Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
11. sep 2009

caute baby!

tak stretko bolo trochu intimne, co? Ale aspon ste mohli viac pokecat. 😉

imis, vy to mate doma hotovu kovbojku! A ako je maly? Uz je lepsie?

No a k chlapom sa vyjadrovat nebudem, zle je s nimi, ale este horsie bez nich!

Baby, ja som dnes rano zase stratila rec! Budila som Martinka, má take autickove pyzamko, tak som akoze startovala auticka. A ked uz bol spolovice prebraty, tak mu hovorim, ze auticka sa pohnu (a pritom som ho steklila) a co potom? A on na mna pozrie jednym okom a hovori : "Nepohnu, maju cervenu!".

klauduska
11. sep 2009

zabi....vtipne to deticky mas..... 😉 😀

dominka11
11. sep 2009

ahojte babulky, ani ja som nepozerala ordináciu, ja tam prepínam akurat cez reklamu, ale vačšinou je aj tam, tak vidim asi 2 min. z každej časti 😝 ale alžbetku tam nemuseli tak kruto ukončit...

babule, kolko ste ešte boli v tropiku?

mne sa dnes nič nechce, idem si uvarit kafco, lebo som taka otreštena od rana, že hruza. Dúfam, že aj maly si chvilu pospí, lebo už mame za sebou krásne 3hodinové hranie a už by hadam aj stačilo 😠

jaj klaudi, dala by som si gulášik veru 🙂

imis
11. sep 2009

zabi,maly ta super odrovnal,co? zlaty 😀 😀 😀
Prave som dopozerala ordinaciu-no,huste to bolo, na konci aj veru slza vypadla. Nenormalne dobre to zahrali,najmä david ☹
Idem pozriet,co robia marodi,tobci este spinka-uz taha tretiu hodku(cely tato 😉 )

dominka11
11. sep 2009

imis, ešte ma napadlo, ked si hovorila, že si všetky deti odjazdila na trojkolkach, ako je to s nimi cez zimu, ked je sneh?

zabinka
11. sep 2009

imis, veru odrovnal. Zato vcera mal svoj den. Poobede sme ho do auta nakladali dvaja a z auta som ho vyberala nasilu. Sa jedoval, ze nemohol ist s Radkom ku kamoske. Potom sme ho nechali na dvore asi 15 min. trucovat (reval ako keby ho z koze drali) a potom prisiel dnu s usmevom, ci moze pozerat rozpravku. On ked sa zatne, tak sa s nim neda, len ho nechat vytrucovat. 😠

no ordinacia dorazila aj mna. Som necakala az taky drasticky koniec, som vecer nemohla ani zaspat. Ja ked vidim nieco smutne s detmi, tak nemozem aj tri dni spat, co som z toho hotova. A nie este, ked zomrie aj mamicka.

retaux
11. sep 2009

Ahojte!
Klaudi: no komu je dnes lepšie, na gulášik, zákusky pozvaná... A nám také nevybavíš 😀

Zuzi: už mi je oveľa, oveľa lepšie. Teda tak lepšie, že mi už nič nie je. Akurát ešte musím dobrať tie atb.

Zabinka: aspoň vieš, že keď bude dospelý, nebude jazdiť na červenú 😀 😀

retaux
11. sep 2009

A kde ste dnes všetky? Čo máte poobedný oddych?

zuzu80
11. sep 2009

Luci tak to je dobre ze je ti uz dobre 🙂 😉

Kde ste vsetky? Vikend sa zacina az dnes uderom polnoci!!!!Halooo

Inak to co je dnes v meste za mega anarchiu 😕 😕 Nieje kde zaparkovat, ludia jazdia jak na kravach, kruhovy objazd upchaty.....co bude vojna ci cvo? Vyzera, to na velke obliehanie vrabelskych obchodov 😕

retaux
11. sep 2009

Ani mi nehovor 😠 Ja keď som zbadala tie davy ľudí v Lidli a Jednote, tak som myslela, že sa presunuli vrábeľské hody alebo že idú Vianoce 😀

zabinka
11. sep 2009

zuzi to vazne? Uz sa tesim. Inak nam sa bezne stava, ze poobede je kruhac upchaty. Hociekdy zostaneme stat pri Tescu a ideme krokom. A potom chodi Martinko posledny zo skolky. 😠

Lucka, tak to je fajn, ze si uz zdrava! 😉

retaux
11. sep 2009

Zabinka: tak by ste možno lepšie spravili, keby radšej zabočíte k Tescu na sídlisko a prejdete tadiaľ.

A v Chrobáčiku sa už pomaly jesenná burza začne chystať. Od 21.9. budú zbierať veci.

zuzu80
11. sep 2009

Luci a neuslo nam nieco? Dnes ma do obchodu nedostanu ani nahodou...vyzdvihnem Elisku zo skolky a idem sa rychlo domov zabarikadovat 😀 😀 😀 😀

retaux
11. sep 2009

Možno sa konala nejaká super akcia, o ktorej sme nevedeli 😀 Akokoľvek by som sa chcela tomu vyhnúť, nedá sa, lebo ja ešte musím ísť dnes do Tesca. Aspoň ho mám rovno pod nosom.

zuzu80
11. sep 2009

Veru v Chrobaciku sa burza chysta 😉

A Chrobacik potrebuje do vedenia novu krv 😉 , takze vsetky maminy, ktore by ste mali zaujem aktivne sa podielat na chode MC a prispievat svojimi cennymi radami, skusenostami a napadmi, hlaste sa!! 🙂

zuzu80
11. sep 2009

Luci no ved toto, tie akcie a ja letaky ako ich zo schranky vyberiem, rovno ich aranzujem do smetiaka 😀 😀 😀 , ale nehovorte to MM 🤐 on je letakofil

retaux
11. sep 2009

Aj moj 😀 😀 😀

Mám zákaz vyhadzovať letáky typu: Datart, Euronics, Nay... a im podobné. Ale aj ja mám svoje obľúbené letáky. Ale niektoré nemôžem ani cítiť, takže tiež väčšina putuje rovno zo schránky do krabice, čo je v rohu chodby 😀

zabinka
11. sep 2009

Luci nemozme, lebo ideme na Hlavnu do skolky.

A aka burza? Len veci alebo aj hraciek?

zuzu80
11. sep 2009

Luci tak Datart, Euroncs a Nay to ma moj manzel namiesto Biblie a do obchodov tychto skor menovanych vchadza s velkou pokorou a so zatajenym dychom.....pred vstupom ho vzdy odzbrojim o penazenku a potom ho tam necham do sytosti si oci popast 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som si zatial neoblubila ziadne letaky 😨

retaux
11. sep 2009

Na burzu sa nosia veci (teraz hlavne jesenné a zimné), ale bolo tam aj zopár hračiek, autosedačiek a kočíkov. Len teraz už asi kočíky brať nebudú, lebo sa im žiadny nepredal na jar.

Veď by ste prešli popred školu na Lúkach a cez Kollárovu ulicu na autobusku a potom na Hlavnú 😀 Možno by to bolo skôr.

retaux
11. sep 2009

Zuzi: nám napr. raz za čas príde Dráčik. Tak ten dokážem listovať viackrát než Lucka 😀

zabinka
11. sep 2009

Luci, dracik mozem aj ja. A pravidelne si beriem aj z Alltoys. Inak nam nechodia ziadne letaky, takze nemame problem.

retaux
11. sep 2009

Ale ja sa doma tvárim, že to listujem kvôli Lucke 😀

zuzu80
11. sep 2009

Aha a Dracie letaky nam nechodia 😕

Luci dobre infosky...kociky sa tento krat predavat nebudu 😉

zabinka
11. sep 2009

No baby, ja sa s vami pomaly lucim. Idem este na nakup, po deti a hajde domov do dalsej sichty.

Prajem vam vsetkym prijemny vikendik, uzite si v kruhu svojej rodiny. 😉

zuzu80
11. sep 2009

zabinka aj tebe pekny vikend 😉

imis
11. sep 2009

jej,trosku meskam 😔 . Vsetkym vinsujem pekny vikend a Domi k tvojej otazke.Trojkolka v zime.No podla mna je v snehu jedno,ci mas troj,alebo stvor,hlavne,ze su kolesa nafukovacie. Neverim,ze maminam sa dobre chodi s tymi plastovymi a skoro nemozne je prejst s golfacom s tymi mini mini kolieskami. To by mi mohli dat zadarmo 75 tisicovy kocik-nikdy!!!!
Tak a mam tu vybavene 😉 Uzite si dievcence volne dni,potom jeden den do robotky a zas volno 🙂

imis
13. sep 2009

13.september-moja laska ma sviatok 😉 😀 😀 😀


Elixír mladosti a všeliek menom čokoláda!

Biela, čierna, horká, mliečna, s kúskami ovocia, či orieškami. Zbiehajú sa vám slinky na poklad menom čokoláda? Trinásty september je jej medzinárodným dňom a ak ste doteraz tento „kúsok šťastia“ kvôli línii ignorovali, aspoň počas výročia by ste si mali dopriať nie len potešenie, ale aj blahodárny vplyv čokolády na vaše telo. Oslávte deň čokolády s touto pochúťkou aj vy! Navyše čokoláda je čarovná nielen vtedy, keď sa rozpúšťa v ústach...

dominka11
13. sep 2009

pekný víkend babulky 🙂 majka, ty mi tu chutky robíš s tou čokoládou, včera som tolko sladkeho pojedla, až mi zle bolo večer. Ved viete, červena armada dorazila 😝 😀 naštastie, už som sa začínala bat, že sa pridám k dadu 😀

zabga88
13. sep 2009

Dominika sme na tom rovnako aj mne včera dorazila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre