Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
10. dec 2009

luci....ani ja som ju od vcera nevidela 😀 ,ale urcite sa ma vynikajuco.

imis
10. dec 2009

No svori 😕 Do rana by som uz nespala. Najdi si ty radsej milenca 😀 😀 😀 😀

dominka11
10. dec 2009

dobre sa má, ona je vždy tak dobre naladená 🙂 neviem či len v MC, ale ak aj normolne tak ti závidím take svokru 😉
ja sa už teším na jar, ked sa bude dat ist na bicykloch, tento rok som trpela, ked sa ešte s malým nedalo.

mam jednu otázku, neviete prečo si vždy narvem plný tanier halušiek, ked už v polovici nevladzem? a vždy si poviem, že nabuduce si už taku kopu nedám 😅

retaux
10. dec 2009

Svori chcela si tým povedať, že keď ma moja svokra nevidí, tak sa má vynikajúco? 😀 No dooooooooooobre.

svoradinka
10. dec 2009

aj som sa bala uz zaspat........a ja sa strasne vecer bojim byt sama vsade ticho...ale milenca,to radseeeej nie 😀 😀 😀 mam dobreho muzicka 🙂

imis
10. dec 2009

Dominika,tak toto sa pytam ja stale. To ti je nejaky 9 div sveta s tymi haluskami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dominka11
10. dec 2009

maji, dobra rada 😀

imis
10. dec 2009

svori,ved muzik moze byt dobry,ale takto sa v noci bat nemozes,to ti uz aj on musi uznat 😉 😀

dominka11
10. dec 2009

ale fakt, ja normalne tie halušky nepochopím...aj cesta sa mi zdá vždy málo a potom mam haluch jak pre závodnu kuchynu 😎

svoradinka
10. dec 2009

luci....to vobec nie na tom som vobec nepomyslela,ale ja sa priklanam k Dominike,mas vynikajucu svokru. 🙂

dominka11
10. dec 2009

maji 😀 😀 😀 😀 😀 ty potvorka 😝

retaux
10. dec 2009

Ja viem, že mám 😵

svoradinka
10. dec 2009

imis.....este to tyzden nejak vydrzim a potom budem u rodicov. Ale dakujem za radu 😀 😀 😀 😀

dominka11
10. dec 2009

aj som ta nechala pozdravovat od svokruše 🙂
adi, ešte že ideš k tým rodišom, imis by ti našla milenca inak 😀 😀

imis
10. dec 2009

Dooooooooooooobre svori(ale nemusela si sa este tyzden bat 😀 )

svoradinka
10. dec 2009

domi a ten riad po haluskach si uz pratala.....ja mam strasne rada halusky ale nerada ich robim,lebo potom to vsetko umyvat je ako za trest.......tam asi ani umyvacka riadu nepomoze,ci ano imis? Mas uz s tym skusenost?

imis
10. dec 2009

Jasne svori,hodila som do Simonky a finito 🙂

dominka11
10. dec 2009

adi, v kuchyni ma to ešte čaka a umyvačka mi nepomože, ja take ručne musím 😠 aj ja ich kvoli tomu nerada robím.

svoradinka
10. dec 2009

a pekne to vsetko vyumyvala Simonka....no asi bdem rozmyslat na umyvackou riadu,ale neviem kam by som ju v kuchyni dala.....a potom halsky budem varit kazdy tyzden 😀

imis
10. dec 2009

Baby a co robite za cesto,ked umyvacka neumyje? Simona mi uz po dva krat po bryndzakoch umyla 😕

imis
10. dec 2009

Na kde ste? Co zapinate umyvacky? 😉

dominka11
10. dec 2009

kvalitne lepiace sa cesto 😝 ale umyla by hadam aj moja simona.

svoradinka
10. dec 2009

no ja robim zemiaky a muka......ale este umyvacku nemam a tak neviem porovnat....a to imis ani trosku nepoumyvas....ale asi to hned das do umyvacky a hned das umyt?

zuzu84
10. dec 2009

ahojte zienky.
uz som tu aj ja.Mala ulozena,napapana a mam chvilu pre seba.
Dominika a kde su maly buchol hlavicku?
Bryndzaky mam rada ale bohuzial halusky neviem robit. ☹

imis
10. dec 2009

No svori,ked ma lepsie spoznas a zistis,aka som ja hnida leniva,ze uz sa ma na to nikdy nespytas 😀 😀 😀

imis
10. dec 2009

cau zuzu84! 😉

zuzu84
10. dec 2009

Ja tiez nemam umyvacku a nejako ma to ani nelaka.Teraz mam zalusk na dolce gusto ale MM hovori ze ma to bude bavit len chvilu a potom to zapadne prachom.

zuzu84
10. dec 2009

ahoj imis

svoradinka
10. dec 2009

imis....urcite nie si leniva 🙂

ahoj zuzu84 😉

imis
10. dec 2009

Nejak tu tento rok fici ten gusto. 😀 Ja si ho nekupim,lebo potom sa k Domuske na navstevu uz vobec nedokopem 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre