Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
27. jan 2010

Jeminko,ta fotka je strasne tmava. To preto ,ze fotim kamerou,poriadny fotak mi nekupia 😠

dadadulka
autor
27. jan 2010

vidím 🙂 🙂 Tobinko je už frajer, božinku len včera si išla sneh odmetať aj s bruškom 😀 😀 😀
a dnes máš pred sebou takéhoto mládenčeka 🙂 😉

imis
27. jan 2010

No dada,veru pred rokom bola kalamita a my sme mali velku sluzbu.Tak sme metali,zametali,odmetali,ale porod to neurychlilo 🙂

dadadulka
autor
27. jan 2010

😀 😀 ahááá... urýchľovače 😀 😀 😀 aj sa už na ne teším 😀 😀 😀

dadadulka
autor
27. jan 2010

aj ja...

dadadulka
autor
27. jan 2010

no fasa, už mám v sebe dve horalky s jednou kávou 😲 kam sa ja dostanem...??? 😲 😲 😝 😝 😝

dadadulka
autor
27. jan 2010

jáááj... malý narazil do rohu stola, juj teraz má takú nebezpečnú ´rožnú´ výšku, musím mať oči
aj na zadku 😨 sa rozbehne a ideeeee...

fiona8
27. jan 2010

ahojte
dadka len si daj🙂
imis
krásne fotky, ste nádherná rodinka 😉

imis
27. jan 2010

Cauko fion. 😉

Dadu,mne zuzicka v ikei kupila na tie rohy take ochrany.Aj ked sa drobec otlcie,nie je to nijaka tragedia. Vdaka zuzi 😉
No,pozeram po byte a veru uz musim ist,lebo nie je kam stupit. Tak caute cez obednajsiu pauzicku 🙂

fiona8
27. jan 2010

drobec sa už zobudil spal až 20min 😒

zabinka
27. jan 2010

caute, caute!!!!

aj ja som tu. Len mne nestacilo vymrznut po ceste do roboty, ja som musela ist este na nakup do roboty (ze reprezentacne). Tak som vymrzla dvojnasobne.
Ja som taka stastna, ze mame garaz, ziadne skrabanie rano nehrozi. Ale aj tak by to robil mm, ten vzdy vybera auto.

Tobinkovi vsetko naj k 11 mesiacikom. 😉 Uz je z neho riadny chlapisko.

Ja som dnes poslala mm kupit tasku do skoly pre Martinka. Blizia sa narodky, tak nech uz je pripraveny do skoly.

imis
27. jan 2010

No caume zubrieny! Tobko spi uz hodinu,len ja som este dokonavala robotu 🙂
Zabi,tak uz aj vy riesite tasku? Aj my ju dame Simcovi na narodeniny,ale on stale tvrdi,ze do skoly nepojde 😅
Kedy ma Martinko narodky? Tusim tak nejako okolo,ze? Sme si pisali,ze keby rodim v NR,tak sa tam vystriedame tusim,nie?

zabinka
27. jan 2010

imis, ano, pisali. Martinko je 15.2. narodeny. Takze najvyssi cas sa zaoberat darcekmi. 😀 😀 😀 Nas Martin sa do skoly tesi, uz sa mu do skolky ani nechce chodit. Uz sa tam nudi. On by sa uz najradsej ucil kazdy den spolu s Radkom. 😀 😀

dominka11
27. jan 2010

ahojte, babulky, my sme práve prišli z chrobačika, maleho som uložila spat, ale ešte si tam brble 🙂 ja som rano, tiež škrabala auto, ale nepomohlo, tak som išla tak, že som prd videla...

tobčo ma už 11 mesiačikov, ale to letí, tak všetko naj a zachvilku oslava velika vás čaka 🙂
ja tu vyžieram venčekym bo som ešte nič nevarila a ani ma nič nenapada, ale idem malemu polievku hodit uvarit, tak si dam aj ja 😝

zabi, ved jeho to prejde to učenie, ked bude musiet 😀

imis
27. jan 2010

Cau Domus a ja ze kde si cele dni a ty takto u Chrobaka na fotelke,co? 😀
Zabi,tak vam je hej,ale Simino zatial ziadny pozitivny priklad nevidel 😀 A das MArtinka do tej speci triedy do NR? Kamoskin synator tam chodi a vraj super.Konecne vraj niekto,kto dokaze zaujat jeho pozornost.

zuzu80
27. jan 2010

pauza 😉 🙂

imis
27. jan 2010

Vitaj v pauzickarni zuzi

imis
27. jan 2010

A kde ste? 😨

dominka11
27. jan 2010

no keby tam možem pekne sediet, šak furt len beham za ním. v pondelok sa vybrat 2krát na vecka, strčil banan do misy a rýchlo do papulky 😠 tak furt len dvere všade zatvaram.

vence zjedene, je mi z nich zle...kava už bola, dalsia bude po obede, ak bude po akom 😠 ja chcem donašku jedla vo vrabloch, nie len pizze!!!!! 😀

dominka11
27. jan 2010

tu sme 😕

imis
27. jan 2010

domus,mam ti doniest jedlo?

dominka11
27. jan 2010

dnes sa mi snivalo, že sme mali doma ten roboticky vysavač, čo teraz furt reklamuju. ja už mam sny o tom našom bordely na zemi. neviem, či si ho nevyžiadam na narodeniny 😉

trošku od veci som, ale čo už, ked ste zmizli všetky.

dominka11
27. jan 2010

doneeeeeeeeeeeeeeees 😀 😀

dominka11
27. jan 2010

mne tu neukazalo, že si tu napísala maji.

imis
27. jan 2010

sto takoj roboticky vysavac?

dominka11
27. jan 2010

ja neviem pa rusky 😝 😔 😀

imis
27. jan 2010

sak ani ja 😀 😀 😀 😀

dominka11
27. jan 2010

tak ani neviem čo si sa pýtala? rozumela som len roboticky vysavač 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
27. jan 2010

to by aj mna zaujimalo - ze roboticky vysavac. Ja potrebujem taky, co by sam vysaval.

imis, este neviem. Ale radsej by som ho dala sem do Vrabel. 8.2. ideme do pedagogicko - psychol. poradne pre nadane deti a potom uvidime. Ale hodim rec s riaditelkou ZS, ci by nemohol byt integrovany. To by bolo najlepsie. Zatial ideme na zapis do VR.

imis
27. jan 2010

odbieham,tobco je uz hore 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre