Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
8. feb 2010

Aj si logol,ved bol ako horlavina horuci. Domi 😀 😀 😀 presne.Milujem nurofenovu odmerku. Vsetky fisher price hracky sa mozu schovat.
Zuzicka a ty kedy ides do toho Rima Eliske surodenca objednat? 😉

dadadulka
autor
8. feb 2010

baby, ja som si dala asi hodinového šlófa 😅 ľahla a spalaaaaa... už je zo mňa čistá hotofka 😝 🙄
idem drobca nakŕmiť 😉

dominka11
8. feb 2010

idem baby od vas, tak papa zatial

zuzu80
8. feb 2010

Maji, letime vo stvrtok 😉 Co jake objednavky? No este to, maleho itala donesiem domov a ani vlastna mat mu nebude rozumiet 😀 😀

Dadu, co to tu za provokacie, ze hodinovy slofik 😨

imis
8. feb 2010

Myslis,ze by po italsky hutorev? 😀 Len pekne zabestelujte,ved na to su valentinske noci 🙂
dada,najskor zahniezdovanie(rozumej vygruntovanie bytika),potom smutok zo skolskych zapisov 😀 😉 a na koniec spanok.Ty si casopisova tehulka.

imis
8. feb 2010

A dadu-nefajci na zachode! 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
8. feb 2010

maji 😠 tieto cigaretové pachy, juj... 😠 😠 😠 jeden horor...

😀 😀 no vidíš, koľko podnetov pre mrchu únavu... 😀 😀 😀

zuzu80
8. feb 2010

fiha Maji, ten posledny vykrik 😕 😀 😀

Neviem ci by hutoreu, ale naco zbytocne riskovat 😉 Neviem ci ja budem schopna objednavky vybavovat, kedze budeme po Vatikane behat, chramy navstevovat......na rok dame Pariz, sampano v Mouline Rouge a mozme objednavky vybavovat 😀 😀 😀

dadadulka
autor
8. feb 2010

wauuu... Rím, Paríž... aj ja chceeem... zuzu tíško závidím... ale užite si to!!! 😉

imis
8. feb 2010

Ej,zuzicka,vy ste aki logisti 😀
Dada,asi mlade skusaju 😀 😀 😀

Nasla som keksik mila 🙂 S Tobkom sme sa spravodlivo rozdelili.Kazdy dostal,co chcel.Ja keksik,Tobi obal 😀

zuzu80
8. feb 2010

Maji 😀 😀 😀 😀

Pocujte vy dve, co uz mate v tom vasom VIP vchode aj bar?

dadadulka
autor
8. feb 2010

😀 😀 😀 maji super deľba 😀 😀 😀 každý podľa zásluhy 😀

inak my tie pachy máme doma pravidelne ☹ a ja teraz cítim aj psačinu-akože psa-a moooc mi
to prekáža, až mi je zle z toho ☹ 😔 a šíri sa to celým bytom... fuj...

imis
8. feb 2010

No,uz to tak vyzera,ze zijeme v "panelaku". Imro uz asi otvoril bar a Kordjak uz aj húli 😀 😀 😀
Dada,psa? Ahaaaaaaaaaaa-nad vami su psiny,nie? Inak,aj pod nami,ale tych som este ani necitila,ani nepocula 😵
Ale pre milost,co uz to je za zivot,strcit si do dvojizbaku psa(psov)?

imis
8. feb 2010

A kde ste? Pozerate na nete piatkovy panelak,co? 😀 😀 😀

zuzu80
8. feb 2010

ja som tu len riesim trosku pracu 😀 😀 😀

imis
8. feb 2010

o tomto case? 😨

( 😀 😀 😀 )

lolita.9991
8. feb 2010

ahojte kocky

viem ze to sem nepatri,ael ste z vrabel,tak mi mozno budete vediet poradit,

hladam nejaku dobru kadernicku a kozmeticku na svoju svadbu,ktoru budem mat voi vrabloch,len to tam moc nepoznam tak ci by ste mi nevedeli poradit

dikii moooc

danielahamar
8. feb 2010

ahoj lolita, ja by som kozmetičku poradila asi Mariku /tá je hore vo dvore, ako je pizza pub/ a kaderníčku neviem, možno Paťu?, tiež je tam hore, majú "ordinácie" vedľa seba 😉

lolita.9991
8. feb 2010

hmma vies mi dat na nich cisla,

tam pri pizza pube by mi to uplne vyhovovalo,lebo drahy byva kusok

dikii

fiona8
8. feb 2010

MARIKA kozmeticka - 0907 313 470
Paťa kaderníčka - 0905 792 434

zuzu80
8. feb 2010

ahojte cukrusky 😉

Som mierne predavkovana sacharidmi, som si pred odchodom do telocvicne odvalila polovicku penovej torty a bola taka vynikajuca, ze sa sama do mna tahala 😀 😀 😀 .Teraz mam tolko energie, ze by som sprintom zvladla aj velky okruh Vrablami.
Dieta aj manzel uz odfukuju ja idem este pozriet co davaju v telke a potom sa mi snad aj zaspat podari 😔

Lolita, ja odporucam kadernika Janka a kozmeticku (licenie) Dominiku na autobusovej stanici, velmi sikovna baba, licila aj na markize pocas let´s dance

zuzu80
8. feb 2010

fion, ty si sa tu kde objavila? 😕 😀 😀 Som sa ta normalne zlakla 😀 😀

danielahamar
8. feb 2010

no aj Dominika je dobrá, len či má aj čas 😅 , ja som s Marikou bola nesmierne spokojná a hlavne aj môj muž a deti ma vtedy vôbec nespoznali 😢 , taká som bola pekná 😀

zuzu80
9. feb 2010

Dobre ranko 😉

Daniela 😀 😀

Idem kavicku zaliat, ranajky upratat a hor sa do prace 🙂

dadadulka
autor
9. feb 2010

dobré ránko 🙂

zuzu pridávam sa aj s kafendom 😉

dadadulka
autor
9. feb 2010

mňam penová tortička, tiež by som neodolala 😵
ja som sa naládovala keksíkmi a v noci mi išlo hrdlo vypáliť 😝 takúúú záhu som mala 😝 😝 🙄

retaux
9. feb 2010

Ahooooooojte!
Už som prečítala všetko, čo sa tu včera dialo.

Imis: dúfam, že horúčka už prešla 😉

Domi, Zuzu, Dadu: takže sladkosťami ste sa včera napchávali, čoooo? 😀 Ej veru ani mne nestačila sladká voda a večer som si dala na spôsob našej Zuzu penovú tortu. 🙂

dadadulka
autor
9. feb 2010

luci pekné mená ste vybrali 😉 😉

retaux
9. feb 2010

Ja som bola včera na tom teste. V pohode som to vypila a čakala som v čakárni a odrazu ma naplo a všetko išlo von Ale dr. povedal, že to už sa za tú hodinu určite niečo vstrebalo a nemusíme test opakovať. Testy dopadli dobre.

A potom sme boli na tom 3D Miminko si celý, celučičký čas, cmúľalo ruky a ukázalo tváričku len na začiatku. Jáááááj, také to bolo zlaté. A hovorila nám, že ona vidí aj pohlavie a že je to aj na DVD. My sme ale nič nevideli. Stále dobŕdzala, že či nechceme vedieť, že je to krásne vidieť a že by nám to vytlačila a natočila. povedala, že miminko má 1,5 kg a že "tak toto bábo do inkubátora určite nepôjde, také je tučnučké"

Potom hodím fotky.

dadadulka
autor
9. feb 2010

luci jéééj, super 🙂 bola si v NR? ja chodím do MC a som spokojná, v piatok nám tiež teta
krásne všetko poukazovala, orgány, kostičky, pohlavie, tváričku, vraj je to malá buchtoška 😀 😵
to vieš, máme dobrú stravu, papáme samé dobrôtky 😀 tak to aj tak vyzerá 😀 😀 😀
budeme mať čo robiť pri pôrode 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre