Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
11. jan 2010

dakujem

dostala sumamed kazdych 24hod vyzeraju dost silne len ci aj zaberu... boli sme u zrubcovej 4.1 ktora to nezistila takze to uz ma dlho mala a ani sme o tom nevedeli

zuzu84
11. jan 2010

Dada pekne meno aj mne sa paci.
Zabga88 prajem Viktorke skore uzdravenie nech sa polepsi a nemusite ist do nemocky.
Ale vám je hej ze zvyseny prispevok aj ja by som brala.Takze zumba no neviem ci pojdem ja som dost taky lenivec ale zhodit par kil by sa zislo. 🙂

dominka11
11. jan 2010

ahojte babulky, ja som odvčera u našich, ale zajtra už ideme domov. V sobotu sme boli na plese, tak sme vytancovaní, domov sme došli 5.30 😝 😀

čo dadu, pozdravujeme? ja si tu kremikovat možem jedine sama ked MM je vo Vrábloch 😝 😀 😀 😀
zuzi, riadne stresy, že??? mne dobre lepilo 😅

a mala Viki je chora? tak rýchle uzdravenie želáme.
aaaaa zumba, kedy ideme? už mam pernamentku kupenu, dokonca 2 na cvičenie.
Stretko by sme mali ozaj hodit baby, lebo vás už poniektoré ani nespoznám 😎

fiona8
11. jan 2010

ahojte.....
tak šťatný Nový rok 🙂
nám dnes odišiel mm, tak už tu zase budem čumákovať....
dadi
gratulujem k malej slečinke🙂 🙂
magde
viky nech sa rychlo uzdravi...
musim sa Vam pochvalit, jurinko sa uz nahlas rehoce ked ho rozosmivame, je straaaaaaaasne zlatucky 🙂 🙂 🙂 🙂 a zacali sme chodit na plávajuce babatka...je to super, Jurinko sa neboji a tak si uzival vodicku, s mm sme sa rehotali,ze tam splýva ako taký starý chlap v kupeloch🙂
a co ten prispevok?? musim zajtra zavolat na socialku,ze co vlastne.....k tomu potrebujem....juuj potrebujem schudnut ale ked ja vobec nemam pevnu volu 😠 😠 😠 😖 😖

zuzu80
12. jan 2010

Dobre ranko zenusky 😉

Dominika tak ste boli plesat? Juj aj ja by som si isla niekam skocit tanecek vyfintena, ocesana 😀 😀 😀 , len jaxi-taxi to tento rok nevychadza. No nic zatrsame na zumbe 🙂

Fion, tak Jurinko robi riadne pokroky a mas doma uz aj estradny program, aspon ti ubehne rychlejsie cas bez manzela.

Marianka laska, vcera som ta tuzobne ocakavala a teba nikde, co si masirovala Marcelovi chrbatik? 😕

Idem zaliat kafco

retaux
12. jan 2010

Dobré ránko!
Fion: mne sa tiež páčilo, keď sme s Luckou chodili plávať. Tie detičky sú v tej vode také šťastné a zlaté 😵

Domi: vy ste sa nejko tento rok s tými plesmi rozbehli. Možno nakoniec aj my na nejaký pôjdeme aj keď tento rok to vyzeralo, že nebudeme plesať.

imis
12. jan 2010

Ranecko!

Predtym,nez skocim ku kamoske na kafco(prave mi prisla sms,ze dobehni) tak zuzi 😔 😔 😔 😔 😔
Ja som bola vcera cvicit s marikou o 19:00 😅 Predtym,nez uplne ukoncis kamaratstvo so mnou ti vysvetrlim preco.No,z uplne egoistickych dovodov. V pondelok pozeravam na cechoch "Vypravej" a zacina to o 20:00,tak som to vyuzila takto. Sorry za neveru.
Marika nam ukazovala nejake tanceky zo zumby-PARADICKA TO JE 🙂 🙂 🙂 🙂
Magdi,to ma mrzi s malinkou.Drzime palce nech ATB zaberu!!!!!
A ostatne po kave 😉

imis
12. jan 2010

😨
Babule,kde ste? Zuzi,az tak som ta nas.......?

zuzu80
12. jan 2010

no idem pozriet, ze jaka diskusia a tu nikoho? 😕

Imis jak by som sa ja na teba mohla hnevat, co si pipi??? Sak Marika ma viac skusenosti, menej kileciek, takze ked skace nevyzera to v telocvicni ako zemetrasenie 4. stupna podla pana Richtera a tym padom sa cvici lepsie na pevnej zemi bez otrasov 😀 😀 😀
A serial je tiez dobry dovod 😉 . Je ti uplne odpustene 😉

imis
12. jan 2010

Som vedela,ze to hned takto obratis. To nebolo kvoli Marike. Dobre vies,ze ja len teba lubim 😉 ,len skoda,ze to vtedy nepreslo s tym cvicenim pred jubilantmi,ale az po nich. U mna hra cas velmi dolezitu rolu.A nikto nepozeravate ten serial vypravej? Je tak super-pribeh rodiny za cias komancov.ako sa zilo,co sa kde ako robilo.Tak si zaspominam vzdy pri tom na detstvo. Ale ziadny stary vytiahnuty cenzurovany film.JE to natacane teraz,o to väcsia sranda.Kuknite 😉

zuzu80
12. jan 2010

Maji, takze nas silny cit zvany "laska" je vzajomny....to je dobre 😉
Chapem, cas su peniaze 😀 😀 😀

Ten serial je super, videla som prve dve casti, ale potom som akosi nikdy nebola vo vysielacom case doma, tak som ho vyskrtla zo zoznamu mojich ostro sledovanych serialov 😒 . Ale ved oni ho raz zreprizuju v case, ked budem sediet doma na zadku s popkornom v lone 😀 😀 😀

imis
12. jan 2010

😀 😀 😀 Presne tak zuzi.So vsetkym suhlasim,co si napisala. 😉
Preco Skacanovej nepresiel ten napad zrusit mestsky rozhlas? 😠 😠 😠
Idem trosku po robote.Tu navarit,tam upratat...................

klauduska
12. jan 2010

Ahojte babusky!!!

Som tu len na skok,ani VAs nemam kedy precitat,mali sme hrozny tyzden..... ☹ Sused nam minule v noci zvonil,ze ci nam nieco netesie,lebo on ma mokry strop na chodbe.... 😕 Ale my sme mokre nic nikde nenasli....tak zahada velka,muzik cely den chodil a zistoval z kadial to moze tiect....zistili sme,ze aj my mame mokre pod vanou uz,za stenou kupelnovou(ta z umakartu co je) a aj na chodbe pod plavajucou podlahou,az na stene od podlahy..... 😠 ale z kadial to tieklo sme nevedeli zistit,tak manzel so svokrom museli rozobrat umakart zo zachoda,tapety strhli....no proste bordel....tak v piatok sme spali u nasich,v sobotu tu,lebo si manzel myslel,ze to je uz opravene a v nedelu u svokrovcov,lebo to tieklo opat...k tomu v nedelu krstiny....no teda riadny zhon a chodenie hore-dole...na nervy.....
Ale krstiny dopadli dobre,malinky v kostle neplackal vobec,coho som sa asi najviac bala,ze ked mu bude liat vodicku na hlavku,tak spusti....ale spinkal,dokonca mu to tam pater vylial vsetko,lebo bol posledny.... 😀

A Vy inak ako?Dadi bude dievcatko???Tak srdecna gratulacia,budete to mat do paru.... 😉 super.....
a co vy ostatne,chystate sa plesat na ten Mestsky ples???

dadadulka
autor
12. jan 2010

ahojte žienky 🙂

malý konečne hajá, postavila som guláš a ešte musím prádlo povešať 😝
doobeda sme videli v tescu lucky a bambuľky 🙂 aj som za vami trielila von, ale už ste boli ďalekooo...
tak reku ništo... nabudúce 😉

fion a takto to teraz pôjde aj ďalej, malinký si stále niečo nové vymyslí a naučí a budete sa z neho teškať 🙂 😉

imis tak ty si včera zumbovala, téééda... prehodila kabátec 😀 a zuzu ťa môže vykúkať a vyčkávať 😀

zuzu tiež by som šla niekam taká vyparádená, vyčesaná... aj v telke len o plesoch rečnia, kurňajs... 🙄 😖

klaudi jéééj, Filipko je už Božie dieťa 🙂 aj náš malý celý krst prespinkal, no či to je ozaj baba, uvidíme
v deň D 🙂 ale pre istotu máme v zálohe aj chalanské meno 🙂 😀

idem na to prádlo, bo si bude myslieť, že ho chcem ešte raz v práčke povrcúchať 😀

zuzu80
13. jan 2010

Dobre ranko 😉

Klaudi, tak to ste mali riadny cvicak doma, horsie ako na vojne 😒 A blahozelame Filipkovi k zaradeniu sa medzi Bozie dietky 😉

Baby a vo stvrtok sa teda stretneme na zumbe. Nahodit sexi topik, lambadovu suknicku a smer Predium 😀 😀 😀

Idem zaliat cierny zazracny napoj

retaux
13. jan 2010

Dobré ránko!
Klaudi: fíha, to ste mali riadne perný víkend. A už ste na to prišli, prečo vám to tieklo? Mali ste niečo prasknuté?

Zuzu: a budeš provokovať s tou zumbou a budeš 😠 😀 Nemprovokuj, lebo aj ja nahodím mini sukňu, vytrčím holé maxi brucho a prídem vás pozrieť 😀

imis
13. jan 2010

Ranko hviezdy !

Zuzi,myslis tu zltu lambadovku s napisom,co sme nosili okolo roku 1990? 😀 😀 😀 😀 Tak tu este niekde u nasich mam a aj mi bude dobra,lebo ked som mala 10,tak som bola ako tuko morison 😀
OK,tak ju vyhrabem a pridem. Dnes je o 16:00 asi pre nejake dorastenky,lebo to normalna pracujuca zena nemoze stihat,ci?

imis
13. jan 2010

Luci pridi.Ved co? Mozno sa dietatko ponaprava v brsusku a vyjasi 😀 😀 😀 😀

retaux
13. jan 2010

Imis: ale ty nie si normálna pracujúca žena - ty si žena na MD 😀

zuzu80
13. jan 2010

no jasne luci pridi, sak aj ja mam po vianociach brusisko, myslim ze by som ta aj pretromfla 😀 😀 😀

Marianka, no jasne dones zltu lambadovku.....ja mam kriklavo ruzovu...spravime z toho zaroven konkurencny karneval v Rio de Janeiro 😀 😀
Inak som cumela, ze ako ich napadla 16.-ta hodina, sak to este len compa v praci vypinam 😕

retaux
13. jan 2010

Zuzu: tak to by vianoce museli byť najmenej tri mesiace, aby si dobehla aspoň polovicu z môjho brucha. Ale môžeš to vyskúšať aj inak ako jedením 😉 😀 😀 😀

zuzu80
13. jan 2010

Luci, nepodcenuj ty moje zracske schopnosti, u nas sa vanocni cukrovi a vianocne oplatky vazili na tony a suma sumarum k dnesnemu dnu zostali iba svarne medovniky od pani svokry pani Imis, aj to len preto, ze boli zabalene vo folii a poistene maslickou. A kto to vsetko zozral. No mozete hadat aj 3x.

Juj a s tym druhym sa v tomto case nezartuje 😒

zuzu84
13. jan 2010

Ahojte zienky.
Tak klaudi tak tomu sa hovori perny vikend. 🙂
No ja som tu zumbu este nikdy neskusala,asi by som vas vsetkych pobavila keby sa tam zacnem vlnit. 🙂
No neviem ci by som to vedela 🙂

retaux
13. jan 2010

Zuzu80: prečo? A u nás tiež zostali len medovníky.

Zuzu84: veď práve preto treba začať chodiť od začiatku, lebo tam budú všetky asi také, čo to ešte nikdy neskúšali 😀 Aspoň zapadneš 😀

zuzu80
13. jan 2010

zuzi neboj ani my sme to este necvicili....a ja teda pri tanci vyzeram dost smiesne 😀 😀 😀 😀

retaux
13. jan 2010

No dobre, idem sa ja trochu učlovečiť a na nákup. Majte sa. 😉

imis
13. jan 2010

Luci,ze nie som normalna,to je jasne,ale pracujuca zena nahodou som. Presne poobede doucujem nemcinu.Do 16:00.Riadne mi konci pracovna doba 😀
A nedrazdite s vianocnym pecivom-by som si dala 😉
Zuzu84,toto furt aj na aerobiku vsetky zeny,ze vy sa mi budete smiat,kukat mi na rit a podobne hlasky. A co ste sa ludia zblaznili,kedy by sa to stihalo? Sak ja ked som v endorfinoch,ledva lapam dych a vidim akurat na podlahu pod sebou,nic naokolo ma nezaujima. A ked tam niekto chodi ,aby sa smial na inych(co pochybujem),tak takeho nechcem vidiet ani mimo cvika. Neboj nic,zbal kapsu a pridi,nech nas je veeeeeeeeeeeeeeeeeela 🙂

zabinka
13. jan 2010

Ahojte zienky moje!!!!

Tak vy takto zumbujete. Ja som take poleno pohybove, ze na taketo nieco sa vobec nechytam. Ja mam problem aj na aerobiku skoordinovat pohyby ruk a noh a hudba do toho... 😲 ... to je nad moje sily. Ale drzkam vam palceky, nech vam to dobre ide.

klaudi, vy teda riadne stresy pred krstinami! Ale hlavne, ze vsetko dobre dopadlo a Filipko je uz Bozie dieta.

imis
13. jan 2010

Zabinka a ako manzel s bruchom? Mna to velmi zaujima,je to take zahadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre