Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
17. sep 2009

akurát som pisala fionke sms som zvedava ako sa ma ci je ešte 2v1 🙂

zabinka
17. sep 2009

zabga ako sa podarila paprika, uz je hotova?

zabinka
17. sep 2009

a daj potom vediet, ked budes vediet ako je na tom fionka, ok? 😉

zabga88
17. sep 2009

uz to mam hotové ale ešte nikto neochunal kedze tento moj chlap ešte spi 😠

jasne dam urcite vediet 😉

zabinka
17. sep 2009

tak dobru chut! A zavidim tvojmu chlapovi, ze moze tak dlho vyspavat. To ho Viki nezobudi?

klauduska
17. sep 2009

zabga.mas na nu cislo?Super,daj potom vediet.... 😉

zabinka....no,rozhodla som sa predsa len pre Nitru,uz bude prerobena,tak to bude fajn....A poznam teraz aj tu asistentku,tak to bude zasa iba plus.... 😉 A zasa davali v spravach,ze v Leviciach stale maju problem s tou teplou vodou,tak uz nemam moc o com rozmyslat.... 😒
Do porodnice este nejdeme,chcem sa s nou dohodnut,ze asi o take 2 tyzdne by sme mohli ist omrknut,ked bude mat ona sluzbu... 😉

juj,zacina to byt riadne realne.... 😅 😅 😅

zabinka
17. sep 2009

to teda hej, aj ked asi tie celkom posledne tyzdne sa zdaju nekonecne. To uz som bola nemotorna, horsie sa spavalo, to ocakavanie.... Ale neboj, ani sa nenazdas a drobceka budes mat pri sebe.

imis
17. sep 2009

Ahojte!
No,klaudi,veru,uz sa to bllizi. Pekne si omrkni porodku,aby si nesla do neznameho.Hadam nikto nebude rodit vtedy,aby vas to nevystrasilo.Keby bola pocas mojho porodu exkurzia v porodnici,tak by babenky asi osediveli,pri tych mojich hrdelnych vykrikoch 😀 Fusak je uz doma? Nas este ee.
A co je s dadou? Dadusik,zle nedobre?
Zabinka 😀 😀 😀 ,raz sa stalo v jasliach,ze obaja rodocia hladali svoju dcerku,total panika,hysteria,mama s placom volala starkej,ze treba volat policiu,lebo dieta zmizlo a vycha tvrdi,ze ju rano nedoniesli,no a starka to vyriesila-mala dievcatko totiz od rana u seba,lebo bolo chore a .................rano ho k nej ti rodicia priniesli. Tomuto hovorim workoholici 😎

zuzu80
17. sep 2009

klaudi, tak na nakupoch si bola 😉 Aj my ideme zajtra do Ikei, zas prevetram penazenku...

zabinka 😀 😀 😀 😀 si viem predstavit, aka si bola zaskocena, ked Radko nebol tam, kde si cakala....ale hlavne ze ste ho nakoniec vyzdvihli, horsie by bolo keby ste prisli dom, vylozili nohe na stol a zistili ze nemate deti 😀 😀 😀

klauduska
17. sep 2009

viem si to predstavit tie posledne tyzdne....esteze som az tolko nepribrala,teda zatial a dufam,ze sa to tieto posledne 2 mesiace nerozbehne zavratnou rychlostou..... 😒
maly teda v brusku uz riadne rajcuje,citit ho cim dalej,tam viac,vypuca sa na vsetky strany.... 😵 podarene to je..... 😵

imis
17. sep 2009

Waaaaaaaaaaaau,vy ikeacky,nerobte mi chute,lebo vam poslem zoznam 😀

klauduska
17. sep 2009

imis...moc som sa tento krat nemotkala,vybrali sme len to co sme potrebovali,napapali sa a hajde domov.... 😉 Inak fusak je uz asi na poste od vcera,manzel nevybera schranku a v pondelok pisali mail,ze ho odoslali,tak tipujem,ze uz je tu.,...tak dnes trielim pren.... 😉

zuzu...a co take idete kupovat,aj mas premyslene?

zabga88
17. sep 2009

akurát mi pisala fionka 🙂
vraj ak neporodi cez vikend v pondelok nastupuje do nemocky. uz nech to ma chytro za sebou 😉

zuzu80
17. sep 2009

klaudi, premyslene mam.....len auto je male 😀 😀 a ideme nasich vyzdvihnut na letisku...tak asi len take drobnosti

tak fionke drzim palce, nech to radsej pride samo cez vikend a nech je to hlavne rychle 😉

danielahamar
17. sep 2009

Imis - ahoj, prosím ťa, kedy je rodičko v škôlke? teraz sme týžden doma, tak neviem 😉 dakujem

klauduska
17. sep 2009

tak fionke budeme silno drzat palceky!!! 😉 snad nam da aj vediet coskoro....

zuzu...tak spojite prijemne s uzitocnym...to poznam,len keby bolo aj bubacikov viac,tak by sa nakupovaloooooo.............. 😀

daniela...ty si tusim spominala,ze robis v HM?Ako sa ti paci?

danielahamar
17. sep 2009

klauduska, čo už keď som sa na to dala 🙂 , ešte tam vládne chaoz a neinformovanosť, ale robota dobrá. Však si videla sama, čo všetko a koľko tam toho je, a keď sa to upratuje, tak aj 2-3 hodky ☹ , takže sa tam nenudíme, ale ošial už opadol

klauduska
17. sep 2009

no,ja som tam vbehla len na skok a zrovna tam vela ludi nebolo....ale viem si predstavit co tam bolo v prve dni..... 😉 No a to parkovisko je otrasne....! 😠

Inak,v Hm byvaju aj nejake akcie?Nevies?

danielahamar
17. sep 2009

no tak to parkovisko vôbec nie je doriešené, úplne na hlavu 😠 ja keď idem na poobednú, tak nemám ani kde zaparkovať 😅 , boli akcie 20percent na otváračke, tuším nejaké 4dni, ale určite budú aj výpredaje, ale neviem kedy, tuším pred vianocami hovorili a vždy príde nejaké info o tom, čo sa môže dať do zlavy na 50-70percent, zatial nič také nemáme 😉

klauduska
17. sep 2009

ok,tak dufam,ze nam budes podavat info z prvej ruky.... 😉 Pozerala som tie detske vecicky,su krasne a ani nie tak drahe.....len teraz uz vsetko mam,tak sa chystam bud pred Vianocami alebo po,vtedy tiez byvaju vypredaje.....
Tak nech sa ti dari v praci... 😉

zuzu80
17. sep 2009

no kde ste herecky? Spinkame??? Aj ja by som veru zalomila 😔 , idem si uvarit kafco, aby som nahodou nezbudila verejne pohorsenie 😅

daniela, tak robotka dobra? Tak nech to vydrzi a nech si hlavne spokojna.....Aj ja som vychystana do HM, uz od slavnostneho otvorenia.....no snad sa tam do vianoc dostanem 😀 😀 😀

Dadu moja a ty si kde? Trapia ta tehu nevolnosti?

klauduska
17. sep 2009

zuzu...tak na zdravie!!! 😉 Mne dnes kava akosi neberie,sme si minule domov kupili tu co reklamuju,super creme ci co a teda nic moc,taka dost silna sa mi zda,tak veeela mliecka ja pridavam.....

ozaj baby,teraz hodim temu....ze Vianoce!!!Ja len preto tak dopredu rozmysla,ze ved ani neviem kedy budem ja mat cas darceky nakupovat..... 😅 😅 😅

imis
17. sep 2009

No ahojte. Teraz sme prisli domov z nemocnice.Len tak som si odskocila s malym k doktorke,ze kasle,nech mu napise solmucol,ona ho popocuvala,poslala nas na RTG,odtial do NR za Jakubickom(za co ma u mna velke merci) a on vytrestil oci,ze maly ma v plucach krv,ale pre istotu este jeden snimok.Tak sa to nastatsie nepotvrdilo,ale co to tam tobi ma a preco,nevieme.V stredu sa ide na odbery. No riadna "horska draha" to bola.Nebolo mi do smiechu,2x za den roentgen a do toho ta neistota ☹ Ale uz je to za nami.
Klaudi,ty mas tento rok vianocne nakupy zakazane 😀 A co riesis? Ved darceky nosi jezisko!
Daniela,neviem,kedy bude rodicko,tento week su chalani doma,ale asi az ked sa poupratuje po prerabke okien.

zabga88
17. sep 2009

imis no ste mali z malym rusny den. K Jakubickovi chodi aj švagrina z malym a velmi si ho vychvaluje a všetko pride a vraj je aj k detom super. Ja chodim z Viki k Raškovičovej to je o dvere dalej na srdiecko aj ta je super 😉

zabinka
17. sep 2009

imis, teda nezavidim ☹ Ale hlavne, ze sa to nepotvrdilo.
My sme k Jakubickovi objednani az koncom oktobra. A k tej Raskovicovej zas chodim s Martinkom. Este ze si to pripomenula, zabga, v oktobri mame ist tiez na kontrolu po dvoch rokoch. Skoro by som zabudla.

svoradinka
17. sep 2009

Ahojte zienky!

Hlasim sa uz z domova. Vcera sme prisli. Tomasko uz dnes nastupil do skolky. Doma mame ocika a tak sa vytesujeme a travime spolu co najviac casu,elbo v pondelok znova odchadza prec.

Majte sa krasne a ked bude cas este sa ozvem a aj precitam.............paaaaaaaaa 🙂

zabga88
18. sep 2009

Dobré ránko prajem 🙂

Svori vitaj doma. konecne ste spolu z tatinkom, co??? len si ho poriadne užite 😉

zabga88
18. sep 2009

baby potrebovala by som poradit kde by som kúpila daku pekné kuchynskú linku

zabinka
18. sep 2009

dobre ranko!!! 🙂

svoradinka vitaj na dolniakoch! 😉 A ako sa Tomaskovi paci v skoklke po prazdninach?

zabga, ja ti moc neporadim, ale skus pozriet aj na modru strechu, myslim, ze je tam tema o kuchyniach. Ja som kupovala uz davnejsie a moc to teraz nesledujem (naco sa zbytocne drazdit 😉 ).

zuzu80
18. sep 2009

dobre ranko 🙂

imis, panabeka, skoro mi salka s kavou vypadla z ruky, ked som citala tvoj prispevok 😕 Ale hlavne, ze vas poslala do NR a ze ste sa dostali k odbornikovi...dufam, ze to nebude nic vazne...silnosilno vam drzim palceky, nich ste v poriadku 😉

zabga, pekne kuchynske linky maju Zlejsiovy, to je ta ulica dolu na autobusovu stanicu a ked ides smerom na stanicu, tak velky nabytok po lavej strane 😉 , ja mam od nich a som spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre