Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
23. feb 2010

domus,sak ked tam ides,ked aj ja.Cil som tam neni 😀

dadadulka
autor
23. feb 2010

luci, ja som už triedila 🙂 no nechcelo sa mi veriť, že bol malý taký drobunký, sranda 🙂
veľa mini vecičiek využijem po malom, dokupovať budem skôr nejaké 62 bodynká...

imis
23. feb 2010

Luci,co si? Sestricky maju plat! Jest to budes po tych "vydatnych" obedoch a vecerach! Fuj,normalne sa mi chlpy jezia,ked si spomeniemna sestonedelie.JA len na porodnicu spominam.

dominka11
23. feb 2010

adi, ved sup sup ked pride manželíček, spravte tretie a budeš s nami dovolenkovat ešte 😉 🙂

retaux
23. feb 2010

Aj ja si myslím, že budem mať dosť vecičiek. Preto som ešte doteraz aj nič nekúpila, ale možno potom po pôrode budem niečo v modrom dokupovať 🙂

zuzu84
23. feb 2010

ahojte baby.
No ten cas veru rychlo leti.Ja si ked si spomeniem aka bola vaneska mala a teraz hup a budeme mat za chvilu 2 roky.Juj ale to rychlo preslo.Ked bola malinka chcela som aby uz mala aspon 2 a teraz by som zase brala keby bola taka ako predtym.Nuz coraz dalej bude rast a rast.Nuz nic ine nam nebude zostavat len si zaobstarat dalsie male babo. 🙂
No povedzte kam sa skovalo to slniecko?

retaux
23. feb 2010

😀 No len to som myslela, že keď ma s tým načapajú sestričky, tak mi to zhabú. (Darmo, asi sa im plat máli 😀 ) Si tiež spomínam na hnusnú stravu a na to ako nám všetko iné zakazovali jesť 😖

imis
23. feb 2010

zuzu84,nie je nic jednoduchsie,ako zaobstarat male babo 😀
A co? Slnko je prec?

zuzu84
23. feb 2010

No ved asi to tak bude,nejako som na tej materskej zlenivela.No komu by sa chcelo do prace ked mozem byt doma s dalsim babom. 😀
No musim vecer sa troska zasmajchovat a pobavit sa na tuto temu.som zvedava aka bude reakcia 😀

retaux
23. feb 2010

Na Lúkach sa tiež schovalo. Na Žitave svieti? 😀

dadadulka
autor
23. feb 2010

maji 😉 počuj, u vás bude v sobotu birthday party 😎 Tobinko bude veľkáč, ejha, len
včera si behala s lopatou po snehu a Tobi v brušku 😀 😀 😉

dadadulka
autor
23. feb 2010

tu svieti 😎 asi jeden lúč 😀

retaux
23. feb 2010

Zuzu: čo by si sa bavila na také témy. Rovno hupsni na manžela a hotovo. Aby sa nemal kedy brániť a vyťahovať argumenty, ktoré budú proti 😉 😀

dominka11
23. feb 2010

idem baby ja už aj preč, lebo som dnes ešte nič prospešne pre našu domacnost nevykonala a takto ani nevykonam, tak sa zatial majte pa

zuzu84
23. feb 2010

😀 😀 😀

retaux
23. feb 2010

To je sila! Na tej Žitave ešte aj slnko protekčne svieti 😀

imis
23. feb 2010

Jaj,Vasilise premudre.Skusili by mi zakazat nieco ine jest luci. Hrachova kasa na veceru je to prave orechove v porodnici podla nich? Jednu jedinku noc by som ich tam nechala prenocovat s tou stravou,bolestami zo zavinovania maternice,naliatymi prsiami,placucim dietatom a nehovorim ani so zasitou cuncurou,lebo to som ani nemala,ale ked som videla tie baby......... 😖 A potom by som im este zakazovala nieco a kazala na vizite roztahovat nohy 😠 😠 😠

dadadulka
autor
23. feb 2010

súhlas 😉 hups a ide sa... baby, myslite na to, že treba doplniť rady 🙂 😉

imis
23. feb 2010

uz tu svieti viac lucov.Asi primator objednal 😀 😀 😀

imis
23. feb 2010

Ja uz mam riadky vyhnane dada 😉

retaux
23. feb 2010

Tie foto som nenašla, nejaká som nešika. Musím nabudúce dlhšie a lepšie hľadať. 😒

Máš pravdu, Imis. Toto rozzúrilo aj mňa, keď som videla, čo nám dávali jesť a pritom kázali, aby som si ošúpala jablko predtým, než ho zjem. 😠 Aj tak som ho jedla so šupou. A ja som bola veru aj zašitá. Au-au... 😖

imis
23. feb 2010

Luci,len ty pekne naber tie horalky 😀
Pockaj,najdem ti tie fotos

retaux
23. feb 2010

Tak dobre. Pol tašky si rezervujem na horalky a BeBe keksy. 🙂

imis
23. feb 2010
dadadulka
autor
23. feb 2010

v LV to bolo celkom v poho... a šili aj mňa, auuuuuu...

imis
23. feb 2010

Baby,ze ste si to vy davali naschval povysivat,aby ste sa doma chlapom lubili? 😀

dadadulka
autor
23. feb 2010

ejha, domi akááá kočica veliká 🙂 😉

imis
23. feb 2010

Vsak je to hviezdica ta nasa dominika? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre