Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
3. dec 2009

ale padla hmla...hadam aj nieco uvidim,ked pojde do skolky 😉

dadadulka
autor
3. dec 2009

alebo mám taký ´dobrý´ tlak??? 😕

svoradinka
3. dec 2009

ja by som dadu povedala ze mas skor dobry zrak 😉

dadadulka
autor
3. dec 2009

ale kde... už od puberty mi oči štrajkujú...

dadadulka
autor
3. dec 2009

svori tak na ceste zapnúť všetky svetlá, aby si dobre videla...

svoradinka
3. dec 2009

no idem ja do tej skolky..... hadam sa nestratim. 😉 zatial paaa

dadadulka
autor
3. dec 2009

papa a pozor na cestách..! 😉

svoradinka
3. dec 2009

jasne ze zasvietim a dakjem za radu...hadami mi to pomoze......joooj ale nerada jazdim ked nic nevidno 😝

fiona8
3. dec 2009

ahojte
jurko od 12NASTEJ SPINKA 🙂 🙂 na balkone,nesla som s nim von mam dost roboty....vysavam,tepujem sedacku, vesiam pradlo a hladam ake mame vianic. ozdoby.....pri stahovani z nich vela neostalo

anjelikbambulka
3. dec 2009

ahojte kočky, my sme iba pred hodinkou došli z nitry, boli sme na nákupoch... 😉 😉 😉 aj sme sa pofotila v N-centre, je tam pekná vianočná výzdoba... pridala som foto...

no a s tou hmlou máte pravdu, museli sme ísť veeeeeeeeeeeeeeľmi pomaly, lebo nebolo vidieť ani na krok 😒

imis
4. dec 2009

Caute barborky!
Co robime na druhej strane? 😕

dadadulka
autor
4. dec 2009

nazdárek 🙂 🙂

zuzi fotočky pekné, milá rodinka 😉 aj mne sa páči výzdoba v centre 🙂

idem na kávu, drobec ma odháňa od compu...

zuzu80
4. dec 2009

dobre rano 😉

ja dnes totalne rozbita 😒 Uz nech je fajront. Idem si zivotabudit zaliat, nech ako tak fungujem

Zuzi krasne fotky na santovom kresielku aj ste si nieco zelali 😉

imis
4. dec 2009

Jaj,ja som zabudla pochvalit.Uz vecer som okuki,ale nevladala som tukat do klavesnice 😉
Krasne fotky vo vianocnom kresielku a velmi sympaticka krstna mama malej Emky 🙂
Ja dnes len tak frisko,jak sa hovori 😀 ,lebo dnes je ten den,kedy vytiahnem stromcek zo skrine a potom uz zabudnem na cely svet 😀 😀 😀
Chalani dnes maju v skolke Mikulasa,tak sme skoro otvarali skolku so skolnikom,tak sa ponahlali rano,Tobko mi teraz zaspal(bodaj by nie,ked vstaval 4:30 😖 ),tak sa mozem realizovat.

retaux
4. dec 2009

Ahojte!
Svori: chválim novú foto v pase 😉

Anjelik: fotky sú super, vianočná atmoška z nich srší 🙂

Imis: tak si uži poriadne tú radosť z výzdoby stromčeka 😵 Juj, už aj ja sa na to tešíííííííííííím. 😵

dadadulka
autor
4. dec 2009

juj, aj ja 😵

danielahamar
4. dec 2009

Ahojte, no imis ja som to vedela, že zas to premrháme od utorka je malý doma 😠 , no neva, hádam mu čokoládku nezjedia jeho veľký kamoši 😀

fiona8
4. dec 2009

zuzi
krasni ste Emmka je nááádhernááá 🙂 🙂 🙂

imis
4. dec 2009

Tak,dam si pauzu.
Dani,to ma mrzi,ze ste zasa chori. Na darecky pozor len pred Bedusmi,inak by sa mali uchovat 😉
Vysvetlenie pre dadu:To bol moj brat,vracal sa z treningu,tak sa u mna zastavil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
4. dec 2009

ahááá... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
4. dec 2009

boli sme v meste, akurát zdobili stromček pred úradom, malý len očkami gúľal 🙂 😵

a stretli ( 😀 mám rešpekt pred týmto slovom 😀 😀 ) sme svoradku s Maťkom, pozdravujeme 😉

dadadulka
autor
4. dec 2009

oki babule, malý hajá, idem niečo ukuchtiť a potom kuk našich...

Želáme vám veselého Mikuláša a detičkám nejakú tú sladkú maškrtku papa 🙂 🙂 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

imis
4. dec 2009

Dadu,nadhera. Rozkosny mikulasko 🙂

dominka11
4. dec 2009

ahojte babulky, som tu len na skok, bo idem variti. dadulka, krásny mikuláško 🙂 a aj emmka s rodičmi a krsnou 🙂

svoradinka
4. dec 2009

Ahojte zienky!

Dadu aj mi pozdravujeme....Matusko bol zlaty,velmi sa mu pacil ten stromcek a to este nebol cely vyzdobeny,ktovie ake bude mat potom ocicka 🙂 Aj to blahozelanie je nadherne.

Anjelik....krasne rodinne foto 🙂

Luci....dakujem 😉

Imis....takze vy uz dnes mate vystupenie.......Tomasko ma az o dva tyzdne,ale budci tyzden vraj budu vystupovat aj pred dochodcami na tej skole Luky. Aj vcera tam boli, mali tam nejake divadielko,hrali futbal.....velmi sa mu tam pacilo a to sa mu do skolky nechelo ist.

Fion......aj mne chlapci velmi radi spali na cerstvom vzduchu,a ked som nemohla ist s nimi von tak sme tiez spavali na balkone.

Domi...co ides varit?

Majte sa krasne a pekny vikend.... 🙂

anjelikbambulka
4. dec 2009

Ahojte babule,

ďakujeme za pochvaly... A aj Matúškovi za prianie 🙂 Je zlatunký... My sme Emmke tiež kúpili mikulášsku čiapočku 🙂 Už sa teším, keď jej ju nasadím na hlavinku 🙂

Ja som dnes varila parené buchty a polievočku... Teraz sa chystám odmraziť chladničku, lebo už vyzerá hrooooozne 😒

zabinka
4. dec 2009

ahojte zienky!

dadu, maly Mikulasik je nadherny!!!

a Emmuska s rodinkou veru tiez. 😉

Ja som si vcera uzila necakane volno, Martinko poobede spal od 13:00 do 17:00, tak som mala cas aj pre seba.

My sa dnes chystame k nasim, budeme trosku oslavovat a hadam pride aj Mikulas.

retaux
4. dec 2009

Ahojte!
Aj my sme boli v meste a stretli sme malého macíka úžasného - Emmušku 😵 Hneď by som ju vycmágala, taká bola chutnučká v tom overale a aj sa na mňa uškrnula 😀
A tiež sme museli obzerať ako ujovia zdobia stromček a nad každým stromčekom (či už vo výklade alebo v obchode) Lucka híkala a híkala a kričala "jejo" (=jéjha; niežeby to nevedela povedať, ale takto ju to naučila sesternica) 😀 Som zvedavá ako bude híkať pri našom stromčeku.

Lucka tiež spávala na balkóne veru. Koľkokrát som s ňou išla von na prechádzku, už sme boli dlho, predlho a keď sme sa vrátili ešte stále spala, tak som ju vždy šupla na balkón a tam ešte potiahla.

A aký mini Mikuláško k nám zavítal. Ale o to je krajší 😵

zuzu84
4. dec 2009

Ahojte.
Aj my sme hikali nad stromcekom.Mala vykrikovala svetielka aha jej svetielka.Velmi sa jej to pacilo.Stretli sme aj svoradinku,retaux sme videli.
My sme nespavali na balkone ani vonku len tak kratko nejako pol hodku.U nás je lepsi spanok vnutri po tichu.
Aj ja by som uz najradsej spravila stromcek moc sa tesim ako bude mala nad nim hikat.
Boli sme v predium na kavu a tam maju stromcek a mala hned ako ho zbadala tak povedala:Vianoce tu maju.
Skoro som sa popukala od smiechu.Tak som velmi zvedava ako sa bude tvarit nad tym nasim.
Velmi sa tesime na vianoce,budu to prve vianoce kedy uz aj trochu rozumie a bude sa tesit.Minuly rok este tomu nechapala takze tento rok to bude o inom.
No zelame vam pestreho mikulasa. 🙂

zuzu80
4. dec 2009

ahooojte 😉

tak sa pomaly domov zberam, na dnes stacilo prace 😎

Dadi, maly Mikulasik-Matusik je uzasny 🙂 Aj my sme kupili mikulassku ciapku ale Eliske vobec nepristala, museli sme kupit certovske rozky 😀 😀 a v tych je jak z burdy vystrihnuta 😀 😀

Zelam vam vsetkym krasny vikend a cizmicky plne dobrot 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre