Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
10. feb 2010

zuzu...to su dobre zabudlivy kolegovia,to by som aj ja brala.... 😉

imis...veru,veru,pokial som nemala kocar,tak ma ani tak nic netrapilo....tych prekazok je fakt vela,a najvacsie nervy mam,ked musim na postu a trepat sa tymi dvomi dverami a pred dverami este rozbita rohoz cez ktoru sa na hov...prechadza.... 😠 😠 😠 😠 no proste des.....a inak minule som okomentovala,ze ved ani na urad sa neda vyliest,ziadny najazd pred budovom,len chytit do ruky a vyniest..... 😠 mala by som na to upozornit a pritlacit,nech s tym nieco poriesia....ved sa mina na ine blbosti,nie?

ozaj imis...idete na ten mestsky ples?zuzu a ty?

retaux
10. feb 2010

Imis: nie, na dedinský - smer Vinodol 😀

anjelikbambulka
10. feb 2010

klaudi, ja už chodím na úrad cez zadný vchod, z parkoviska... najprv som vláčila kočík zpredu ☹ ☹ ☹

imis
10. feb 2010

Klaudi,"prijazd" na urad som ja riesila v roku 2004,ako cerstva mama a prindoska do Vrabel. Vysledok? ....................
Nie,na mestsky nejdeme,ideme na bobiho ranc.Tento rok to vyslo naraz. A Zuzka ide do Rima 😉

retaux
10. feb 2010

No o prístupe na poštu radšej pomlčím 😠 To načo tam majú dvoje dvere! A že sa nedá s kočom vojsť do tých prvých, to ich ani nenapadne 😠 A na úrad sa veru dá dostať len zozadu a to už potom dieťa buď na ruky a kočík dole nechať alebo oboje 😠

zuzu80
10. feb 2010

k chodnikom sa ani ja nevyjadrujem, lebo by mi zakazali vstup na verejne forum 😠

Luci ty ides plesat? No paradicka 😉 🙂 A ved aj ty budes fesanda, co bojis 😉

Imis neglize som este nebalila, cakam kym hodia tehulky fotky zo sona a pofotia kociky 😀 😀 😀

imis
10. feb 2010

Luci a co vy koho mate na Síleši? 😀

retaux
10. feb 2010

Kto by sa tej našej Zuzu rovnal?

fiona8
10. feb 2010

no my sme už hore....ach jaj

imis
10. feb 2010

Zuzi,len pekne zbal,lebo ti tam zachyba.To bude uplne ina atmoska.A na ranci si na vas spomeniem,ze takto ste rocnik vynechali............. 😎 😀

imis
10. feb 2010

Luci,veru,kto? Ani krivý!

anjelikbambulka
10. feb 2010

maji, ale veď načo je na romantikuš výlete nejaké oblečenie????? 😀 😀 😀

retaux
10. feb 2010

Zuzu: no neviem, neviem v letných plážových šatách 😀 A tentokrát som sa ešte ani ku kaderníčke a na vizáž neobjednala, takže asi budem doma na poslednú chvíľu nervy strácať a MM sa bude rehotať 🙄

Imis: ani sama neviem 😀 To švagriná je z Mojzesova a ona kúpila lístky na Vinodol na ples.
Zuzu bude nahá chodiť, čo tam po nejakom negližé 😀

fiona8
10. feb 2010

zuzi uz si zbalena???? dufam,ze beries aj dajaky valentinsky kostym 😉
ozaj baby, tusim ,ze sa lady roztapaju 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
10. feb 2010

Zuzi a ty nesledujes statistiky rozne a nazory muzov a pod? Zahalena zena v sexi pradielku je ovela viac pritazlivejsia ako holotrtka 😀

retaux
10. feb 2010

Anjelik: máme rovnaké myšlienky 😀 😉

klauduska
10. feb 2010

teeeda zuzu,ty takto ani nie barco na VAlentina???Ze Rim???To len tak???

imis....aha si tusim spominala,ze vzdy na Valentina niekde chodite,tak Vam bude fajn...my tiez ideme na Viechu v nedelu,este sme ani neoslavili nase 10-rocie s manzelom co sme spolu,lebo ma vtedy trapil prsnik a boli sme na pohotovosti...

A s tym vchodom zozadu,tak to riesim aj ja teraz,ale niekedy sa mi to nechce obchadzat a podla mna je logicke,aby to tam bolo...ved skusim,uvdiime....

zuzu80
10. feb 2010

Co mate hodinu jogy ked sa vyrovnavate?? 😀 😀 😀

Ale nezbalim a hotovo, co sa budeme nejakymi cipkami zapodievat, este mi ich dotrha, ked ich bude so mna zubami strhavat 😀 😀 😀
Marianka, len si na nas spomente aj my budeme na vas mysliet ake fajnotky papate a my niekde na stojaka v Mekaci 😀 😀 😀

anjelikbambulka
10. feb 2010

že holotrtka 😀 😀 😀 😀 😀

imis
10. feb 2010

Fion,zacali sa lady roztapat,ale posledne sa roztopia v maji,tak sa netesme.

anjelikbambulka
10. feb 2010

ženy, malá mi spí už dve hodiny 😉 😉 😉 😉

klauduska
10. feb 2010

fion,aj my sme hore.... 😒

imis
10. feb 2010

Anjelik,co? Sak normalna holotrtka-cili hola zena 😀 😀 😀 😀

retaux
10. feb 2010

My Lucku voláme, keď sa vyzlečie, že je holotrtko a ona si už teraz sama na seba povie, že "mami, aha ja som holý trtko" 😀 😀 😀 😀

imis
10. feb 2010

Uz sa prebudzate? Tobco nema narok.Ked teraz nepotiahne tri hodky,vydedim ho.

retaux
10. feb 2010

Anjelik: ale už ti spať dlho nebude, keď si ju takto verejne pochválila 😅

imis
10. feb 2010

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
10. feb 2010

holy trtko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , skoro som si cvrkla 😅

klauduska
10. feb 2010

esteze ze ztial neplaceme.....

klauduska
10. feb 2010

luci... 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre