Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
16. aug 2009

zas nás musím posunut dopredu, aby sme sa rano našli 😎 idem pridat konečne tie fotky 😉

zabga88
16. aug 2009

ahoj dominika ako sa mas??? 🙂

dominka11
16. aug 2009

ahoj zabi, dobre, už sa chystám pomaly do postele, len som ešte chvilku po nete bludila. a čo vy? mala je zdrava?

zabga88
16. aug 2009

mala teraz chvalabohu hej uz spinka zaspala po desiacky na stolicke 😀

dadadulka
autor
17. aug 2009

nazdárek ženičky 🙂 😉

tak vraj má byť celý august teplý a slnečný 😎 super 😎 ešte si letko voňavé užijeme 😎
my sme boli v sobotu na výlete v Nitre a včera sme mali gratulačný deň u svokrovcov 😀
bola aj malá neterka, tak Matúško mal koho ´naháňať´ a vlásky naťahovať 😀 😀 no zlatí boli 😵 🙂
teraz mi hajá, ja dnes variť nemusím, tak sa pôjdeme špacírovať po meste 😎

fiona8
17. aug 2009

ahojte
domi kde ste boli na dovolenke?? vyzera to tam velmi pekne 🙂 maly sa ako tesil, je velmi chutny 😉
my sme vcera boli zaniest sestru na letisko...boli sme aj v Ikei.....bolo super 🙂 chytali sme inspiracie.....v sobotu mala sestra svadbu.....joooj taka prava tancovacka, divocina 🙂 bolo dobre, mali super program

zabinka
17. aug 2009

ahojte vrable 🙂 🙂

dadu dobre spravy!! Len este musim kuknut ako bude za hranocami vsednych dni, ci aj nas potesi slniecko.

fionka, tak ste mali super vikend! Aspon ste sa riadne zabavili.

My sme mali taky sportovo oddychovy vikend. V sobotu sme dali volejbalovy turnaj a zavrsili opekackou a v nedelu sme oddychovali. 😉 Celkom dobre mi to padlo.

domi, idem este pozriet vase fotky 😉

klauduska
17. aug 2009

Cafte kocandy!!!

domi...krasne fotky,hned by som este sla.....a maly ako zasa narastol a meni sa....fesak jeden.... 😉

dadi...tak aspon pri hrncoch dnes nemusis stat,ma byt veru tepluuucko....aj by sme mohli dat stretko dakedy este,ale nie ked bude 34°C,lebo to bolo o drzku.... 😝 😝 😝

fionka....tak si sa vysantila na svadbe???A sestra uz odletela na svadobnu cestu?Kamze???

My sme tiez tak oddychovali,nejako sa mi to ziadalo a nechcela som nic vymyslat....a veru dobre bolo....

klauduska
17. aug 2009

babulky a toto sme vybrali pre nasho drobceka do postielky..... 😵

http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1218817

+ volan a prestieradlo....

zabga88
17. aug 2009

ahojte babule! mame vonku krasne pocasie 🙂

fion asi mas za sebou krasny vikend, co??

klaudi krasne to je 🙂 kocham sa 🙂

klauduska
17. aug 2009

zabga...len sa inspiruj,sa mozno nalomis.... 😵 😉

inak kde ste dnes zienky???? 😠 Nikde nikoho...vsetky kocikujete niekde vonku???

ozaj,fionka,nevolala si nahodou s Liskovou kedy bude najblizsie cvicenie?

dadadulka
autor
17. aug 2009

klaudi jéééjda 🙂 tie mimi vecičky sú krááásne 🙂 a aj dupky sú podarené 🙂 🙂 😉
inak ako tehuľka? ako sa máme, drobček malý čo hovorí...? 🙂

dominka fotos dovolenkos moooc pekné 😎 Jakubko malý cestovateľ - dobrodruh 😉

dadadulka
autor
17. aug 2009

fion ako...? čítam, že ste si s miminkom vyhodili z kopýtka 😉 hmmm, taká tancovačka s bruškom
musí byť riadna zábava, však... 🙂 🙂 🙂 maličký má za sebou prvú disco - párty 😀 😎 malý DJ... 😎

dadadulka
autor
17. aug 2009

Matúško spinká, potom opäť vybehneme von 😎 🙂 🙂

klauduska
17. aug 2009

inak vyzera dost teplo vonku,nie dadu???

My sa mame dobre,cez vikendos som oddychla fajnovucko.....dupky som kupovala este v KIKU,a dnes dohodim co som vybrala este v tomto nasom vrabelskom obchodiku.... 😉 Sada do postielky je uz objednana,tak uz len cakat kedy dorazi.....

a co maly pobehuje po bytiku???

anjelikbambulka
17. aug 2009

ahojte kočandy, tak ja som sa práve naobedovala, malá spinká, tak idem dať kafčo...

my sme mali víkend taký všelijaký, sobota bola dosť akčná... kúpili sme si v asku sedačku, v sobotu sme ju doviezli a keď sme ju rozbalili, bola zlomená 😠 skoro ma... ani nechcem povedať čo!!!! 😠 😠 😠
takže som pekne nasrdená išla späť do nitry, pretože milá pani v telefóne mi povedala, že sa to dá vybaviť len osobne... no a tam nám povedali, že máme čakať 15-20 dní, kým to technik príde pozrieť... tak som im pekne vysvetlila, že čakať nebudem... takže nakoniec, ak im ju dovezieme, tak nám ju vymenia... manžel aj so švagrom ju teda išli zaviesť späť, tú novú si tam pred všetkými pekne rozbalili a skontrolovali... 😕 😕 😕
no a potom sme maturovali nad jej zložením, lebo návod po nemecky a v obrázkoch sa nevyzná asi ani ten, čo ich robil... 😒 😒 😒

dadadulka
autor
17. aug 2009

klaudi vonku je veru teplo - teplúčko 😎 ale ja sa teškám, ja zimu zas moc nemusím...
juuuj s drobcom sa naháňame, hlavne sa berie tam, kde netreba 😅 no máme veselo 😀
a nejde nám teplá voda, doobeda sa mi akurát poriadne poserinkal, tak to už len bolo... 😀 😀 😅

dadadulka
autor
17. aug 2009

Zuzi, no to ´poteší´ 😕
ja som práve dopila kafendo 😉

zuzu84
17. aug 2009

ahojte zienky.
To je dnes ale hic.Pridala som nejake foto.Boli sme cez vikend v bojniciach poviem vam ze tam bolo neurekom ludi.A to teplo ale mala sa tesila tak sme sa tesili aj mi.

zuzu84
17. aug 2009

klaudi to je ake pekne.Vcera som ta videla isla si aj s muzikom.

zuzu84
17. aug 2009

baby kde ste vsetky?

klauduska
17. aug 2009

zuzu,ano?No,vytiahol ma na prechadzku,lebo mi bolo akosi "divne"... 😒 takze povinna prechadzka....
mala je inak strasne zlata,taky blondaty "anjelik"

anjelik.....juuuj,tak to si viem predstavit ako si musela byt napalena..... 😠 😠 😠Ja som sa takto modlila,ked nam doniesli kocik....kurier len rychlo podpiste a pripadne reklamacie rieste s Vasim dodavatelom....Mamina mala takto zlu skusenost s rurou....prebrala a potom jej to nechceli vyreklamovat.... 😠 😠 😠

dominka11
17. aug 2009

ahojte babulky, tak konečne som sa k vám dostala dnes 🙂
fion - boli s,e tam, kde aj minule v chorvatsku. ako sa mate s babom? kope o 100 - 6? 😀

jakubko volako zle zaspava, ma soplík a nejako si šucha uška ☹ dúfam, že nebude chorý...
ale inak ma energie moc, už sa aj plazit začal, sem-tam sa mu podarí dat na štyri a už objavil čaro dvdčka a šuflíkov. 😎 dnes ste toho nejako vela ani nepopísali, zajtra sa zastavím pozriet sem aj cez den, tak dobru noc

dadadulka
autor
18. aug 2009

pekné ránko prajeme 🙂 😉

ako...? vyspinkané...? my sme mali celkom fajn noc, malý papal o jednej a potom si potiahol
až do šiestej... teraz kuki teleráno a hrajkáme sa, drobec mi tu jazdí s autíčkom jak ďábel 😀
a ja mu všade za riťkou křoví robím, aby sa mi niekde nenatiahol 😅
ufff, dúfam, že dnes nám tú teplú vodu už pustia, to je o ničom, keď netečie...

dadadulka
autor
18. aug 2009

a má byť zamračené, ale teplo, takže to vyzerá na dusný, udusený luft dnes vonku 😝
budeme lapať po dychu a čerstvom vzduchu 😅 no pekneee...

klauduska
18. aug 2009

Breee ranecko,Vrable!!!

ja prave ranajojkujem,dnes som akosi nestihala a do robotky par minut meskala..... 😕 nejak som sa zdrzala dlhsie tam,kde aj krali chodia peso.... 😀 😀 😀

dadi...mne sa tuto noc s Tebou snivalo.... 😅 😅 😅 ale hlavnu ulohu tam hral maly Matusko,furt som za nim behala.... 😵 taky chutnucky bol.....
Inak,my sme sa boli u svokrovcov osprsit,lebo vcera bol teda nenormalny hic.... 😝 😝 😝
Ale inak,ak dnes nebude prsat,mozno bude celkom fajn pod markom dnik..... 😉

zabga88
18. aug 2009

dobre ranecko prajem!!

ako sa mavate??? mne Viki ešte spinká. Už od rána nám kosia dáky dilinovia pod oknami. strasne asi sa nudia uz ráno. ani spat nam nedaju 😠

ja som sa daka omracena zobudila ani na postel divnúť nemôžem bo by som do nej hned skocila. ale musim do vrábel zavítať svokruša ma meninky a patrilo by sa jej daco kupiť.
Poradťe dačo ja vobec neviem

fiona8
18. aug 2009

ahojte
no veru na svadbe nam bolo supis, malinky kopkal uz v kostole 😀 😀 😀 sestra odisla na svadobnu cestu len dnes, niekam do Tatier...to sme boli zaniest druhu sestru s priatelom do Anglicka....tam byvaju....
cvicenie by malo byt vo stvrtok.....

fiona8
18. aug 2009

zuzu 84
kde si kupila tie nalepky na stenu? cez net?? boli aj v ikei nam sa to tiez paci, asi ich budeme mat aj my 😉
anjelik
tak s tou

fiona8
18. aug 2009

anjelik
tak s tou sedackou by ma asi porazilo!!! dufam,ze tu novu uz mate ok 😉 inak my mame zajtra schodzu v bytovke ohladom kurenia, este uvidme ako sa tam my i rozculime 😠 😠 lebo tam byva taky pako,z nicim nesuhlasi 😠 😖 😝 inak chova si v kotolni vtaky.....viete aky je tam skrekot?? tak mu asi poviem,ze ja si tam donesiem kona aj ja si ho tam tiez budem chovat....... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre