Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
31. aug 2009

No vidíš, Imis, dobrá správa zrušila tú zlú 😵

dadadulka
autor
31. aug 2009

imis, že blahoželáme 😉

zuzu80
31. aug 2009

imis, tak rozdaj obrazky s presnym popisom boba a vysli do obchodov nejaku rodinnu nakupnu rotu 😉

a kamoske zelam bezproblemove tehu az do sameho finale a na konci krasne zdrave miminko 🙂

dadadulka
autor
31. aug 2009

a s tým carom ti ani ja nepomôžem, my zatiaľ na trojkolke fičíme 😀 😀
toť vy ste už vo vyššom leveli 😀 😉

imis
31. aug 2009

Luci,uz mas hotove? Si ty ale sikovnica. Babule,boli ste uz v lidli na puncochy,ponozky,bodynko,tepl.supravy? Ja som sa bola bit 😀 uz rano o siedmej.Vsetko,co som chcela som kupila,ale dostat sa k tomu bol pretvrdy orech. 😝

imis
31. aug 2009

dad,ved ja to pre tobina zhanam. satanasi uz maju kolobezky a bicykle.ti su vybaveni do puberty 😀 😀 😀

zuzu80
31. aug 2009

ale ale niekto nam je pri nakupoch riadne dravy?! 😀 😀

zabinka
31. aug 2009

Bonjour Vrable!!! 🙂 😉 😎

Ako sa mate? My sme dorazili vcera podvecer a prave sa snazim zorientovat v tvrdej realite roboty.

zuzu80
31. aug 2009

imis, myslim ze ked doniesete domov boba, tak sa budete on bit este aj vy dvaja s manzelom 😀 😀 😀 a "satanasi" odhodia kolobezky daaaleeeeko 😀 😀 😀

zuzu80
31. aug 2009

zabinka vitaj na rodnej hrude a v realite 😉 Ako bolo? Rozpravaj a prehanaj 😉

imis
31. aug 2009

No to mas pravdu zuzu.Ja ten bobycar tak trosku aj chcem pre seba....hmmmmm pre vsetkych som chcela povedat 😀 😀 😀 😀
Zabinka vitaj a podavaj info! Ako bolo,co rodina,cesta,zazitky a fotky?????

klauduska
31. aug 2009

ahoj zabi...no uz som si myslela,ze sa Ti v tom francuzsku tak zapaciloze ani domov sa Ti nechce.....Vy ste si to nejak predlizili,nie???Tak ako bolo a co male miminko???

imis...super spravicka!!!Z Vrabel je ta babena?Prida sa k nam???Ze gratulujeme!!!

dominka11
31. aug 2009

ahojte babulky, som tu len na skok, lebo zachvilku odchádzam k doktorke. nechce sa mi ist 😠
dadu, pekne vozítko a už to je pre takeho ročneho krpca? obsedí tam?
imis - no hned taka sprava z rana smutna. ale zaroven hned dobru si podala o kamaratke 🙂

imis
31. aug 2009

Klaudi,asi neprida,je z Nitry a zije v Prahe. A co fusak? Uz je objednany? Ja stale vaham medzi Kaiserom a Eisbärchenom. Ked boli chalani v kociku,som nemala ani fusak,ten Hauck bol taky teplulinky a v lete klimatizovany. Som tava,ze som ho predala.Teraz tieto kociky nevydrzia ani prd a clovek aby na stare kolena fusak zhanal 😀

imis
31. aug 2009

Dominka,ty si chora ci s drobcekom ides?

dominka11
31. aug 2009

a ešte som zabudla zabinku privítat na našom malom Slovensku, tak vitaj doma 😉

klauduska
31. aug 2009

imis...este nie,ukazovala som ho cez vikendos manzelovi...a teda ho asi aj objedname...aj ked stale sa mi dizajnovo paci viac ten emitex,ale tak na tej stranke co je najalcnejsi,je zasa postovne drahe....a ten eisbachen je aky?Ty to mas uz ako zmapovane.... 😕 A ty ten fusak budes pouzivat asi v sportaku,ze?Do akeho veku ho asi vyuzijem???

klauduska
31. aug 2009

ahoj domi....co s drobcekom sa chystate k dr.?Je chorucky?

babeny,co s tym stretkomNedame tento tyzden,ma byt fajn a nie az tak horuco.... 😉

imis
31. aug 2009

No Klaudi,co som citala skusenosti od bab,tak Emitex nic moc. Vraj bud Kaiser,alebo teno Eis,ale tam nevidim ziadny rozdiel,tak uz skumam pod mikroskopom. a tieto fusaky vyuzijes v pohode do troch rokov.Aj ked neviem,kto by nosil trojrocne dieta v kociku 😨
Ozaj,stretko! No,dajme! Stvrtok 16:00 tropic,alebo....................?????

klauduska
31. aug 2009

to fakt?No,moja segra tusim maleho este sem-tam v kociku vozila.... 😉 vlani len kocik predavala....
tak asi objednam ten kaiser iglu.... 😉

inak,neviem ci nebudeme mat cvicenie vo stvrtok,musim jej zavolat,lebo minuly tyzden som nebola..... 😒 ale ak nebude,tak v pohodke mozeme.... 😉

imis
31. aug 2009

Ok,tak dajme v stredu,ked tehulky vo stvrtok cvicia. Babulky,neviete,ci bude byvat v skole na lukach aerobik,tak ako po minule roky? Uz je cas zacat,pol roka je za nami,nie je sa na co vyhovarat. 😉

klauduska
31. aug 2009

imis...neviem ci na lukach bude....ja som chodila na Levicku k dade..... 😉 Nad ten aerobic neni....ze zuzu??? 😉

imis
31. aug 2009

Na levicku k dade,to je do skoly na levicku? A kedy tam byva?

zabinka
31. aug 2009

baby, ja to asi vo stvrtok nestihnem, lebo som si prave nasla pozvanku na prac. stretnutie do BA. A podla stavu nasej dialnice to urco nestihnem. ☹ Inak mozem hocikedy.

My sme sa mali super, aj ked nas opat neobisli drobne problemy. Cesta bola dlha, ale zvladli sme ju vsetci dobre. A domov sa nam veru este nechcelo. Nakoniec sme boli s detmi aj v Disneylande, aj v zabavnom parku Asterix, aj sme sa povozili metrom (pre deti velky zazitok) po Parizi, navstivili vsetky pamiatky, no proste super. Fotky hodim az dnes vecer alebo zajtra, lebo ich mame v domacom pocitaci.
A malinka Pauline je zlatunka, taka drobnucka, okata. Nasi chlapci z nej boli hotovi. Stale by sa s nou len hrali, starali sa o nu, chceli ju nosit na rukach..... Uplne ma fascinovalo, ako sa deti vedeli bez problemov dohovorit bez toho, aby vedeli rovnaky jazyk. Ti si hlavu z jazykov teda nerobili a predsa vzdy vedeli, co jeden od druheho chce.

klauduska
31. aug 2009

zabi...tak super,ze bolo dobre...a v disnylande???Joooj,to chlapci museli mat riadny zazitok... 😉 Uz chceme fotkyyyy!!!!
A malinka-nechytilo Ta to?Manzel Ta neprehovoril???? 😀

imis...ked som este ja chodila,tak byval pondelok a v stredu o 19,30.Potom to chcela zredukovat na 1-krat v tyzdni,ale neviem....mozno bude lespie povedat zuzu....

imis
31. aug 2009

zuzu...............cakam................. 😀 Ale raz tyzdenne to ma aky vyznam? Nula cela nula nic!

zuzu80
31. aug 2009

zabinka, tak vy ste toho riadne postihali na dovolenke 😉 Chalani musia mat zazitkov koooopec 🙂

k aerobiku na lukach sa vyjadrit neviem. K Dade viem len tolko, ze aerobik chcela zrusit, chcela si nechat iba kalanetiku a 2x do tyzdna predcvicuje spinning v prediu. Ja budem mat asi 2x do tyzdna aerobik v hale, tak imis ak by si mohla mna, tak si vitana 😉

a nevie niekto neake infosky k brusnym tancom?

zabinka
31. aug 2009

klaudi a kalanetiku bude este cvicit? A nevies, kedy zacina?

A k Disneylandu, ja neviem, ale my sme boli sklamani. Sklada sa z 3 parkov a vstup do jedneho je 51 €. Su tam asi 3 drahy (kolotoce) a inak sa tam da len chodit. A vsade vnutri su same obchody a tahaju z teba peniaze. Navonok je to pekne, take americke, sladucke.... Ale my sme cakali viac atrakcii typu kolotocov. Francuzi nam hned hovorili, ze Asterix sa lepsie oplati, je tam lepsia atmosfera, viac zabavy a lacnejsie vstupne. Z Asterixa sme boli uneseni aj my,dospeli (alebo velke deti? 😀 ). Tam sme sa teda riadne vyblaznili.

klauduska
31. aug 2009

baby,aky je ten spinning???Chodite niektora?Ja som sa tam chystala,ale nakoniec ma tehulkovanie predbehlo.... 😀

k brusnym neviem zatial nic,ale co chvila budu urcite plagatiky... 😉

imis
31. aug 2009

Zuzi,teba mozem silno!!!!!!!!!!!! Este mam na teba krasne spomienky-uplne vazne! To budes v T18? A v ktore dni?
Baby,mam blizsie info o tragedii,co sa stala v noci. Bola to zena ca 35 rokov,nezili tu dlho,prednedavnom sa pristahovali. Vraj pochadzala z Klasova a tu zila s nejakym cudzokrajnikom.ci to bola samovrazda,alebo jej pomohol,je v stadiu vysetrovania. Smutne je to tak ci tak. A hrozne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre