Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
6. máj 2010

ahoj adi, teraz citam, ze mas doma maroda, tak zelam skore uzdravenie a budem drzat palce, aby sa ti z tej firmy ozvali a mali pre teba pozitivne spravy. Niekedy je dobre ked toho velmi vela nevies, aspon nemas pracovne zlozvyky a firma si ta pretvori na svoj obraz 😉 🙂

svoradinka
6. máj 2010

zuzi dakujem a aj ja dufam ze sa rychlo uzdravime 🙂 ............no ja som trpezliva a budem cakat, a moze to dopadnut aj tak ze sa mi ozvu aj viacere firmy naraz a co potom 😀 Zatial musim len cakat a este hladat dalej,kedze ide leto tak budem si uzivat s detickami doma a nebudu musiet ist do skolky pocas letnych prazdnin 🙂

danielahamar
6. máj 2010

práve som bola upozornená adminom, že nemôžem mať svoju foto detí - upravenú - v profile, a pritom sú to moje deti , to čo sú za pravidlá

retaux
7. máj 2010

Ahojte!
Zuzu: tvoj "močiarny" zážitok nemal chybu 😀 😀 😀 Ešte teraz sa smejem.

Svori: skoré uzdravenie chlapcom 😉 A snáď sa ti z toho pohovoru skoro ozvú, že ťa berú.

Daniela: v profile môžeš mať len svoju fotku, lebo tam máš byť ty a nie tvoje deti 😉 Je to tvoj profil.

retaux
7. máj 2010

A ja som včerajší deň celý strávila v NR - najskôr zubár, potom nemocnica a potom Mlyny.

A veľmi ma potešila správa, ktorú som sa včera dozvedela - už pred istým časom som dávala do práce papier na MD, mala ho účtovníčka vypísať. A odvtedy tam volám takmer v každú dennú či nočnú hodinu a nikto to tam neberie. A ja som sa včera dozvedela, že na nasledujúci týždeň firma krachla??? 😲 😠 😠 😠 Tak toto je sila. Teraz vôbec netuším, že čo s tým papierom. Vraj je to tam všetko zamknuté, zámky vymenené, nikto tam nechodí. Skoro ma porazilo, keď som sa to dozvedela. 😠 ☹

zuzu80
7. máj 2010

Dobre ranko 🙂
Luci a co v nemocke? Ako to vyzera? Kedy vypukne velky den D? A s tou firmou, tak na to nemam ani slov 😕 S tymto neporadim, ja by som uz asi volala od zufalstva vsetkym na ktorych by som mala cislo 😠

Ja som dnes podivne aktivna, som zvedava dokedy mi to vydrzi. Vcera som do 01.30 malovala a rano som uz o 7.00 v robote objednavky vybavovala 😕 😕 :Normalne sama so seba nechapem a to som este ani rannu kavu nemala

retaux
7. máj 2010

A čo ja viem, kedy to vypukne? Nikto nič nevraví. Keď sa to do soboty nerozbehne, tak prídem na Míľu a obsadím deťom buď trampolínu alebo skákací hrad, aby som toho mrňúsa vytriasla 😀

retaux
7. máj 2010

Fíha! A nieže sa nám takýmto prístupom k práci prepracuješ. Ešte to by nám chýbalo. Je čas na prvú pauzu pracovnú - choď variť kávu 😉 😀

zuzu80
7. máj 2010

Luci, ok na Mile ta cakame, trampolinu ti zarezervujeme, RZP-ckari sedia co by si kamenom dohodil 😀 😀 😀 , vytrasies, rzp-ckari naboduju Appgar skore, na fare sa umyjete a pridete domov styria 😀 😀 😀 😀
A ze som poslusna, uz aj bezim zalievat kafe do kuchynky 😉

retaux
7. máj 2010

Fíha, ty riadny scenár si pripravila na sobotu 😀 A koľko tam budeme mať divákov. 😀

retaux
7. máj 2010

Majte sa. Dúfam, že dnes poobede, keď prídem, tak tu aspoň niekto bude. Nieže, tu zase budem len ja vypisovať sama.

zabinka
7. máj 2010

dobre ranko 🙂

Luci, prave som na Teba myslela, ze aj ty sa musis teraz hlasit kazdy den, aby sme vedeli, co a ako. A v noci sa mi s tebou snivalo, ze sme sa stretli a este si bola 2 v 1. 😀

zuzu80
7. máj 2010

Luci prespokladam, ze aspon 200 by mohlo byt 😀 😀 😀 a bude aj primator keby si chcela mat snuru pupocnu prestrihnutu jak sa hovori zo vsetkou noblesou 😀 😀 😀 😀

zuzu80
7. máj 2010

No babulky lucim sa, svet ma vola, uz pocujem jeho hlas. Vratim sa poobede 😉

klauduska
7. máj 2010

Ahojte babule!

svori...chlapcom skore uzdravenie.... 😉

luci...a co ty,stihas este zalozit tu sukromnu temu?Aby si nam dovtedy neporodila,ked planujes skakat.... 😉 😀

a co nasa dada,neviet nikto nic,este som ju od porodu ani nevidela....este su chori? 😒

VYzera,ze bude dnes celkom pekne,tak pojdeme s Filipkom von,doobeda si nieco popracem,varit nemusim,az zajtra.... 🙂

svoradinka
7. máj 2010

Ahojte 🙂

Zienky dakujem vam za povzbudenie a hadam budeme coskoro zdravy Tomaskovi je dnes lepsie jemu hned antibiotika zaberu. Tak ak by zajtra bolo pekne a bol by v pohode mozno by sme na chvilku prisli pozriet,lebo ja sa zblaznim byt cely den doma 😝 😠

zabinka
7. máj 2010

aho svori, ved ked sa maly bude citit dobre a uz nebude mat teplotu, kludne mozte ist von. Aspon nam takto dokina vzdy radila. Doma len ked je teplota, inak chodit von. Tak sa pekne drzkajte, nech sa daju chlapci rychlo do poriadku. 😉

svoradinka
7. máj 2010

ahoj zabi.....hadam sa bude citit dobre, ale asi sa tej mile nezucastnime,jedine po vlastnych nohach. A neviem ako mu vysvetlim,ze nebude moct asi skakat na trampoline a hrade,mal by byt v klude,nie 😖 Minule som ta videla u svokrovcov na dvore ja som bola s chlapcami na ulici,zvyknu sa tam byciklovat.

zabinka
7. máj 2010

hej? Co si ma neohlasila? Ale v poslednej dobe sme tam boli len skok, lebo mali murarov, tak len tak obzriet, co a ako, lebo o dva tyzdne budu robit u nas fasadu. Tak sme chceli vidiet ich robotu.

zabinka
7. máj 2010

a inak mas pravdu, skakat by nemal a detom sa tazko vysvetli, ze to nemoze. To je potom fakt lepsie sa takemu vyhybat. Skoda, tomu sa hovori zakon schvalnosti.

svoradinka
7. máj 2010

aj som ta chcela ohlasit aale nechela som ta rusit prave si sa rozpravala. Martinko aj bol pri branicke a Tomasko sa mu zdravil ale asi ho nespoznal.

zuzu80
7. máj 2010

ahojme 😉
je cas na poobednu kavicku 😉

svoradinka
7. máj 2010

ako je vonku krasne a my musime sediet doma tak by som sla von ale dnes este pobudneme doma. Doma to vyzera ako po vybuchu 😀 chlapci rozhadzu vsetko co im pride pod ruky 😀

retaux
7. máj 2010

Ahojte!
Zuzu: tak to ja by som bola živá reklama na deň matiek 😀

Zabinka: to máš aké sny? Veď by sa ti už aj to mohlo snívať, že som porodila. 😉

Klaudi: súkromná téma bude, len musím vymyslieť názov nejaký honosný a pekný pre nás 😀

imis
7. máj 2010

Cahojte Vrable!

Dnes je trosku fofry den,ale za to krasny.Obed s kamoskami na vieche stal za vsetky drobne 😀
Tak zajtra sa vidime na trase milnej? Dufam,ze pocko vydrzi a bude dobreeeeeeeeeeeee. Tesime sa na vas!!!!

imis
7. máj 2010

Jaaaaj,vcul citam svori,ze choroba vam urobila skrt cez rozpocet.To ma velmi mrzi. To ako naschval toto.a ked budu deti top fit,nebude ani prd,ani nijaka ina akcia ☹

svoradinka
7. máj 2010

no veru choroba je navyspitatelna a pride vtedy ked to clovek najmenej caka a ked je vela akcii ☹ ,ale ak bude takto krasne ako dnes pridem aspon kuk ak sa detom a mm bude chiet alebo dojdem sama 😉

retaux
7. máj 2010

Imis: veď ti iskričky svietili v očkách už keď si tam išla. Taká si bola rozradostená, že človeku si hneď dobrú náladu urobila, len čo ťa zazrel. 😵 A ja som len pozerala na teba, že si zo mňa strieľaš. Lebo sa mi nezdalo, že cesta na viechu vedie práve tadiaľ.

svoradinka
7. máj 2010

sorry za hrubku velku prevelikansku.....ja uz sa tesim na to ako sa budem ucit spolu s Tomaskom 😀

svoradinka
7. máj 2010

a to co teraz som uplne mimo 😲 vsak som napisala nevyspitatelna s i a uz je tam y........ja som asi mimo nerobí mi dore ked som uz tak dlho doma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre