Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
14. apr 2010

áno.

imis
14. apr 2010

Jezisi! Strasne mi to nesedi.
Mat tak moje problemy a Ficov plat,co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
14. apr 2010

No nic, idem si uvarit kafe, som si myslela, ze zeleny caj zastupi kavu, ale silne som sa zmylila, zatvaraju sa mi oci 😔

Maji, tak snad Mohamed pomoze 😉

imis
14. apr 2010

Zuzi,kavu nenahradi nic.To su len reklamne tahy cajovni 😀 😀 😀 😀 😀 Pred rokom by som tu dala taku prednasku o skodlivosti piti kavy 😕 😀 😀 😀 😀
Prave mi volal macik,ze ked ja furt zabudam,tak on ma objednal na dnes k JAnimu Sabikovi na strihacku. Ja som sa fakt vydala za kamosa 😉 😀

zuzu80
14. apr 2010

Uz je cierny mok zaliaty, nech je akokolvek skodlivy, ja nemozem bez neho zit 😉

Maji, teeeeeda 😕 normalne som mimo z toho tvojho manzela, bud je jediny svojho druhu, alebo si sa riadne nadrela na prevychove

imis
14. apr 2010

Zuzi,takto ti poviem.To nie je moja zasluha.Moja starka a babka mi od malinka hovorili,ze sa uz teraz modlia za to,aby som mala dobreho muza.A modlili sa teda paradne! 🙂
Ale zas na druhej strane,kamos,co bol zvyknuty od malicka mi hovorit-"Jemine,Marianna sak si oces vlasy" sa az tak nezmeni za tie roky 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
14. apr 2010

Ahojte babule!

Tak my uz 3 den zavrety,no co toto za pocasie???Pozerala som Ilka rano,tak aspon vikendos sa ukazuje pekny.... 😵

imis....chudatko Tobinko,musi ho to riadne svrbiet.Mne teda Mohamed pomohol a vela dalsim ludom,treba skusit vsetko!Drzim palce verim,ze Vam pomoze a Tobinkovi to rychlo zmizne.... 😉 A ako mu idem chodenie???

zuzu....a co ty chora?Muzik Ta v noci malo zohrieva?

Baby,my sme sa dali na dietu s muzickom,lebo ja odkedy nekojim som pribrala uz 2 kila a muzicek ani nehovorim,snad vsetko co predtym schudol nabral naspat,lebo sa nevie zatat!Tak teraz sme nasadili plan,2.den,ale zatial bezcicenia,lebo nie je kedy,to cvicenie podla planu zabera dost vela casu.... 😒 tak uvidime po 2.tyzdnoch ci sa vysldky dostavia aj tak,a potom ked bude teplejsie by sme aspon na hodku vypadli na korcule-to sa bude dat.... 😉

lolita.9991
14. apr 2010

babulky neviete o nejakej dobrej pediatricke tu vo vrabloch,musim si nejaku uz vybratt

diik

dominka11
14. apr 2010

ahojte babulky, tam my už sme doma z Chrobáčika a maly spí. Cely den je umrnčany a v chrobaku polovicu času preplakal 🙄
maji - ty brdo, že chlap aby ženu objednal 😀 😀 to by sa mne nemohlo stat.
ja už mam po kave, idem sa najest a žehlit mi treba.
lolita - my chodime k patakyovej 😉 a aj dost bab, čo poznám.

dominka11
14. apr 2010

a na klaudušku som zabudla 😵 fiha, takže idete dietovat? aj nam by sa zišlo...vydržala som na moje pomery dost dlho cvičit, ale už som stvrty týžden mimo provoz 😠 jaksi neni času, ale už sa musim zasa k tomu dokopat.

anjelikbambulka
14. apr 2010

čaute babule,

emmka spinká, tak vás idem kuknúť... aj na mňa čaká žehlenie ☹ , takže som tu len na skok ...

dadadulka
autor
14. apr 2010

cafteee... mala som poradnu - snad poslednu 😅 😝 vsetko OK, malej sa ocividne v brusku paci,
tak mame len cakat... a uz mam navrch 20 kg 😲 😲 😲 OMG... najvyssi cas rodit 😲

maji, drzime paste, nech sa Tobinkovi polepsi a gratulujeme k prvym krocikom 🙂 🙂 🙂 sikovnicek 😉

a idem kuki, co ste popisali....

dadadulka
autor
14. apr 2010

juj, kde je ten nas stary compik, s tymto neviem pisat ☹ 🙄 😢

dominka11
14. apr 2010

dadulka 🙂 este sa emke nechce ist von? no, už to musi byt zaberačka tieto posledne dni.
a čo je tobkovi, som nepostrehla.

dominka11
14. apr 2010

malinky, teraz som si prečítala, že ho trapi ekzem 😒

dadadulka
autor
14. apr 2010

zabi, ojoj, tazke to rozhodovanie 😒 ale verim, ze sa rozhodnete spravne a najma v prospech maleho 😉 😉
tu je tazko radit, asi treba sklbit radu psychologa s vasim vnutornym pocitom, drzim palce 😉

zuzu, cajik je fajn, ale jasne, ze niet nad kafffeeeeeee 🙂 len si daj moja 😉 🙂 🙂

lolita, my tiez chodime k dr. Patakyovej a sme spokojni 😉

dadadulka
autor
14. apr 2010

domi, nechce, barancek maly 😅
a coze sa Jakubkovi nempaci, ked placka...? zeby to bolo pockom? 😕

dadadulka
autor
14. apr 2010

babyyy, uz nezehlite!!!!! tiez tu mam kopku, ale necham na vecer 😀 😎

zuzu80
14. apr 2010

Klaudi, tak drzim palce, nech je dietka ucinna, bezbolestna a hlavne trvala 😉

Lolitka, my chodime k Zrubcovej a tiez som spokojna 😉 Skus si obehat vsetky lekarky a potom sa rozhodni na zaklade sympaticnosti, prveho dojmu a samozrejme nazorov maminiek 😉

Dadi moja, a ty este furt doma? Emuska asi caka na krajsie pocasie 😎

dadadulka
autor
14. apr 2010

zuzu, furtem furt 🙄 asi sa chce po prichode hned slnit 😎 😀 😀

dadadulka
autor
14. apr 2010

fiha, v magazine budu vyprazat zmrzlinu... 😕

zuzu80
14. apr 2010

no dadi a sak spravna moderna baba, poslni sa a bude ohurovat chlapcov na novorodeneckom 😉 😀 A ked je krajsie pocasie aj sestricky maju lepsiu naladu, tak naco riskovat

dadadulka
autor
14. apr 2010

😀 aj porod bude krajsi, aj doktorkovia budu mat lepsiu naladu, aj tlacit sa bude hned lahsie 😀 😀 😀

dadadulka
autor
14. apr 2010

zuzu, postaci, ked ohuri len mna 😀 tym, ze rychlo a bezbolestne vykukne na svet 😀 😀 😀

zuzu80
14. apr 2010

dadi no to verim 😀 😀 😀 , vytrepu ta na postel, najdes spravnu polohu, raz sa nadychnes, raz vydychnes a ze "mamicka je to krasne, zdrave dievcatko" a ty uplne ohurena, stastna 🙂

vladko ide pri porod?

imis
14. apr 2010

Caume,co robime? Rodime? 😉

imis
14. apr 2010

Klaudi,prosim ta,ve dtaku stihlu,ako si teraz si ta nepamätam,co riesis diety?
MC maniacky,ako bolo u Chrobaka? Co tam nove? Od vcera! 😀

dadadulka
autor
14. apr 2010

zuzu, samozrejme, ze ide, nach si to aj on vychutna 😀 😀 😀 kupi si VIP vstupenku a show moze zacat 😀

maji 😀 😀 😀

klauduska
14. apr 2010

zuz...dik a kiez by to bolo tak ako pises... 😉 Maly prave zaspal,tak idem nieco "dietne" do seba hodit..... 😉

dadi...dnes som Ta opat videla z okna,som myslela ci Ti ocka nezabludia do okien na 6-tom,ze by sme Ti s Filipkom zakyvali....

dominka11
14. apr 2010

no tak ešte nežehlim, akurat som sa najedla a ešte nejaku sladkost by to chcelo 😀 😀
dadulka, zuby a do toho ešte aj toto počasie spave asi...
maji - nič noveho v MC, akurat sa rozširila zostava na disku 😉 už nas je cca. 9-10

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre