Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
10. sep 2009

veru,s detickami to budete mat tazsie....tak si povedzte vy..... 😉

klauduska
10. sep 2009

domi,,,ak nepridu ostatne baby a boli by sme tam iba my dve,tak ja budem msuiet o 16,30 ist prec,tak neviem ci sa ti to oplati.... 😒 nechcem Ta prehanat... 😉

dominka11
10. sep 2009

ja musím behnut tak či tak do mesta, a možno sa to len vyprší a bude ok.

klauduska
10. sep 2009

tak ok,mozem tam teda dobehnut.... 😉

dominka11
10. sep 2009

baby, vy ostatne prídete či nie?
dobre klaudi, a o kolkej tam vieš byt asi?

dadadulka
autor
10. sep 2009

ahojte babule 🙂

veeeľmi som chcela prísť, ale dnes mi je na figu 😝 a k tomu ten dážď 🙄
ale už teraz sa na vás teším nabudúce, keď sa stretneme 🙂 tak si to spolu užite papa 🙂 😉

klauduska
10. sep 2009

asi tak 15,45-15,50

dominka11
10. sep 2009

dadi, ty máš odpustené, pekne oddychuj s drobcom v brušku 😉

tak ja teda idem kočík vpratat do auta a idem, tak sa majte zatial

klauduska
10. sep 2009

dadi skoda,ale tak snad nabuduce..... 😉

imis
10. sep 2009

Cavenky!

Marcel je do pol stvrtej.Cca 15:45 je doma,tak ak nebude uz prsat,s tobkom vyrazame 😉

zabinka
10. sep 2009

Baby, tak si uzite stretko a nech rychlo prstane prsat. Ja som uz sice skoncila poradu, ale kym odidem z NR, vyzdvihnem deti, tak bude aj po stretku. ☹
Tak sa zabavte aj za nas 😉

imis
11. sep 2009

Bre ranko vrable! Aha,vela hodin a tu nik?
Stretko bolo vo stvorke-ja,klaudi,zuzi,domuska.Klaudi potom odisla za povinnostami,domka o chvilku tiez a o piatej som ja rozpustila velke zdruzenie-zuzka,eliska,ja,tobi. Ale bolo prijemne a pre mna s jednym dietatom priam relaxacne 😀
Cvicenie vecer bolo suuuuuuuuuuuper.Nemam ziadnu svalovku zuzi,ale pomstila si sa mi riadne,za to ze som vymrnkavala posilovanie 😀 😀 😀 ani som netusila,ze tam su svaly,kde som ich vcera citila 😉

klauduska
11. sep 2009

Breee rano Vrable!!!

Tak,dokedy ste boli na stretku?

Baby,pozerali ste vcera Ordinaciu???Ja som vyplakala cely balik vrackoviek..... 😢 😢 😢

imis
11. sep 2009

Nie,nekukala som klaudi. Ale pocula som tetusky vonku,ze to bola sila. Co bolo? Niekto posiel? Uspim maleho a idem kuki do archivu.

klauduska
11. sep 2009

imis...tak si si aj poklabosila vcera,aj zacvicila....no co by si viac clovek mohol priat,nie???

No,Alzbetka,sestricka z pediatrie mala nehodu,najprv to vyzeralo,ze sa z toho dostane,ale nakoniec krvacala a tak museli robit sekciu v 7.mesiaci.No a nakoniec to skoncilo tak,ze dietatko nezachranili a ani Alzbetku.... ☹

imis
11. sep 2009

Ty vole! To je fakt sila. Asi sa uz "Alzbetke" skoncila zmluva,ale keby to pozeram ako tehula,tak si davam na spanie diazepam,to je ista vec. Uf,som necakala takyto zvrat hned v prvych dieloch novej serie.

imis
11. sep 2009

a teraz nieco z reality-moj najdrahsi milovany manzel,pre ktoreho som nezodpovedna a flegmaticka aj k dolezitym veciam,prave stratil komplet vsetky doklady! Aj by som mu to teraz natrela s pekne ostrym nozom,ale je z toho taky hotovy.......nebudem ho este viac trapit. Odlozim si to na neskor 😝 😀

zabga88
11. sep 2009

Dobré ránko! Tak ako stretko??? ja som bola uz vo vrabloch ma moj chlop zaviezol ale kym sme prisli do vrabel tak mala aj zaspala a nedalo sa ju zobudit. tak sme sa vratili. 🙂

zuzu80
11. sep 2009

dobre ranko Vrable 😉

na stretku bolo dobre, obzreli sme s Eliskou fesakov, pokecali, sme vypili sme co bolo na sklade (nebolo toho vela) - mali by vymenit zasobovaca 😀 😀 😀 😀

Klaudi objednala si mi? Ja som sa ta aj zabudla opytat, ako je to s dodavkou a s platenim 😉

Imis moja ty kde si sa tak rychlo vyparila...ja kym som pozbierala vsetky svoje dlhohrajuce platne po tebe uz v satni ani stopy pachove nezostali 😕 😕

Ordinacia bola taka smutna? Ja by som sa pri nej zas nervovo zrutila a musela by som si nejake ukludnovaky lupnut.

imis
11. sep 2009

zuzi,sak som ti aj chcela lasku vyznat,ale letela som za svojim chorym dietatom. A dobre som urobila-prisla som domov a vsetci chlapi klomplet prebudeni 😲

klauduska
11. sep 2009

zuzi....vcera tam bolo tolko ludi,ze som jej to nestihla ani povedat...bola to taka ina akcia,aj tombola bola,darceky a tak....a kazdy od nej nieco chcel,aj som stala v rade,ze jej poviem,ale potom som to vzdala s tym,ze jej brnknem.....Maju totiz narodeninove tyzdne....tak toho budu mat asi vela...
S dodavkou a platenim sa netrap,dodavka je cca 3 tyzdne a plati sa az potom,tak to das potom mne....ok?

imis...presne,alzbetka mala koncit v serialy,ale necakala som,ze takto smutno...aj Laura tam nebude...sa to tam riadne pretriedi.... 😒

zuzu80
11. sep 2009

imis, sak potom som si spomenula, ze mas doma lazaret s muzskym managmentom vo vedeni, ze si to asi isla skontrolovat a usmernit. A marodovi je uz lepsie?
A marcel stratil doklady? Fiha, tak totok si ja ani nieviem predstavit,ze by sa mojmu manzelovi stalo 😕 😕 , to on sa vzdy cuduje ako sa mi mozu zahadne stracat kluce, mobil atd. To keby sa u nas stalo, tak tromf ulozim do rukava a v spravnech chvilke vytasim proti nemu 🤐

klauduska
11. sep 2009

imis...no pekne,tak ak ich nenajde,budete resp. bude mat behacky po uradoch.... 😒
Moj muz zasa vcera hladal bankomatovu kartu a krvopotne mi tvrdil,ze on ju nema,on ju nebral,bola na stole.....a nakoniec ju mal vo vrecku... 😉

imis
11. sep 2009

Jaaaaaaaaaaj,keby sme ich tak nelubili,uz su predani na suciastky,nie? 😀 😀 😀

retaux
11. sep 2009

Ahojte!
Klaudi: a to ty nevieš, že tehuľky majú ordináciu zakázanú pozerať? To si pamätám ešte z mojich tehu čias ☹ Teda ja som ju vtedy ani vôbec nepozerávala a teraz raz za dva mesiace jednu časť. Ja tieto seriály moc nemusím, aj keď voľakedy som bola seriálový maniak 😅

Na stretku vás síce nebolo veľa, ale o to lepšie ste si mohli pokecať, čo? 😉

Veru také behanie po úradoch a vybavovanie nových dokladov to je dostatočný trest za to, že niekto stratí doklady. Našťastie, ešte sa mi také nestalo. 🤐

zuzu80
11. sep 2009

Imis na suciastky? 😕 😕 😕 To by islo na dracku....jak by sme si skladali chlapov ako z lega 😀 😀 😀

Luci a uz ti je lepsie? Veru ordinaciu ani ja nepozeravam, bo som pritom furtem-furt revala, jak keby mi vlastni umierali v priamom prenose, tak to manzel zatrhol.....bo potom som v posteli riesila nepravosti sveta, zakladala charitatvne zdruzenie, riesila neriesitelne 😀 😀 😀 😀 😀

imis
11. sep 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
11. sep 2009

boze moj, keby sa mne tak chcelo ako sa mi nechce...tak by narodne hospodarstvo dnes prekvitalo......uz som kavu vypila, ranajky zjedla, pokonikovala, telefonaty vybavali, s kolegom prebrala udalosti dna dnesneho aj vcerajsieho a do prace sa pustit sa mi akosi neda 😅

klauduska
11. sep 2009

ja zasa ordinaciu mozem,ked zacal,bol to jediny serial,ktory som sledovala....a to mi aj zostalo...ale uz to nie je to co byvalo.....ale da sa.... 🙂

klauduska
11. sep 2009

este ze mam ja dnes povolnejsi dnik......ideme na obed na gulas,na ktory nas pozvali pracovny kolegovci zo Sturovej a ku koncu budu aj svadobne zakusky...... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre