Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
28. júl 2009

Dík, Zuzu, zlatá si, ale nechcem ťa s tým zaťažovať. Ja by som aj spravila sama (ako vlani), ale som raz videla na nete len také šablóny a tam si si len zadala text alebo fotku a boli tam neskutočne milé obrázky. Ale zabudla som stránku 😢
Budem musieť na niečom popracovať dnes večer. Už sa mi točí tretia práčka, tak dnes tak skoro asi nezaľahnem, lebo ešte aj žehliť musím 😝

retaux
28. júl 2009

Klaudi: tak šťastnú cestu.

Zuzu: a to CD už mám v MC? Aby som mohla potom povedať svokre, že mi ho má doniesť.

klauduska
28. júl 2009

luci...dik...
a neponocuj,nie ze budes zasa zehlit do jednej.... 😕 😉

retaux
28. júl 2009

Keď mne to tak nejak vždy vyjde do noci 😅 Ale ja by som aj tak skôr ako po jedenástej spať nešla, tak či už potiahnem o hodinu, dve viac, to už je aj jedno 🤐 Len potom ráno vyzerám nejako takto 🙄 🙄 🙄 😀

zuzu80
28. júl 2009

luci cd este v mc nie je, lebo minuly tyzden som chodila z roboty veeelmi neskoro, normalny ludia sa uz aj na spanok pomaly chystali.....ale urcite dodam, neboj 😉

klauduska
28. júl 2009

no pekne,pekne...ved snad rezim sa zmeni,ked uz budes "tehu"..... 😉 😵

imis
28. júl 2009

Babule,prave mi dadulka priniesla mnamky pizu domacu z jej produkcie-na cas zasyti moje prazdninujuce deti 😀 Dik dadu!!!!! Ale ta cukinka mala byt uplatok,nech mam dobre skutky zapisane v nebi a ty mi teraz takto na oplatku-sak co mi tam zapisu? 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
28. júl 2009

No vy sa mate babulky-susedky!!!Aj ja chcem taku susedu.....Jedna mi uz odisla z prizemia a s tymto nasim susedom od vedla..... 😠 😠 😠 fuj.....hned by som ho vymenila.....

imis
28. júl 2009

klaudi,tebe je sused sam pan boh? Ja som doteraz ani nevedela,kde on byva na ktorom poschodi!? Za danielkou ti je smutno,co?

klauduska
28. júl 2009

veru,veru smutno....Takto som tam hocikedy zbehla,aj o deviatej vecer na pokec a kecali smeeee............... 😀 Aj ked som nieco surne potrebovala alebo len tak nejaku mnamku poslala....to mi strasne chyba....

A veru,sam pan boh mi je sused.... 😠 😠 😠 som si minule opat vyslapala 6 posch. radsej na peso,lebo muuudry sused opat fajcil vo vytahu.....lutujem,ze som ho hned nestopla a nespustila nanho sprsku nadavok!!! 😠 😠 😠

klauduska
28. júl 2009

A co ty,uz mas dnes "dalsie dieta"?

zabga88
28. júl 2009

ahojte baby!
zasa mame teploty ☹

imis
28. júl 2009

No do kelu zabga,malinka by asi kupaliska velmi nemala. Drzte sa v tieni a nech ste skoro zdrave 😉
Veru,dalsie dieta tu. Zobrala som ich von,ale po hodinke dieta cislo 3 postipala osa,tak dieta cislo 4 kamoske do narucia,deti cislo 1 a 2 poucit a letiet zachranovat dieta cislo 3 domov(obklady,dettol,fenistil) Potom supom na ihrisko pre zvysok deti,ale dieta cislo 2 zaryto odmietalo,tak tam zostal a ako bolestne sme isli na zmrzku,tak to ho nakoniec zlakalo domov. Cestou zo zmrzky zranenemu dietatu cislo 3 na prvom poschodi spadli oba kopceky zmrzky(do kelu,este to musim ist umyt),tak rev na cely vchod.Dieta cislo 4 nechat v kociku,zachranit zmrzku,ako sa dalo,vsetkych vyzut,vyzliect,nachystat veceru,nakojit a teraz nas caka este sprcha a zuby. Asi.......................sa dam na adrenalinove sporty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Krasny zvysok dna-zajtra sa ozveme!

zuzu80
28. júl 2009

imis, teda klobuk dolu, tak ty normalen super zena a matka roka 🙂 🙂 A na buduci tyzden idu chlapci na prazdniny k sesternicke a ty fajront, relax, wellness, ci ako?

zabga, to mi je luto, ze je Vikinka znovu chorucka a nedali ste ju vysetrit ci nema oslabenu imunitu? 😔 Vsetky bacile od vas hes,hes a nech ste coskoro fit 🙂 😉

posielam vam rozpravocku na dobru noc :
http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=10951...

dadadulka
autor
28. júl 2009

pekný večerík žienky snežienky 🙂 🙂 🙂
javascript:addEmoticon('😀','vBody')
kujemeeeee za gratulations 😉 veru čas letí ako bláznivý...
tak my sme dnešok strávili domka, keďže naše dietko je furtes v aktívnom pohybe, tak nuda nehrozí 😀 😅
s mužíkom sme na striedačku pri ňom asistovali 😀 ufff, ale cítim, že mi nejako kríže a ramená plačú 😕
musím drahého nalomiť na zdravotnú masage 😀 nech sa trochen zregenerujem 😀
a chcela sa som sa na kozmetiku zahlásiť, ale tá kofa má akurát fčuleky dovču, tak ništ... 😒
ale mám termín u Pati 😉 tak v piatok bude zo mňa nová žena 😀 😀 s nahodeným new három 😀 😎

luci tvojej Lucke blahoželáme k narodeninkám, dnes má 2 rôčky jéééj, tak fšiiicko len to NAAAJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka počkaj, aktivita ešte len príde, keď ti loziť začne, to bude žúúúžo 😀 😀 😀

imis dík za cukinku 😉 dúfam, že pizza chutila drobcom, a úplatky neberiem, ostaňme my len pri tých
dobrých skutkoch 😀 nech máme teda dobré zápisy v hárku klasifikačnom nebeskom 😀 😉

klaudi ako...? bruško poslúcha? drobček kopká? 🙂 a náš plán... nič extra veľké, jedine nejaké malé
výletíky podnikneme s drobčekom, v takomto hice ani v aute dlho nevydrží, takže žiadne diaľavy nehrozia...

zuzu v takom hice pracuješ aj v exteriéri? ufff, to si len vedierko so studenou vodou hoď potom pod stôl
a pekne sa ovlažuj 😀 😎 a samozrejme kávička nesmie chýbať 😉

zabga Vikinke želám skorééé uzdravenie a nech choroba odfrčí niekde ďaleko, ďalekooooo... 😉

oki kočky, tak som vás ´videla´ 😀 držte sa, choroby nech nás obchádzajú, detičky a mužíkovia
nech pekne poslúchajú, aby sme my, toť stvorenia nežného pohlavia 😀 boli spokojné, krásne
a verné kamošky tohto nášho koníka modrého, belasého 😀 😀 😀

dadadulka
autor
28. júl 2009

zuzu jéééjky 🙂 rozprávočka moooc roztomilá 😉
no už viem konečne, ako všetky tie stvorenia a bytosti prichádzajú na svet 😀 😀 😀
bociany majú veru náročnú prácičku, ťažký flek 😀 😀 😀

zabga88
28. júl 2009

dakujem vam všetkym. dufam ze budeme coskoro ok 🙂

retaux malej fšicko len to naj naj naj k narodeninkam 🙂

dominka11
28. júl 2009

ahojte, tak idem aj ja trošku prispiet.

klaudi - dom sme ešte nijako neporiešili, to bude mam taky pocit ešte nadlho 🙄

zuzi (anjelik) - ty si sikulka, že tortu piect 🙂 na to som ja moooc lenivá 😀 😀

imis - ty si teda ozaj matka roka, že 4 deti, mne by vlasy stali dupkom 😝 😀 😀 😉

zabga - skore uzdravenie malej želám 😉

dadu - no na to lozenie sa fakt "bohovsky" teším 😎 asi si obstaram ten obojok na deti 😀

luci, len sa nám nepretrhni od roboty. ale keby velmi chces, príd aj k nám požehlit zajtra, ked nemožes spat 😉

zabga88
29. júl 2009

dobre ranko sa praje! mame ťažkú noc za sebou mala mala skoro 39 teplotu. o tretej sme isli spinkat.

včera som s nou poobede zbehla k lekarke a bola tam len Polonyova ale ja som hnusnejsiu lekarku ešte nestretla. mi vynadala ž ako si predstavujem z malym dietatom ist okolo obeda von ze my dospely mame co robit a nie ešte vytiahnem aj male dieta 😠

asi som k nej mala priletieť! dnes uz ideme k nasej Patakyovej s tou take problemy nemam 🙂

zuzu80
29. júl 2009

dobre ranko vrable a jeho obyvatelia 😉

idem si konecne kaficko zaliat 😉

zabga, to mi je fakt luto, ze ste mali taku hroznu noc 😔 a este aj dnes ma teplotku? A to co ta MUDr??? 😠 😠 😠 a co mas s dietatom prist k nej rano o 4.00 alebo vecer o 22.00, ked sa ochladi, a to ona ordinuje v takych hodinach? Ja to nepochopim, to co je za pristup, vsak s dietatom sa ide k lekarovi ked je chore a nie ked je vonku idealne pocasie na prechadzky.......odovzdat diplom!!!alebo ist na kurz jednania s ludmi a vcitenia sa do situacie rodica choreho dietata.....ach jaj slovenske spickove zdravotnictvo 😔

retaux
29. júl 2009

Ahojte!
Ďakujeme za blahoželania 🙂 Neskutočne ten čas letí. Len včera som rodila a už má Lucka dva roky. 😢

Imis: teda, klobúk dole pred tvojím včerajším výkonom. 😉

Dadu: idete niekam na dovolenku? Či len na výletík sa chystáte?

Zabga: držím palce, nech je Viki čoskoro fit. Ja som k Polónyiovej chodila ako dieťa a mne sa zdala úplne super 😅 😨

Dominka: 😀 Neprídem požehliť, lebo som sa včera na to vyprdla a budem žehliť dnes. Už sa na to teším. Ale aj tak som išla spať o 00.20 😅 😅 😅

zuzu80
29. júl 2009

jej Lucinka mala 2 rociky....tak to malej slecinke zelame hlavne vela zdravicka, stasticka, a vela vela zabavy a do roka a do dna nejakeho partaka ci partacku na surodenecke zabavky 😉 🙂

luci ja som tiez vcera o takom case isla chrapkat

retaux
29. júl 2009

Dík, Zuzu.

zuzu80
29. júl 2009

luci 😉 🙂 a aku torticku ides robit Lucinke na velku party c.2? Zasa neaka potahovana bude?

anjelikbambulka
29. júl 2009

ahojte kočky, tak dnes máme pred sebou zase ďalší teplučký deň 😝 čaká ma, podobne ako niektoré z vás, žehlenie, som z toho "nadšená"...
tortička sa vydarila, švagrinká bola nadšená... hodím foto do albumu...

magdi, držím palce, aby sa vikinka čo najskôr vyliečila... čo dnes povedala patakyová?

luci, malej lucinke želám všetučko najsamlepšie k narodeninkám 😉 🙂 a nech má čoskoro doma malú sestričku alebo bračeka 😉

domi, už si pobalená na dovolenku? kedy odchádzate?

dadulka, imis, tak vám závidím, že ste susedky... ja tu nikoho nemám... síce býva v našom vchode manželov bývalý kolega aj so žienkou, ale oni sú stále v práci, takže takto cez deň som saaaaaaaaaaamma... ale na druhej strane mám aspoň čas koníkovať 🙂

zuzu, a ty toľko nepracuj!!!! treba si aj oddýchnuť 😀

retaux
29. júl 2009

Zuzu: chcem urobiť letnú bombu a potiahnuť to. Len neviem, či sa to bude dať potiahnuť, ale snáď áno 😅 A mala by to byť lienka nakoniec.

Ďakujeme, anjelik 🙂

zuzu80
29. júl 2009

anjelik ja silno.mocno nepracujem....neboj....to ja som tak dlho bola hore, lebo som gamesovala na nete 😀 😀 😀 hambim sa silno za seba a teraz vyzeram ako zombie 😀 😀 😀

to ty si sikulka a pracovita ako vcielka pri takej malej bambulke stihas okienka umyvat, torty vypekat...hambim sa 😔 😔

luci ja som potahovala minule jogurtovu a zle to dopadlo 😝 hodim do albumu....hmota sa mi topilaaaaa, zevraj iba kremy s nizkym podielom vody by mali byt 😉

anjelikbambulka
29. júl 2009

foto tortičky pridané...

anjelikbambulka
29. júl 2009

baby, a čím poťahujete torty?

zuzu80
29. júl 2009

anjelik, panecku, to bola riadne velika tortiskooo a to teda klobuk dolu, ze si ju stihla aj ozdobit a bola kokosova???? mnamky 🙂
anjelik ja som teraz potahovala hmotou so suseneho mlieka...recept sem hodila Lucka a uz som robila aj s marshmalow hmoty, ale tato mliecna je fakt tvarna a vysoko jedla 🙂

luci aj vase foto z dovolenky som uz popozerala....krasna rodinka a mala Lucka, to je ako taky maly anjelik.. 😉 🙂

aj ja som hodila tu moju rozpadavajucu tortu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre