Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahamar
10. júl 2009

Luci to myslíš ako bud. sept.? nie tento 😉 treba zarobiť druhé, aby si nemala problém vykriť 😉

retaux
10. júl 2009

Daniela: veď práve preto som sa to pýtala 😀

klauduska
10. júl 2009

Tak kocky ajojte.....

vpraci mi uz pomaly pada....a doma net momentalne nemame,lebo nam vcera akosi vypovedal pc... ☹ ☹ ☹ Tak sme ho pekne odniesli do servisu k Bakovi,dufam,ze dnes nezahlasi,ze bude oprava pekne mastna... 😒

A vy co ste dnes porabali?Som Vas akosi dnes nemala ani cas precitat....A co chystate na vikendos???

My dnes este ideme do NR pre policku,co sme objednali do izby....a zajtra ideme ku kamosovcom do N.Z.,budeme tam aj spat a v nedelu chceme ist vsetci do galanty do tej "Galandie"...Aj sa tesim,ale som aj smutna,ze nebudem moct toboganovat.... 😒 Nuz,co uz....

A inak oznamujem,ze vaha rastie zavratnou rychlostou.... 😒

Tak Vam prajem pekny vikendos,prsat by nemalo,take prijemne teplotky by mali byt...Tak krasny vikend!!!! 😉

imis
10. júl 2009

tak to teda nie,sup sup vrable na prvu stranu 😀

imis
11. júl 2009

a zas nas len presuniem,lebo cez vikend asi vikendujete,tak,aby sme sa v pondelok nasli 😉

zabinka
11. júl 2009

veru, veru, treba nas riadne hladat. 🙄

zuzu80
12. júl 2009

aaahojte vikendujuce Vrable 😉

ja vikendujem v posteli s coldrexom 😒 , dufam ze do rana budem oki 😎 aj pocasicko sa nam vylepsuje 😉

tak pekny zvysok vikendu 😎 🙂 😉

dominka11
12. júl 2009

ahoj zuzi, tak sa rýchlo uzdrav. My už sme doma, prišli sme včera v noci, ale ešte nemáme nič vybalené, včera sme skoro celý den spali 😝 takže nás to dnes čaka.

zuzu80
12. júl 2009

ahooj domi, tak vitaj na rodnom Slovensku 😉 A oddychla si si na dovce? A Jakubkovi sa pacilo? To vybalovanie ti nezavidim ani nahodou brrrrr 😅

dominka11
12. júl 2009

ano, bolo super a najlepšie malému 🙂 cestu spat prežil ešte lepšie ako tam, ked ho boleli zubky. Inak tam bolo tak akurat počasie, iba 2 dni boli zamračené. hodím aj foto, ked vylovím foták 😀 teraz som dala len pár z mojho.

anjelikbambulka
12. júl 2009

Ahojteeeeeeeeeeeee dievčatá, tak už som tu 😀 Včera sme prišli do Vrábeľ, ale až teraz mám čas napísať vám... Emmka spinká, tak trošku oddychujem...
Vidím, že ste už začali novú témičku, ani vás nestihnem čítať, takže dúfam, že sa čoskoror stretneme a novinky mi porozprávate osobne 🙂

fiona8
12. júl 2009

ahojte bobatka 🙂
tak akooooo??? pocujte nepoznate daku tehulku,kt. by isla na prednasku o odbere pupocnikovej krvi?? malo by to byt v Chrobaciku...a bezplatne.....
klaudi
cvicime vo stvrtok 🙂

fiona8
12. júl 2009

inak bola som na poradni...malinky by mal byt ok....uz mu zostupilo aj jedno vajicko 🙂 a som v 30tt podla sona....termin mam 21.9.....baby ved to o chvilku ho uz budem drzat v naruci 😵 😵 😵

dadadulka
autor
12. júl 2009

no nazdárek lidi 😎 😀

tato kŕmi malého, tak mám chvíľku 😉 boli sme vonku sa prevetrať, zmrzku sme zlízali 😅 drobec oblátku
chrumkal a schytal to aj kočík 😀 a zastávku sme si pred úradom spravili, bo tam veselí ujovia speváci
národnie piesenky spievali 😀 😉 no bolo veselo... 🙂

anjelik vitáááj opäť doma 😉 no veru, veru, toho času na koňa bude teraz pomenej 🙂
malinká sa ti už postará o tvoj voľný aj nevoľný čas 🙂 ale tak to má byť 😉 maminku potrebuje najsamnajviac 😉

fion veď ja ti furtes pripomínam, že to máš za pár 😉 a taštička je už dúfam nachystaná 🙂 😉

zuzu tfuj tfuj preč choroba... aby si mohla coldrexa za niečo milšie vymeniť v tej postieľke 😀

dominka tak ste už dorazili... no fotky super, malý riadny vegeťáčik, užíval si to 😎 😉

oki babule idem hodiť spršku, uspať drobca, kuki čo v bedni dávajú a hajde do hajan 🙂
brúúúúúúúúú nôcku 🙂 😉

dadadulka
autor
12. júl 2009

anjelik fčul som fotos zhliadla 🙂 no Emmuška je rozkošné, krásne bábätko 🙂 🙂 🙂
a tato veeeľmi hrdý 😉 si viem predstaviť ako sa z nej vytešujete, hneď som si vybavila naše prvé dni doma 🙂 😉

svoradinka
12. júl 2009

Pekný nedelný večer dievčata 🙂

A mame dasli vikend za nami. My sme boli tentokrát doma. V sobotu sme si grilovali.

Anjelik...vitaj doma. Mala Emmka je zlatucka 🙂

Domi.....ako rýchlo ubehla ta vasa dovolenka,vsak nedavno ste sli a už ste naspat.Jakubko je zlatý,určite sa mu tam pacilo.

dadu....aj Matusko je zatucky na fotkach a ako krasne lozi,už sa dostane naozaj vsade.

Zuzu.....prajem ti skore uzdravenie a nech ti je zajtra už lepsie.

dobru nocku dievcata 🙂

dominka11
12. júl 2009

ahojte fion, ja ti môžem dat prednášku o pupočníkovej krvi, dali sme ju odobrat 😉

anjelik, vitaj vo Vrabloch 🙂
adi ahoj, no veru rýchlo to ubehlo 😕

dadu: s tým kornutkom to doverne poznam 😀

pridala som ešte pár foto a idem pozriet aj tvoje zuzi 😉

tak prajem dobru noc, zajtra sa uastavím až poobede, idem ešte na kontrolu do ba.

dominka11
12. júl 2009

jej, ake krásne malilinke babo. už sa teším 🙂

ozaj baby, bolo aj stretko ked som bola preč?

zuzu80
13. júl 2009

dobre rano, vrable 😉

tak uz sme v plnej sile....vsetci vo vrabloch, aj stretko by sa pytalo....ak nam pocasicko dovoli 😉

Anjelik vitaj 😉 🙂 Emuska je nadherne miminko, uz sa tesim, kedy ju uvidim live 😉

domi ja Jakubko, si riadne uzival dovolenku, maly pohodar 😎 😉 . Kontrola nech dobre dopadne dneska 😉

Fion, ja si momentalne nespominam na ziadnu tehulku iba na Klaudusku.....a prave som si na jednuspomenula, skusim jej napisat, a kedy by to malo byt?

zabga88
13. júl 2009

pekne ranko prajem 🙂

anjelik vitej vo vrabloch Emuška je nadherna 😉

dominika super fotky maly je strasne zlatucky 😉

klauduska
13. júl 2009

Krasne ranko mamicky a tehulky (a)..... 😵

Tak ako po vikende???Citam,ze cestujuce su uz doma a su v poriadku,tak to je hlavne a pekne ich vitam spat... 😉
Tesime sa na vela,vela foteciek maleho babatenka a dovolenky.... 😉 Idem este omrknut,co ste uz pridali...

zuzu...a co to,choroba Ta zmohla?Nedaj sa!!! 😉

fion..dik,nakoniec som v piatok nesla,lebo mi do toho nieco prislo.Aj teraz vo stvrtok mame akcosku,ale mozno odbehnem na tu 1 hodinku,uvidime este...

dadi...som Vam vcera videla s mangelinom a s kcikom vykracovat si... 😉 Na peknej,rodinnej,nedelnej prechadzke..... 😉 😵

My sme konecne poupratovali doma to co bolo treba,som si konecne poukladala vecicky pekne do komody,rozdelila podla velkosti a tak....som sa vyzivala trosku.... 😵 A potom sme sli ku kamosovcom spat do N.Z. a vcera do Galanty do Galandie kupat sa..Mohlo byt aj teplejsie,keby ten vetrik nepofukoval,ale tak dalo sa...

zabga88
13. júl 2009

jaaaj babule poradte co dnes varit mam ulpne vygumovany mozog 😀

klauduska
13. júl 2009

zabga..

co tak prekladane zemiaciky ala francuzske zemiaky alebo nejake cstovinky so zeleninou???

zabga88
13. júl 2009

klauduska tie zemiaky super napad len mi to mala nechce papat ☹

klauduska
13. júl 2009

To fakt?Vobec nechce papat zemiaciky? 😕 Som myslela,ze to taka rychlovka...

alebo...pizza to isti... 😀 😀 😀

zabga88
13. júl 2009

zemiaciky papava aôe prekladane nechce ale uz som vybrala dake masko z mrazaku budu rezniky 😉 si rozkazala 😀

retaux
13. júl 2009

Ahojte!
Lucka zasa miluje francúzske zemiaky a aj ja 😵

Idem popozerať fotky 🙂

retaux
13. júl 2009

Fotky som popozerala Dominkine u mňa vyvolali chuť na dovolenku a Anjelik... u mňa vyvolali chuť na miminko 😀

Taaaaaaak ma bolí dnes od rána hlava, že ani na PC neviem pozerať, našťastie som už uvarila, tak sa idem venovať Lucke. Čaute 🙂

klauduska
13. júl 2009

tak fotky omrknute...jaaaj,domi...fajnovucko Vam muselo byt...hned by som este niekde isla.... 😎 😎 😎 A maly riadny dovolenkar.... 😉

anjelik..mala Emuska je nadherna,anjelik....uz aby sme aj my take drzali v naruci.... 😉

imis
13. júl 2009

ahojte vrable a vrabelcanky a vrabelciatka a buduci vrabelcanikovia! A uz je to tu. Prave balim kapsule a odchadzame na tyzden do dovolenkovej destinacie-Big Mana. Ked bude cvicenie,alebo stretko,tak si babulky prosim napiste-0905783767 a dajte mi vediet kratkou sms. Vopred dakujem za kladne vybavenie mojej ziadosti 😉 Ja by som dofrcala. No dobre,ale uz fakt padam,lebo uz je tu velky chaos. MAjte sa tu krasne.Aaaaaaaaaaaaahojte!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre