Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
16. sep 2009

jaj,domus,ani nehovor.Ale ved ked raz mam 180 cm,tak nemozem mat 37 nohu,ci? 😀 😀 😀
a aky kocik si kupila?Daj do placu!

dominka11
16. sep 2009

práve som sa dočítala, že 25.10. je Deň svokier, sranda, ani som nevedela, že niečo také ako svokra sa da oslavovat 😀 😀

dominka11
16. sep 2009

ci? 😀 😀 😀 no ved 41 k 180cm je akurat 😉
G3, že vyskušame trojkolku.

dominka11
16. sep 2009

GT3

imis
16. sep 2009

No do kelu! 25.10. budem neviditelna 😉 Domus,taketo ani neytahuj! A co som sa chcela spytat este na stretku-len som podriemkavala.Verner-to je manzel german,ci slovensky suhaj ma take driecne meno germanske?

imis
16. sep 2009

no,kukla som na nete-ppgt3 je siiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno fajinsky kocik na pohlad.Potom das info z praktikus zivota,oki?

zuzu80
16. sep 2009

imis a vo stvrok prides moja zakusky ala big mana vyskakat?

domi, pekny kocik 😉 a farba ?

dominka11
16. sep 2009

😀 😀 to je slovenský šuhaj s pochomoleným germanskym menom. Správne by to malo byt Werner, ale kedže ho v porodnici najskor zapísali ako Herbert, potom Norbert, tak sa uspokojili, že do tretice trafili Verner aj bez W 😵

imis
16. sep 2009

zuzi 😅 ,v nedelu idem zasa na hody.Ale ja by som rada prisla,ved vies,ale ked bedo je na poobednej a ta dada sa nehlasi,ze mi deti bude vartovat 😀 Teraz daj len take lazo plazo cviky a na buduci tyzden ma znicis,oki? Verim ti(ved preto tie zakusky aj mlsam 😀 😀 😀 😀 )

dominka11
16. sep 2009

zuzi, ten červeny, už je len šedy a ten ani nemali.
ozaj ešte sa nikto neprihlásil na to cvičenie s detmi?

dominka11
16. sep 2009

jaj, hlasi sa hlad u mna, len nemožem rezne klepat, lebo sa hned maly zobudí 😠 zato som spráskala s kavou skoro cele balenie kinder.

imis
16. sep 2009

domi,este sa prihlasila bedusova 😀 😀 😀 Asi sme len dve. Pre Vrabelcanky je aj skoda vymyslat nejaky program 😎

dominka11
16. sep 2009

no veru, aby sa tu par bab nenašlo...teda pár sa našiel, ale ešte 1 by sa mohol.

imis
16. sep 2009

co budeme robit babule? Mne vsetci traja muzi spia 😔

dominka11
16. sep 2009

ja už triedim papiere 😉 ty pekne oddychuj.

imis
16. sep 2009

ok,ja idem pretriedit skrinu. Ale nasu dospelacku-cize ostane asi prazdna 😀

dominka11
16. sep 2009

ja mam v skrini taky bordel, ale už ju upracem a pretriedim až pri stahovani...

zabinka
16. sep 2009

domi, kukla som kocik a vyzera fajne. 😉

dominka11
16. sep 2009

dakujem 😉 PP bol moj vysnívaný kočik, ešte ked som ani tehotná nebola a dostala som sa k nemu až teraz.

imis
16. sep 2009

A to co je toto? Na konci druhej strany????? 😕 😕

retaux
17. sep 2009

Dobré ráno, Vráble!
Imis: a ty čo nemôžeš spávať? 😀

klauduska
17. sep 2009

Bre ranko zienky!!!! 😉

zabinka
17. sep 2009

Dobre ranko sa praje!!!

zabga88
17. sep 2009

Dobré ránko 🙂

zuzu80
17. sep 2009

dobre ranko 😉

a co vsetky tak strucne, ste to iba pozdravom odbili 😨

Klaudi, co si mala vcera dovcu?

Kava zaliata, pustim sa este do ranajok a potom aj do prace

Dnes je to pocasie silno o nicom 😠 aj Eliska bola nejaka umrncana a bez nalady....sa jej ani necudujem aj ja by som si pomrncala rano ked ten odporak budik zacne vrestat

zabga88
17. sep 2009

ahoj zuzu! tak ja sa snazim prvy krat robit plnenu papriku som silno zvedava ako to dopadne 😀

zabinka
17. sep 2009

zuzi to vies, este pomerne skoro rano, k tomu to pocasie, nejako nam ani do reci nie je. Este sa mi treba prebrat. Ale kava to isti. 😀

zabinka
17. sep 2009

baby, ja sa musim hanbit, my sme vcera zabudli, kde mame dieta. 😲 Poobede prideme do skoly pre Radka a vychovavatelka na nas s hrozou pozera, ze Radko tam nie je. Ja v prvom momente panika a az potom ma napadlo, ze je v umeleckej skole na vytvarnej. Tak sme sa museli vratit tam a meskali sme hodinu. Chudak uz sedel v okne a vyzeral nas. Ten bol z toho tiez cely hotovy. Tak toto sa mi este nestalo!!!! 😲

klauduska
17. sep 2009

zabi...no pekne a to ste neni este ani taki stari!!!! 😅 😉 Co bude o par rokov??? 😀

zuzu...ano,mala som dovcu,bola som s maminkou v BA,kupila som v IKEI prebalovaci pultik... 😵 😵 😵

Inak,neviete co je s fionkou?ktovie ci uz aj neporodila.....nemam na nu cislo....dnes idem cvicit,tak sa skusim spytat ci uz neporodila....a dnes mame aj prednasku o porode,aj mojim chlapom.... 😕 🙂

zabinka
17. sep 2009

klaudi supis. A idete aj do porodnice? A kede etda budes rodit, uz si sa rozhodla? Vcera som bola so Serafkou, ale len chvilocku.
Veru este nie sme stari, tak neviem ako to bude pokracovat. Ale to je tym, ze on chodil 3 roky v utorok a teraz sme mu to prehodili na stredu a este som si nezvykla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre