Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
13. apr 2010

lucka je, hlavne kvoli dochadzke a konickom. Planovali sme ho prihlasit aj na hudobnu, ale ako to budeme vsetko stihat, ked jedno dieta bude v Nr, druhe vo Vrabloch, my v robote, k tomu treningy deti a manzelove atd. A ked nam nahodou vyjde praca tak, ze nestihame vyzdvihnut deti, tak vo Vrabloch mame rodinu, ale co v Nitre? Kto nam ponho pojde? Atd, atd.......

no nic, opat som sa trochu vyrozpravala....... 😵 Ale stale su to problemy takeho prijemnejsieho druhu a to ma tesi.

imis, prijemnu poradu a daj vediet, ci si mozeme aj my dospeli poskakat na trampoline. Ja som este stale nevyrastla z takychto zabaviek. Kolotoce, trampoliny, zabavne parky..... to je moje 😀 😀 😀

danielahamar
13. apr 2010

ahojte, imis, ja nebývam už vo Vrábloch, ale na Tajnej už 7r 😢

anjelikbambulka
13. apr 2010

ahojte babule,

tak ako? zase máme upršaný deň? ☹ ☹ ☹
my sme už konečne v noci spali dobre, takže som dospala, čo som predtým nestihla... 😉 😉 😉

klauduska
13. apr 2010

zabi...tak mate starosti s rozhodovanim,drzim palce,aby to bolo to prave a hlavne,aby si Martinko rychlo zvykol.... 😉

anjelik...tak je uz lepsie?a co,uz aj zubok "vyliezol"?

my sme po mrkvicke,zasa trosku plac,ale uz haja,uvidime dokedy.Papali sme dnes v novej stolicke.... 😵

anjelikbambulka
13. apr 2010

klaudi, zúbok ešte úplne nevyliezol, ale hádam sa už dočkáme...

a videla som na fb foto filipka v novej stoličke, je nádherný... 😉 😉 😉 😉

klauduska
13. apr 2010

snad ano,uz je to asi blizko...aj tam nieco vidiet?

dakujem,vcera dorazila a vyzera to,ze sa mu v nej paci....len neviem ci uz ho tam mozem davat normlane,ked este nemal 6 mesiacov,aby som nieco nepredbehla.... 😕

imis
13. apr 2010

caute!
Klaudi,Filipe je tam zlaty.Na jednej fotke vyzera uplne ako sused MAtusko. A vy mne idete chlapov vycitat! 😀
No,zabinka,sklamem ta.Velka trampolina nebude,prisla som neskoro na schodzu ☹ Ale inak,ked to vyjde,bude to dobra akcia.Uz len sa modlit za pekne pocasie 🙂

anjelikbambulka
13. apr 2010

klaudi, zúbok už vidno, pod ďasienkom, už len taká tenučká kožička ho drží...

imis
13. apr 2010

Teda,tie umele mlieka to je somarina a aky humus horky to je 😖 Mali nam co predpisat. Stare zlate didiky,aj ked vytahane na vechtiky.Skoda,ze ich drobko uz nechce 😀 No,ale ked sa zobudi a toto mlieko vypije,tak ja zjem ponozku 😉

retaux
13. apr 2010

Ahojte!
Imis: takže budú len malé trampolíny a skákací hrad? Ale veď to je nakoniec pre maličké deti lepšie ako veľká trampolína. A keď pôjdete niekedy cez leto na Podhájsku, tak ti vybavím skákanie na veľkej 😉
A aké máte umelé mlieko? Naše sa mi práveže zdá sladké a nie horké. 😕

dominka11
13. apr 2010

hello girls, zabinka ved vy mate doma hotoveho geniusa 🙂

dominka11
13. apr 2010

a kde je dadulka naša??? 😕

imis
13. apr 2010

dadulka vyrazala rano s MAtuskom do ulic.
Luci,BEBA 2 HA
A uz sa tesim na Podhajsku-si zlata 😉
A uz idem het od computera 😀

dominka11
13. apr 2010

imis, ono tieto HA su všetky take horke...ale malemu to nevadilo, kolko som dala tolko vypil. aj ja by som mala ist preč už 😠

retaux
13. apr 2010

Aha, my sme pili obyčajnú Bebu a tá sa mi zdala sladká.

zuzu84
13. apr 2010

Ahojte.
No to je ale pocko.Coo? Chcem slnko a teplo.
Imis: My sme mali zo zaciatku tiez Bebu Ha ale malej nepasovala, grckala mi z nej a este viac ju bolelo brusko.Takze sme presli na Nutrilon a ten bol mnamky.Az do 2 rokov, potom si zmyslela ze uz nie a takze obycajne mliecko to isti.No inak bud rada ze si az teraz zacala s umelym.My sme zacali hned na 3 tyzden po narodeni. ☹

zabinka
13. apr 2010

tak trampolina nebude? Skoda. Ale my to prezijeme, hlavne nech sa deti zabavia 😵
a Tobinko sa sam odstavil? To nas Martin, keby mohol, tak by hadam cecal este dodnes 😀 😀 😀 Toho som zrusila ja.

zuzi, aj ja chcem slniecko 😎

dominka11
13. apr 2010

aj ja chcem baby 😉

klauduska
13. apr 2010

imis...to fakt?A na ktorej fotke???
No a to ste este neokusili nutrilon alergy care--je ten uuuuplne najhorkejsi...sa Filipkovi cudujem,ze za tym tak bazi..... 😕 a o mesiac ideme skusit normalny..... 😕 Imis a Tobko sa sam odpojil a nechce uz mliecko?Aj tak si dost kojila,dobreee..... 😉

ivusaiva12
13. apr 2010

ahojte už aj ja som tu no ale sa tu nejako nevyznám ☹

ivusaiva12
13. apr 2010

hm nik tu nie je? idem fuč ☹

dadadulka
autor
14. apr 2010

dobre ranko 🙂

vcera nam rachol comp, tak som nemohla konovat ☹ teraz pisem z muzikovho, ale nejako sa neviem
v nom este orientovat 😅 🙄

retaux
14. apr 2010

Dobré ráno!
A nezaprší a nezaprší... 🙄 😀

Mňa už rachne z tohto počasia. Toto je na nervy, keď je takto. Človeku sa ráno ani z postele vyliezť nechce.

Dadu: ešteže máš mužíčka a jeho PC, ktorý zachráni tvoju závislosť.

Ivusa: o takejto neskorej hodine tu už nikoho nenájdeš. Všetky sa hráme na dobré, na koníkovi nezávislé manželky alebo už aj spíme podaktoré 😀

A kde je naša Zuzu?

imis
14. apr 2010

Ranecko diovky!

Dalsia prebdena noc ☹ Strasne ho ten ekzem svrbi. Od materskeho mlieka som ho odpojila ja 😠 ,lebo sme mali ist na vikend na take stretko materskych centier a Tobika som tam nechcela vlacit,tak som ho oducila a myslela,ze rovno prejdeme na plnotucne mlieko,tak ako u chalanov.Ved uz ma skoro 14 mesiacov. Ale potom sa mu objavil ten ekzem,chaos-zhon,zakazali mu vsetko jest,pit,mlieko uplne a predpisali tuto fajnovost 😝 Ale ako som predpokladala,z prveho sa dogrcal,druhe zahodil(flasu) sto metrov prec a teraz place,ked vidi dozu z mlieka na linke a robi beee 😀 My sme to ochutnali,ale to je uplne nepozivatelne,takze ho trapit nebudem a ideme na normalnu bebu. Ak mate niekto zaujem a vase deticky to vypiju,DARUJEM vam tuto bebu HA.Je tam len dva-krat brane.Vcera bola otvorena.
Klaudi,na tehj fotke,kde ma take vyplestene ocicka.
Dadu,ty cotu este robis,ved dnes je ten pekny datum! 😀

imis
14. apr 2010

Zuzu ledva zije,taka je chora a odisiel im kablik na norbuku a normalny PC viac hrkoce ako ide,vsetko na nom dlho trva,takze zuzu sa ozve,ked bude fyzicky,aj pocitacovo uplne mobilna 😉

zuzu80
14. apr 2010

ahojte zienky 😉

imis, dakujem za moju obhajobu 😉

Dnes som uz pribehla do prace, uvarila si hektolitre caju a idem na to. Kabel - dabel este nie je opraveny, ale PC v robote nastastie funguje, takze uz budem v obraze
Tobinkovi zelam, nech ekzem vymizne. Ja sa v UM nevyznam 😀 , my sme vyskusali asi vsetky co boli na trhu, lebo doktorke sa zdalo, ze mam dietne mlieko a chcem poslat Eli v buducnosti na prestizne mola modnych domov. Vsetky, ktore boli dostupne na slovenskom a nemeckom trhu, sme kupili, zabarili, vygrcali, darovali alebo zahodili a tak Eli chtiac nechtiac bude modelka 🙂
Dadi, moja a ty na co cakas? 😕

retaux
14. apr 2010

Imis: chúďatko malé 😖 Takže to kvôli ekzému nespávate v noci? A mastičky alebo kvapky na svrbenie nepomáhajú?

Zuzu: rýchlo sa vylieč. 😉

imis
14. apr 2010

Luci,zajtra ideme do Bojnic k nejakemu Mohamedovi,ci ku komu to.Velmi vela ludi nezavisle od seba,vratane nasej Klaudusky mi ho poradilo. Tak dufam,verim,ze mu pomoze. Zatial ho natierame Cutis helpom ekzem. Krasne mu to mizne,ale je tam pisane,ze na zaciatku liecby vedlajsi priznak svrbenie-no uznaj si! Takze,to co sa mu cez den zahoji,v noci rozskriabe do krvi.

retaux
14. apr 2010

Počula som o ňom už aj ja. Vraj je dobrý. Tak snáď vám pomôže 😉

imis
14. apr 2010

No super.
Luci,ocuvaj,trochu teorie 😀 To vazne je spisovne fanúšička a nie fanynka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre