Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
11. aug 2009

ženy, poďte na kávu 😀 čo tu mám sama chlípkať...??? 😅 sem sa, sem...

dadadulka
autor
11. aug 2009

zabga fúha, tebe sa bude s paprikou aj snívať 😀 😅

dadadulka
autor
11. aug 2009

snorím po nete, neviem čo variť... asi nabehnem zas na cuketomániu 😅 toto vyzerá veľmo jedlé

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16926

dadadulka
autor
11. aug 2009

a toť asi dnešná večera budúca 😀 rýchle a jednoduché

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16467

wurmm
11. aug 2009

ahoj dadulka, tie cestoviny vyzeraju vyyyborne, neviem, ci aj u nas na veceru dnes take nebudu 😵

wurmm
11. aug 2009

Vsetkym Zuzkam dnes prajem vseeeeeetko najlepsie k meninam!!! 😎

dadadulka
autor
11. aug 2009

ahoj wurmm, no uvidíme čo je to za ´zázrak´ 😀

dadadulka
autor
11. aug 2009

hurááááá... vyšlo nám slniečkooo... hybaaajme von 😎 😎 😎

wurmm
11. aug 2009

treba to vyuzit, kym sa to nezmeni 😎

zabga88
11. aug 2009

aj ja sa pripajam a všetkým naším Zuzankám želám všetlo naj, naj, naj k meninkam 😎

fiona8
11. aug 2009

ahojte baby
Zuzu vsetko naj k meninkam 🙂
konecne som sa sem dostala....v sobotu ma segra svadbu tak si viete predsavit u nas je vsetko hore nohami 😅

fiona8
11. aug 2009

domi vitaj z dovolenky 😉 kdeze ste boli?? kde sa idete stahovat???hmm?? 😉

imis
12. aug 2009

Dobre ranko a nsej Darinke o to krajsie,ze ma dnes meniny.Tak ti zelame Dadulka nasa vela zdravicka,stasticka,radost z rodinkxy a dobrych susedov 😉 A ked si to uz zacala,tak jeden darek aj pre teba 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=DOgfd89UG-Q
klauduska
12. aug 2009

Breee ranko zienky!!!!

Dadi,vsetucko najsamlepsie k meninkam vela zdravicka,lebo je dolezite,vela statsicka,lebo je potrebne,vela lasocky bez ktorej sa neda zit a vela splnenych snickov,aby bolo preco zit... 😉 😉 😉

klauduska
12. aug 2009

Baby,
chcela som sa VAs spytat ci nepoznate niekoho kto by mi vedel poradit ohladne dohody o vykonani prace a odvodov,ked budem na rodicovckej dovolenke?

dadadulka
autor
12. aug 2009

dobré ránko dievčatká 🙂 🙂 🙂

jéééj moje milé susedôčky 🙂 ďakujeeem veľmo pekne, ste zlaté 🙂 🙂 😉

imis
12. aug 2009

Jej,klaudi,tazka uloha.Akoze chces pracovat na dohodu po materskej? Dobre tomu rozumiem?

klauduska
12. aug 2009

imis ano,takto som zatial dohodnuta,ze by som po materskej robila na dohodu cca 1 rok a potom sla spat do prace.Ale tusim za mna zamestnavatel nebude odvadzat nejake odvody a potrebujem vediet ake a co a zakolko by som si musela platit....Nebudem mat zrejme narok ani na stravne a dovolenku.... 😒 To som sa dozvedela prave dnes....

marek
12. aug 2009

Klaudi, ak budes na dohode bude za teba zamestnávateľ platiť úrazové poistenie 0,8% a garančné poistenie 0,25%.Ty nebudeš platiť nič.Môžeš na dohodu pracovať aj počas materskej aj počas rodičovskej.Síce počas materskej je to diskutabilné, ale ževraj v Sociálnej poisťovni vyšla nejaká smernica, že príjem z dohody sa neberie ako vymer.základ.

marek
12. aug 2009

Opravujem príjem z dohody nevstupuje do vymer.základu.

klauduska
12. aug 2009

jeeej,marek,diky za info....Takze pre mna nevyplyvaju ziadne povinne platby???Budem teda kryta?
Kto by mi to vedel najlepsie povedat,tety zo socialnej?

dadadulka
autor
12. aug 2009

malý zaspinkal, ráno vstal hore riťkou a tak to aj vyzeralo... dúfam, že keď teraz vstane, bude oki 🙂

klaudi, no to ani ja netuším, ale myslím si, že pri takejto dohode záleží najmä na zamestnávateľovi...

marek
12. aug 2009

Keď si pozrieš stránku porady www.porada.sk aj tety zo sociálnej sa niekedy mýlia.Na tej stránke porady sa treba prihlásiť-sú tam dobré info aj ohladne materskej.Ty chceš pracovať až počas rodičovskej?Lebo s tou prácou počas materskej si to prever, počas rodičovskej jasné že môžeš pracovať-môžeš pracovať na dohodu o vykonaní práce alebo na dohodu o prac.činnosti-sú tam podmienky pozri. http://www.portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx...

klauduska
12. aug 2009

ano,pracovala by som len pocas rodicovskej.... 😉
idem omrknut tu stranku...dik... 😉

dadadulka
autor
12. aug 2009

ozaj a včera som kuchtila tie cestoviny, boli celkom fajn, len nabudúce ich urobím z polovičnej
dávky, bo ich bolo ako pre závodnú kuchyňu 😀 😝

zabga88
12. aug 2009

ahojteee 🙂

aj ja sa pripajam a daduske prajem všetko naj, naj, naj aby sa jej darilo 😎
ako pekne ideme z meninkami po poradi 🙂

a ide sa varit uz som si poésedela a idem knedliky zbuchat a segedin 😉

dominka11
12. aug 2009

ahojte kočky, tak darinka všetko len to naj, aby sa ti splnili všetky sny 😉

klaudi, skus na porade sa popytat, je to super stranka, ja tam chodím vždy ked niečo potrebujem 😉

fion, stahujeme sa len o kusok dalej, zostavame ale vo vrabloch.

klauduska
12. aug 2009

domi...uz lovim na tych strankach,len niektore temy su este podla starych zakonov.... 😒
Inak sme minule isli okolo Vasho noveho domceku s manzelom,tak som mu ukazovala,ze tu budete byvat.... 😵ved uz coskoro,vsak?

zabga...segedin??mnam,mnam,mnam..... 😎

zabga88
12. aug 2009

klaudus dojdi si dat🙂

klauduska
12. aug 2009

moja,to by som veru cez obednu prestavku nestihala.... 😀 😉
my dnes mame kuracinku v cesticku...... 😵 a vecer idem cvicit.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre