Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
16. mar 2010

ahojte kočky,

tak ja dnes neviem, či dôjdem na stretko ☹ ☹ ☹ úplne som totiž zabudla, že mm ide dnes do služby, takže príde až okolo 20,00... jedine ak dobehnem aj s malou 😒 😒 😒

marryaa
16. mar 2010

ja reku,ze ti to musim napisat 😀 😀 nechcem sa vam sem miesat 😕 😕

klauduska
16. mar 2010

chrobacik je uz hore,tak pojdeme pomaly obliekat....

anjelik....hm,veeelka skoda by to bola,keby neprides,taaakze sup,malu pripravit na to,ze dnes ide na stretko.... 😉 🙂

zuzu80
16. mar 2010

Klaudi, tak nech kozna napise dobru masticku 😉

Zuzi, vsak dones aj Emmku 🙂

dadadulka
autor
16. mar 2010

marrya 😀 😀 😀 no prosím... môžem ja tú knihu hľadať 😀 😀 ale kľudne si ju nechaj 😀
inak som aj minule na teba myslela, že čo sa neozývaš, len sa pekne miešaj a zapoj do debatky 😉

a vy ste už aj rôčik oslávili 🙂 tak malej Alessii prajeme všetko NAJ k narodeninkám 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
16. mar 2010

zuzi, jasné, prídi pekne aj s malou 😉

baby, pravdaže, ak vám nemá kto povarovať deti, pribaľte si ich do kabelky 😀 hlavne Prídite!!! 😉

marryaa
16. mar 2010

my uz taku mame,od slovenskej babky 😀 no,my sme uz davno na svk neni,a buduci navrat asi az v lete.
v nedelu sme oslavili,dakujeme. 😉

zabinka
16. mar 2010

Ahojte!

A zase sneh 😠

No baby, tak ja urcite nepridem na stretko, nijako sa mi to neda zladit 😢 Skoda, hadam nabuduce.

imis
16. mar 2010

Ahojte Vrable a spol.

Koooooonecne mam trosku cas aj konovat.Teda,konecne mozem byt doma v teplakoch a chystam sa na velke upratovanie,ale najskor kon az potom praca 😀
V sobotu v noci som zazila horor.volal mi buduci svagor z Mnichova,ze sestra.ktorej minuly tyzden vybrali mandle zacala velmi krvacat a beru ju na operacku,pretoze aj vracia krv a operacia bude trvat hodinu.............No ja na nervy,astmaticky zachvat som dostala,MAcino nevedel najst sprej.Cela kovbojka u nas. Vsetko dobre dopadlo a v nedelu sme sa boli zrelaxnut v Patinciach-wellnesili sme sa cely den a bolo to fajn aj na telo,aj na dusu.
Vcera Chrobak,nemcina,Nitra a dnes konecne len domov a teplaciky. Este rano jedna rana do srdca-zomrel nam triedny zo zakladnej.Mne je to velmi luto,ale pre Marcela to bude tragedia-bol jeho Liebling a pohreb bude asi v piatok,ked sme so zuzu80 v tej BB ☹
Stertko neviem do poslednej chvile.Budem vediet,az ked Macino zavola,do kedy robi,ale ked tam budete do 20:00,ako je v pozvanke,tak to pridem,ked ja neskor. S detmi sa mi velmi nechce.To by som len na aute a potom ani fernet,ani nic............. 😀

dadadulka
autor
16. mar 2010

maji, konečne... už som chcela dať po tebe vyhlásiť pátranie 😕 takže dramatikuš víkend za vami 😨 ajaj...

boli sme vonku, vietor síce pofukuje, ale sa mi zdá, že to už nie je také silno zimné 😎
a stretli sme zuzi s Emmkou 🙂

idem postaviť obedík, upratať a potom malého uložím na zdravý poludňajší spánoček 😀 😉 zatííím...

imis
16. mar 2010

a trieska a trieska 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 uz nech porodi

Tymto prispevkom nemyslim dadu 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
16. mar 2010

tak emmka konečne zaspinkala...

maji, tak to teda naozaj dramatikuš víkend 😢 😢 😢 to ako naschvál, keď sa s...., tak všetko naraz 😠 😠 😠

áno, stretli sme dadu s matúškom a emkou 😉 😉 😉 tak ma teda ukecala, že večer dobehnem aj s malou, aspoň na hodinku 🙂 🙂 🙂

zuzu80
16. mar 2010

fiha, maji tak to si mala riadne hororove sceny cez vikend ☹ Ale hlavne ze je vsetko oki, a to po mandliach takato reakcia, dobre ze to odkladam uz treti rok 😒

Idem si asi uvarit kafendo, bo som dnes jak mechom udreta 😝

anjelikbambulka
16. mar 2010

zuzi, to bude tým počasím 😒 😒 😒 😒

zuzu80
16. mar 2010

no zuzi to dufam, ze je to iba pocasim, ze to nebude nezvratny stav 😀 😀

a pekna fotka v pase 😉

anjelikbambulka
16. mar 2010

díky 😉 😉 😉

imis
16. mar 2010

cafte koceny 😀
uz som tu zas. Ale silno ma chytilo upratko.Vcera sme si kupili vysavaco-tepovac kärcher a ide to s nim tak od ruky,ze neviem prestat 😀 😀 😀
Zuzi,to robis velmi dobre,ze tie mandleodkladas. Ani si to nedaj,ak to nebude uz ozaj krizove. U dospelych to je des. Radsej si to vybavit ako decko. No a komplikacie su tam furt,okrem nechutnej bolesti.Vsetci,ktori si to dali robit,povedali,ze nikdy viac a sestra ma teraz oficialne poziadala,ci jej neporodim zopar deti,lebo ona uz do nemocnice nepojde nikdy v zivote. 😀

anjelikbambulka
16. mar 2010

a čo maji??? ideš do toho???? 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
16. mar 2010

hotovo... naložila som si na tanier a tlačím 😅

zuzi, tiež chválim new foto 😉 baby, jak vyšité 😉 😉 a kukám, že už aj krôčikujete, zlatá je malá 😵

dominka11
16. mar 2010

ahojte baby, len som prišla kukenzi, či všetko platí na tu 5tu 😉 kto všetko pridete?

dadadulka
autor
16. mar 2010

ja 😀

zuzu80
16. mar 2010

okej maji, odkladam to na NIKDY 😉

Tak vysavaco-tepovac? a nezvysoval si minuly tyzden Marcel tep tepovanim? 😕 Toto je najlepsie ako dostat noveho pomocnika do domacnosti.....daj chlapovi dake neelektricke pomocky na upratovanie a dvoch dni sa v domacnosti objavia najnovsie vychytavky 😀 😀 😀

anjelikbambulka
16. mar 2010

no čafte, že ste sa aj ukázali 😵 😵 😵

anjelikbambulka
16. mar 2010

domi, aj ja... 😀 😀 😀 😀

zuzu80
16. mar 2010

aj ja 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
16. mar 2010

no prosím, susedia si stepujú s new tepovačom a ja tu môžem kolenačkovať pri bodenoch 😀 😀 😀

zuzu, hlávka ťa trápi??? ejha... daj kafendo 😉

zuzu80
16. mar 2010

dadi sak ked bude majka rozbehnuta otvor dvere a nasmeruj ju na tvoje bodeny

hlava ani neboli, len sa citim taka udreta, sa mi zda, ze svet a hlavne prace akosi plynu mimo mna 😀 😀 😀, ci ja som uplne mimo??

imis
16. mar 2010

zuzicka 😀 ved presne tak to aj bolo.Zacal a po 10 minutovom nonstop nadavani sadol za net a vygooglil noveho kamosa do bytu. 😀
Anjelik,ja nemam problem,len nech si sestra povie pocet kusov a objednavka bude splnena 😀 😀 😀
A ada pridem aj ja na stretko 😉

imis
16. mar 2010

dada,sak zaklop,poziciame,vygruntujes za 5 minut a mas velkonocne Ordnungy za sebou 😉

dadadulka
autor
16. mar 2010

klop, klop... štrng, štrng... treeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesk 😀 😀 😀

maji, hádanka, kto je to??? 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre