Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
8. dec 2009

Že na ráno - to čo som napísala? Veď už je 9:17 😀 Nieže, si budete myslieť, že som len teraz vstala 😀

A ja už tiež padám.

imis
8. dec 2009

😀 😀 😀 😀

Ráno jsem se probudila , rychle se umyla, podojila jsem krávu, dala žrát
slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila
děti, připravila snídani, zkontrolovala jim věci do školy, a odvezla je do
školy. Po návratu jsem naklepala kosu, pokosila trávu, a pak jsem šla do
práce. V práci jsem se pohádala s nadřízeným, vyhodila jednoho podřízeného
z práce.Cestou z práce jsem nakoupila v supermarketu. Trochu jsem se
zdržela, zapomněla jsem tomu svému koupit pivo,tak jsem se musela vrátit.
Tak jsem hned koupila i klobásky na gril, ty má ten můj strašně rád.Pak
jsem přijela domů, nasekala dřevo, připravila jídlo,dojela do školy pro
děti, dala jsem jim svačinu, zpracovala jsem daňové přiznání a šla na
pole. Mezi tím jsem stihla jít ke kosmetičce,objednala si nový balzám na
ruce a vrátila se domů. Došla jsem pro krávu a kozy, sebrala vejce v
kurníku,připravila večeři, vyměnila pojistku na levém blinkru u auta a
žárovku v chodbě, nakrmila děti, vykoupala a dala je spát. Pak jsem dala
prát prádlo, šla na internet, přes bank ing jsem zaplatila účty, přečetla
poštu, dala sušit prádlo, včerejší jsem vyžehlila, snědla kousek
mrkve,osprchovala se a jdu spokojeně spát. Když v tom mi blesklo hlavou -
hrůza - , vylítla jsem s postele. Můj muž leží od rána v obýváku u
televize na gauči a ani si chudák nezašukal!!!!!!!!!

dominka11
8. dec 2009

ahojte babulky, ste tu niektorá?

dominka11
8. dec 2009

imis, zumba začína 17-teho, ideme? ja sa chystám.

dominka11
8. dec 2009

jaj, som si nevšimla, že zuzka napísala 😠 super, že 20. končí všetko, teraz ked som sa rozhodla začat cvičit...dnes idem skušobne na spinning, tak sa to dufam píše. 😉

zabga88
8. dec 2009

Ahojte žienky! tak uz aj ja som sa sem dostala konecne kedze som od včera doma beriem atb a neviem sa dostat z horucky od včera rana 40 alebo 39,5 nie a nie klesnut spina jedna 😢
dnes som ani malu nevladala zaniest do skolky ☹ tak je somnou doma len nech neochorie aj ona... v piatok mi pride muzik tak sa tesim aspon mi trochu hadam pomoze 😎

imis
8. dec 2009

Ahojte zenicky. Zabga,rychle sa uzdrav,vianoce klopu na dvere,tak nech si zdrava 😉
Domi,jasne,ze ideme.Na zumbu a zo zumby na horucu cokoladu 😔 😀
Dada,nemas doma obycajsky baliaci papier prosim? biely,hruby,klasikus.

dadadulka
autor
8. dec 2009

obed pre drobca hotof... ešte mi hajá, tak mám minútku 🙂

maji taký papirus nemám moja 😒

zabga rýchlo sa uzdrav 😉

domi, tak sa dobre našpónuj na tom špíningu 😀 😉

anjelikbambulka
8. dec 2009

čaute bambule,

ďakujeme za gratulejšn 🙂 😉 😉 😉

maji, no tak vy ste rýchli s tou práčkou... aj my sme včera boli kúpiť žehličku, ale tú nám našťastie nemuseli doviezť, lebo neviem, neviem, či by som sa jej dočkala do Vianoc 😒 ale zase... aspoň by som mala pokoj od žehlenia 😉 😉 😉

magdi, skoré uzdarvenie prajeme 🙂

aj ja chcem na zumbuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 len som to nejak nepochopila s tými dátumami... 😕 😕 😕

zabinka
8. dec 2009

ahojte!

no pekne, vyzera to tu na zumba boom 😕

zabga, skore uzdravenie, nech ste na Vianoce zdravi....

imis ... s tou prackou to teda bola riadna rychlovka.

Baby, poslite mi niekto do IP tel. c. na nejaku kadernicku vo VR, co robi dlho poobede. Uz sa na seba nemozem pozerat a chcela by som sa do vianoc este poludstit.

klauduska
8. dec 2009

Ahojte babulky!!!

Tak sa po dlhom case ozyvam,sedim tu s malym na rukach,konecne sa utisil a trsku zabral....Stale mame problemy,nosime na rukach a utisujeme....vynechava spanky,vcera 2 za sebou a az potom konecne zaspal na 4 hodky!!!!uspech a ako-tak sme sa vyspali aspon.....
navyse mame asi reflux,grcka,niekedy dost prudom,tak nas poslali na gastroenterologicke vysetrenie.uvidime,skusame vsetko....imis-ten nutriton sme kupili,no je to strasne huste,ze to maly nechce papat....ozaj-to vedierko nepotrebujes???

takze tak,aspon narychlo takto,lebo vzdy ked malinky zaspinka,snazim sa dohnat nespanok......tak sa majte pekne..... 😉

anjelikbambulka
8. dec 2009

ahoj klaudi, dúfam, že si malinký rýchlo nájde režim a hlavne, že tie bolesti bruška prejdú... 😉 😉 😉

imis
8. dec 2009

Zabinka,neviem,ci ti niekto poslal.Sabik robi tusim do 17:00.Nie som celkom ista.Zuzi,nemvis?
A podla mna si fesanda velika,naco utracat za kadernika? 😀
Klaudi IP

zabinka
8. dec 2009

ach imis, dik, ale uz to mam dlhe a zacinaju mi vlasy padat do oci a som z toho nervozna. A k nemu sa treba objednavat? Posli mi posim Ta tel. c., lebo ja tam osobne urcite nepojde ako sa poznam.

klaudi, dufam, ze sa date co najskor do poriadku. Je mi to luto. A kedy mate ist na to vysetrenie? Drzkajte sa, dufam, ze coskoro bude vsetko lepsie.

dominka11
8. dec 2009

zabga, tak si chorá? prajeme ti rýchle uzdravenie. a ako mala v školke? už si zvykla?
dadu - po 2 rokoch necvičenia sa veru dobre našponujem, zajtra bude svalovka ako hrom a pozajtra ani nehovorím 😠 😀
imis - tu čoko by som si dala veru 😝

imis
8. dec 2009

No vidis domus.Tak sa dohodneme akoze na zumbu a skoncime u teba s dolce gustom 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
8. dec 2009

ozaj domi, si s tym Dolce Gustom spokojna? Nejako po tom poskulujem aj ja, ale zatial mi to mm zatrhol.

dominka11
8. dec 2009

imis 😀
zabi, ano sme spokojní, dobrá vecička to je 😉 odporučam.

zabinka
8. dec 2009

takze uz len presvedcit mm. Lenze on kavu nepije, takze to bude tvrdy oriesok.

dominka11
8. dec 2009

ved to robi aj take kakavka, čokoladu 😉

zabga88
8. dec 2009

vdaka vam baby 🙂 no mala si ešte len zvyka v skolke moc sa jej tam dva krat nechce ☹ ale co chudatko ked musi 🙂
strasne zostala papulnata od kedy chodi do tej skolky...

zabinka
9. dec 2009

dobre ranko sa praje!!!

Ja uz zarezavam v robotke, dnes sme sa nejako poponahlali. Chudak Martinko odomykal skolku.

dadadulka
autor
9. dec 2009

čafte kočky 🙂

zabi vy ste šikulovia 😉

a prší nám zas a znova... 🙄 radšej keby sniežik napadol 🙂
my po raňajkách, malý už pobehuje, vyberá, premiestňuje, rozhadzuje... no nuda nehrozí 😀

zuzu80
9. dec 2009

dobre ranko 😉

Zabinka vidis a ja kazde rano hovorim Eliske, ze Vlasticka uz odomkla skolku...musim zmenit uvodnu vetu Martinko uz odomkol skolku 🙂
Neviem ci si sa uz dostala k t.c na kadernika, poslem ti do IP. On je ochotny zostat aj dlhsie, ja som tam raz aj do 17.30 cesala, takze neni problem 😉

Zabga, zelam skore uzdravenie, nech si na Vianoce fit

imis
9. dec 2009

Ranecko Vrable!

Uz som tu aj ja.Ale Tobko este nespi.Prave som pri podozrivom tichu bola kuk v kuchyni a Tobco celu tvar zaborenu v masle a dasnami uz jedol o sto tristo.Teraz je totalne vytoceny,ze som mu to maslo zobrala 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
9. dec 2009

ahojte kočky!

aj my sme už po raňajkách, asi pôjdeme trošku vonku...

baby, kedy bude ten mestský ples? a koľko stoja lístky? kedy ich treba kúpiť? my sme sa včera s mm rozhodli, že nepôjdeme na vojenský ples, ale na vrábeľský... trošku zmeny 😉 😉 tak potrebujem nejaké info 🙂

zabinka
9. dec 2009

zuzi, len nic nemen, toto je vynimka! Sak by ma taketo skore vstavanie zabilo! Ale mi ho bolo az luto, taky tam bol sam, len s pani ucitelkou.

Tak Tobinkovi chuti masielko? Ved to je take trosku podobne maminkinmu mliecku, tak co. 😀

fiona8
9. dec 2009

ahojte
vcera sme piekli medovnicky, sice iba pol davky, dnes ma caka dalsia 😉
vianoce, vianoce prichadzaju...........jupi 😵 😵 😵

dadadulka
autor
9. dec 2009

fion ja začnem s vypekaním dva dni pred Vianocami, bo my by sme to dovtedy zhltali 😅
už sa teškám, milujem tie super vôničky 😵 😵
a s mužíkom sme sa dohodko, že si dáme dolce gusto pod stromček, jupííííí to sa bude kávičkovať 😵 😀

imis
9. dec 2009

Volam sa Marianna a som cokoholicka......................

Prave som zjedla delissu,sojovu tycinku,rumbu,celu sladku vasen(ale ved tam je viac vzduchu ako cokolady,nie? 😅) a tri figurky z kolekcie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre