Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
14. aug 2009

imis 😀 😀 tak si dopadla, ako som ti vravela 😅 s tlačivkom na vandrovku... 😀 😅

dadadulka
autor
14. aug 2009

počuj, ale čo sa hneváš 😀 veď za tie ´ťažké´prachy sa to predsa oplatí 😀 😀 aj na kraj sveta... 😀 😀 😀

imis
14. aug 2009

sak toto dada,az teraz si uvedomujem,aka som nevdacna.Za tolke peniaze sa mi ani na vylet do Nitry nechce ist.Detickam pekny den spravit.No...........musim sa polepsit 😀 LUTUJEM 😢 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
14. aug 2009

imis, k tym milym tetam do NR musim ist aj ja. Moj zamestnavatel si zmyslel, ze k naroku na dovolenku potrebujem este zvlast potvrdenie zo socialky o odpracovanych rokoch, vraj mu nestaci zapoctovy list(somarina), tak si zhanam vsetky potvrdenia. Socialka mi sice nieco dala, ale este musim ist na obvodny urad. No otras a uplne zbytocne behanie!!!!!! 😠 😠 😠

zuzu84
14. aug 2009

ahojte mamicky.No mam co robit aby som vas precitala dlho som tu nebola.Este mam maniu stahovania upratovanie drobnosti podotahovat a tak.Uz som aj jednu predlohu na stenu namalovala este ma caka druha takze sa tesim.Velmi ma to bavi.takze idem vas teraz precitat.

klauduska
14. aug 2009

zuzu...tak hod fotku ake to kresbicky malujes.... 😉

anjelikbambulka
14. aug 2009

ahojte babule, tak ja uz mam konečne upratané, boli sme aj na prechádzke, tak si idem trošku sadnúť k pc...

zuzu, áno, hoď foto, nech vieme, aká si šikovnica 🙂

imis, išla si v stredu oproti nám... aj sme rozmýšľali, že ťa oslovíme, ale neboli sme si isté, či si to ty... 😉 😉 😉

klaudi, tak dnes máš krátku? už za chvíľu ti padla... 🙂

dadi, tie koláčiky vyzerajú úúúúúúžasne... ja robievam podobné, ale na sladko... namiesto soli dám do tej plnky škoricový cukor... aj to je mňamky 🙂

anjelikbambulka
14. aug 2009

ozaj, ešte sa vám idem posťažovať... zase mám ťažké srdce na "hviezdy" z tevosu... bola som tam kúpiť plienky, ktoré mali mať v akcii... samozrejme, ništ nemali a tá ich ochota.... chcelo sa mi z nich vracať... 😠 😠 😠

klauduska
14. aug 2009

zuzu..veru,za chvilu mi padne.... 😉 Uz si stihla aj prechadzku?No super,aspon,ze neprsi,zee???

zuzu..nekupujes nahodou plienky z DM?Alebo niekto?Ze ci neviete ake su....

anjelikbambulka
14. aug 2009

klaudi, a ktoré plienky máš na mysli? tie baby love?

klauduska
14. aug 2009

vies co,ani presne neviem,lebo kamos nam vravel,ze oni tam kupuju,take v krabiciach,ze su dobre a lacne....ale znacku presne nevedel...Ty kupujes ake a za kolko?kolko vyjde 1 ks?

anjelikbambulka
14. aug 2009

ja kupuje huggies2 od 3 do 6 kg - 78 ks za 9,90... v akcii ich mávaju za 8,99, príp. 8,49...

kamoška kupuje tie baby love v DM a je veľmi spokojná...

klauduska
14. aug 2009

zuzi...to je dobra cena,nie????
inak,kolko si kupovala na zaciatok plienok?Myslim do porodnice a potom na tie dalsie dni?Tieto od 3 kg su najmensie,ci su este mensie?
A kolko si kupovala bavlnenych plienok?Staci mi 10-15 ks?

anjelikbambulka
14. aug 2009

sú aj menšie - newborn, ale to sú veľmi malinké... ja som od začiatku dávala tieto dvojky... v pôrodnici som nemala žiadne, tam nám všetko pre bábätko dali... to sa musíš opýtať v nemocnici, čo a koľko si máš doniesť....

a bavlnených som si kúpila asi 25 - aby som nemusela tak často prať...

klauduska
14. aug 2009

aha,ja som na zozname,co som dostala mala napisane cca 20 ks bavlnenych....Tak asi kupim tak....na nete som ich nasla po 0,79 eur+postovne...To sa asi oplati,nie?Tu vo Vrabloch ichmaju v tom detsko obchode po 1,10 za ks.... 😒

zuzu...nepojdes dnes este s malou na prechadzku???

anjelikbambulka
14. aug 2009

pôjdem... prečo?

klauduska
14. aug 2009

zeby som sa pridruzila,aj tak sa doma nudim......Ak Ti to nebude vadit... 😕

anjelikbambulka
14. aug 2009

no jasné... ale pôjdem až okolo pol piatej...

klauduska
14. aug 2009

baby,som ja ale vterka,cooo? 🙄 🙄 🙄
Ale ked ja sa nudim a teraz ma tie deturence tak lakaju.... 😵

anjelikbambulka
14. aug 2009

klaudi, myslíš, že ja som bola iná????

klauduska
14. aug 2009

nie?To mi odlahlo.... 😝 😝 😝

anjelikbambulka
14. aug 2009

oki, klaudi, idem zavesiť prádlo a umyť riad, kým ešte drobček spinká... potom ti prezvoním...

zuzu84
14. aug 2009

uz som tam hodila foto zatial len jednej druhu este nemam spravenu

zabinka
14. aug 2009

zuzu, ja som uz pozrela a vyzera to super. Aj ja nad niecim takym uvazujem, ale to musim najskor nalomit mm. Takze najskor o rok. Potom hod aj foto druheho, nech sa mozme pokochat.

zabga88
14. aug 2009

ahojte žienky domace 🙂

tak boli sme v tej skolke dnes. hroza ☹ povedali ze maju plno a musia brat hlavne deti ktore su z vrabel a nas by mali vziat v čifároch pretože mame školku. lenže v čifároch sa vyhovaraju na plny stav a nechcu viki vziat.
takze ta praca nakoniec asi padne ☹
a ja som sa tak uz na to tesila ☹ ale ešte pojdem za riaditelkou u nas v dedine ale neverim ze mi dako pomoze a aj ked ju zoberu tak sa bojim ze sa tak aj spravat k nej budu akoby bola navyse 😠

anjelik, klaudi som vas dnes videla ste išli pri zastavke
klaudi pristane ti to s kocikom, uz aby bol amlinky na svete, co?? 😉

klauduska
15. aug 2009

Ajojte!!! 😉 😉 😉

Tak PC uz mame doma,dnes sme pren boli,tak snad uz za tolko penazi,co sme donho teraz investovali,bude fakcit dostatocne dlho!!!!

zabga.....ani nevrav,ja sa uz neormalne tesiiim!!!Ale sme sa so zuzkou aj nasmiali,lebo znymch co som stretla tak sa cudovali a mysleli si,ze je to uz moje.... 😀 😀 😀 A este ako poznam "tety" vrabelske uz budu plne Vrable,ze uz mam babo a snad aj druhe na ceste.... 😀 😀 😀 😀 No sranda...... 😅

Tak prajem este pekny zvysok dnika... 😉

zabga88
15. aug 2009

klauduska aka si ty len sikovnucka 😀

dadadulka
autor
15. aug 2009

čafteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
15. aug 2009

ahoj dadu 🙂 aky je vikend??? ja som dnes ešte poriadne nepostala

dominka11
16. aug 2009

ahojte kočky, ako víkendujete? my pracovne, včera sme došli od našich a stale len robota 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre