Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
22. apr 2010

ahoj svori a uzite si zvysok tyzdna 😉

zuzu80
22. apr 2010

Maji, uz som sa prihlasila a vzali ma bez primaciek😀 😀 😀 😀

Zabi detom treba verit, tak to zabal a hor sa do zahrady 😀 😀 😀

zabinka
22. apr 2010

neboj, keby sa len trocha dalo, tak by som tu uz nebola. Ale dovolenku musim setrit na leto a okrem toho som tu sama a niekto musi drzat straz a kancel.

imis
22. apr 2010

vidis zabi,vidis. Ti tvoji chalani prestia vsetkych dospelakov 🙂

zabinka
22. apr 2010

imis 😀 😀 😀 Ale Radko uz obcas chyta maniere ako v puberte. A to ma len necelych 9 rokov. Co bude neskor? Normalne zacinam mat strach. Momentalne mame obdobie, kedy "maminka nicomu nerozumie" 😵 Tak som zvedava ako to bude pokracovat, ked uz teraz nicomu nerozumiem. 😀

imis
22. apr 2010

No,potom pride obdobie,ze sa budu za nas hanbit na verejnosti,potom uz aj doma,potom ich nebudeme cele dni vidiet a potom nam budu na stuzkovej recitovat-Mami,odpust.................. 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
22. apr 2010

maji : 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
22. apr 2010

asi mas pravdu..... ale vobec sa mi ta predstava nepaci.

retaux
22. apr 2010

Ahojte!
Tak ja som dnes "prežila" deň v NR nemocnici 😝 = čakala a čakala a čakala. Nakoniec ma doktorka vyplašila tým, že si ma tam nechá kvôli tomu môjmu zvracaniu 😨 🙄 Tak som jej povedala, že tam nechcem zostať. Ale zajtra musím ísť na krv a ešte k svojmu gynekológovi.

imis
22. apr 2010

Luci 😕 zatlkat,zatlkat,zatlkat!!!!!
Vies,ze teraz ideme terorizovat teba s otazkami- ESTE nic?

zabinka
22. apr 2010

fuha Luci, len si daj na seba pozor. A pokial to fakt nie je nevyhnutne, tak sa nedaj. Predsa len doma je doma. 😉

fiona8
22. apr 2010

Darinka
aj my sa pripájame ku gratulácii🙂 hlavne veľa zdravia a mliečka 🙂 🙂 🙂

imis
22. apr 2010

No cau fion,hviezdica.Ako sa mas?

imis
22. apr 2010

Dobre babule,viazne to tu. Idem ja sprechovat.Zuzi o 20:00 😉

Ahojte

retaux
22. apr 2010

No veď práve preto som tam nechcela zostať, že to vyzeralo tak, že tá doktorka si nie je istá a chce si ma tam nechať len pre istotu. Tak to môžem byť aj doma. Veď mne nič nie je. Akurát zvraciam. Ale práve, keď som bola vnútri, tak mi tam prišlo blbo, tak možno aj preto, že som vyzerala ako zombie, ma nechcela pustiť 😅

klauduska
22. apr 2010

zabi....ty kokso,to uz ma Radko 9 rokov?Ved len teraz nastupoval do skoly..... 😅

luci...tak si davaj pozor na seba a babatenko,nech to este nejako vydrzite do stastneho konca..... 😉

ja som dnes videla z okna spacirovat stastneho ocina Vladka s MAtuskom...ako si kranse vykracovali..... 🙂

zabinka
22. apr 2010

klaudi veru, v juni bude mat 9. Ved pockaj, ani sa nenazdas a aj vy budete riesit skolku 😉 Ten cas strasne rychlo leti........

zabinka
22. apr 2010

ozaj, ako sa ma Filipko? Teploty uz ustupili?

fiona8
22. apr 2010

caute
veru ide to rýchlo....akurát dnes ma Jurášik 7 mesiacov 🙂 🙂 😢 😢 už nikdy nebude také babatko malinke.....ale je krásny, robí velmi velké pokroky....som z neho totálne namakko 😅 😅 🙂 🙂 ciká do šerblíka 🙂 akurát idem pokukať čo dalšie by som mu už mohla zaradiť do jedálnička.....
a v sobotu nam pride ocik , tak sa vytesujeme 🙂 🙂 😵 😵

zabinka
23. apr 2010

dobre ranko 😉

a coze, vy este spinkate vsetky? Alebo ste zase na FB?

fion ..... Jurkovi vsetko naj k vymesaciu a nech vam nadalej robi len samu radost 😉

zuzu80
23. apr 2010

dobre ranko 😉
Luci do nemocnice, uz len rodit! Drzim palce nech nevolnosti ustupia 😉
Fion ahoj, tak uz 7 mesiacikov mate? A Jurko je aky sikovny, ze uz aj serblik pouziva. My sme v tomto boli silno opozdeny 😀 😀

idem dopit kavu a zdolavat posledny pracovny den

ivkaa1
23. apr 2010

Ahojte 🙂 viete mi poradiť, nejakú dobrú a cenovo primeranú kaderníčku vo Vrábloch?

klauduska
23. apr 2010

Ahojteee!

A co to akosi pusto tu.... 😒

fion...fiiiha,Jurasik aky sikovnik!!!Prajeme vela zdravicka a uspechov.... 😉

zabi....vyzera,ze je to uz OK,teplota nie je,zubok tiez nie... 😕 tak neviem,mozno len 6.choroba,ako som sa docitala na nete..... 😕

klauduska
23. apr 2010

a este,aby som nezabudla....

Dominika vsetucko naj k dnesnym narodeninkam vela zdravicka,statsicka,lasocky,uspechov a vela radosti z VAsho drobceka Jakubka-nech Vam rastie do krasy a robi samu radost!!!!CMUK! 😉 🙂

anjelikbambulka
23. apr 2010

ahojte kočky,

domi, aj my sa pripájame ku klaudii a želáme ti všetučko len to najlepšie k dnešným narodeninkým, najmä veľa veľa zdravia, pohody a úsmevov na tvári 🙂 😉 🙂 😉

anjelikbambulka
23. apr 2010

a kde ste všetky?

anjelikbambulka
23. apr 2010

a ešte želáme aj Jurinkovi všetko najlepšie k výmesačiu... 🙂 🙂 🙂 veru, fion, veľmi rýchlo to uteká, veď aj ja som len nedávno doniesla emmku z pôrodnice a teraz už uvažujem, čo pripraviť na oslavu jedného rôčika 😵 😵 😵
a super, že sa malému páči na šerblíku 😉 😉 😉 ja tiež emmku dávam, a je super, koľko plienok sa tým dá ušetriť... 😉 😉 😉

klaudi, ako filipko? teplotka je preč?

my sme boli včera na očkovaní 😢 😢 😢 boli slzičky, ale rýchlo to prebolelo... našťastie 😉 😉 😉 boli sme potom aj na prechádzke, pri VIP bytovke a kýval nám aj Tobinko z balkóna 😉 😉 😉 s malou boli ako romeo a julia... 😀 😀 😀 len ak sa nemýlim, pôvodne bola asi julia na balkone a romeo dole, že?!?! 😀 😀 😀 😀

klauduska
23. apr 2010

ahoj zuzi....

veru,si pamatam,takto pred rockom sme prve stretko konikovske v pizza pube,s bruskami a ja cerstvo potvrdene tehu.... 😵
A Vy uz covhila budete rocik oslavovat,no pekne.....co pripravis???

Teplotu Filipko uz nema,fakt neviem co to,z coho.....dnes aj pekne papkal.... 🙂

imis
23. apr 2010

A caute ostatne babule.Zuzicka,ako po zumbe?Ja v siedmom nebovi.Aj porada dobre dopadla,vikend pred nami..............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre