Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
19. feb 2010

luci 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
19. feb 2010

krasna basen, taka realna, az sa mi slzy tisnu do ocu 😢

retaux
19. feb 2010

Imis: vieš niečo, čo ja neviem? Teda myslím o tom Miškovi. 😀 Lebo aj pri prvom tehu všetci, že chlapec, chlapec, chlapec, až som tomu nakoniec uverila, nejako som sa stým zžila a pri pôrode som nechcela uveriť ujovi doktorovi, že to je dievka a chcela som jej dať meno Miško 😀 Ešteže tam bol MM, ktorý vedel aj dievčenské meno 😀

klauduska
19. feb 2010

luci...to ťa obdivujem,že nechceš dopredu vedieť čo to bude,ja by som to určite nevydržala...... 😀

imis
19. feb 2010

Nie luci,neviem nic,co ty nevies,len viem,ze keby nieco viem,urcite ti nepoviem,alebo neviem,mozno aj viem,len o tom neviem 😀

imis
19. feb 2010

Prdlajs,normalka som ta zbadala a ze aha-lucka bude mat syna! To ti mi tak napadlo a hned som ti to aj vyklopila. A potom som na teba kukala a vsetko sedi-mini brusko,take no,oky povie? no take chlapcenske 😀 ,veelmi si opeknela a tak mi to proste sedi na chalana.

imis
19. feb 2010

A to ze nevediet az do porodu,tak to sa aj ja sklanam po samu zem.Ja som kukala uz na prvom sone,ci ma chlapske alebo babske crty 😀

dadadulka
autor
19. feb 2010

maji, hneď v Tom máme jasno 😀 😀 😀

imis
19. feb 2010

Co dada? Predpoviem aj tebe tretie? 😀

imis
19. feb 2010

A inak,kuknite,ja som z Mani,Jonas je z Mani.Sa ada na mna volaco nalepilo 😀 😀 😀

dadadulka
autor
19. feb 2010

no super maji, o mne prosím ťa radšej nepíš... 😀 😀 😀 😅

svoradinka
19. feb 2010

Ahojte zienky 🙂

Matko mi po dlhsom case zaspinkal a tak mam chvilku pre seba. Tento tyzden som sa bola opytat,ze kedy moze Matko nastupit do skoly a tak uz po jarnych prazdninach nastupujeme. O tri týzdne budeme mat uz tri rocky. No uz teraz sa bojim ako to zvladne a hlavne mne bude smutno a znova to budem prezivat ako pri Tomaskovi ked siel prvy krát do skolky 😢 😢 😢 . No co uz hadam si nejak zvykneme. 🙂

imis
19. feb 2010

cau svori,neboj,uz to mas raz odzite,uz to bude lepsie. 😉

svoradinka
19. feb 2010

no mam len najhorsie na tom bude to ze budem doma,lebo praca ziadna nie je ale hadam sa coskoro nieco najde..........ale mozno budem castejsie na konovi 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
19. feb 2010

Imis: tak najvyšší čas začať na tom zarábať 😀 Dobre, tak ti teda veriť budem. Ale pre istotu nie celkom 😉 😀

Svori: počula som, že sa Maťkovi veľmi nechce 😢

klauduska
19. feb 2010

ahoj Adi,tak drzim palce,nech to Mako zvladne na jednotku...neboj,zvyknete si.... 😉

baby,Filipko sam zalomil na hracej deke..... 😅 😅 😅

svoradinka
19. feb 2010

Moc nie,boli dni kedy plakal, ze aj on chce ist do skolky ale teraz uz moc ani nie a tak sa bojim. Tomasko sa sam pytal a velmi tesil do skolky. Hadam si rychlo zvykne ked tam bude este Tomasko.

dominka11
19. feb 2010

tak som tu zas. krásna basen 😀 😀 ale bohužial realita 😝

dadadulka
autor
19. feb 2010

svori, budeme držať palce 😉

imis
19. feb 2010

jemine luci,to mne never vobec! 😀
svori,no vidis,aka si ty optimistka! vsetko sa najde-aj praca aj kamos pre matka,kvoli ktoremu bude v skolke super!

svoradinka
19. feb 2010

Ahoj Klaudi 🙂 .....vzdy ked som v meste tak ta vykukam ale este som nemala na teba stastie......a dakujem.....zvladneme to len zaciatky su vzdy tazke ☹

imis
19. feb 2010

cau VIP Dominika. 😀 ako ide zivot?

retaux
19. feb 2010

Imis: ja som chcela veriť aspoň tej časti vety, v ktorej si písala, že som opeknela 😀 😀 😀

imis
19. feb 2010

Klaudi,tak hracia deka stoji za to 😀

svoradinka
19. feb 2010

jedneho kamosa bude mat suseda,ale on pojde az o mesiac neskor do skolky.................a ozaj imis kedy dojdete na nastevu Aronko a Tomasko sa velmi skamaratili 🙂

dominka11
19. feb 2010

mna už dnes dr..., tlačiaren už poj hodiny nechce tlačit, maly tu ziape a ja nič nestíham...

imis
19. feb 2010

Na,to som si mohla mysliet,ze to takto pochopis. Inak Luci vies co? Neuveritelne si sekla ta oranzova parochna na karnevale.Nemyslim dat si az taku farbu,ale ten strih by som skusila byt tebou urcite.Trosku divociny na hlave-uplne si vyzerala,ze wau! Ze baby?

svoradinka
19. feb 2010

Luci ale aj mne sa zda ze si opeknela.....mne tiez vsetci hovorili ze ako som opeknela,ze to bude chlapec,tak asi je nieco na tom pravdy 😉 🙂

dadadulka
autor
19. feb 2010

maji 😀 tebe dnes ide karta 😀 😀 že VIP... 😀 😀 😀

retaux
19. feb 2010

Ale no 😅 A kde by som ja na to zobrala odvahu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre