Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
9. nov 2009

imis jasne, poznam....super super blondacik, sestru sobasil 😉 😉 😉 😉 😉
klaudi aky monitor ste objednali?

zuzu80
9. nov 2009

svatka ake smele predstavy si mala za mladi 😀 😀 😀

hej nas stale kasel neopusta 😠

klauduska
9. nov 2009

fion....angelcare AC300...

imis...tak prijemny vyletik!!! 😉

zuzu80
9. nov 2009

aj ja by som pri druhom kupila monitor dychu a asi by ma aj manzel donutil, bo ja som bolo prve 3 mesiace sialenaaaaa, som ju furt kontrolovali ci dycha a niekedy so ju aj budila, aby som mala istotu ze zije, no skratka sisi-risi 😀

fiona8
9. nov 2009

ved aj ja stale kontrolujem ci dycha

klauduska
9. nov 2009

zuzu....no,pekne to stavy si mala!!!A potom to preslo?

fion...ja som ho objednala z netu a dnes som ho nasla este lacnejsi.... 😠 😠 😠

zabga88
9. nov 2009

Achojteee zienky 🙂

fiona8
9. nov 2009

KLAUDI
NAPORAZENIE 😠 😠 😠 uz radsej nekukaj
magdi cau ako bolo v praci?

zabga88
9. nov 2009

fion achoj! no dnes bolo v praci celkom ok len mala prisla zo skolky akoby ju tam mlatili uplne mala kruhy pod ocami 😢

fiona8
9. nov 2009

cooo a co sa stalo? ☹ chudatko..

zabga88
9. nov 2009

plakala strasne sa bala ze tam bude musiet aj spinkat ☹ a vraj boli na prechadzke a vtedy tiez plakala ked isli okolo nasho domu 😒

dominka11
9. nov 2009

ahojte babule, idem vás prečítat 😉 ozaj, nejdete niektorá v sobotu na ples?

dominka11
9. nov 2009

aj my mame angelcare monitor klaudi 😉

fiona8
9. nov 2009

domi cau
ides na ples? a kde? este stale pouzivas ten monitor??

dominka11
9. nov 2009

ano v sobotu, na skolkoarsky, tak preto sa pýtam. ešte ho používame, a potom bude ako vysielačka.

svoradinka
9. nov 2009

ahojte 🙂

Ja sa hlasim,ze sme v poriadku a sme uz zdravy,len si este uzivame ocka,zajtra nam uz odchadza a vrati sa nam az v januari. Cez vikend.... v sobotu do nedele tu boli nasi a od nedele do dnes svokrovci.

Domi...keby bol muzicek doma asi by sme sli na ples. Mozno buduci rok ak bude pojdeme.

dadadulka
autor
10. nov 2009

dobré ránko žienky snežienky 😉

dadadulka
autor
10. nov 2009

taaak... práčka sa vrcúcha, vysávač nastúpený, periny vyzlečené 😀 prachovka čaká...
dnes ma čaká ´super´ dopoludnie 😀 😀 a ešte, aby som nezabudla, aj kúpeľňu treba vydrhnúť 😅 😝

Práci česť!!!

dadadulka
autor
10. nov 2009

a niečo aj navariť by sa zišlo... 😅

dadadulka
autor
10. nov 2009

ale predtým musím skočiť do mesta 😝

no typická ´dovolenka´... 😀 😀 😀 😅 😅 😅

dadadulka
autor
10. nov 2009

ale už fakt padám... tak zatííím... 😉

imis
10. nov 2009

Ranecko!

Dada,fuuuuj neblazni,az sa mi chlpy postavili co si vsetko popisala. Teraz budem mat vycitky a zacnem aj ja upratovat 😠 .
Svori no ahoj stratena dusa,ale vsetko mas odpustene-pokym je tato doma, treba sa venovat na 110% 😉
Domus,tak ty zacnes sezonu plesovu? 😀 My si chutime na mestsky ples.Ten byva az vo februari,ale oplati sa pockat si 🙂
Svatka,no co? Ake bolo cvicko? Macino ta aj okukat chcel,ale ze len dorastenky videl skakat,teba vidno nebolo.Tak prisiel sklamany,ze zase si ani svatku poznat nebude 😀 😀 😀

zuzu80
10. nov 2009

dobre ranko 😎

Dada, fuuuu skoro som hned rano odpadla, to co??? si si zle stranu v kalendari otocila, este je iba november 😅 😅 Ale hned sa mi aj vycitky ozvali, ze ja vcera skoro cely den doma a hnila som a hnila som 😀

Svori, tak veru treba si tatka uzivat, sak kon s nami tu bude stale a keby dake zavratne dolezite novinky, dozvies sa aj keby si nechcela 🙂

Svatka, na co ti ja viem ako? A hadam dobre...ja som po hodine mala uplne ze mokry look - ja som si zacvicila 😀 A co svatko ma chcel obzriet? No, sak mal zbehnut dolu, by sme pravicou potriasli, dali ultra mini zoznamovaci vecierok 😉
A hovoris, ze ideme na mestsky ples? A uz mate partakov pri stol? Hlasime sa 🙂

imis
10. nov 2009

Praveze nemame. Rozmyslame,ze zavolame Levakovcov(Marcelka aerobikarka a Matko anglictinar) no akeby ste tam este aj vy boli s nami-mega super!!!!!!!!! Este nejaku dvojicu nemas?

imis
10. nov 2009

Ale upozornujem,ze my strasne veeeeeeeeeeeela pijeme. Reku,aby ste sa nelakli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
10. nov 2009

Ahojte!
Dadu, tak toto čaká dnes aj mňa, ale ty si sa do toh nejak zhurta pustila. Ja najskôr na koni posedím, potom sa ešte poflákam, potom... a tak ďalej až večer zistím, že som urobila len polovicu z toho, čo som si naplánovala 😀

Aj ja som chcela ísť na ples, ale tento rok nám to asi nevyjde. Možno niečo na poslednú chvíľu zbúchame, ale skôr to vyzerá tak, že nič nebude. Inak chodíme každý rok. Boli roky, keď aj na dva sme išli 🙂

zuzu80
10. nov 2009

jaj imis ale aj my vela pijeme 😀 😀 😀 😀 sa skor traste, ze vam malo zostane 😉 Marcelka moze byt a my mame Zuzinku Fritzovu s manzelom, moze byt?

zuzu80
10. nov 2009

Ahoj Luci, podarilo sa nainstalovat?

retaux
10. nov 2009

Mne nie, ale MM bol včera velice, prevelice ochotný 🙄 a na moje hodinové prosíkanie mi to nainštaloval a okomentoval slovami: neviem na čo ti to je, aj tak s tým ani len nepohneš 😝 😠

zuzu80
10. nov 2009

Luci, co bol u teba moj manzel?? 😀 😀 😀 😀 😀
Neboj pohnes a keby si nevedela, kludne pis, volaj, kric...pomozem, poradim 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre