Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
8. feb 2010

Ahojte 🙂

Tomaskovi je uz lepsie,ale este tento týžden ostava doma. No este sa zapis nekonal,lebo este som sa rozhodla ze pouvazujem. Cely cas som pocula len o Zaborskeho skole a kedze je k nam najbližise tak,že Tomi bude chodit tam. No Tomasko zacal nosit cd-čka so skolky,ale ja som im nevenovala nejaku pozornoť. Az keď prisiel mm na dovolonku,tak sme si tie cd-čka pustili a zistili sme že su vsetky skoly Zaborskeho,cirkevna a prva ZŠ vedla seba. 😕 A teraz co,do ktorej ho dame 😕 😲 a tak sme si s mm pozerali aj intrnetove stránky všetkých škôl. MM sa zapačila cirkevna a tak,ok pojdem ho tam zapísať poprípadede si pozriem všetky školy a potom sa rozhodneme. Prišiel deň D 🙂 a tak sme sa vybrali na zapis. Išli sme okolo prvej základnej a tam sme stretli jednu pani a pytame sa kde je cirkevna, a ona, ze ci ideme na zapis ,že ano ideme pozrieť a ona že však aj tu možte pozriet a tak sme šli. Tomaška sa hneď ujali pani učitelky. Boli velmi milé. Kedže Maťko sa všetkeho bál tak mi ostal vysiet na krku prisal sa ako taký kliešť 😀 Aj Imis sme stretli,chcela som s nou pokecať ale Maťko mi to nedovolil. Strávili sme tam hodinku a potom sme šli pozrieť cirkevnu. Tam sa nas ujala pani riaditelka všetko nam poukazovala, s Tomaskom sa rozpravala. No aj tam sme boli hodinku. Chcela som ist este pozriet Zaborkseho,ale chlapci uz boli unaveny ze uz chcú ist domov a tak sme sli. No a ja som teraz na važkach kam ho teda dať,a kedze sme sa nemuselii rozhodnut v den D tak som si povedala,že do utorka ešte pouvažujem. Kedže nie som domaca a ja som taka zienka nerozhodna 😀 Tomaskovi sa zapacila prva ZŠ,lebo tam dostal take kamienky,ktore sa podobaju na diamantiky. Mami ja chcem ist na tu skolu, kde som dostal tie diamanty,hoci aj v tej cirkevnej podostaval nejake veci. Nam s mm sa paci cirkevna. No tak teraz len od soboty rozmyslam a rozmyslam 😕

No to som s teda rozpísala,hadam este taky dlhy prispevok som nenapísala 😀

imis
8. feb 2010

Ahojte zienky moje milene.
Ani sa nepytajte,idem prave z nitry(houbeles huspenina dada 😀 ) kde som si doteraz haldala zimne topanky? Myslite,ze som nasla? Som abnormalna zena s abnormalnbe velkou nohou.Mam az 41! 😕 Do kelu,to som sama,co ma taku nohu? Ved ked mam 180 cm ,nemozem mat trojku nohu,ci? NIKDE nemali moje cislo a ak naaaaaaaaahodou ano,tak to boli ortopedicke mamuse. Nerozumiem tomu. Bola som v meste,v malych obchodikoch,v nak. centrach,v sportovych obchodoch-ja asi nemam narok na topanku v ktorej nie je zima a ktora neprepusta sneh, Idem si svacnut jeden fernet,nech zabudnem na celu Nitru.

imis
8. feb 2010

Svori 😀 😀 😀 Diamanty zabrali aj u vas? Simeon ich uz zobral frajerke do skolky. Vidis,aj my sme tak dopadli,ze 100% cirkevna a v sobotu sme si ani neskrtli 😀 Zalubil sa do "jednotky" a ked tam bude Dominik,nie je co riesit.Ale aj mne sa ta skola pacila. Len dufam,ze tie ucitelky nebudu take sladke aj pocas roka.To hadam len na zapise take boli.Co dada? To furt ste take premilene? Ved to sa ani stale neda. 😅

dadadulka
autor
8. feb 2010

... je to zlé, už sa to nedá vrátiť späť,
cítim len chlad, to dobré je už dávno preč,
už ani nemôžeme nájsť spoločnú reč, školu... ☹ 😢

len toľko k zápisu... 😀 😀 ej, baby, baby...

dadadulka
autor
8. feb 2010

klaudi 😀 keď ti malý začne behať po byte, tak ti poriadok vydrží cca. hodinku...? 😀 😀 😅
ja som to už vzdala, bo iné by som nerobila celý deň, len s handrou po byte lietala 😀 😝

imis
8. feb 2010

dadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ sak sa neondej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
8. feb 2010

No,rusim problem c1-topanky a hlasim problem cislo 2. Tobko horucka 38,8 celziovych stupnov po odratani. Tak sa tu odpajam a pri nom zapajam.Ahojky 😉

dominka11
8. feb 2010

hello 🙂

anjelikbambulka
8. feb 2010

hello

anjelikbambulka
8. feb 2010

malá pred chvíľou zaspinkala, zjedla na obed 1,5 knedle s mäskom a kôprovou omáčkou 😀 😀 😀

maji, ta to čo takáto horúčka ☹ ☹ ☹ hádam vás len nejde nejaká choroba navštíviť ☹ ☹ ☹

klaudi, s magiom sme spokojní, zatiaľ funguje ako má... uvidíme v lete, lebo pred domom máme strom, tak neviem, neviem... 😒 😒 😒
a kedy idete očkovať? do obidvoch nožičiek???? neboooj, filipko to zvládne, však je nejaký chlapisko 😉 😉 😉

dadu, s tým upratovaním úúúúplne súhlasím.... ked neupratujem hračky, tak vysávam omrvinky z rožkov, chrumiek, piškótov... ale posledné dni už emmka zistila, že sa dajú veci chytať medzi palček a ukazovák, tak veselo zbiera omrvinky... 🙂 😉 🙂 😉 len škoda, že si všetko potom dáva do pusy a je jej jedno, či je to kúsoček chlebíka alebo prachu 😀 😀 😀

dominka11
8. feb 2010

aj my už spíme od pol 1. idem prečítat čo je nové 😉

dominka11
8. feb 2010

takže v sobotu sa konali zápisy konikovských detí do školy?

fion - my sme kupili malemu druhu sedačku, ked mal 9m. a odvtedy sa v nej vozí, lebo vajičko mu bolo už male. my mame tiež romerku.

ja stale zabudam, ste mi pripomenuli, že aj my mame ist vo februari na očkovanie, musím kuknut kedy.

a tobko ma horučku? mali chrustik nech sa rýchlo uzdraví.

anjelikbambulka
8. feb 2010

nás našťastie očkovanie ešte teraz nečaká, ale na ďalšej poradni už áno ☹ ☹ ☹

dominka11
8. feb 2010

zas ma bolí cele rameno doprdele 😖

anjelikbambulka
8. feb 2010

a čo si zase robila???? 😀 😀 😀

dominka11
8. feb 2010

😀 zuzi praveže nič 😝
ja neviem, asi ju mam nejaku presilenu s cvičenia.

anjelikbambulka
8. feb 2010

nooo, nie nadarmo sa hovorí: športom k invalidite!!!! 😀 😀 😀 😀

dominka11
8. feb 2010

asi tak nejako 😎 ale mne to robí dobre, ked idem na doraz a dobre sa vypotím, hned všetky nervy, stresy zo mna opadnu 🙂

dominka11
8. feb 2010

a nikoho tu 😠 zas aby som tu sama vyžierala sladkosti 😀

zuzu80
8. feb 2010

coooo sladkosti? Kde???? 😀 😀 😀

zuzu80
8. feb 2010

Maji, co to? Nech je rychlo po horucke 😉 To toto strasidelne pocasie 😠 uz nech je teplucka, vonava jar 😎

dominka11
8. feb 2010

jej zuzka mi prišla 😀 😀 sladkosti už v mojom bruchu 😔 😀

zuzu80
8. feb 2010

no pekne dominika 😀 😀 😀 , ty si aka rychla...a ja prave v ocakavani cervenej armady, tak by som zhltla hocico co preslo okolo cukru a cokolady a do toho tazka dilema...vcera som pozrela fotky co manzel fotil na nedelnej oslave a mam tam ksicht jak na bravcovu konzervu.....takze jest ci nejest?

dominka11
8. feb 2010

😀 😀 😀 ja ani armadu nečakam a žerem...no čo už, žijeme len raz.

dominka11
8. feb 2010

mne sa chce tak strašne spaaaaaaaaat 😒 a krpec sa zachvilu zobudi...idem sa ešte rýchlo najest a upratat, ale vrátim sa dúfam.

zuzu80
8. feb 2010

domi aj mne sa chce straaasne spat. 😒 By som si schrupla tak na pol hodku 😀

Tak dobru chut zelam 😉

imis
8. feb 2010

Caute zubrieny.Teplota klesla,Tobi sa hra s Nurofenom 😕 😀
Sladkosti,spanok,ocakavanie cervenej armady-vsetko suhlasi s mojim momentalnym stavom. Ale nech uz armada cim skor pride.V sobotu ideme na ranc,tak nech to poriadne roztocim a nie len beham na wecko-ze ehm,prepacte. 😀 😀 😀

dominka11
8. feb 2010

ja tak aspon 2 hodky by som potiahla 🙂

tak super, že tobkovi te už lepšie. inak ta vec z nurofenu je velmi multifunkčna, nas ma doma 3 a rad sa s tým hra tiež. a hlavne obhryza, ked mu zuby idu.

zuzu80
8. feb 2010

Maju a co sa cudujes sak si nasa 😀 😀 😀

To je dobre, ze Tobi je bez teploty, aj si mu dala nurofenu lognut ci stacilo, ze sa s nim pohral? 😀 😀

zuzu80
8. feb 2010

inak multifunkcne zariadenie z nurofenu ja vyuzivam na polievanie piskot, ked robim tiramisu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre