Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
10. sep 2009

Cahojte!

Kde je dnes to stretko? Asi tu nebudem vela,lebo mam doma maroda,takze po vcerajsom doktorovani,dnes druhe kolo. Aronko ma 39 horucku. Trieskam si hlavu,lebo vcera som ich tahala do mlynov. V aute sa spotili a tam klima a na grc vela zbytocnychj ludi,co prisli len ocumovat a nic nekupili.Sice som len behla do H&M,kupila co chcela a hajde domov,ale asi mu to stacilo.Jaj,ci som ja tela!!!!! 😠 😠 😠
Jaj a este takto-Macik slubil,ze pride o 14:30 domov,tak by som na stretko prisla s Tobinom,ale ak mi zase v priebehu dna zavola,ze taha 12-tku,tak ......................... sak jak vzdy ☹
A kam sa mam vybrat? Do tropiku?
Luci,kratke vlasy su svihacke,dufam,ze ta v meste spoznam. A z manzela si nic nerob. Ked su vlasy dlhe,kukaju po kratkych,ked su kratke,snivaju o dlhych.Mna ten moj krpec balil dva roky,kym ma zbalil a teraz kuka po takych 120 centimetrovych 5 kilovych. No reku,si ty normalny,tak na co si za mnou behal? Som si mohla nejakeho 2 metroveho basketbalistu narazit. No proste-to su chlapi,s tym sa neda uz cele generacie nic robit 😀 😀 😀

retaux
10. sep 2009

Imis: 😀

zabinka
10. sep 2009

ahojte 🙂

imis, Aronkovi skore uzdravenie!!!! A ockovanie ste zvladli?

Lucka, neboj, manzel si zvykne. Aj moj frflal, ked som sa dala ostrihat, ale zmieril sa. Sice obcas este aj dnes zasniva, ale inak pohoda.

zabga88
10. sep 2009

🙂 baby buduci tyzden by sa mal otvorit ten sekac, pridete ma kuknut?

zabinka
10. sep 2009

ak sa bude dat, urcite. Len musi byt otvoreny aspon do 17:00, aby som to stihala. 😒

zabga88
10. sep 2009

mal by byt od 9 do 17 🙂

zabinka
10. sep 2009

baby, tak ja na stretko urcite nepridem, lebo som sa prave dozvedela, ze o 13:00 mam dolezite pracovne stretnutie so splnomocnencom a potom chce prist este k nam do kancelarie.... Takze predpokladam, ze to nestihnem. ☹ 😠

klauduska
10. sep 2009

imis...malemi skore uzdravenie prajeme a dufam teda,ze Ti to dnes vyjde a uvidime sa.... 😉 Ja dnes tiez asi len na kratko.....

ozaj,ked Vas tu tak mam.Raz som VAm spominala tie vyrobky tupperware,tak je momentalne v akcii:

otvarac na konzervy-kto pozna,netreba predstavovat-genialna vec najma do domacnosti,kde su deti,lebo po otvoreni mozete prejst kludne prstom po konzerve a neporezete sa a da sa to viecko pekne naspat,zatvorit.... 😉 Cena 26,90eur

maselnicka na klasicke maslo - 4 eur

a rychlokyska,kde Vam cesto nakysne do 20 minut za 17 eur.....

ak mate niekto zaujem,dajte mi do zajtra vediet a mozem zavolat tej babe.... 😉

zabga88
10. sep 2009

a kde sa vlastne koná stretko?

zabga88
10. sep 2009

akurát mi moj chlop povedal ze ma hodi na stretko 🙂 tak asi pridem 🙂

zuzu80
10. sep 2009

zabga, urcite ta prideme kuknut a ja aj nakupit 😉

zabinka, tak splnomocnenec? 😕 Tak to vzacna navsteva, ten sa asi u vas nevyskytuje casto, takze si ospravedlnena, ved dame potom dalsie stretko, ked budes moct 🙂

imis, tak zasa mate doma "veselo" 😒 Malemu marodovi, zelame skore uzdravenie a tebe pevne nervy!
A tych hlopov si vystihla presne 😀 😀 😀 😀

Klaudi ja idem okuki ten otvarac, bo miska-kyska moja verna kamoska-pomocnicka uz niekolko rokov 😉

zabga88
10. sep 2009

včera som bola vykladať tovar a poviem vam bude si z coho vyberať 🙂 aj dnes pojdem okolo piatej takze na stretku sa nezdržím dlho 🙂

klauduska
10. sep 2009

zabga...super,urcite tam zavitam.....potom daj presne info,kde,kedy sa otvara... 😉

zabinka
10. sep 2009

zuzi, veru nie. A keby si videla ako sme upratovali kancelariu? Az sa nam z kecky parilo! Ale nezabudli sme ani na poziadavky, uz ich ma pripravene nalistku 😀 😀

imis
10. sep 2009

Takze pytam sa naposledy- TROPIK?

zuzu80
10. sep 2009

ja som za Tropik - mam to cestou zo skolky a zo zmrzky a nie je tam fontana 😀 😀 😀

Zabinka, supis poziadavky to je to najdolezitejsie 😀 😀 😀 Najskor ho ohurite upratanou koncoskou, potom sa pochvalte ako pilne pracujete a nakoniec predloz dllllhy zoznam s poziadavkami 😉

zabga88
10. sep 2009

aj ja som za tropik 🙂

anjelikbambulka
10. sep 2009

babule, ja dnes žiaľ neprídem... ako som vám písala, malá je chorá, a ja už tiež ☹ asi som to chytila od nej...

retaux
10. sep 2009

Babule, tak si dneska to stretko užite 😉

Zabga: ja určite tiež prídem pozrieť a ako sa poznám, neodolám a nakúpim 😅

Všetkým chorúšikom, veľkým aj malým skoré uzdravenie prajem.

klauduska
10. sep 2009

ak Vam vyhovuje Tropik,tak kludne,mne je to vlastne este jedno.... 😵 Dufam,ze pride aj dadu,aby sme jej osobne pogratulovali a vytiahli z nej vsetky pocity.... 😉

zabga88
10. sep 2009

vyzera ze bude prsat ☹

zabga88
10. sep 2009

tak teda o 16??? dobre viem??

klauduska
10. sep 2009

nejako sa fakt mraci,snad nebude prsat????hej o 16,00...ale kto moze,aj skor.... 😉

dominka11
10. sep 2009

ahojte, babulky, len som prišla pozriet či to stretko platí. tak ja dojdem, klaudi možno aj skor o nejakých 10min. budeš tam?

dominka11
10. sep 2009

a luci, hod nam sem foto, nech ta spoznáme v meste 😉 vitaj medzi nami krátkovlasými 😠

klauduska
10. sep 2009

hej,budem... 😉

dominka11
10. sep 2009

tak ideme sa pomaly nachystat, ale asi pojdem autom, lebo to tak všelijako vyzerá vonku.

klauduska
10. sep 2009

prsiiii!!!Pridete teda aj tak?

dominka11
10. sep 2009

no, tak určite pojdem autom 😝

zuzu80
10. sep 2009

baby lejak jak hrom, to asi neprideme...co tam s tym mojim besnym dietatom vo vnutri?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre