale len na chvilu potom sa pýta na maminku!

Klauduska ani ja nič nevarím sa mi vôbec nič nechce a nikam sme ani nesli ja dáko nevládzem som ako lemra 🙄

dominka11
31. okt 2009

klaudi, spravila som taku zemiakovo-cibulovo-šampionovú polievku a ked dojde MM z Ba, tak si dame ešte ryby, čo máme v mrazaku. nech nám tam nezavadzaju 😝

zabga, ona je na teba taká naviazaná, ale už si bude musiet pomaly zvykat, že s nou nebudeš celé dni, že musí vyrdžat aj s niekým iným.

my sa ideme prejst ešte zakedy nám tato dojde.

zuzu80
31. okt 2009

no tak som nakoniec aj nitru obehala 😝 Isla som s Eliskou na pohotovost, lebo teplota stupala a stale iba plakala, ze hrdielko straaasne boli a nechcela nic jest.....tak som ju nabalila a isli sme.....bola tam celkom mila doktorka, to sa zvycajne na pohotovosti nestava 🤐

teraz som ju ulozila spinkat, idem dokoncit kolacik a potom si uz konecne vylozim nohale a ked pride mm z roboty vybehnem sviecky zapalit 😔

pekny vikend vsetkym

Zabga dobre ze ste nesli do NR, cista anarchia a akurat nastupili prislusnici policajneho zboru riadit krizovatku, tak pravdepodobne nastane este vacsii chaos 😀 😀 😀

zabga88
1. nov 2009

ahojteee! tak uz sme same ☹

zuzu aj tak sme potom do NR isli a stihli sme ešte aj tych policajtov 😖 kupili sme malej topanky aj to horko ťažko všade milion ludi na porazenie

a co povedala dr. malej??? dostala atb??? nech jej je cim skor lepsie 😉

vecer sme boli ešt v Želiezovciach palit sviecky a ked sme sa vracali tak strasne plamene a co nevidime horel bud rodinny dom alebo neviem co to mohlo byt boli tam aj hasici ☹

zabinka
1. nov 2009

Pekny vikendik prajem!!!!
zabga, preboha, a to kde horelo?

zuzu, hes, hes choroba skareda!!!!! Teraz, ked deti maju taku radost z palenia sviecok si dovoli obtazovat vas? 😠

My sme vcera tiez boli v NR na cintorinoch, bola uz tma, tak chlapci mali zazitok. A dnes sa poobede chystame na dalsiu varku.

imis, kamaratka dorazila? Uz si asi aj pomaly zvyka, co? 😉

imis
1. nov 2009

Ahojte!

Vsetky marodom aj marodikom zelam skore zlepsenie stavu,nech su radsej hyperaktivni,ale zdravi 😉 U nas to tiez vyzera na uska u Tobiho,zatial bez teploty,ale ide si ich odtrhnut ☹
A kamaratka? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Pride v utorok.:" Nevyexpedovali je,lebo mali v Cechach statny sviatok. Su veci,ktore ja neovplyvnim" koniec citatu predavaca 😠 Tak naco nam ju slubil do 3 dni? Potom do piatku,teraz v utorok.............totalne zlyhanie logistiky 😀 😀 😀
Takze vsetky vikendove riady-hrnce,panvice,zapekacie misy,pekace a plechy drhneme este v ruckach a hovorime si-ved uz len 4 dni....3 dni............. 😉 😀
A este nam odisiel alternator v aute-no jupi,minimalne moja materska odide,ani ju neuvidim.
Ale sak,hlavne,ze sme zdravi-zatial 🙂
Vcera sme boli na hroboch po tme a chalani boli tiez paf. A zase sa ukazala rozdielnost ich povah.Simko sa pytal,kto je tam pochovany,preco zomrel,kto nam to bol,komu je za nim smutno atd a Aronko bol cely paf,ze waaaau,kolko méééétvol(mrtvol) a ked videl pomnik obetiam zo svetovej vojny a povedali sme mu,ze ich zabili zbrane,bomby a tanky,tak sme tam skoro spali 😀 😀 😀

dominka11
1. nov 2009

pekný nedelný obed babulky 🙂 nám už to tu rozvoniava, krpec spí, tak ja že idem kuken troška na počítač a fotky konečene stiahnut a aj nejake pridat. my sme ešte na hroboch neboli, prejdeme sa možno dnes sem na vrábelsky cintorín.

zabga88
1. nov 2009

Ahoj dominika!

ja akurát uspavam viki. varit ešte len idem o 5 ráno som robil rezne pre drahého na cestu a teraz nieoc prre nas musim ukuchtit

fiona8
1. nov 2009

ahojte
tak uz sme samy aj my 😢 zase na 3tyzdne.... ja som robila ivkovi na cestu toasty, a piekla som makovu babovku 😉 je nam straaaasne smutno 😢 😢
my sme boli sviecky palit vo stvrtok vo vrabloch a v piatok v BA
Akurat rozmyslam,ze pojdeme von....len sa mi nechce do takej zimy brrrrrr 😒

zabga88
1. nov 2009

Ahoj fionka!! tak aj my sme same smutno nam je, ale aspon ze mame nasich drobcekov 😉

dominka11
1. nov 2009

babulky, no musíte jedine vydržat, MM sice nechodí na týždnovky, ale tiež je často preč, skoro cele dni...tiež mi je doma samej dlho.

dominka11
1. nov 2009

a fion, ty byvas sama doma s malým? či si u rodičov alebo svokrovcov?

fiona8
1. nov 2009

magdi
nio veru aspon ze mame deticky...
domi
byvame sami v tekovskych nemciach

dadadulka
autor
1. nov 2009

pekný sviatočný večer 🙂

ale nám dnes prituhlo, čo... 😕 zima sa blíži...
cintoríny sme navštívili a sviečky zapálili, typický dušičkový deň...

imis tvoji chlapci sú podarení, každý má svoj pohľad na vec 😀 najviac ma pobavili tie mééétvoly 😀 😀 😀
inak aj Matúško bol z hrobov unesený 😅 na všetko vôkol ukazoval svojím prštekom a oókal 😀

magdi a alicka, nevešajte hlávky, máte pri sebe svoje pokladíky a s nimi to všetko zvládnete a vaši
mužíčkovia budú opäť pri vás 😉

zuzu malej Eli prajeme super rýchle uzdravko 😉

luci tak fajn, že je vsio OK, už len nevoľnosti poslať niekam do hája a užívať si tehu, takže:Do tehooo...!!! 😉

no malý už hajinká, idem aj ja, veď kde inde je lepšie ako v teplej postieľočke 😀 tak dobrúúú...

bzzmajka
1. nov 2009

neviem či si ma pametáte ak by ste mali chvíllku času
http://janbari.webnode.sk/
dole mám dve diela a na pravo sa dá hlasovať..prosím...z jedného Pc sa dá dať len jeden hlas...prosím výtvor číslo 22

imis
2. nov 2009

Ranecko! Mnja zavut zmrzlina 😀 Viete aka je zima? 😨 No teda mne strasna. Drobcovi som vytiahla este hlboku vanicku a natlacila ho do nej aj s fusakom-ten si hned zaspal,ako sme vysli z domu,ale my s chalanmi sme veru drkotali zubkami. Tak rekordne rychlo sme este v skolke asi neboli 🙂
Co nove sa prihodilo cez vikend? Magdi,Alicka,ja vas neskutocne obdivujem. Ja si sice tiez niekedy poviem,ze by som macina vystrelila na mesiac na mesiac 😀 ,ale ked si predstavim,ze by bol 3 tyzdne prec ☹ Raz bol so svokrom tyzden na kamione a ty kokso,ten tyzden mal minimalne 20 dni. Ste pre mna zeny s velkym Z,teda Ž 😉 😀

retaux
2. nov 2009

Dobré ránko!
Ej veru, zima na nás udrela. 🙄

Zuzu: skoré uzdravenie Eliške. 😉

Zabga, Fion: nech vám tie dni bez mužíkov rýchlo ubiehajú 😉

No a moje dieťa bolo asi jediné, ktoré nebolo unesené z cintorína a sviečok 😨 Boli sme aj v piatok keď už bola tma a včera poobede, ale nič, žiadna radosť 😒

imis
2. nov 2009

luci,tazka flegmaticka,no co by ju sviecky rozhadzali?! 😀 😀 😀

retaux
2. nov 2009

No to určite nemá po mne. Ja som z ohňa vždy hotová 😀 Mne sa páčia zapálené sviečky na cintorínoch, vatra cez leto, cez zimu zase oheň v krbe/kozube alebo aj vo svietniku zapálená čajová sviečka. 😵

imis
2. nov 2009

Tak vitaj v klube luci. Nasi su taki stastni,ze uz som prec z domu,lebo moju izbu volali dom smutku 😀 😀 😀

retaux
2. nov 2009

😀 😀

zuzu80
2. nov 2009

dobre rano, hlasim sa do klubu "priatelky s domu smutku" 😀 😀 😀 U nas uz od rana horia 4 ks 😉

Veru rano bolo riadne cerstvo...som bola v sekunde prebrata, spala som asi 2 hodiny, tak si viete predstavit ako som sumno vyzerala. Obehala som robotu, nakupila a uz sme si s mm vymenili sluzbu.
Idem uvarit kafendo a trochen pokonikujem

zuzu80
2. nov 2009

ze s domu 😀 😀 😀 som ja ale krepa 😀 😀

imis
2. nov 2009

Susi 😀 😀 😀 ,vysvetli situation. Akoze obehala robotu,vymenila s MM sluzbu? Si si bola nahlasit OCR a teraz si doma? A co ta moja nevesticka,ako sa ma? Len mi ju dobre opatruj!!!!

zuzu80
2. nov 2009

rano som behla do roboty, odoslala som najnutnejsie spravy, posunula najnutnejsiu pracu o kancelariu dalej a utekaaaala domov 😉 . Dnes som doma, ale od zajtra uz pracujem, vybavila som veget pre babku, dedka a tatka pri Eliske 😅
Opatrujem svatka moja, ako vladzem

retaux
2. nov 2009

Zuzi: keďže si spala len 2 hodiny, tak sa ti to "s domu" odpúšťa 😀

A ja už konečne idem so sebou niečo urobiť, lebo ja tu ešte stále pobehujem v pyžame a vy už ste aj vonku boli 😔

Zatiaľ ahoooooooooooooooooooooj 🙂

imis
2. nov 2009

Ahoj luci! A neboj nic,ja som vcera vstala,pustila som si babicku,hned potom islo z pekla stesti,hned potom Za plotom a este som si kukla aj tu dceru americkeho prezidenta-nieco za slobodou. No a potom som zistila,ze je pol siestej vecer,ja som v pyzame a ked chcem stihnut vecernu omsu,mam co robit. takuto som ja mala nedelu 😀

fiona8
2. nov 2009

dobre ranko
baby esteze mam aspon vas....ked mi je smutno nakuknem sem a hned mi je veselsie 😉
taka otazocka? dnes je pracony den?

imis
2. nov 2009

jóóóóles fion,dnes je arbeitstag 😉 Ale ty kludne oddychuj!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre