Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
22. mar 2010

pane bože, MY malo byť s tvrdým Y 😀 😀 😀 😀 ja už asi nejak osprostievam 😀 😀 😀

anjelikbambulka
22. mar 2010

dada, neprovokuj 😀 😀 😀

dadadulka
autor
22. mar 2010

to je v poho... sme na tom rovnako 😀 😀 😉

dadadulka
autor
22. mar 2010

kiš kiš bééé bééé 😀 😀 😀

dadadulka
autor
22. mar 2010

tak idem aj ja ešte bodeny prebehnúť...

klauduska
22. mar 2010

baby,aj ja som mala v plane,ale unava ma premaha a tak okna musia vydrzat...keby aspon ten moj drobcek spinka pekne doma v postielke nejake 2-3 hodky,hodila by som s nim slofika..ale to unho nehrozi..... ☹

anjelikbambulka
22. mar 2010

no okná umyté, zajtra ešte dve a bude hotovo... 😉 😉 😉

anjelikbambulka
22. mar 2010

klaudi, takže oddych nehrozí??? ☹ ☹ ☹

retaux
22. mar 2010

Ahojte!
Baby, veď poraďte, kde sú tí smajlovia? Veď ja ich neviem naozaj nájsť.

Ja sa na okná chystám v stredu. Zajtra mám poradňu, takže to nič a dnes sa mi už nechce. Ale ja som zvyknutá tak, že umyjem všetky 4 naraz, nech mám potom už pokoj, aj všetky záclony sa mi zatiaľ operú a potom ich ešte vlhké povešám. Tento rok ale asi bude vešať MM.

retaux
22. mar 2010

A kde ste všetky zmizli? Išli ste si pospať spolu s drobcami?

retaux
22. mar 2010

Vidím, že dnes tu nie je nikoho, tak idem aj ja het.

anjelikbambulka
22. mar 2010

luci, ja som tu... a ja mám smajlov hneď pri rámiku na odpoveď... 😉 😉 😉

zuzu84
22. mar 2010

Ahojte.
Tu sa vo velkom upratuje.Aj nam by sa zislo. 😀
Vyzera to tak ze vsetky ste odtialto zmizli.
Ci nie?

klauduska
22. mar 2010

anjelik,veru nie,nehrozi,az vecer,ked mi drobec zaspinka mam zaverecnu.... 😒 Baby,ja by som taaaak spala!!! ☹

a nasmu drobcovi sa tusim uz beleju dasienka....nie je to skoro?ci nie?Je mrzuty,aj cez den a riadne vsetko doslova az "hryzie".....dnes som mu kupila ten gelik na dasienka,neviem ake mate s tym skusenosti???

A skusim novinku-pridat k prispevku fotku...tak jednu zo svadby.....resp. este pred svadbou.... 😉

klauduska
22. mar 2010

a zabudla som ju otocit.... 😒

dadadulka
autor
23. mar 2010

dobré ránko 🙂

klaudi, Filipko vám rastie ako z vody 🙂 zlatý je 😵 a ten gél máme aj my, ale moc nám to nepomáhalo 😒
tie zuby sa asi musia ´vybesniť ´ samé a našich drobčekov vytrápiť, potvorky ☹ 😔

chlapi ešte spia, ako im je fajn... idem pomaly raňajky nachystať, obriadiť sa a dumať, čo dnes navarím...

tak zatím... o nejaké dve hoďky som tu, aj s kávičkou 😉

klauduska
23. mar 2010

Breee ranko ranostajka!!!

Veru rastie,nestiham ani sledovat..... 😅

A co ty,uz nemozes spavat?Uz sa Ti to riadne kraaati..... 😕

My mame este na dnes fasirku a zajtra by som chcela spravit nejake cestovinky so zeleninou,ale neviem este ake,tak ide tiez nieco najst.... 😉

A co Matusko,minule sme stratli chlapov na spacirke ako cupotal maly,zlatucky... 😉

zuzu80
23. mar 2010

Dobre ranko 😎

Klaudi na fotke ste krasni vsetci, navadi, ze si ju neotocila, ja som si otocila notebook 😀

Dadi ty si ake ranne vtaca, to sa mne este najlepsie spalo 😔
Baby a vy uz vsetky okna lestite? Vy ste ale sikovnice, ja netusim, kedy sa do nich pustim 😝

Kavicka?

dadadulka
autor
23. mar 2010

a som tu aj s kafendom 🙂

zuzu80
23. mar 2010

dadi aj ja chlipkam 😉 a potom sa pojdem pustit do prace, uz nech je fajront a mozem zas vybehnut do zahradky, uz od soboty sa tam ryjem jak krtko profesional

zabinka
23. mar 2010

Dobre ranko! 🙂

Vonku to uz vyzera fantasticky. Zuzu, robis z v zahradke? My sme v sobotu este len hnoj nanosili, takze ja zacnem az teraz v sobotu sa rypkat. A Eliska co hovori na vynovenu triedu?

Ja mam dnes na plane tiez robit cestoviny, mam aj brokolicu, tak nejak skombinujem. Chlapi idu dnes vsetci na trening, tak aspon chvilu budem mat doma ticho. 🤐

dadadulka
autor
23. mar 2010

hurá... predstavte si, že mi nešiel ráno net 😕 nenačítalo žiadnu stránku 😠 ale už je OK 🙂

veru, čas sa nezadržateľne kráti 😅 a mňa chytá stresmánia 😅 dnes konečne spíšem chlapom manuál
čo, kedy, ako, koľko... 😀 božinku, furt sa mi melie hlavou, že nemám všetko pripravené, nachystané, upratané... 😨
a čo sa spánku týka, nic - moc 🙄 samé prehadzovačky, behanie na wecko, občas záha, bábo tlačí viac a viac dolu...
no jedna sranda 😅 ale už to vydržíme... 😉 😉

dominka11
23. mar 2010

ahojte babulky, kde ste všetky? my sme mali byt dnes ešte v tn, ale maly tam včera cely den nespal, tak sme išli domov večer. A dnes sme boli v Chrobačiku po 2 týždnoch.

dadadulka
autor
23. mar 2010

čau domi, tak malý vám takto zmenil plány... to vieš, všade dobre, doma najlepšie 😉

dadadulka
autor
23. mar 2010

baby, čo ste sa s koňom pohádali??? na de ste... 😲 😕 😨 ☹

dadadulka
autor
23. mar 2010

majka a ty si sa kde zašila??? 😲 😲 som ťa nevidela ani nepamätám 😕 si ešte naša susedka??? 😅

dominka11
23. mar 2010

ahoj dadulka 🙂 no veru, všade dobre, doma najlepšie. dnes je tu veru podozrivo ticho 😕

zabinka
23. mar 2010

ahojte, ja som tu, prave tlacim obed do hlavy 😀

anjelikbambulka
23. mar 2010

ahojte, mne dnes blbol kôň od rána ☹ ☹ ☹ neviem, čo sa mu porobilo ☹ ☹ ☹

domi, tak vy ste boli v MC? aj my sme sa chystali, ale emmka dnes ráno vstala 5,20, tak som ju o 9,00 uložila a spala vyše hodinky... takže sme nakoniec nedošli 😒 😒 😒

dadu, veru, veru, uteká to rýchlo... už o chvíľu budeš dvojnásobná mamička 😉 😉 😉 😉

zabinka
23. mar 2010

Baby, na ved kde ste vsetky? Uzivate si pekne jarne pocasie? Aj ja by som si, ale ked musim sediet v robote 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre