Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
15. júl 2009

dakujem, ja som si spravila rožky vo vajku 😎

anjelikbambulka
15. júl 2009

ok, tak ja idem, musím ešte poumývať riad a požehliť... musím využiť čas, keď emmuška spinká...
teším sa na vás...

dominka11
15. júl 2009

zuzi, pa zatial 😉

dominka11
15. júl 2009

no nič baby, idem aj ja od vás, tak poobede sa uvidíme 😉

zabinka
15. júl 2009

tak caute, ja tiez idem na sluzobku, ale naobed som spat. 🙂

klauduska
15. júl 2009

Tak cafte kocky,poobede sa vidime.... 😉

domi a to fakt?No musis mi prezradit co to za zazrak....moj rekord bol 5 herpesov naraz... 😒 Uz som ho dlho nemala a ani neviem z coho sa mi robia... 😒

dadadulka
autor
15. júl 2009

helouuu woman 😀 😎

ufff takže sa potíme už od samého rána 😝 aj dnes bude hic 😎 my sme s drobčekom vybehli von
už o siedmej, ale slniečko už bolo riadne naštartované 😎 😎 😎 obehli sme mesto a obchodíky...
inak aj ja som dnes zapla vrtuľu skoro ráno 😅 už od pol šiestej som hore 😅 😕 a makááám... 😝

no škoda, že niektoré babule dnes neprídete, ale veď toto nie je posledné stretko, takže príležitostí budeee 😉

retaux
15. júl 2009

Ahojte!
Ja som dnes bola v NR u zubárky 😝 Dala mi vložku, tak dúfam, že prestane bolieť.
Ja tiež dnes neprídem na stretko, ale zastavila by som sa tam možno cestou do záhrady.

Zuzu80: ty ideš rovno z práce na stretko? To CD s programom mi asi nedonesieš, však? Nemohla by si mi ho doniesť do Chrobáčika, keď tam pôjdeš niekedy, ja si ho zoberiem a napálim. Vopred ďakujem 😵 😵

Klaudi: ja som voľakedy tiež mávala viac herpesov naraz 😠 teraz už len po jednom, našťastie. Ale najnovšie sa mi robia v nose 🙄 😝 A mne sa robia vždy, keď je prvýkrát v roku riadne horúco a keď sa začína riadna zima 😅

zabga88
15. júl 2009

ahojte baby 🙂 kde ste všetky? chystate sa na stretko?
mozno vam aj ja zakyvam idem kuki tu pracicku a tu budu 🙂

klauduska
15. júl 2009

luci a nemozes zostat aj dlhsie?Zahradka pocka.... 😵

No,ja som sa prave docitala na naplastiach compeed,ze ak som tehotna,mam sa poradit so svojim lekarom... 😠 To co... 😠

retaux
15. júl 2009

Oni sa tak len chránia tí výrobcovia liekov, že všade napíšu, že to nie je vhodné pre tehotné a dojčiace matky 😠 Podľa mňa si kľudne môžeš dať, veď už máš prvý trimester za sebou. A ja som niekde čítala, že aj herpes je nebezpečný pre tehotné. Ale neviem prečo. Ja som mala 2x herpes, keď som bola tehu.

klauduska
15. júl 2009

Hej,mala si?A normalne si si davala masticku?
Ja si tiez myslim,ze to asi mozem,ze by tam vyslovene napisali keby to vhodne pre tehulky nebolo,ale ked tam napisali toto-som dost nepochopila aj tak,akoze co mi ten lekar ma povedat...???Ze ak som rizikova tak nemozem a ak nie,tak mozem? 😨

zabga88
15. júl 2009

aj moja švagrina mala celych 9 msiacov herpes a keby jeden mala ich viac naraz

retaux
15. júl 2009

Dávala som si normálne masť tú čo vždy.

dadadulka
autor
15. júl 2009

tak dnes je to stretko, ale asi ani ja nemprídem... 😒

klauduska
15. júl 2009

dadi a to uz preco??? 😕

fiona8
15. júl 2009

caute kočky.... 😉 boze to teplo asi ma picne 😝 😝 😝

klauduska
15. júl 2009

fionka ajoj...ako dneska?Zvladas???Prides dnes?

fiona8
15. júl 2009

klaudi a kde?

klauduska
15. júl 2009

vcera si tu nebola a zorganizovalo sa stretko:dnes o 17,00 v tropiku.... 😉

fiona8
15. júl 2009

klaudi rada by som,ale to teplo....radsej sa nebudem trepat..... 😝

fiona8
15. júl 2009

zajtra ides cvicit
? 😉

klauduska
15. júl 2009

skoda,ale beriem,cestovat v tomto teple.... 😒

hej,idem,odbehnem z akcie co mame zajtra na tu hodku,ale chcem....a prinesiem mozno novu babenku... 😉

svoradinka
15. júl 2009

Ahojte!

Ja pridem na to stretko ale asi len na hodinku,mozno tam tiež pridem trosku skor ako o 17h.

Klaudi a donesiem tie foto ako som bola tehu?

klauduska
15. júl 2009

Jaaaj,adi,uz Ta asi nestiham,ale ak ano,urcite prines!!! 😉 😉 😉

dadadulka
autor
15. júl 2009

pekný večer kočky 🙂

letné stretko bolo fajné 🙂 i keď bol teda riadny hiiic, ale som vás všetky rada videla 🙂 😉
aj by som ostala s vami dlhšie, keby mi to môj malý svištík dovolil... nabudúce zamestnám tata
a ja budem môcť ešte klábosiť 😀

klaudi ten môj predchádzajúci príspevok bol pokus o vtip 😅 reku, že vás troška natiahnem 😅
a drobček ti už začína riadne vykúkať 🙂 pekné tehu bruško máš 🙂 😉

zuzu a ja že si bachneme spolu kafendo, ale teta čašníčka sa nejako pozabudla 😅 😕
ty si si neobjednala tiež kávu? lebo ja hej a niiišt... 😕 malá Eli je už riadna slečna 😉

svoradka tvoji chlopi boli podarení, keď sme odchádzali, taaaaaak sa pekne zdraviliiiii 😀

dominka a ozaj, Kubko má už 7 mesiačikov, ale to letííí... tak blahoželáme k sedmičke 😉 🙂

anjelik bábätko Emmuška je krááásna, len si to užívajte, lebo o chvíľu ti bude loziť 🙂

zabinka dnes bez dietok, chlapci z mesta isto doma večeru mamine varili, však 😉

no jak som sa dobre vykecala 😀 malý spinká, tak fčul mám dovolené 😀 idem už aj ja do hajan,
nejaká som umorená, už sa teším na to ´ochladenie na 27 stupníkov´ 😀 😀 tak dobrúúúúúúúúúúú 😉

anjelikbambulka
15. júl 2009

Ahojte dievčatá, aj ja som vás veľmi rada videla... Emmuška už spinká, tak reku vám idem ešte napísať... Čítam, že aj dadu sa rozrečnila 😀

Dúfam, že nabudúce už nebude taaaaaaaaaaak horúco a ostanem dlhšie... Je to fakt riadny hic...

Idem pomaličky buvkať, zajtra ma čaká upratovanie, chcem umyť okná... Aj keď zase to že sú špinavé, má teraz výhodu, aspoň nám tak nepraží slnko 😀 😀 😀 😀 Keď budem môcť, ozvem sa...

Dobrú nôcku 🙂

zabga88
15. júl 2009

ahojte babule. skoda ze som nebola ma to mrzelo ale bola som kuknut to miesto. aj som chcela nakuknut ale sme skoncili na zmrzke 😀

a fotecky nebudu??? 🙂

dominka11
15. júl 2009

ahojte, aj mne už kubko buva, zaspal mi po ceste, ale zobudil sa ešte pred tým ako som prišla domov. tak som ho okupala, napapal sa, chvilku sa prevaloval a zaspinkal.

zabga, ani sme sa dnes nefotili, strašný hic bol, videla by si len same spotene tvare 😝 😀

dadu - no letí to, zachvilku nám budu fešaci behat 😉
ja som sa konečne poriadne napraskala, ale ešte mam sladky žaludok hladny, tak to idem napravit 😎

zuzu80
16. júl 2009

ahojte a vlastne este dobre rano 😉

stretko bolo fajn, len to teplo priserne 😎 😎 😎 😎 Inak imis mi vcera pisala, ze nemohla prist, lebo nemala auto, mm musel ist do roboty, ale vsetkym vas poslala slnecny pozdrav z Big Mani 😀 😀 😀

anjelik, Emuska je takanadherna a taka malilinka, ja by som sa ju asi bala aj na ruky vziat 😅

dadu, ty si si objednala kavu? A ja som bola taka zmagorena z toho tepla, ze som normalne zabudla na svoju dennu davku a potom vecer o 21.00 som sa pohravala s myslienkou, ci si dam kaficko, ale som sa bala, ze by ma prebrala a musela by som zehlit 😀 😀 😀 😀 😀 Dadu nabuduce treba do mna kopnut, bo to teplo mi velmo znizuje schopnost rozmyslat 😉

klauduska, brusino krasne, a ty si tehulka velka kocka, velmi ti tehotenstvo pristane 😉

zabinka som rada, ze sme sa konecne aj na zivo stretli 😉 🙂

domi a co maly smejko Jakubko? Zaspinkal vecer dobre?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre